طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان قدیمی

بازسازی ساختمان قدیمیدر ابتدا برای شروع بازسازی ساختمان باید از یک تیم تخصصی مشورت بگیریم تا ما را راهنمایی کنند که بازسانی به چه روش هایی برای ساختمان ما خوب است. و البته از نظر هزینه نیز برآورد کنند و قبل از شروع بدانیم چه مقدار باید هزینه کنیم. شرکت معماری هیرادانا یکی از بهترین مجموعه های معماری است که در زمینه های مختلف بازسازی منزل, طراحی دکوراسیون منزل, تعمیرات ساختمان, طراحی ویلا, بازسازی آپارتمان, بازسازی ویلا, دکوراسیون داخلی,   بازسازی مغازه, دکوراسیون اداری, طراحی آشپزخانه و اجرا دکوراسیون داخلی فعالیت دارد و با داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده می تواند نیاز شما را در زمینه های معماری و دکوراسیون برطرف نماید.

البته قبل از هر چیزی و قبل از برآورد هزینه بهتر است سوال کنیم که آیا با توجه به شرایط ساختمان ما بازسازی ساختمان برای این شرایط به صرفه هست یا خیر؟! چون در برخی مواقع برای ساختمان هایی که خیلی قدیمی هستند و اسکلت ساختمان استحکام کافی را برای ادامه حیات و حتی بازسازی ندارد بهتر است که از انجام بازسازی انصراف دهیم و فکر دیگری برای ساختمان بکنیم . چرا که ساختمان های خیلی قدیمی در برابر زلزله مقاوم نیستند و اگر عملیات بازسازی ساختمان قدیمی بر روی این نوع ساختمان های بسیار قدیمی انجام شود ممکن است خطرات و آسیب های جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

تیم تخصصی بازسازی و تعمیرات ساختمان ما این افتخار را دارد که مشاور شما عزیزان در تمامی این زمینه ها باشد و شما را در جهت درست هدایت و راهنمایی کند.

در صورت تایید مرحله اول توسط تیم متخصص یعنی نیاز به بازسازی ساختمان ، به سراغ مرحله بعد یعنی تخریب می رویم ، در این مرحله یکی از واجب ترین نکات احتیاط است.چرا که اگر خدای نکرده کمترین بی تجربگی در میان باشد و تیمی که کار را به دست گرفته تخصص لازم در این زمینه را نداشته باشد ممکن است خطرات و حوادث غیر قابل جبرانی را ببار بیاورد که هم پروژه را متوقف خواهد کرد هم خانواده هایی را که بی سرپرست شده اند را یک عمر با تنهایی درگیر کرده است و علاوه بر آن هزینه پرداخت دیه به شخص آسیب دیده در عملیات تخریب از هزینه های غیر قابل پیش بینی است که عملیات مالی را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

زمانی که مرحله تخریب ، اصولی و با نظر متخصصین پیش می رود و تمام میشود ، نوبت به ایده های مشاوران و اجرای تیم اجرایی پروژه می شود . که با توجه به سلبقه شما و بحث مقدار فضایی که داریم و تمام جهاتی که مهندسین مشاور به درستی به آن اشراف دارند امر بازسازی ساختمان قدیمی که شامل بخش های متفاوتی خواهد شد شروع می شود.

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
A.AZ : بازسازی ساختمان
1 0
بازسازی ساختمون قدیمی رو صفر تا صد انجام میدید؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :