طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی محوطه ویلا

محوطه سازی و طراحی لنداسکیپ ویلا یکی از مهمترین مراحل در طراحی و اجرای دکوراسیون پروژه های ویلایی میباشد ، حال ممکن است برای شما این سوال پیش آید که طراحی لنداسکیپ ویلا به چه معناست ؟ در واقع لنداسکیپ علمی طبیعت گرا ، مخاطب محور و عملکرد گرا می باشد که با سازماندهی محوطه و بنای ویلا برای بهره مندی بیشتر انسان از محیط اطراف آن سر و کار دارد .

اهداف طراحی ویلا

در واقع یکی از اهداف اصلی طراحی ویلا تاکید بر تقویت ارتباط میان انسان و طبیعت اطراف می باشد . بنابراین می توان گفت که محوطه سازی و طراحی لنداسکیپ ویلا یکی از مهمترین مراحل طراحی ویلا می باشد .

طراحی محوطه ویلا

هزینه محوطه سازی ویلا چقدر است ‌؟

هزینه محوطه سازی ویلا به عوامل مختلفی بستگی دارد . بنابراین نمی‌ توان هزینه دقیقی برای این کار بیان کرد . از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه نهایی محوطه سازی ویلا و اجرای دکوراسیون ویلا می‌ توان به متراژ و اندازه محوطه سازی ، سبک انتخابی ، طراحی المان های مختلف و ... اشاره کرد .

کدام عناصر و المان ها مناسب طراحی محوطه سازی ویلا است ؟

در واقع طراحی المان های مختلف در محوطه سازی ویلا بستگی به سلیقه شخصی و میزان هزینه ای دارد که شما برای محوطه سازی ویلای خود در نظر گرفته اید ، این کار با توجه به متراژ محوطه اطراف ویلا طراحی و اجرا می گردد .

با استفاده از ایده های جذاب و خلاقانه مختلف می توان محوطه ویلا را زیبا تر و کاربردی تر کرد . به عنوان مثال می توان در مسیر ورودی یعنی از درب ورودی تا بنای ویلا مسیری زیبا و جذاب طراحی کرد . سپس با اجرای یک نورپردازی زیبا و حرفه‌ ای جذابیت این مسیر را دو چندان کرد . به عنوان مثال می‌توانید از نورهای خطی و یا چراغ های زمینی استفاده کنید .

 طراحی محوطه ویلا

یک ایده جذاب دیگر طراحی استخر در محوطه ویلا میباشد که شرکت طراحی ویلای هیرادانا به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد . طراحی استخر علاوه بر اینکه فضایی تفریحی برای ساکنین ایجاد می کند باعث می شود که فضای ویلای شما بسیار لوکس تر و جذاب تر به نظر آید . حال اگر استخر طوری طراحی شده باشد که انعکاس بنای ویلا درون آن مشاهده شود فضای بسیار زیباتر و جذاب تری ایجاد می نماید .

اجرای دکوراسیون ویلا

اجرای دکوراسیون و محوطه سازی ویلا باید توسط افراد ماهر و با تجربه در این زمینه انجام شود تا با استفاده از ایده های جذاب و خلاقانه فضایی کاربری ، زیبا و متفاوت طراحی و اجرا شود . یکی از تخصص های شرکت طراحی ویلا هیرادانا محوطه سازی ویلا است ، طراحان با تجربه تیم هیرادانا با ارائه به روز ترین و خلاقانه ترین ایده ها از ابتدا تا پایان پروژه در کنار شما عزیزان می باشند .

برای دیدن نمونه کار های ویلایی شرکت طراحی ویلا هیرادانا به قسمت پروژه ها در بخش ویلا مراجعه کنید .

7 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :