طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اجرای کابینت آشپزخانه در تهران

یکی از بخش هایی که در بازسازی ساختمان بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، آشپزخانه و به ویژه کابینت آن است. کابینت آشپزخانه برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی بسیار موثر است. کابینت آشپزخانه انواع مختلفی دارد. نوع چوب، طرح و رنگ روی آن از جمله مواردی هستندکه  باعث ایجاد تفاوت هایی در کابینت آشپزخانه میشود. امروزه  کابینت های ام دی اف از معروفترین نوع کابینت آشپزخانه میباشد که از استقبال بسیار خوبی در بین مردم برخوردار است.کابینت آشپزخانه بخصوص در تهران از تقاضای بالایی برخوردار است. شرکت هایی وجود دارند که تمامی امور اجرای کابینت آشپزخانه در تهران را انجام میدهند. اجرای کابینت آشپزخانه در تهران اصولی دارد که یک به یک باید انجام شود.

مراحل اجرای کابینت آشپزخانه در تهران:

1. یکی از مراحل اجرای کابینت آشپزخانه در تهران، اندازه گیری دقیق برای ساخت کابینت میباشد. بعد از اینکه نوع متریال و همچنین رنگ و طرح کابینت توسط مالک منزل مشخص شد نوبت به اندازه گیری توسط کارشناس مربوطه میرسد. کارشناس تمامی قسمت های آشپزخانه که قرار است در آن کابینت نصب شود را به دقت اندازه گیری میکند تا بتوانند کابینت را بر اساس آن تولید کنند.

2. پس از اندازه گیری و ساخت کابینت بر اساس اندازه گیری هایی که کارشناس انجام داده است نوبت به نصب کابینت در آشپزخانه میرسد. در این مرحله خطوطی توسط نصاب بروی دیوار  و همچنین زمین رسم میشود تا محل دقیق نصب کابینت مشخص شود.

3.  نصب یونیت زمینی یکی دیگر ار مراحل اجرای کابینت آشپزخانه در تهران میباشد. تمام اجزا کابینت آشپزخانه که در قسمت پایین دیوار و همچنین زمین نصب میشوند یک به یک و با دقت تمام توسط نصاب نصب و تست میشوند.

4. بعد از نصب یونیت زمینی نوبت به نصب یونیت هوایی میرسد. یونیت هوایی مانند یونیت زمینی و همتراز با آن یک به یک نصب و اجرا میشوند.

5. درب ها پس از نصب یونیت هوایی و زمینی نصب میشوند. برای نصب درب ها دقت زیادی صرف میشود تا هیچگونه نقصی در آنها وجود نداشته باشد و همچنین بدون هیچ اشکالی و به راحتی باز و بسته شوند.

درب ها به دو طریق نصب میشوند. برخی از درب ها عمودی بازشو هستند که از طریق لولا نصب شده و برخی از درب ها افقی بازشو میباشند که توسط جک های مخصوص نصب و اجرا میشوند. شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا یکی از برترین مجموعه ها در زمینه نصب و اجرای کابینت به ویژه در تهران می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :