طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی منزل

1مجموع 24 پروژه
1مجموع 24 پروژه

شرکت بازسازی ساختمان و بازسازی منزل هیرادانا با بیش از یک دهه تجربه در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی پروژه ها با کاربری های مختلف مسکونی ، اداری تجاری و ویلایی و اجرای دکوراسیون لوکس آنها با تیم های تخصصی و بدون واسطه و تضمین در تمامی مراحل همراه کارفرمایان عزیز میباشد و پروژه ای بی نقص و مطابق با نیاز ها و رویاهایتان را با هر سبکی که باشد ، طراحی و اجرا خواهد کرد .

اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی ساختمان و تعمیرات ساختمان , بازسازی خانه , بازسازی منزل , بازسازی مغازه , بازسازی آپارتمان , دکوراسیون اداری , اجرای دکوراسیون از صفر تا صد

جهت مشاهده نمونه کارهای کامل بازسازی و دکوراسیون داخلی کلیک کنید و درخصوص مشاوره حضوری و آنلاین تماس بگیرید .

بازسازی-منزل-1

شرکت معماری داخلی طرح گستر هیرادانا با هدف اجرای کلیه خدمات مربوط به بازسازی ساختمان شامل تخریب ساختمان­، بازسازی و نوسازی ساختمان ، تعمیرات ساختمان و پیمانکاری ساختمان­ های مسکونی، اداری، تجاری سعی دارد با صرف هزینه ه­ای کم و حفط سرمایه کارفرما محیطی رویایی و آرامش­ بخش بدون نیاز به ساخت­ و سازهای پرهزینه را ارائه نماید .

بازسازی-منزل-2

برای بازدید و مشاوره با شماره ی 09125754921 تماس حاصل فر مایید

 شرکت معماری و بازسازی منزل هیرادانا سعی دارد پروژه­ های ساختمانی  را در کم­ترین زمان و طبق توافقات فیمابین و در صورت نیاز کسب مجوزهای شهرداری ، تغییر کاربری با بهره­ گیری از بروزترین متدها و مصالح  طراحی و اجرا نماید . در این راستا ما به طراحی و اجرای کلیه فضاهای داخلی و خارجی، با در نظر گرفتن تمام جزئیات و استانداردهای لازم شما را راهنمایی میکنیم و در قالب طرح­ های مختلف و نقشه­ های اجرایی وظیفه ی خود را به بهترین شکل به اتمام میرسانیم .

بازسازی-منزل-3

در این مرحله به منظور جلب رضایت مشتریان خود در ضوابط ساخت و ساز مواردی را به عنوان قانون برای خود تعریف کرده ایم

1-مطابق با مبحث دوازده از آیین نامه مقررات ملی ساختمان رعایت ایمنی در کار الزامی است .

2-سرعت بالا در اجرای کار با بالاترین دقت و کیفیت ممکن .

3-پیروی کردن از مباحث 22 گانه ساختمان و استانداردهایی که در آیین نامه 2800 برای ایمن سازی ساختمان در برابر زلزله مشخص شده است

4-پیروی کردن از استانداردهایی که برای حفظ محیط زیست لازم است .

5-استفاده از مصالح و متریالهای با کیفیت با توجه به شرایط اقلیمی موجود در هر منطقه و استانداردهای ملی تعیین شده .

6-اقتصادی بودن پروژه مورد نظر برای مشتریان محترم در تمامی مراحل اجرا و طراحی .

7-استفاده از نیروهایی مجرب و متخصص با تجربه عملی با تحصیلات آکادمیک .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 بازسازی منزل قدیمی

برای بازسازی خانه های قدیمی و تبدیل آن ها به خانه ای با مقاومت ، استحکام ، زیبایی و مدرن بودن خانه های امروزی نیاز است که یکسری اقدامات صورت بگیرد و در تک تک قسمت های خانه تغییراتی انجام شود . از جمله ی این اقدامات می توان به این موارد اشاره نمود :

بازسازی-منزل-4

طراحی و اجرای دکوراسیون تخصصی با بترین شرکت معماری و دکوراسیون در ایران : 09125754921

تغییر پوشش و چگونگی دیوارها

دیوارها از جمله قسمت های یک خانه می باشند که به وفور در فضاهای مختلف مشاهده می شوند . در واقع به وسیله ی دیوارها به خصوص در خانه های قدیمی تر فضاها معنا می گرفته اند . به همین دلیل بر خلاف گذشته که دیوارها استفاده ای جز آویزان کردن قاب عکس و یا جای دادن پنجره ها در خود نداشته اند ، امروزه می توان با آن ها کارهای زیادی کرد . اولین قدم در بازسازی خانه های قدیمی و تبدیل آن ها به خانه های امروزی این است که در صورت قبول کارفرما و نیاز خانه ، دیوارهای اضافه تا جای ممکن حذف شده و یا تو خالی شوند تا فضاهای مختلف با هم ارتباط بیشتری بگیرند . این کار می توان برای دیوار آشپزخانه انجام داد و آشپزخانه های اتاقی را تبدیل به آشپزخانه های اپن و یا جزیره نمود . همچنین تغییر رنگ و یا پوشش دیوارها می تواند تاثیر زیادی روی تغییر حس و حال فضا بگذارد . می توان تعمیرات لازمه را روی دیوار در عملیات بازسازی انجام داد و سپس با کاغذدیواری ، پتینه و یا رنگ ، ظاهر دیوار را دچار تغییر نمود . باید دقت کرد که برای انجام هرگونه تغییری سبک کلی دکوراسیون باید در نظر گرفته شود .

بازسازی-منزل-5

تغییر کفپوش ها

کفپوش ها را نیز می توان از قسمت های تاثیرگذار هم روی زیبایی و هم روی کیفیت خانه دانست . در واقع چگونگی کفپوش یک فضا میتواند روی زیبایی آن ، تمیزی آن و چگونگی رفت و آمد به آن تاثیر زیادی بگذارد . در عملیات بازسازی خانه های قدیمی از آنجایی که  برای پوشش کف آن ها از متریال های سختی استفاده شده است که اغلب تنها با پوشش هایی مانند موکت ، فرش ، قالی و ... افراد می توانستند روی آن راه رفته و از آن بهره ببرند ، این کفپوش ها را می توان تغییر داد و از کفپوش های نوین تری مانند پارکت ، لمینت ها و ... استفاده نمود . این کفپوش ها این مزیت را دارند که می توانند بدون هیچگونه قالی ای نیز مورد استفاده قرار بگیرند و افراد روی آن راحت باشند . البته که با توجه به سلیقه ی کارفرما و سبک دکوراسیون می توان از قالی های مختلف نیز برای پوشش بخشی از آن ها در فضا استفاده نمود .

بازسازی-منزل-6

تغییر عناصر و یا تغییر نحوه ی چیدمان آن ها

اگر عناصر استفاده شده در فضاها مانند مبلمان ، پرده ها ، کمدها ، عناصر دکوراتیو و ... در گذر زمان کهنه و از کار افتاده و یا قدیمی شده باشند می توان آن ها را تعمیر نمود و یا با توجه به بودجه ی کارفرما آن ها را تعویض کرد . در واقع فضاها با این عناصر هویت پیدا می کنند و به همین دلیل چگونگی همین عناصر تاثیر زیادی روی جلوه ی فضا و کیفیت و چگونگی آن خواهد گذاشت . اگر عناصر سالم و بدون ایراد باشند و با تغییرات و تعمیرات جزئی بتوان آن ها را مانند روز نخست نمود بهترین کار برای تغییر فضا تغییر در نحوه ی چیدمان این عناصر می باشد . برای مثال جایگاه مبل ها ، تلوزیون ، عناصر تزیینی و ... را می توان دستخوش تغییر نمود و به راحتی  حس و حالی جدید و متنوع را در فضا ایجاد کرد . درواقع ایجاد مسیرهای متفاوت برای رفت و آمد میان عناصر و شکل دادن ارتباط های متفاوت از گذشته میان فضاها باعث تغییری تایثرگذار در فضای کلی خانه و حس و حال آن خواهد شد .

بازسازی-منزل-7

تغییر در بخش های مهم هر فضا

هر فضا با هر هویتی یکسری عناصر و قسمت های شاخص دارد که تغییر دادن آن ها می توان باعث ایجاد تغییر بزرگی در آن فضا شود . برای مثال در آشپزخانه کابینت ها عنصر شاخص می باشند و می توان به طور کلی شکل و رنگ آن ها و یا درب و رنگ آن ها را تغییر داد و باعث تغییر تاثیرگذار در آشپزخانه شد . در سرویس بهداشتی فضای روشویی نیز تاثیر زیادی در چگونگی سرویس بهداشتی دارد و در نشیمن فضای مربوط به مبلمان ، ایجاد تیوی وال و توجه به پنجره ها می تواند تاثیرگذار باشد . در اتاق خواب نیز تاثیرگذارترین تغییری که می توان داد تغییر جای المان های مشخصی مانند تخت و میز تحریر و ... است . این کار خود باعث تغییر فضا می شود . به طور خلاصه همانطور که گفته شد تغییر در قسمت های شاخص فضا می تواند تاثیر بزرگی بگذارد و فضا را به طور کلی متفاوت نسبت به گذشته نشان دهد .

بازسازی-منزل-8

اضافه نمودن امکاناتی مانند دوربین های مداربسته ، سیستم های سرمایشی گرمایشی و ...

خانه های قدیمی از یکسری امکانات بی بهره بوده اند و این به این دلیل است که در زمان ساخت آن ها این امکانات یا وجود خارجی نداشته اند و یا استفاده از آن ها مرسوم نبوده است . در طی عملیات بازسازی این خانه ها می توان آن ها را از این امکانات بهره مند ساخت . برای مثال برای بالا رفتن ایمنی ساختمان می توان از دوربین های امنیتی در آنها استفاده نمود . برای بیشتر شدن رفاه افراد ساکن در ساختمان می توان از سیستم های گرمایشی و سرمایشی مرغوب و امروزی در فضاهای مختلف استفاده نمود . همچنین می توان تا جای ممکن ساختمان را مستحکم تر و عایق تر نسبت به گذشته کرد . این کارها باعث می شود تا هم از لحاظ ظاهری و بطنی ساختمان تبدیل به ساختمانی امروزی شود و هم باعث بیشتر تامین شدن رفاه ساکنین ساختمان و در نهایت رضایت بیشتر آن ها و بالا رفتن ارزش ساختمان می شود .

بازسازی-منزل-9

قیمت بازسازی منزل

قیمت بازسازی ساختمان و منزل می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد . از جمله ی این عوامل می توان به مواردی مانند شرکت معماری اجرا کننده کار ، مساحت خانه ، موقعیت جغرافیایی ساختمان ، منطقه ای که ساختمان در آن قرار دارد ، سبکی که قرار است بازسازی شود ، میزان نیاز ساختمان به بازسازی و ... اشاره نمود .

بازسازی-منزل-10

جهت اطلاع دقیق تر از قیمت طراحی داخلی و بازسازی منزل خود با شماره 09125754921 در خدمت شما هستیم .

شرکت معماری

یکی از جمله مواردی که روی قیمت عملیات بازسازی تاثیر دارد شرکت معماری و بازسازی ای است که پروژه به آن سپرده می شود . درواقع می توان گفت میزان تجربه ی مهندسین و حرفه ای بودن آن ها روی اقداماتی که انجام می دهند و همچنین کیفیت نهایی کار تاثیر زیادی دارد و در نتیجه هزینه ای که دریافت می کنند با هزینه ی شرکت های معمولی تر متفاوت می باشد . البته این تفاوت قیمت فاحش نیست اما وجود دارد . زیرا وجود شرکت معماری معتبر و با تجربه به خودی خود باعث کاهش اشتباهات و اتلاف وقت و انرژی و در نتیجه هزینه ها میشود و کاری با کیفیت بالا و مقرون به صرفه انجام خواهد شد .

بازسازی-منزل-11

مساحت ساختمان

بدیهی است که هر چقدر مساحت یک فضا بیشتر باشد پس برای انجام اقداماتی روی آن به متریال های بیشتر ، وقت بیشتر و حتی افراد بیشتری نیاز است . در نتیجه می توان گفت هر چقدر مساحت ساختمان و خانه بیشتر باشد هزینه ی تمام شده برای بازسازی آن نیز بیشتر می باشد . البته خب این هزینه ، هزینه ی بی جهت نیست و هدر نمی رود بلکه سرمایه گذاری روی ساختمان محسوب شده و باعث بالا رفتن ارزش آن می شود .

بازسازی-منزل-12

منطقه ی ساختمان

منطقه ای که ساختمان در آن ساخته شده را نیز می توان از عوامل تاثیرگذار روی هزینه ی عملیات بازسازی دانست . هر چقدر منطقه از نظر اجتماعی و موقعیتی منطقه ی بهتر و بالاتری باشد ، هزینه هایی که برای آن صرف می شود نیز بیشتر خواهد بود . این نیز می تواند به این دلیل باشد که ساختمان های اطراف آن روی ارزش آن تاثیر خواهند گذاشت .

بازسازی-منزل-13

سبک بازسازی

سبک بازسازی را در واقع هم می توان شیوه و روشی که بازسازی انجام می شود دانست که این ارتباط مستقیمی با نیازهای ساختمان و خواست کارفرما دارد و هم می توان سبکی که قرار است ساختمان مطابق آن دکوراسیون و طراحی شود دانست . به هر حال هر دوی این موارد تعیین کننده میزان و چگونگی متریال ها و هزینه های جانبی مختلف هستند که روی هزینه ی نهایی عملیات بازسازی تاثیر می گذارد . درواقع این به معناست که اگر یک خانه به سبک کلاسیک بازسازی شود متریال های متفاوتی از بازسازی به سبک مدرن نیازمند است و همین متریال ها دارای قیمت های مختلفی می باشند و یا اگر یک خانه به شیوه ی ترمیم بازسازی شود با زمانی که به شیوه ی نوسازی بازسازی می شود هزینه های متفاوتی را تحمیل می کند .

بازسازی-منزل-14

میزان نیاز ساختمان به بازسازی

در واقع هر چقدر که ساختمان فرسوده تر باشد نیاز آن به بازسازی بیشتر است و درنتیجه اقدامات بیشتری برای امروزی کردن آن لازم است . همین امر سبب می شود تا هزینه های مختلف زیادی صورت بگیرد و روی هزینه ی نهایی کار تاثیر بگذارد . پس می توان گفت میزان نیاز یک ساختمان به بازسازی از جمله عوامل تاثیرگذار روی هزینه ی عملیات بازسازی می باشد . به همین دلیل بهتر است که ساختمان ها در فواصل زمانی مشخص مورد بررسی قرار بگیرند و ایرادات و آسیب های مختلفی که به آن ها وارد شده است قبل از عمیق شدنشان رفع شوند .

بازسازی-منزل-15

نکات ساده برای رنگ آمیزی سقف و دیوار در بازسازی منزل

  • اولین کاری که باید انجام شود آماده کردن اتاق است . این به این معناست که اتاق باید خالی از لوازم شده و در کف آن و قسمت های مورد نیاز پوششی مانند روزنامه و یا پلاستیک صورت بگیرد که رنگ دیوار و سقف روی آن ها چکه نکرده و آسیب نبینند .
  • لامپ ها و چراغ های دیواری و لوسترها باید جدا شوند . همچنین سنسورهایی مانند سنسور آتش باید حتما غیر فعال گردند چرا که این سنسورها با بوی رنگ و مواد مربوطه آسیب می بینند و از کار می افتند .
  • سطح مورد نظر که سقف و یا دیوار می تواند باشد را باید تمیز و آماده کنید .
  • آسترها و مواد ابتدایی لازمه را به سقف و دیوار زده و سپس با غلطک رنگ مورد نظر را روی دیوار می زنید . این کار باید با دقت زیاد صورت بگیرد تا سطح به صورت یکدست رنگ آمیزی شود .
  • سپس باید منتظر خشک شدن رنگ مانده و سپس وسایل را به اتاق یا فضای مورد نظر برگردانید .

بازسازی-منزل-16

بازسازی آشپزخانه منزل

برای بازسازی هر فضایی در ابتدا باید هویت آن فضا را بررسی کرده و نیازهای مختلف آن را شناسایی کنید . فضایی مانند فضای آشپزخانه در بسیاری از ابعاد جز فضاهای مهم خانه به شمار می رود و به همین دلیل باید به آن توجه زیادی نشان داد . در بازسازی این فضا می توان موارد زیادی را دستخوش تغییر قرار داد که این موارد عبارتند از :

بازسازی-منزل-17

تغییر کابینت ها

کابینت ها از هر جنس و متریالی که باشند طی سال ها استفاده فرسوده و آسیب دیده خواهند شد و حتی در غیر این صورت نیز قدیمی و از مد افتاده محسوب می شوند . از آنجایی که این عنصر فضای زیادی از آشپزخانه را تشکیل می دهد و به آن شکل می بخشد اگر تغییر کند می تواند تاثیر زیادی بگذارد . یکی از راه های تغییر کابینت ها تغییر رنگ یا روکش درب ها و بدنه های آن ها می باشد . حتی می توان در صورت سالم بودن چهارچوب کابینت ها ، میتوان درب آن ها را تغییر داد و به شکلی جدید درآورد . از طرفی اگر محدودیت بودجه در کار نیست بهتر است به صورت کلی کابینت ها را تغییر داده و مانند کابینت های سرتاسری امروزی که حالتی مدرن و مینیمال دارند یا هر سبک دیگری که به دکوراسیون کلی فضا همخوانی دارد درآورده شوند .

بازسازی-منزل-18

تخریب دیوارها

در بسیاری از منازل قدیمی آشپزخانه مانند یک اتاق با دیوار و در طراحی شده است . این سبک آشپزخانه ها در خانه های امروزی طرفدار ندارند و برای آنکه فضای خانه ی خود را به خانه ای امروزی تبدیل کنید می توانید دیوارها را تخریب کرده و آشپزخانه را به صورت اپن و یا حتی مدرن تر آن که آشپزخانه ی جزیره می شود دربیاورید . این کار تاثیر زیادی روی دلبازتر شدن و بزرگتر نشان دادن فضای خانه ی شما نیز خواهد گذاشت .

بازسازی-منزل-19

ایجاد پنجره

آشپزخانه از جمله فضاهایی است که به نور زیادی نیاز دارد و به همین دلیل اگر این امکان را دارد که بتوان آن را نورگیر کرد بهتر است که این کار صورت بگیرد . این کار باعث دلبازتر و زیباتر شدن فضا و بیشتر شدن کیفیت فضایی آن می شود .

ایجاد فضای انبار

طراحی ذخیره سازی مواد غذایی خشک و دیگر موادی که نیاز است در آشپزخانه نگه داشته شوند به صورت یک فضای کاملا مجزا یا کابینتی مخصوص از جمله ترندهای روز طراحی آشپزخانه می باشد . به همین دلیل در بازسازی آشپزخانه می توان این فضا را طراحی نمود و باعث بالا رفتن رفاه افراد خانه شد .

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

برای انجام بازسازی روی فضاهایی مانند سرویس بهداشتی و حمام نیز مانند دیگر فضاها باید به شناسایی نیازهای این فضا پرداخت و سپس اقدام به انجام کارهای مختلف روی فضا کرد .

بازسازی-منزل-20

تغییر روشویی

روشویی در سرویس بهداشتی تاثیر بسزایی دارد . امروزه روشویی های سنگی و یا چوبی و ... روی بورس هستند . انواع مختلفی از روشویی ها را می توان در بازار مشاهده نمود که سادگی و زیبایی خاصی را به فضا می بخشند . از روشویی های کابینت دار تا روشویی های بی کابینت همگی می توانند انتخاب خوبی باشند و تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که روشویی باید با سبک و رنگ روی فضای کلی همخوانی داشته باشد .

بازسازی-منزل-21

تغییر کفپوش

کفپوش های روشن و با ابعاد بزرگ برای فضای سرویس بهداشتی و حمام بسیار مناسب می باشند . در واقع رنگ روشن باعث بزرگتر دیده شدن فضا می شود و از طرفی از آنجایی که این فضاها در تماس مستقیم با آب بوده و مستعد آلودگی نیز می باشند باعث پاکیزه تر دیده شدنشان می شود . از جمله متریال هایی که برای کف فضاهای مرطوبی مانند سرویس بهداشتی و حمام می توان استفاده نمود سرامیک ها می باشند که بسیار آسان تمیز شده و آب را به فضای چاه انتقال می دهند .

بازسازی-منزل-22

تغییر شیرآلات

شیرآلات را می توان از جزییات یک خانه دانست که توجه به آن تاثیر زیادی روی دید افراد نسبت به کیفیت خانه و سلیقه ی افراد صاحب خانه دارد . شیرآلات قدیمی دو طرفه بودند و به تماس مستقیم دست نیاز داشتند به همین علت پاکیزگی زیادی نداشتند اما شیرآلات امروزی یا به صورت یک طرفه می باشند و یا با چشمی کار می کنند به همین علت در تماس با دست نبوده و پاکیزگی را حفظ می کند . 

ایجاد کابین دوش 

از ترندهای روز طراحی فضای حمام می توان به طراحی کابین دوش اشاره نمود . کابین های دوش انواع مختلف دارند و از متریال های مختلف می توانند به تولید برسند . محبوب ترین این نوع کابین ها در کشور ما کابین شیشه های مات می باشد که هم شفافیت داشته و هم در صورتی که کسی داخل آن باشد مشخص نمی باشد و افراد دیگر از دیگر فضاها می توانند بهره ببرند . این فضا بیشتر در خانه هایی که دارای فضای مشترکی برای سرویس بهداشتی و حمام می باشد مورد استفاده قرار می گیرد تا فضاها را تکفیک کرده و افراد بتوانند به صورت هم زمان از این فضاها استفاده نمایند .

بازسازی-منزل-23

نکات قابل توجه برای بازسازی منازل قدیمی

عایق بندی

از جمله اقداماتی که در ساختمان های قدیمی انجام نمی شده است ولی ساختمان های امروزی به آن اهمیت زیادی می دهند عایق بندی ساختمان ها است . این کار باعث بهینه مصرف شدن انرژی می شود و به همین علت طرفداران زیادی دارد . این کار را می توان با عایق کردن دیوارها و سقف و یا استفاده از پنجره های دوجداره و درهای مخصوص انجام داد .

لوله کشی

لوله ها هر چقدر هم که دارای مقاومت باشند طی سال ها استفاده فرسوده و آسیب دیده خواهند شد و این روی فشار آب ، تمیزی آب و دیگر موارد تاثیر خواهد گذاشت . از جمله اقداماتی که هنگام بازسازی ساختمان های قدیمی باید انجام داد تعمیر و تغییر لوله ها و سیستم لوله کشی می باشد .

سیستم سرمایشی گرمایشی

امروزه سیستم های متنوع زیادی برای گرمایش و سرمایش وجود دارد که می تواند به صورت حرفه ای و متعادل بدون اینکه فضای زیادی از خانه را اشغال کند باعث گرما و سرمای خانه شود . از جمله ی این سیستم ها می توان به سیستم گرمایش از کف اشاره کرد . این سیستم هیچ فضایی از خانه را اشغال نمی کند و می تواند به صورت کاملا یکتواخت تمامی فضای خانه را تا ارتفاعی مشخص گرم کرده و باعث بیشتر شدن رفاه افراد در خانه بشود .

مزایای بازسازی ساختمان

از جمله مزایایی که بازسازی منزل و ساختمان دارد ، علاوه بر تمامی نکاتی که بالاتر به آن ها اشاره شد می توان به بالا رفتن ارزش ساختمان اشاره نمود . در واقع یک ساختمان حتی اگر قدیمی و فرسوده باشد نیز ارزشمند است . اما اگر آن را مورد بازسازی قرار داده و مانند ساختمان های امروزی چه از نظر استحکام و امنیت و چه از نظر ظاهر و زیبایی در بیاورید باعث محبوب شدن آن میان افراد مختلف خواهید شد . در واقع افراد به استفاده از آن متمایل می شوند و همین امر نیز باعث بالا رفتن ارزش ساختمان خواهد شد . در واقع می توان گفت هزینه ای که شما برای بازسازی یک ساختمان انجام می دهید به شما باز خواهد گشت و حتی به احتمال خیلی زیاد بیشتر از هزینه ای که صرف کرده اید سود خواهید نمود . به همین دلیل می توان گفت بازسازی ساختمان های قدیمی نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و به افرادی که دارای این چنین ساختمان هایی می باشند انجام این کار توصیه می شود . شرکت دکوراسیون هیرادانا با سالیان سال تجربه در زمینه بازسازی ساختمان ، بازسازی منزل ، دکوراسیون داخلی و همچنین بازسازی ویلا و فضاهای اداری تجاری آماده ارائه بهترین طراحی و اجرا در ساختمان و واحد شماست . از طریق شماره 09125754921 برای ارائه خدمات حضوری و آنلاین در خدمتتون هستیم .

بازسازی-منزل-24

طراحی آشپزخانه

شرکت معماری هیرادانا با توجه به طراحی فضاهای مرتبط به طراحی و اجرای کلی و جزئی کابینت و دکور با هر سبک و رنگ (ممبران،ایتالیایی، های­گلاس و ...) با بهترین جنس و متریال اجرا و تحویل میدهد.

کناف و سقف کاذب

شرکت معماری و بازسازی ساختمان هیرادانا با بهره ­گیری از اساتید مجرب و زبده قادر به طراحی هر نوع سقف کاذب (رابیتس، کناف، کامپوزیت و ...) با هر متراژ ، ابعاد و فرم به اجرای صحیح و اصولی با در نظرگرفتن مسائل کیفی و کمی در کم­ترین زمان می­پردازد.

سنگ کاری

شرکت هیرادانا از طریق بهترین شرکت­های تهیه مواد و مصالح ساختمانی ، متریالی با بهترین جنس ، رنگ و برش های دقیق و اشکال مختلف در اختیار مالکین قرار داده و به اجرا و نصب اصولی و با دوام مصالح می­پردازد .

تخریب داخلی ساختمان و بنایی ساختمان

اکیپ­های اجرایی متخصص با اجرای کلیه کارهای بنایی اعم از تخریب، تیغه ­چینی­، مقاوم سازی ساختمان، سیمانکاری، ایزوگام و قیروگونی به ارائه خدمات می­پردازد .

تزئینات نقاشی و کاغذ­دیواری

خدماتی که شرکت در این زمینه ارائه می­دهد شامل کلیه تعمیرات و اجرای انواع نقاشی پلاستیک، رنگ روغن، رنگ روغنی بدون بو، پتینه تابلویی و دیواری، انواع کاشی و سرامیک با بهترین متریال و جنس، رنگ نما، کنیتکس،پارکت و لمینت با طرح­های جدید و بروز و نازلترین قیمت و کیفیت بالا و اجرای تمیز و بدون عیب­و نقص در همه نقاط میباشد .

بازسازی-منزل-25

گچ­ کاری و گچ­ بری

اجرا و ارائه خدمات مرحله به مرحله کلیه امور ساختمانی از انجام گچ و خاک تا مرحله نازک­ کاری و سفیدکاری، ابزار زنی و حاشیه ­سازی با سبک­های دکوراسیون کلاسیک، مدرن و.... با هر مقیاس و کیفیت بالا توسط افراد مجرب انجام میشود . گچ کاری و ابزار ها بیشتر در دکوراسیون کلاسیک رواج دارد و میزان استفاده از آنها ، بستگی به سلیقه ی کارفرما دارد که دکوراسیون کلاسیک یا دکوراسیون مدرن و یا سایر سبک ها را بپسندد .

برق و تأسیسات

اجرای خدمات برقکاری اعم از سیم­کشی جریان ضعیف ( آنتن مرکزی، تلفن و ...) لوله کشی برق، نقشه­ های فاز 2 و تجهیزات روشنایی، نصب انواع آویزهای روشنایی و لوستر و ارائه ایده­ های نوین با توجه به پتانسیل ساختمان مشاوره و بازدید رایگان و ارائه خدمات مربوطه به کارفرما می­باشد .

برای منازلی که پس از گذشت چندین سال از بنای فرسوده و یا تاسیسات قدیمی برخوردارند بهترین راه حل برای قابل سکونت ساختن آن ، بازسازی منزل می باشد . به مجموعه اقداماتی که سبب می شود منزل مجدد قابل سکونت باشد و یا سبب بهبود عملکرد در فضا های داخلی می شود بازسازی منزل می گویند .

بازسازی-منزل-26

البته لازم به ذکر است که  لزوما فقط منازلی که از بافت فرسوده برخوردارند نیاز به بازسازی ندارند بلکه عوامل دیگری مانند تغییر نیاز های خانواده ، افزایش تعداد ساکنین خانواده و کمبود فضا ، ایجاد تغییر در فضا های داخلی منزل و ...  هر یک خود میتواند عاملی برای بازسازی ساختمان باشد .

یکی از مواردی که هیرادانا در طراحی ها سرلوحه کار خود قرار داده سلیقه ، نیاز کارفرما و هزینه بازسازی منزل در نظر گرفته شده براساس نیاز پروژه همراه با ایده برای بازسازی خانه می باشد .

بازسازی-منزل-27

 در حال حاضر بازسازی منزل و طراحی معماری داخلی ایجاد تغییراتی در پلان و نمای ظاهری آن در میان اقشار مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است . از این رو به محض مناسب بودن شرایط نسبت به ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان اقدام خواهند کرد . شرکت بازسازی ساختمان با اهداف خاص و همچنین تحت شرایط و عوامل متعددی امکان پذیر خواهد بود که در ادامه مطلب به طور کامل به شرح آنها خواهیم پرداخت . سبک ها و روش های به کار گیری، نوع مصالح، نوع تجهیزات و امکانات و بسیاری موارد دیگر وجود دارند که تاثیر مستقیمی بر میزان هزینه های لازم برای انجام این کار خواهند گذاشت و بهتر است افراد پیش از صورت دادن هر اقدامی تمامی این موارد را مد نظر گرفته و از تجربیات و تخصص افراد مجرب و کارکشته در این زمینه استفاده نمایند.

 بازسازی-منزل-28

بازسازی منزل چیست؟

در حالت کل به مجموعه ای از فعالیت ها و عملیات ساختمانی که به منظور نوسازی، بهسازی و برطرف کردن مشکلات و عیوب محیط انجام خواهند گرفت ، بازسازی منزل گفته می شود . 

بازسازی-منزل-29

دلایل بازسازی منزل

پیش از پرداختن به موضوع دلایل و اهداف بازسازی منزل لازم است این نکته را یادآوری نماییم که بازسازی منازل قدیمی به منظور ایجاد یک فضای مناسب و همچنین استفاده بیشتر و بهتر از زیر بنای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . 

بازسازی-منزل-30

بهره گیری از فضایی گسترده تر و همچنین بالا بردن کیفیت فضا با تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی جدید و ایجاد تغییر و تحولاتی مثبت در ظاهر نقاط مختلف ساختمان از جمله دیوارها و سقف و نمای ساختمان و تعویض تاسیسات ساختمان به دلیل طول عمر و عدم کارکرد مفید و مناسب و به کارگیری فناوری و تجهیزات جدید و مدرن مانند امکانات سرمایشی و گرمایشی بارزترین دلایل بازسازی ساختمان و بازسازی منزل قدیمی می باشند . 

بازسازی-منزل-31

طراحی خلاقانه و استفاده از ایده های کاربردی یکی از نقاط قوت تیم طراحی ما است که همواره می کوشیم با بروز ترین متریال ها و طراحی ها فضایی سر شار از زیبایی و آرامش را برای کارفرمایان عزیزمان ایجاد کنیم .

بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل | اجرا دکوراسیون داخلی منزل | طراحی ویلا | بازسازی ویلا | دکوراسیون داخلی | طراحی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه |  طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی

بازسازی-منزل-32

مجموعه ی پروژه های بازسازی ساختمان , بازسازی و دکوراسیون داخلی اجرا شده توسط شرکت هیرادانا در بالا ی صفحه قابل مشاهده میباشد .

9 / 10
از 31 کاربر
ارسال نظر
رضوانی : ..
10 0
بازسازی و دکوراسیون‌منزل بسیار زیبا انجام‌میدید
مدیریت : پاسخ
10 0
نظر لطف شماست
لیلا ناظری : سلام برای شهرستان انجام میدید
10 1
نظر شما چیست ؟
ابراهیمی : طراحی داخلی
9 0
باعرض سلام خسته نباشید طراحی هاتون خیلی عالیه ، ابراهیمی هستم رابیتس کارم بیست سال سابقه کاردارم ،اماده همکاری هستم شماره همراه 09124108960
ازیتا : حرفه ای
3 0
نظر شما چیست ؟
sami : بازسازی منزل درشهرستان
0 0
هزینه طراحی و بازسازی یه باب منزل مسکونی در جنوب کشور چقدر میشه؟؟؟؟ آیا جهت بازدید هزینه باید پرداخت بشه؟؟؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :