طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

کناف در دکوراسیون داخلی

اجرا تخصصی دکور کناف سقف و دکور کناف تلوزیون در دکوراسیون داخلی منزل و بازسازی ساختمان 44274146 - 09125754921

نام کناف از  اسم شرکتی که در سطح خودش ممتاز بوده است گرفته شده و آن شرکت ، توسط برادران کناف کار تاسیس شده است. این شرکت در ضمینه فعالیت خودش که ساخت کناف بوده یکی از بزرگ ترین ساخت و ساز های خشک در جهان محسوب میشده است که منظور از ساخت و ساز خشک همان صفحات روکش دار گچی می باشد یا همان صفحات مسلح سیمانی که با پروفیل های فولادی سبک زیر سازی میشوند که این صفحات به صورتی می باشد که به عنوان پوششی برای پرو فیل ها محسوب میشود در واقع کناف یک اسم تجاری است که به وسیله شرکت کناف انجام شده است .  مزایای این صفحات آسان شدن کار سقف کاذب ، سرعت اجرای بالا ، ایمنی داشتن در برابر زلزله و آتش سوزی ، و داشتن خاصیت عایق بندی صوتی ، رطوبتی و حرارتی  و تعمیرات آن و نگهداری به روش آسان می باشد که امروزه جایگزین خوبی به جای روش سنتی که همان روش بنایی می باشد است . متریال گچ در دوران صفویه رونق پیدا کرد که در بیشتر بناهای اصفهان دیده می شود . مصالح گچ خودش به تنهایی نقش اثر بخشی در حرفه های گچ بری بوده که امروزه هم در صنعت ساخت و ساز به دلیل ویژگی های که دارا می باشد اهمیت زیادی برخوردار می باشد . در ساختمان سازی ، از اول شروع کار در مرحله ساختن یک بنا با ریختن گچ در اطراف زمین و مشخص کردن محدوده زمین شروع میشود تا در مرحله آخر که سفید کاری و نقاشی ساختمان ، نصب سنگ ها ، استفاده می شود . متریال کناف هم یکی از زیر مجموعه های مصالح گچ می باشد که این مواد ساخته شده به دلیل زودگیر بودن و سبکی خاصیت گچ برای ساخت کناف از این مصالح استفاده شده است و در دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان به وفور انجام می شود .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6-%DB%B0%DB%B1-%DB%B1%DB%B2_%DB%B1%DB%B0-%DB%B3%DB%B9-%DB%B1%DB%B3.jpg

کناف

از جمله مواردی که از کناف استفاده میشود سقف کاذب می باشد که اکنون کاربرد های زیادی در معماری خانه های امروزی یافت میشود که استفاده کردن از این سقف کاذب ها به دلیل قیمت مناسب آن و استفاده آسان و از همه مهمتر زیبایی آن از ویژگی های خاص این متریال می باشد.  یکی از مزایای دیگر استفاده ازکناف  همخوانی طرح های آن ها با سلیقه و هر سبکی در معماری می باشد که این یکی از دلایل بیشتر شدن  محوبیت این متریال می باشد سقف کاذب در ساختمان ها را  می توان با هر ایده و طراحی به صورت عملی آن را شکل داد.

انواع مدل های اجرای کناف و سقف کاذب در دکوراسیون منزل

امروزه در داخل ساختمان ها برای طراحی داخلی با طرح های متنوعی از این سقف کاذب ها استفاده میشود که این سقف کاذب ها خودش به عنوان جزیی از ساختمان می تواند در جذب کردن افراد مثمرثمر باشد که این سقف کاذب ها در طراحی داخلی ساختمان مسکونی و دکوراسیون اداری و دکوراسیون تجاری به طرح های متنوعی ساخته میشوند که مکانی برای پنهان کردن نورهای مخفی در سقف می باشد که با شکست نوری که در سقف ایجاد میکند زیبایی خاصی به بنای داخلی میدهد . با مدرن شدن طرح ها و سبک ها و ایده های جدید در طراحی داخلی تغییرات آن ها در ساختن و طراحی کردن این سقف های کاذب هم تاثیر گذار می باشد و نورپردازی در این سقف های کاذب بر اساس اصول خاصی می باشد باید به صورتی این  نورها  قرار بگیرند که با معماری داخلی و دیوارها و دکوراسیون داخلی هارمونی های مناسبی را ایجاد کند . 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6-%DB%B0%DB%B1-%DB%B1%DB%B2_%DB%B1%DB%B0-%DB%B4%DB%B7-%DB%B4%DB%B9.jpg

از پروژه های تعمیرات ساختمان و بازسازی و دکوراسیون داخلی شرکت دکوراسیون هیرادانا دیدن فرمایید

9 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :