طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی نمای کلاسیک در تهران

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا یک از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه طراحی نما به ویژه طراحی نمای کلاسیک در تهران می باشد. نمای ساختمان های امروزی به دوسته تقسیم میشوند. دسته اول نمای کلاسیک است که از نوعی سنگ های مخصوص در ساخت این نوع نما به کار میرود و دسته دوم نمای مدرن میباشد که سنگ های متنوعی در ساخت آن به کار میرود و یا به صورت ترکیبی از سنگ ها ساخته میشود.

بازسازی ساختمان شامل دو بخش داخلی و خارجی ساختمان است. بازسازی ساختمان بخش خارجی شامل طراحی نمای ساختمان نیز می باشد. نمای کلاسیک از انواع نماها میباشد که رواج زیادی در کشور ما پیدا کرده است و از نوعی سنگ به نام تراورتن تشکیل میشود. طراحی نمای کلاسیک نیز توسط بسیاری از مهندسان و معماران فعال در این حوزه انجام میشود ولی برخی از شرکت ها وجود دارند که در طراحی نمای کلاسیک بسیار موفق تر عمل کرده اند و خروجی کار آنها به یک نمای کلاسیک شباهت بیشتری دارد. طراحی نمای کلاسیک در تهران از تقاضای بیشتری نسبت به سایر شهرها برخوردار است. برای طراحی نمای کلاسیک در تهران از خدمات شرکت هایی استفاده کنید که سابقه طولانی تری در این زمینه داشته و نمونه کارهای بیشتری نیز دارند.

طراحی نمای کلاسیک در تهران

انواع شرکت بازسازی ساختمان که در زمینه طراحی نمای کلاسیک در تهران فعالیت میکنند از یک سری اصول پیروی میکنند که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  •  شرکت های طراحی نما در تهران از ستون های کوچکی در کنار ستون های بزرگ استفاده میکنند که البته جنبه تزئینی دارند.
  • بر خلاف ستون هایی که در ساختمان های معمولی به کار میرود در ساختمان های دارای نمای کلاسیک از ستون های گرد استفاده میشود.
  • در بالا یا پایین ستون های نمای کلاسیک از سرستون و همچنین کله گاوی استفاده میشود که در سایر نماها کمتر استفاده میشود.
  • استفاده از نقش های برجسته و البته ریز در نمای کلاسیک.
  •  استفاده از کتیبه در نمای کلاسیک.
  •  قاب پنجره نیز در برخی از انواع نمای کلاسیک ایجاد میشود که باعث زیبایی و جذابیت نمای کلاسیک میشود.
  •  در طراحی ستون ها باید دقت شود تا ابعاد و حجم ستون و نما تناسب کامل با اندازه ساختمان داشته باشد. اگر نمای کلاسیک کوچک و یا بزرگ باشد موجب نازیبا شدن نما خواهد شد.
10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :