طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا از سال 1391 فعالیت حرفه ای خود را به طور تخصصی در زمینه بازسازی و دکوراسیون داخلی شروع کرده است و در تمامی پروژه های خود صداقت و شفافیت کاری را سرلوحه کاری خود قرار داده است و با چندین سال سابقه و انجام بیش از 400 پروژه با کاربری های مسکونی ، اداری و تجاری و ... در سراسر کشور ضامن این ادعا میباشد . شرکت دکوراسیون هیرادانا با در اختیار داشتن اکیپ های تخصصی طراحی و اجرایی با تجربه و کارآزموده که به شکل انحصاری با این شرکت همکاری میکنند ، موفقیت و کیفیت بالای طراحی و اجرای بازسازی ساختمان شما را تضمین میکند . ایده پردازی های خلاقانه ، همیشه باعث پویایی هرچه بیشتر پروژه های شرکت دکوراسیون و بازسازی ساختمان هیرادانا بوده که میتوانید در قسمت پروژه های سایت مشاهده فرمایید .

              بازسازی-ساختمان-1

استراتژی های شرکت دکوراسیون و بازسازی ساختمان هیرادانا :

 • مشتری مداری در تمامی مراحل
 • ایده پردازی های خلاقانه و استفاده از هویت معماری در خلق فضا
 • بهترین در کیفیت
 • بالاترین در سرعت
 • بهینه ترین در سرمایه
 • بهره گیری از تکنسین های توانمند و با اخلاق
 • ارائه ی به روزترین متدهای کیفی و فنی

از نمونه پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا بازدید فرمایید .

بازسازی به معنای احیا کردن و جانی دوباره بخشیدن میباشد که نتیجه ی آن به وجود آمدن شکوه و زیبایی و کارآمدی در عین عملکرد موثر برای تمام دوران ها میباشد .

ولی وقتی صحبت از بازسازی ساختمان میکنیم به مجموعه فرایند ها و روند طراحی و اجرای معماری میپردازیم که در طی آن بنا با تعمیرات و تغییراتی که انجام مشود به زیبایی و کیفیتی عالی میرسد که شاید در سالهای اولیه ساخت هم دارای همچین پرستیژی نبوده است . ولی برای رسیدن به یک بازسازی ساختمان ایده آل که بتواند تمام نیاز ها و خواسته های ما را در پروژه تان برطرف کند ، نیازمند همکاری با یک شرکت و گروه کارآزموده و با تجربه طراحی و اجرایی بالا هستید . زیرا در پروژه های بازسازی و معماری علاوه بر ذوق معماری ، تجربه اجرایی بسیاز حائز اهمیت است و این دو در کنار هم تضمین کننده موفقیت در اجرای بازسازی ساختمان شما میباشند .

بازسازی-ساختمان-2

 فاکتورهای اصلی در بازسازی ساختمان

در پروسه بازسازی ساختمان عوامل و شرایط مهمی وجود دارند که لازم الاجرا بوده و در نظر گرفتن آن ها جزء ملزومات خواهد بود. اگر بخواهیم فاکتورهای اصلی در این مقوله را بیان کنیم باید به این موارد اشاره کنیم.

۱: مشخص کردن قسمت های مهم و ضروری برای بازسازی.

۲: در نظر گرفتن بودجه لازم.

۳: انجام پروسه بازسازی در قسمت هایی که با امنیت جانی و مالی افراد در ارتباط می باشد.

۴: بررسی محدودیت ها و موانع پیش از هر اقدامی.

۵: ایجاد یک برنامه ریزی دقیق و بدون نقص جهت اجرایی نمودن مراحل بازسازی. 

عوامل مهم و تاثیر گذار بر هزینه های بازسازی ساختمان

عوامل زیادی بر میزان هزینه های دکوراسیون تاثیر گذار خواهند بود که لازم است پیش از انجام هر گونه اقدامی آن ها را در نظر داشته و بررسی های دقیقی در این باره صورت بگیرد. از جمله این عوامل عبارتند از:

۱: متراژ ساختمان: به طور حتم متراژ خانه یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر میزان هزینه های مورد نیاز برای بازسازی ساختمان خواهد بود. هر چه متراژ ساختمان بیشتر باشد قطعا میزان هزینه ها و زمان صرف شده برای نوسازی و تغییر دکوراسیون داخلی آن بالاتر خواهد بود.

۲: انتخاب انواع کاشی و سرامیک، پارکت و کفپوش: معیار ها و فاکتور های مهمی در انتخاب نوع کاشی و سرامیک و کفپوش های مورد استفاده در ساختمان وجود دارد که توجه به این فاکتورها تاثیر بسیار زیادی بر نوع انتخاب خواهد گذاشت. بنابراین هر چقدر از مواد و مصالح با کیفیت تر و مدرن تری استفاده شود هزینه های مربوط به بازسازی بالاتر خواهند رفت.

۳: گچ بری: امروزه استفاده از گچ بری در دکوراسیون داخلی بیش از پیش رواج یافته است. به نحوی که بر اساس نیاز و تقاضای افراد انواع مختلفی از این پارتیشن را به صورت آماده تولید کرده و در اختیار خریداران  و معماران قرار داده اند البته عده ای دیگر نیز وجود دارند که ترجیح می دهند از گچ کاران و گچبران ماهر و با تجربه برای گچبری و گچ کاری برای ساختمان اداری و یا مسکونی خود استفاده نمایند که در هر دو حالت هزینه هایی را برای اجرا لازم خواهند داشت که تاثیر بسزایی در میزان هزینه های لازم برای بازسازی ساختمان خواهند گذاشت.

۴: انتخاب مدل کاغذ دیواری در صورت استفاده: در صورتی که معماران دکوراسیون داخلی و مالکان ساختمان قصد استفاده از کاغذ دیواری را داشته باشند باید هزینه های لازم برای این کار را در نظر بگیرند زیرا کاغذ دیواری یکی از پارتیشن های مهم و تاثیر گذار بر هزینه بازسازی ساختمان است. کیفیت، جنس، طرح و قابل شستشو بودن از جمله موارد مهم در انتخاب کاغذ دیواری خواهند بود.

بازسازی-ساختمان-3

نحوه برآورد هزینه های مورد نیاز برای بازسازی ساختمان

برای تعیین و اطلاع از میزان هزینه های لازم جهت بازسازی ساختمان بهتر است از یک گروه کارشناس و با تجربه در زمینه ی بازسازی منزل و انواع ساختمان ها استفاده کرد.

در هر حالت  برآورد هزینه ها  بعد از مشخص شدن نوع و سبک معماری و انتخاب نوع متریال مورد نیاز با توجه به عمر و مساحت ساختمان انجام خواهد گرفت و قیمت بازسازی بر اساس این دو فاکتور در نظر گرفته خواهند شد.

از دیگر پارامترهای مهم برای این کار جابجایی دیوارها و فضاها، ساختن اتاق های جدید، تخریب دیوارها، تغییر پلن ساختمان، تعمیر و یا تغییر سرویس های بهداشتی و تغییر کابینت های آشپزخانه، تغییر کاشی و سرامیک ها، ایجاد و یا تغییر کفپوش و پارکت ها می باشند که یک گروه حرفه ای در زمان برآورد هزینه ها آن ها را در نظر خواهد گرفت.

بازسازی-ساختمان-4

نحوه کاهش هزینه ها حین بازسازی ساختمان

یقینا ترس از هزینه های بالا، بزرگترین مانع در جهت بازسازی منزل و ساختن مجدد قسمت های تخریب شده و قدیمی آن خواهد بود. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی می باشید که تصمیم به بازسازی منزل و طراحی ویلا و یا محل کار خود گرفته اید می توانید از راه کارهای ارائه شده در جهت کاهش هزینه های بازسازی استفاده کنید.

۱: بالا بردن کارایی ساختمان را در اولویت قرار دهید، در این راه کار افراد به جای از بین بردن دیوارها به منظور افزایش سایز یک قسمت از ساختمان، بهتر است راه کارهایی را در پیش بگیرند که با کم ترین هزینه و سازماندهی و تجهیز آن قسمت افزایش کاربری دهند.

۲: سعی کنید نور طبیعی را وارد ساختمان کرده  و از ایجاد پنجره های جدید خودداری نمایید، حدالمقدور از مکان هایی که نور وارد ساختمان خواهد شد غافل نشوید و به وسیله ی ایجاد یک دریچه و یا کنار گذاشتن یک دیوار در محیط داخل ساختمان نور را به سایر نقاط هدایت کنید. انجام این کار به مراتب ارزان تر و کم هزینه تر ایجاد پنجره ای جدید در یکی از دیوارهای اصلی خواهد بود.

۳: از مصالح بازیافتی سالم دوباره استفاده کنید، هنگام تخریب قسمت هایی از ساختمان که قصد نو کردن آن را دارید سعی کنید مصالح سالم بیرون آمده را جهت استفاده دوباره کنار بگذارید.

۴: هنگام خرید مصالح جدید به قسمت های متعدد بازار سر بزنید و ارزان ترین فروشگاه را برای خرید انتخاب کنید حتی اگر تفاوت قیمت ها ناچیز باشد.

۵: پیش از صورت دادن هرگونه اقدامی یک برنامه مالی مناسب برای خود طرح نمایید.

۶: قبل از مراجعه به کارشناسان و معمار خود یک طرح اولیه ارائه دهید.

۷: روند عملیات بازسازی منزل و مدت زمانی که برای آن صرف خواهد شد را در نظر گرفته و زمان صرف شده را محاسبه نمایید.

بازسازی-ساختمان-5

در صورت کمبود بودجه بازسازی کدام بخش ضروری تر و به صرفه تر است؟

همه افراد به دنبال راهی برای پایین آوردن هزینه های مربوط به بازسازی ساختمان می باشند و دوست دارند با کمترین هزینه بهترین و زیباترین تغییرات را در ساختمان مسکونی و یا محل کار خود ایجاد نمایند.

گاهی اوقات افراد بعد از برآورد کلیه ی هزینه ها با کسری و کمبود بودجه روبرو خواهند شد در این حالت بهتر است میان بخش های مختلف ساختمان که نیاز به بازسازی دارند اولویت بندی کرد. در مورد بازسازی منزل مسکونی باید گفت که بازسازی قلب خانه یعنی آشپزخانه ضروری تر و به صرفه تر خواهد بود. زیرا آشپزخانه به عنوان بخش مهم و اصلی هر خانه نمایان گر سلیقه و حس و حال اهالی خانه خواهد بود و از طرفی اعضای خانواده زمان بیشتری را ممکن است در آشپزخانه و در فضاهای مجاور و نزدیک به آن بگذرانند بنابراین لازم است این مکان انتخاب اول برای بازسازی باشد. لازم به ذکر است که انجام بازسازی آشپزخانه تا حد زیادی به صرفه خواهد بود زیرا نیازی به تغییر کابینت ها نخواهد بود بلکه با ایجاد تغییراتی اندک بر روی درب های آن ها و همچنین اضافه کردن بخش هایی به آن با کم ترین هزینه بازسازیی اساسی و اصولی را اجرا نمود.

دومین بخش مهم که برای بازسازی در اولویت قرار بگیرد سالن پذیرایی خواهد بود. قطعا زمانی که مهمانی به خانه وارد خواهد شد در قسمت پذیرایی از او استقبال خواهد شد و هرگز از او در اتاق خواب و یا سایر نقاط دیگر خانه پذیرایی نخواهید کرد. بنابراین بخش پذیرایی از جمله اولویت های به صرفه و ضروری برای بازسازی خواهد بود.

در بخش ساختمان های اداری یقینا اولویت بازسازی با سالن انتظار یا محلی است که مراجعین در آن به انتظار انجام کارهای خود خواهند نشست. بعد از این محل اتاق های کار کارکنان ضروری ترین بخش ها برای بازسازی خواهد بود. زیرا ایجاد تغییرات هر چند اندک در محل کار کارکنان می تواند تاثیر مثبتی بر روحیه و روند کار آنان بگذارد از طرفی  بازسازی این بخش ها  کاملا به صرفه خواهد بود زیرا با صرف کمترین هزینه می توان تغییرات چشمگیر و موثری انجام داد.

 

                                                                           

مراحل بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یکی از راه های دستیابی به محیط و فضایی دلپسند و دلخواه برای زندگی می باشد که امروزه در میان افراد به امری رایج تبدیل شده است. در بازسازی منزل توجه به این نکته ضروری است که تمامی مراحل و فرایند کار بهتر است زیر نظر گروهی باتجربه و متخصص صورت بگیرد تا نتیجه کار به بهترین شیوه ممکن حاصل شود. بر این اساس مراحل انجام بازسازی توسط شرکت بازسازی ساختمان شامل موارد ذیل خواهند شد:

۱: مراجعه و تماس با یک شرکت بازسازی ساختمان.

۲: ارائه ی توضیحات اولیه به کارشناسان.

۳: بازدید از ساختمان توسط شرکت بازسازی ساختمان.

۴: امکان سنجی پروژه توسط کارشناسان شرکت بازسازی و تطبیق آن با خواسته مشتری.

۵: نتیجه گیری کلی کارشناسان.

۶: برآورد تمامی هزینه ها.

۷: مطلع نمودن مشتری از نحوه انجام و انتخاب بهترین روش بازسازی و همچنین هزینه ها مورد نیاز.

۸: تنظیم قرارداد مابین شرکت بازسازی ساختمان و مشتری.

۹: آغاز عملیات بازسازی و تحویل پروژه در زمان تعیین شده به مشتری.

بازسازی-ساختمان-6

انواع بازسازی 

 • بازسازی منزل مسکونی

بازسازی منزل مسکونی یکی از رایج ترین بازسازی ها در حوزه بازسازی ساختمان می باشد. در گذشته بازسازی خانه و منزل مسکونی را تنها در حد رنگ کاری و سفید کردن دیوار ها انجام می دادند اما امروزه موضوع کاملا تغییر یافته است و بازسازی را به طور گسترده تر انجام خواهند داد. بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی خانه و منزل مسکونی یکی از اصولی ترین اقداماتی خواهد بود که افراد برای تغییر محل سکونت خود انجام خواهند داد.

بازسازی دکوراسیون اداری مهمترین بخش از بازسازی می باشد زیرا بالا بردن کیفیت محیط و فضای اداری ارتباط مستقیمی با بالا بردن راندمان کاری کارمندان و کارکنان دارد. کارکنان یک اداره زمان زیادی از وقت خود را در طول روز در محیط اداره سپری خواهند کرد از این رو تغییر قسمت های فرسوده و بالا بردن کیفیت بخش های قدیمی سبب خواهد شد تا افراد حس بهتری نسبت به کار و فعالیت خود داشته باشند و مراجعین نیز هنگام حضور در محل و اداره مورد نظر دچار بی حوصلگی و کسالت نشوند.

بازسازی-ساختمان-7

 • بازسازی محوطه و مشاعات ساختمان

مشاعات ساختمان به فضا هایی مانند پارکینگ و انباری ساختمان اطلاق می شود.‌ بازسازی محوطه و مشاعات از جمله بازسازی های هیجان انگیز و جذاب در هر بازسازی بخصوص بازسازی های مربوط به منزل مسکونی می باشد. ایجاد تغییرات در محوطه و حیاط ساختمان ها و ایجاد فضایی کاربردی و در عین حال با صفا و چشم نواز یکی از اقداماتی است که مالکین ساختمان در صدد انجام آن بر خواهند آمد زیرا امروزه به دلیل تغییر شکل و سبک زندگی ها ایجاد چنین فضاهایی جزء ملزومات هر ساختمان به حساب می آیند.

بازسازی مشاعات اغلب با هدف تغییر کاربردی این فضاها صورت خواهد گرفت. مثلا در بسیاری از ساختمان ها به دلیل وسعت فضای پارکینگ در گوشه ای از آن فضایی را به عنوان انباری و محل نگهداری وسایل اضافه در نظر خواهند گرفت.

 • بازسازی ساختمان تجاری

بازسازی ساختمان تجاری شامل تغییر و یا تعویض ویترین و دکوراسیون داخلی فروشگاه یا مغازه ها خواهد شد. اغلب مدیران و بازاریابان موفق که در زمینه ی تبلیغات مهم ترین عامل جذب مشتری و موفقیت در کسب و کار و درآمد بالا را نحوه دیزاین و دکوراسیون داخلی معرفی کرده اند از این رو لازم است تمامی فروشگاه ها و مغازه های کوچک و بزرگ که علاقمند به جذب مشتری بیشتر و کسب درآمد بالا می باشند تغییر و بازسازی دکور و ویترین را در اولویت کار خود قرار دهند.

بازسازی-ساختمان-8

 • بازسازی ویلا

ویلاها با توجه به نوع کاربری و همچنین اقلیمی که در آن قرار گرفته اند در اغلب مواقع جوابگوی نیاز مالکان خود نمی باشند. استفاده از ویلا به منظور گذراندن اوقات فراغت و دور شدن از محیط های پر استرس و شلوغ شهری می باشد حال اگر حس آرامش و نشاط را به  افراد منتقل ننمایند اقدام به بازسازی ویلا خواهند نمود. به کمک تکنیک های موثر و کاربردی در بازسازی ساختمان قسمت های فرسوده و قدیمی ویلاها را از نو مجدد طراحی و خواهند ساخت. این نکته را نباید فراموش کرد که بازسازی تنها مختص به ترمیم و ساخت و ساز نمی باشد بلکه در بسیاری مواقع سبک ها و تکنیک های این فن شامل طراحی و اجرای ویلا برای یک محیط جدید و زیبا می باشد.

 • بازسازی روف گاردن

بازسازی روف گاردن یکی دیگر از انواع بازسازی های منزل می باشد که امروزه به شدت مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی در سراسر دنیا مشتاق بهره گیری از این نوع بازسازی می باشند.‌

اجرای روف گاردن مورد توجه افرادی است که می خواهند پشت بام خانه های خود را به بک باغ و یا مزرعه ی زیبا و سرسبز تبدیل کنند. برای استفاده از جذابیت های این روش بازسازی رعایت یک سری اصول و قوانین لازم و ضروری می باشند. اولین موردی که در اجرای این نوع بازسازی مورد توجه خواهد بود قدرت سیستم آبرسانی ساختمان می باشد. در ساختمان های چند طبقه میزان بالا رفتن آب تا پشت بام بسیار مهم و حیاتی خواهد بود. نکته ی مهم بعدی دورچین کردن پشت بام می باشد که لازم است لبه های پشت بام را ۱ تا ۵/۱ متر بالا برد تا محیطی امن برای افراد بخصوص خردسالان ایجاد شود. مسئله بعدی که بسیار مهم و اساسی می باشد ایمن کردن ساختمان حین بازسازی در برابر رطوبت و آبی است که در پشت بام به مصرف گل ها و گیاهان خواهد رسید.

محافظت از سقف ساختمان در برابر نم و آب در حین اجرای مراحل روف گاردن یکی از مهم ترین و در عین حال حساس ترین مراحل اجرای این روش خواهد بود. استفاده از انواع درختچه ها و گیاهان تزئینی، سنگ های زینتی، نورپردازی، موزائیک کاری و سنگ کاری مسیرهای رفت و آمد از جمله وسایل و تجهیزات تزئینی خواهد بود که در این مدل بازسازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. البته لازم است حین عملی کردن این روش از بازسازی از خاک مرغوب و با کیفیت که از قابلیت نم گیری بالایی برخوردار است استفاده شود تا رطوبت را از خود عبور نداده و به سقف ساختمان سرایت ننماید همچنین تقسیم وزن حاصل از اجرای روف گاردن به منظور جلوگیری از فشار بیش از اندازه و ترک خوردن سقف حائز اهمیت می باشد.

بازسازی-ساختمان-9

آیا جهت تغییر دکوراسیون داخلی در مقوله ی بازسازی ساختمان نیاز به اخذ مجوز خواهد بود؟

زمانی که در مورد بازسازی ساختمان صحبت می شود منظور تمامی جوانب و بخش های ساختمان است. بر اساس آن چه که شهرداری برای بازسازی ساختمان اداری و مسکونی و یا تجاری به عنوان قانون در نظر گرفته است و آن را لازم الاجرا معرفی نموده این است که اگر تغییر پلان ساختمان و تغییر محل قرار گیری راه پله ها و یا دیوارهای اصلی در دستور کار مالک و معمار نباشد نیازی به اخذ مجوز از شهرداری نخواهد بود.

حال اگر مالک یا معمار و طراح دکوراسیون قصد تخریب و بازسازی این موارد را داشته باشند و یا بخواهند کل ساختمان را مورد بازسازی و نوسازی قرار دهند باید مدارک مربوط به مالکیت و پرداخت عوارض سالیانه شهرداری را به شهرداری محل سکونت و قرارگیری ملک تحویل داده و جهت اخذ مجوز بازسازی ساختمان اقدام نمایند.

به زبان ساده تر تغییراتی که مربوط به فضا و طراحی دکوراسیون داخلی باشد نیازی به کسب اجازه و مجوز از سوی شهرداری نخواهد بود.

بازسازی-ساختمان-10

فرق بین بازسازی و نوسازی چیست؟

بر اساس نظر و رای طراحان و معماران با تجربه و معتبر در زمینه ی بازسازی و نوسازی ساختمان تفاوت های میان این دو شامل موارد ذیل می باشند:

۱: در بازسازی ساختمان غیر قابل سکونت و قدیمی را کامل تخریب کرده و بنایی نو و جدید را بنا خواهند کرد. در حالی که در نوسازی قسمت هایی از بنا را که نیاز به تغییرات و تعمیرات دارند با به کارگیری سبک ها و اقدامات اساسی نو خواهند کرد.

۲: هزینه هایی که برای بازسازی صرف خواهد شد به مراتب بیشتر از نوسازی می باشد. زیرا در بازسازی تغییرات وسیع و ساخت و سازهای پیچیده ای صورت خواهند گرفت. البته دریافت مجوز از شهرداری جزء ملزومات خواهد بود در حالی که در نوسازی اغلب برخی از بخش های داخلی ساختمان تغییر خواهند کرد.

۳: مدت زمانی که برای بازسازی ساختمان مورد نیاز خواهد بود بیشتر از زمانی است که برای نوسازی صرف می شود.

۴: عملیات نوسازی بیشتر به منظور تغییر ظاهر ساختمان اجرا شده در حالی که بازسازی تمام و یا قسمتی را تغییر خواهند داد.

۵: عملیات نوسازی اغلب برای نو و جدید کردن نمای بیرونی و محوطه بیرونی و همچنین بعضی از قسمت های داخلی صورت خواهد گرفت.

پرسش و پاسخ های متداول در بازسازی ساختمان

نحوه  بازسازی ساختمان تک مالکی چگونه است؟

در بازسازی ساختمان هایی که به صورت تک مالکی هستند و تنها یک نفر به عنوان مالک اصلی آن معرفی شده است  معمولا افراد با مشکلات حقوقی چندانی روبه رو نمی شوند و تنها با اخذ مجوز از شهرداری و احراز شرایط موجود می توان نسبت به بازسازی ساختمان اقدام کرد.

آیا بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی، بر روی قیمت فروش آن تاثیر گذار خواهد بود؟

جواب این سوال یک بله بزرگ است. زیرا زمانی که اجزاء مختلف ساختمان بازسازی می شوند قطعا طول عمر مفید بنا بالا خواهد رفت و علاوه بر آن قسمت های فرسوده و قدیمی جای خود را به اجزاء جدید و مدرن می دهند بنابراین بازسازی و نوسازی تا حد زیادی بر روی قیمت ساختمان تاثیر گذار می باشد.

در بازسازی ساختمان کدام یک از بخش ای روکار و یا زیربنایی را می توان تغییر داد؟

در جواب این پرش باید گفت که  در بازسازی ساختمان علاوه بر فضای روکار و نمای بیرونی در صورتی که اسکلت اصلی و زیر بنای ساختمان دچار فرسودگی شده باشد و نیاز به بازسازی و مرمت داشته باید لازم است پیش از پرداختن به تعمیر نمای بیرونی زیر بنا را اصلاح و بازسازی نمود. بنابراین این تصور که بازسازی ساختمان تنها  مربوط به تعمیر و مرمت نمای بیرونی است کاملا اشتباه بوده و هیچ توجیه فنی و مهندسی ندارد.

اگر در خصوص بازسازی و تعمیرات ساختمان خود دچار مشکل شده اید و یا اینکه سوالات حقوقی بسیاری ذهنتان را مشغول کرده است شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا آماده ی هرگونه خدماتی به شما عزیزان می باشد . چراکه در ما این امکان را برایتان فراهم میکنیم تا از مشاوره های حقوقی موثر و سودمند در رابطه با هرگونه فعالیت بازسازی ساختمان بهره مند شوید.

8 / 10
از 737 کاربر
ارسال نظر
رجبی : رجبی
83 4
با سلام. با تشکر از خدمات عالی شما در زمینه ی بازسازی ساختمان و مدیریت خوب و قیمت مناسب شما. به امید همکاری های بیشتر
احمدی : سپاس
73 2
از همکاری با گروه معماری هیرادانا نهایت لذت را بردم ممنون از خدمات صادقانه گروه بازسازی ساختمان هیرادانا
مدیریت : پاسخ
72 3
ارادتمندیم انجام وظیفه ای بیش نبود
جوان : بازسازی ساختمان
74 3
ممنون از شرکت معماری و بازسازی ساختمان هیرادانا که طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی خانه من را انجام دادند ، یک تیم حرفه ای و با تجربه که توانستند تمام نیازهای مارا و خواسته های من و خانواده ام را کاملا برآورده کنند و آن خانه ای که مدنظرمان بود را طراحی و اجرا کنند .
مدیریت : پاسخ
71 2
موفق و پیروز باشید رضایتمندی شما بخاطر تدبیر و اعتمادی بود که به این گروه انجام دادید
مقیمی : بازسازی
66 4
سلام ممنون از اجرای بازسازی خونم. از اینکه بعد از گذشت 3 ماه هنوز خدمات میدین خیلی خوبه و تشکر میکنم
مدیریت : پاسخ
67 3
خواهش میکنیم انجام وظیفست انشالا به خوبی استفاده کنید
اسلامی : بازدید
60 2
سایت بسیار کامل و جامع ای دارید چطور میتوانم پروژه های بیشتری در زمینه ی بازسازی و دکوراسیون از شما مشاهده کنم؟
مدیریت : پاسخ
62 4
میتوانید با شرکت تماس حاصل فرمایید و پروژه های بیشتر را در دفتر یا از پروژه های در حال کار به صورت حضوری اطلاعات کسب فرمایید
هادیان : بازسازی ساختمان
57 4
سلام ممنون از اطلاعات و مقالاتی که در این حوزه در اختیارمون گذاشتید. کاملا جامع هست. در خصوص سبک های معماری اطلاعات بیشتری قرار بدین.
مدیریت : پاسخ
62 4
سلام و عرض ادب مقالات متعددی در این زمینه قرار دادیم میتوانید در لینک زیر مشاهده کنید . http://hiradana.com/catarticle/all
رضوانی : تشکر
58 3
مرسی بابت پروژه ی‌بازستزی و تعمیرات ساختمان ما بسیار عالی و با دقت تشکر
مدیریت : پاسخ
60 3
ارادتمندم سرکار خانم سپاس بابت این اعتماد دو ماهی که به ما داشتید انجام وظیفه بود
ر.ن : بازدید برای بازسازی
62 4
سلام. خسته نباشید. بازدید و مشاوره تون رایگان هست؟
مدیریت : پاسخ
61 3
سلام بله در خدمتتون هستیم
رضوانی : قیمت چند
59 3
قیمت هزینه های بازسازی بر‌چه مبنایی هست؟
اسلامی : سلام
59 3
خیلی جالبه که تمام پروژه هاتون دقیقا مثل طراحی انجام‌میدید شما شهرستان‌هم کار لوکس‌انجام‌میدید؟
مدیریت : پاسخ
59 2
کار مهندسی و دقیق باید هم به این صورت باشد و پروسه ی طراحی بسیار مهم هست بله ما در شهرستان ها کار هم انجام دادیم
هانیه : بازسازی
60 2
بسییار لذت بردم از پروژه های بازسازی و‌دکوراسیون داخلی شرکت تان موفق و پاینده باشید
مدیریت : پاسخ
56 2
ممنون از لطفتون ارادتمندیم
رضوانی : زمان
58 1
زمان بازسازی ساختمان برای یک واحد 130 متر حدودا چقدر هست ؟
مدیریت : پاسخ
54 2
سلام مدت زمان یک پروژه بازسازی ساختمانی به موارد مختلفی بستگی دارد برای مثال ک نوع سبک دکوراسیون داخلی ، میزان حجم تعمیرات ، تغییرات پلان ، میزان حجم تخریب و بسیاری از موارد دیگر که در زمان مشاوره و بازدید اولیه میتوان این موارد را مشخص نمود
مجید : زمان
58 1
بازسازی به سبک مدرن جهت فضای 90 متری چقدر هزینه داره؟
m.h : طراحی
57 1
مناسبترین سبک معماری برای فضای 80 متری چیه؟
مدیریت : پاسخ
57 2
بهترین سبک دکوراسیون داخلی برای فضاهایی با متراژ پایین سبک های مانند زیرشاخه های سبک مدرن مثل مینیمال ، آرت دکو و حتی سبک هایی مانند روستیک میباشند ولی دقت در نوع طراحی و فرم های انتخابی از اهمیت بالایی در واخدهایی کوچک دارد
مجید : نوع قرارداد
54 2
سلام. قرارداد های اجرا به چه صورت انجام میشه؟
مدیریت : پاسخ
56 2
قرار دادهای اجرا با توجه به حجم کار و نوع کار دارد اما معمولا به صورت مدیریت پیمان و یا قیمت مقطوع انجام می گردد
m.m : تشکر
56 1
از بازسازی منزلم و همچنین متریالهای کار شده و زمان تحویل کار بسیار بسیار راضیم و ممنون از کار خوبتون واقعا عالی هستش
مدیریت : پاسخ
54 2
ارادتمندم ممنون از حسن انتخاب ما . انشالا همیشه موفق و پایدار باشید
عباسعلی شاهقلی : سلام وقتتون بخیر ما قصد تغییر دکوراسیون ...
52 0
نظر شما چیست ؟
رضوانی : موفق باشید👍
37 0
نظر شما چیست ؟
محمد : بازسازی
37 0
نظر شما چیست ؟
طناز مهردادیان : دکوراسیون
41 0
هزینه ی بازسازی ساختمان اداری به چه صورت است؟
طباطبايى : بازسازى
40 0
بازسازى ويلا در شهرستان هم انجام ميدهيد؟
زهرا شکرانه : طراح داخلی
42 0
سلام هزینه بازسازی فضا با متراژ حدودا ۱۲۰متر چقدر است و چطور میتونیم ازتون مشاوره بگیریم
مبين موسوی : هیرادانا
34 0
خيلي ممنون از سایت خوبتون واقعا اطلاعات کافی رو میدید ممنون
پگاه : نمونه های بازسازی بسیار زیبا هستن ممنون ...
22 0
نظر شما چیست ؟
پگاه پرندین : هیرادانا
25 0
نمونه کارهاتون خیلی زیباست ممنون از سایت عالیتون
پگاه پرندین : هیرادانا
23 0
نمونه کارهاتون خیلی زیباست ممنون از سایت عالیتون
مهتاب جعفری : هزینه بازسازی ساختمان
24 0
سلام پادکستتون خیلی کاربردی بود ممنون از راهنماییتون
آرزو : بازسازی
27 0
سلام آقای موسوی سال 94 بلوار دریا بازسازی ما را انجام دادید همواره به شما جوان هنرمند و معمار افتخار میکنم و معرف شما به همه هستم زنده باشید
آزیتا : دکوراسیون
27 0
کاراتون بی نظیر و حرفه ایه ❤️
تندیس : هیرادانا
21 0
باتشکر از سایت خوبتون و کارهای بی نظیرتون همیشه خوش بدرخشید
پگاه پرندین : هیرادانا
22 0
نمونه کارهاتون عالیه موفق باشید
رضوانی : کار
25 0
خیلی ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون میذارین
محبی : هیرادانا
21 0
برای مشاوره حضوری باید بیام؟
ساناز : واقعا مهم تر از هر چیزی برخو د عالی و خ ...
24 0
نظر شما چیست ؟
احمد صمدی : فرق بازسازی و نوسازی
27 0
لطفا فرق بازسازی و نوسازی بیشتر برای من توضیح دهید
صمدی : بازسازی و نوسازی
25 0
لطفا در ساختمان فرق بین بازسازی و نوسازی چیه ؟
احمد : سپاس
23 0
هزینه ی بازسازی ساختمان با قیمت های امروز حدودا به صورت کامل چقدر در میاد ؟ آیا صرفه اقتصادی دارد ؟
بهنام : بازسازی
24 0
سلام بنده از طرف جناب تفنگچی آشنا شدم با شما جهت بازسازی واحد مسکونی در زعفرانیه به متراژ 220 متر تایم بازدید میخواستم
مژگان : بازسازی
1 0
بازسازی یک ساختمان سه طبقه جهت داخلی و نما با متریال متوسط چقدر هزینه میبره حدودا ؟
ناهید : بازسازی ساختمان
1 0
بازسازی اصولی ساختمان مهمه واقعا کار ما رو که خراب کردن قبلا خدا قوت که شما بودید جناب موسوی و با شما آشنا شدیم
مهتاب صبور : بازسازی ساختمان قدیمی
1 0
بازسازی ساختمان تجاری اداری در مشهد با کاربری هتلینک رو میخواستیم از صفر تا صد براتون مقدور هست تشریف بیارید
علیرضا : بازسازی ساختمان
1 0
خیلی خوبه یک شرکت متبحر کار بازسازی ساختمان رو انجام بده و الا که هر روز یجاش خراب میشه خسته نباشید مهندس جان
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :