طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی نما ویلایی

طراحی نما ویلاییدر این بخش نحوه طراحی نمای ویلایی برای شما شرح خواهیم داد ، مشخصات و چگونگی انجام این کار و سایر موارد را بررسی خواهیم کرد.

در بخش نمونه کار های ما می توانید ساختمان هایی را ببینید که به صورت مدرن طراحی نما ویلایی بر روی آنها انجام شده است . نکته ای که در طراحی و انجام این نماها وجود دارد این است که این خانه ها در اینترنت و بین کاربرانی که این عکس ها را میبینند محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند و بازدید بسیار بالایی داشته اند.این محبوبیت اصلا اتفاقی نیست و حاصل تلاش همکاران ما در بخش طراحی نما ویلایی است که به صورت تخصصی بر روی این ویلاها انجام شده است . البته طرح بندی این عکس ها بسیار متنوع و متفاوت در نظر گرفته شده است و بسته به سلیقه شخصی شما متفاوت است . تنوع در طراحی دکوراسیون و طراحی نمای ساختمان ویلایی بسیار زیاد است و شما میتوانید با توجه به سلیقه شخصی و نظر خودتان یکی از آنها را برای نمای ویلای خود انتخاب کنید. شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا برای انجام طراحی نمای ویلایی از تلفیق معماری کلاسیک و معماری مدرن استفاده می کند و در برخی موارد نیز صرفا سلیقه شخصی خاص که طراح نام دارد در نظر گرفته شده است و منجر به خلق ایده های بسیار نوینی در زمینه طراحی نما ویلایی شده است .

عوامل زیادی در بوجود آمدن این طرح های فوق العاده نقش داشته اند . یکی از این موارد میتواند محل احداث بنا ، ویلا و یا ساختمان باشد . محل ویلا یا ساختمان و موقعیت دسترسی آن و اینکه در چه موقعیتی قرار گرفته است بسیار در طرح پیشنهادی توسط طراح تاثیر دارد . اینکه چشم انداز آن چه چیزی است ، به چه ساختمان هایی در اطراف مشرف است ، اینکه در نزدیکی آن ساختمانی وجود دارد یا خیر و اینکه از چه جاهایی دیده می شود ، همه و همه در طراح انتخابی توسط طراح دکوراسیون و طراح نما ویلایی و بوجود آمدن یک طرح مدرن و ویژه و منحصر بفرد تاثیر بسیار زیادی دارد. برای مثال برخی از کمپانی ها فقط بر روی خانه ها و ویلاهایی طراحی نما ویلایی انجام میدهند که این ویلاها در جاهای بکر و منحصر بفردی مانند صخره ها ، جزیره ها و یا در اقیانوس ها باشند. و تخصص یک همچین شرکت معماری در ایجاد چشم اندازها ی بی نظیر با یک طراحی فوق العاده برای ساختمان است  در موارد دیگری شرکت هایی هستند که فقط ویلاهای لب دریا و ساحلی را طراحی نما میکنند و نتیجه کارشان برای ویلاهای ساحلی  فوق العاده است.ومیتواند آرامش موج های ساحلی را همراه با یک منظره طبیعی در یک زاویه زیبا به مخاطب و کسی که در آن منظره حضور دارد بدهد.و این نکته را نیز بدانید که در اینگونه فضاها اولین هدف از طراحی نما ویلایی و سپردن این طراحی به یک طراح زبر دست ، استفاده کردن از مناظر طبیعی است بطوریکه در یک فضای فوق العاده شیک بتوانیم براحتی از منظره های اطراف لذت ببریم.

وسعت و اندازه ویلا

از دیگر نکات مهمی که در امر بازسازی ساختمان و طراحی نما ویلایی بسیار مهم و تاثیر گذار است اندازه و مساحت زمین و ویلایی است که میخواهیم نمای آن را طراحی کنیم. مسلما طراحی دکوراسیون و نما برای یک ویلای کوچک با یک ویلای بزرگ چند هزار متری متفاوت خواهد بود و متریال مورد استفاده و حالت های چیدمان این متریال و نما کاری در این دو مورد بسیار با هم فرق میکند.این نکته را هم در نظر داشته باشید که شیک بودن و جلوه زیبا داشتن یک نما اصلا به اندازه ویلا مربوط نمیشود. ممکن است طراحانی زیردست و خبره و متخصص در این زمینه  برای یک ویلای بسیار کوچک بتواند ظاهری فوق العاده تر از یک ویلای چند هزار متری تحویل دهد و بسازد. پس اینکه نتیجه نهایی چقدر و به چه میزان شیک و منحصر بفرد خواهد بود هیچ ربطی به متراژ خانه و یا ویلا ندارد . بلکه به تبحر طراحان شرکت بازسازی ساختمان و طراحی نما در انجام کارشان برمیگردد.

بسیار دیده شده است که معماران و طراحان متخصص در یک فضای بسیار کوچک یک نما و فضای فوق العاده مدرن تحویل میدهند. و بالعکس این موضوع هم صادق است ، اینکه به دلیل ماهر نبودن طراحانی که برای این کار انتخاب شده اند ، فضای بزرگی را از دست داده ایم و طراحی جالبی هم برای آن حاصل نشده است.

6 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :