طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی

دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشیدر دنیای امروز با توجه به اینکه همواره به تعداد  انواع مغازه ها و فروشگاه ها افزوده می شود توجه به طراحی و رنگ آمیزی و دکوراسیون مغازه به یک ضرورت تبدیل شده است. بسیاری از عابرین که از فروشگاه ها و مغازه ها دیدن می کنند در نهایت جذب مغازه ای می شوند که از نظر دکوراسیون جذاب و تحریک کننده باشد. بنابراین استفاده از متریال و رنگ ها و طراحی دکوراسیون داخلی و نورپردازی باید مورد توجه یک طراح دکوراسیون قرار بگیرد تا با ایجاد تناسب در ترکیب آن ها فضایی را در راستای هدف فروشگاه پدید آورد. ایجاد یک ویترین جذاب و حرفه ای می تواند تبلیغاتی دائمی برای فروشگاه شما باشد و تاثیری دائمی و شگفت انگیزی بر فروش فروشگاه خواهد داشت.

دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی یکی از مباحث دکوراسیون مغازه یا فروشگاه می باشد که در این قسمت از شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا توضیحاتی را راجع به آن به خدمت شما ارائه خواهیم داد.

در واقع یکی از مکان هایی که کودکان مایل هستند زمان زیادی را به همراه والدین شان در آن جا بگذرانند مغازه اسباب بازی فروشی می باشد. دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی باید به گونه ای باشد که باب میل و سلیقه کودکان باشد و چیدمان و طراحی آن برای کودکان مناسب باشد به گونه ای که وسایل باید به راحتی در دید کودک قرار داشته باشد و برای کودک و فروشنده دست و پاگیر نباشد.

نحوه انتخاب رنگ ها و نورپردازی

برای هر مکانی استفاده از نورپردازی و رنگ بندی مناسب بر حسب شرایط از ملزومات کار طراحی می باشد. در طراحی دکوراسیون مغازه نیز این نکات حائز اهمیت است. همانطور که می دانید اسباب بازی و عروسک ها همیشه دارای رنگ های شاد و انرژی بخشی هستند بنابراین بهتر است رنگ پس زمینه فروشگاه طوری انتخاب شود تا دید اجناس فروشگاه کم نشود و اسباب بازی ها به خوبی دیده شده و مورد توجه کودک قرار بگیرد. استفاده از رنگ های خنثی مثل سفید یا خاکستری روشن برای دیوار، قفسه ها و کف در دکوراسیون مغازه اسباب بازی فروشی برای رسیدن به این هدف بسیار مناسب می باشد و به خوبی باعث نمایش اسباب بازی ها به کودک و والدین شان می شود.

از آنجایی که کودکان از فضای رنگارنگ بسیار انرژی می گیرند و به شدت به آن علاقمند هستند بنابراین ایجاد فضاهای رنگی و استفاده از موسیقی های مناسب برای آن ها بسیار جذاب و انرژی بخش خواهد بود و همه حواس آن ها درگیر این فضای شاداب و رنگی می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا همراه باشید.

6 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
غلامرضا : مغازه اسباب بازی فروشی
1 0
سلام وقت بخیر یه مغازه در چیگتر به متراژ140متر مربع جهت اسباب بازی فروشی میخوام طراحی داخلی و اجرا بفرمایید هزینه طراحی چقدر میشه و اینکه جهت بازدید هزینه ای باید پرداخت بشه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :