طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

کابینت ممبران در آشپزخانه

کابینت ممبران در آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای، آشپزخانه است. آشپزخانه به ویژه از نظر بانوان بسیار حائز اهمیت است از این رو در بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از قسمت هایی که بیش از سایر بخش ها مورد توجه قرار می گیرد، آشپزخانه می باشد. یکی از اصلی ترین اجزا که می توانند تاثیر قابل توجهی در دکوراسیون آشپزخانه داشته باشد، کابینت است. کابینت ها تقریبا بیشترین فضا را در آشپزخانه اشغال می کنند از این رو زیبایی و طرح و رنگ آنها می توانند به طور قابل توجهی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه موثر باشد. فرآِیند ساخت کابینت ها با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر شده است و با روی کار آمدن دستگاه های CNC امکان حکاکی و طراحی بر روی چوب و ام دی اف فراهم شد.

کابینت ممبران

کابینت ممبران چیست؟

با حکاکی بر روی ام دی اف، نوعی کابینت ساخته می شود که به کابینت ممبران معروف است. این نوع کابینت آشپزخانه یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین انواع کابینت ام دی اف است که مورد استفاده قرار می گیرد. کابینت ممبران به دلیل طراحی های زیبا و بافت منحصر به فردی که دارد تکمیل کننده دکوراسیون آشپزخانه شما است. امروزه اغلب در بازسازی منزل به منظور زیباسازی فضای آشپزخانه از کابینت ممبران استفاده می شود. لازم به ذکر است که این نوع کابینت ام دی اف با روکش های ضد آب PVC وکیوم می شود و از نفوذ آب به داخل ام دی اف جلوگیری می کند.

رنگ مناسب کابینت ممبران

کابینت ممبران را می توان در رنگ های مختلف متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی منزل انتخاب کرد. این نوع کابینت به موجب مزایای متعددی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است که به عنوان برخی از این مزایا می توان به طرح های مختلف، رنگ های متنوع، قیمت مناسب، ضد آب بودن و استحکام بالای آنها اشاره کرد. شما با استفاده از این نوع کابینت در دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید زیبایی و چشم نوازی منزل خود را دو چندان کنید. یکی از رنگ های بسیار پر طرفدار کابینت ممبران، رنگ سفید است که به موجب زیبایی که دارد بسیار پر فروش می باشد.

کابینت آشپزخانه از نوع ممبران برای هر آشپزخانه ای می تواند متناسب و کاربردی باشد، زیرا  می توانید متناسب با فضایی که دارید ابعاد کابینت را سفارش دهید، از این رو ممبران برای هر دو آشپزخانه های کوچک و بزرگ مناسب می باشد. اگر قصد خرید کابینت و یا تعویض آنها را دارید، کابینت ممبران می تواند یک جایگزین عالی برای کابینت های قدیمی چوبی و فلزی باشد. از آنجایی که این نوع کابینت ها به سبک اروپایی طراحی و ساخته شده اند، می توانند تا حدودی یک دکوراسیون مدرن و نیز لاکچری و مجلل به خانه شما ببخشند.

در ادامه جهت سفارش کابینت ممبران با هیرادانا در ارتباط اشید.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :