طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان دکوراسیون

بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 9 فروردین 1396 در ساعت 21 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی و تعمیرات ساختمان

مراحل فعالیت هایی که یک شرکت معماری و دکوراسیون انجام میدهد عبارتند از:

  •  برای بازسازی و نوسازی ساختمان  ،در ابتدا کارفرما درخواست مشاوره از شرکت میدهد و کارشناسان شرکت  بعد از بازدید  بنا و موقعیت آن ، برآورد هزینه ها و مدت زمان باسازی منزل را مورد بررسی قرار داده و به کارفرما اعلام میکنند  .
  • در مرحله بعد کارشناسان شرکت با توجه به برداشتی که از ساختمان انجام شده تغییرات لازم را به همراه نقشه طراحی معماری و طراحی داخلی ساختمان تهیه و با نظارت کامل توسط مهندسان متخصص و با تجربه بازسازی توسط عوامل اجرایی انجام میشود.
  • اگرنیاز به بازسازی نمای ساختمان ، طراحی نمای ساختمان یا تغیر نمای ساختمان  باشد دراین مرحله بعد از تهیه نقشه های طراحی ساختمان ، طبق تغیرات مورد نظر در نقشه کار ، عملیات تخریب توسط نیروی های متخصص شرکت صورت می پذیرد.
  • بعد از تخریب نوبت به عملیات ساخت یا اجرایی می باشد. در این مرحله اگر نیاز به دیوار حائل یا فضای جدا کننده در فضا باشد اکثرا توسط دیوارهای پیش ساخته عملیات جداسازی فضا انجام میشود. این دیوارها از نظر سرعت کار ، بالا و از نظر  هزینه مقرون به صرفه بوده و  باعث کاهش وزن ساختمان می شوند .
  • یکی دیگر از فعالیت های که در شرکت بازسازی ساختمان که بنا به در خواست کارفرما انجام می شود عملیات تعمیرات ساختمانی , اجرای کناف و سقف کاذب می باشد. در صورتی که ساختمان نیاز به گچکاری و سقف کاذب داشته باشد ،می توان با استفاده از نورپردازی در سقف کاذب  باعث افزایش زیبایی و جذابیت  محیط داخل ساختمان شد.
  • مرحله بعدی اجرای کف سازی می باشد که با استفاده از کف پوش های مناسب با متریال های متفاوت بنا به سلیقه کارفرما و طبق اصول طراحی داخلی، باعث ایجاد تغییرات محسوس در داخل ساختمان خواهد شد.

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/a554.jpg

از پروژه های دکوراسیون لوکس و اجرای کابینت آشپزخانه و اجرای دکوراسیون داخلی ما بازدید کنید.

جهت بازدید و مشاوره با شماره های 09125754921 و 021-44274146 تماس حاصل فرمایید

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات