طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتیاگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که مایل به افتتاح رستوران هستید و یا مالک رستوران هستید و به فکر ارتقاع سطح فعالیت خود و جذب مشتری بیشتری می باشید در ادامه با شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون هیرادانا همراه باشید تا در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی و تاثیر آن بر جذب مشتری بیشتر دانسته و نسبت به تغییر دکوراسیون آن اقدام نمایید. در هر رستورانی چه سنتی باشد چه کلاسیک و چه مدرن با توجه به ساختار مکان رستوران شاهد دکوراسیون های مختلفی هستیم در این مقاله به بررسی طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی خواهیم پرداخت. با ما در شرکت دکوراسیون هیرادانا همراه باشید.

اگر شما مالک یک کافه تریای کارخانه ای ، دانشگاهی یا اداری هستید میز و صندلی ها را باید با اندازه ای مناسب و استاندارد تهیه کنید بهتر است از ست رنگ استفاده کنید تا توجه بیشتری جلب کنید. اما طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی به طریقه دیگری انجام میشود. در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران باید به گونه ای عمل شود تا مشتری مدت زمان بیشتری را در رستوران شما بگذراند. دکوراسیون رستوران سنتی باید به گونه ای باشد که برای افرادی که به رستوران شما می آیند آرامش بخش و دلپذیر باشد. اگر مایلید میتوانید تا با ایجاد تغییراتی در پوشش کارمندان و طرز برخورد آنان با مشتری جلوه رسمی تری به رستوران خود بدهید.

در صورتی که از میز و صندلی در رستوران خود استفاده می کنید بهتر است از میز های گرد یا چند ضلعی استفاده کنید.  همچنین استفاده از صندلی هایی با ارتفاع 50 سانتی متر برای اکثر کاربران رضایت بخش می باشد. اگر در رستوران خود از تخت استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که برای آنکه رضایت مشتری را کسب کنید باید پوشش مناسبی بر روی تخت های خود قرار دهید در صورتی که از فرش بر روی تخت های به کار می برید، باید توجه داشته باشید که فرش ها دارای لکه و یا جای سوختگی نباشند و در صورت روئیت چنین مسائلی نسبت به تعویض و یا شست و شوی فرش ها اقدام کنید. همچنین برای رضایت بیشتر مشتریان باید لوازم راحتی مانند تکیه و یا متکا های راحتی و شیک را برای آنها فراهم آورده باشید.

اگر رستوران شما در فضای باز قرار دارد باید جهت فراهم آوردن آلاچیق نیز اقدامات لازم را فراهم آورید بهتر است از آلاچیق هایی با سقف شیب دار استفاده نموده تا در هنگام بارندگی آب باران به راحتی به پایین منتقل شود. همچنین مراتب ضروری برای فصل های سر سال برای پوشش منافذ موجود در آلاچیق ها را نیز فراهم آورید. شما می بایست به منظور طراحی دکوراسیون داخلی در رستوران سنتی خود علاوه بر فراهم آوردن محیط مناسب برای آرامش بیشتر مشتریان از نور های ملایمی در رستوران خود استفاده کنید. فست فود ها به دلیل آنکه غذای مشتری در کمترین زمان ممکن باید سرو شده و جا برای دیگر مشتریان خالی شود از نور های با درخشندگی زیاد و زننده استفاده می کنند ولی شما باید با استفاده نور ملایم و آرامش بخش شرایطی را برای حضور بیشترمشتریان فراهم آورید. برای بهتر شدن شرایط رستوران شما توصیه می شود که از ترکیب نور ها استفاده نمایید.

صدای آب همواره آرامش بخش می باشد، بهتر است در میانه ی رستوران خود در فضایی که برای عبور و مرور مشتریان مکشلی ایجاد نکند حوضچه کوچک به همراه یک آبشار رنگی قرار دهید تا هم باعث آرامش افراد بزرگ سال و هم باعث جلب توجه کودکان شوید. اگر برای طراحی دکوراسیون داخلی و یا بازسازی ساختمان خود به دنبال یک تیم متخصص و کار آزموده هستید، ما به شما شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا را معرفی می کنیم. این شرکت طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا یکی از بهترین و متخصص ترین شرکت ها در زمینه های مختلف معماری و دکوراسیون می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :