طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی دکوراسیون اداری بر اساس انرژی محیط و اصول معماری و دکوراسیون

09125754921 / 09127305449

جهت مشاهده نمونه پروژه های اداری تجاری هیرادانا به بخش اجرای دکوراسیون در پروژه ها مراجعه کنید .

طراحی داخلی دکوراسیون اداری | اجرای دکوراسیون اداری

طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون اداری با تضمین در تمامی مراحل همراه با ارائه ی بهترین کیفیت ، معقول ترین قیمت و کوتاه ترین زمان

در طراحی داخلی یک فضای اداری ، مهم ترین اصلی که باید به آن توجه کرد ، ایجاد کردن فضای مثبت در آن محیط می باشد که باعث به وجود آمدن انرژی مثبت در محیط کار میشود . به صورتی که با مقوله فنگ شویی و مدیریت انرژی ، محیط طوری طراحی شود که انرژی منفی کمتر به وجود بیاید . جدا از توجه به عناصر مهم طراحی داخلی اداری  ، عواملی مانند نور ، رنگ ، زاویه ، فضا سازی های حجمی و غیره باید به گردش انرژی در فضا بیشتر اهمیت داد . زیرا یکی از دلایل فعالیت کارمندان و جذب مشتریان به وجود آمدن انرژی مثبت است که تاثیر زیادی در راندمان شرکت دارد . طراحان شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با استفاده از فنگ شویی فضا را طوری طراحی می کنند که اگر کارمندی در یک محیط فعالیت دارد با یک محیط خسته کننده روبه رو نشود و بلکه فراتر از آن از محیط که فعالیت میکند انرژی مثبت ایجاد کند تا کارایی بهتری داشته باشند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-1

دکوراسیون لوکس اداری با بهترین شرکت طراحی داخلی اداری در ایران 

امروزه در طراحی فضا تنها به استفاده کردن از تناسب رنگ و نور طبیعی کافی و مبلمان مناسب نباید بسنده کرد ، بلکه باید کل مجموعه باعث به وجود آمدن فضایی انرژی ده شود . ولی متاسفانه در ایران مسئله برعکس است و مسئله ی انرژی زایی در یک محیط کار ، نقطه مقابل آفیس ایرانی است . به همین دلیل وقتی فردی وارد اداره یا دفتر می شود ، حس خوبی دریافت نمی کند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-2

برای یک طراحی یک فضای اداره باید در نظر گرفت که فضای اطرافمان یک دنیای پر از انرژی  است . از انرژی برق گرفته تا سایر شکل های انرژی و برای آنها راهکارهایی است که انرژی به هدر نرود . اما انرژی شخصی یا همان انرژی بدن جدیدترین شکل انرژی است که طراحان برای هدر نرفتن آن مشغول به کار شدند . یعنی این که همان طوری که در صرفه جویی در میزان انرژی اهمیت دارد ، میزان انرژی که ممکن است از یک فرد در یک فضا گرفته شود دارای ارزش و اهمیت است . به این منظور که فنگ شویی و راهکارهای که پیشنهاد میشود از استراژی های طراحی داخلی اداره است . در نظر گرفتن نکاتی که در طراحی داخلی اداره و کمک گرفتن از انرژی انسانی می تواند یک دفتر ایده آل را به وجود آورد . دفتری که تاثیر مستقیم در حال و هوای کارمندان داشته باشد و در نتیجه باعث بیشتر شدن میزان درآمد زدایی یک سازمان خواهد شد .

طراحی-داخلی-اداری-3

متفاوت ترین طراحی دکوراسیون اداری خود را از هیرادانا بخواهید 

 طراحی داخلی اداری

اداره و شرکت در واقع فضایی است که با مشتریان و افراد زیادی سر و کار دارد . به همین دلیل چگونگی دکوراسیون آن می تواند تاثیرات زیادی روی موارد مختلفی داشته باشد . برای مثال دکوراسیون اداره می تواند روی تامین رفاه کارمندان ، میزان رضایت آن ها از فضای اداره و در نتیجه فعالیت بیشتر و بالا رفتن راندمان کاری شرکت ، جلب نظر افراد و تبدیل آن ها به مشتریان ، بیشتر شدن سود نهایی شرکت و ... اشاره نمود . به همین دلیل در سرتاسر دنیا تمام مدیران در تلاش برای داشتن یک دکوراسیون اداری حرفه ای برای شرکت خود می باشند . برای داشتن یک دکوراسیون اداری حرفه ای ، باید از تیمی حرفه ای کمک بگیرید . چرا که داشتن مهندسین و طراحانی که به ترندهای روز دنیا در زمینه ی دکوراسیون اداری و اطلاعات لازم آگاه می باشند ، می تواند باعث کیفیت بهتر دکوراسیون اداره شوند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-4

نکات قابل توجه در طراحی داخلی اتاق مدیریت :

اتاق مدیر یکی از جمله اتاق ها در فضای اداری محسوب می شود که به چگونگی دکوراسیون آن باید توجه بسیاری شود . در واقع این اتاق هم باید به گونه ای طراحی شود که راحت و دارای امکانات مختلف برای تامین رفاه مدیریت باشد و هم باید به گونه ای طراحی شود که صلابت و جایگاه مدیر را به کارمندان و دیگر افراد به خوبی نشان دهد . به همین دلیل می توان گفت تا حدودی این اتاق نسبت به دیگر اتاق ها دارای امکانات و ابعاد بیشتری بوده و شکوه خاصی را دارا می باشد .

دکوراسیون-داخلی-اداری-5

استفاده از میزی بزرگ

یکی از مواردی که در چگونگی یک اتاق در اداره تاثیر گذارد ، میز و صندلی هایی می باشد که در آن استفاده می شود . اتاق مدیریت اصولا دارای میزی چوبی و بزرگتر از ابعاد میز دیگر کارمندان بوده که دارای تجهیزات مربوطه مانند کامپیوتر و ... نیز می باشد . همچنین صندلی ای که استفاده می شود باید کاملا استاندارد و راحت باشد تا مدیر مورد نظر بتواند به راحتی از آن در ساعات طولانی استفاده کند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-6

استفاده از مبلمان

یکی دیگر از نکات مهم در طراحی اتاق مدیریت این است که ممکن است مدیر مورد نظر مهمانانی داشته باشد و یا حتی بخواهد در اتاق خود با معاون خود یا مدیر بخش های مختلف و کارمندان به خصوصی در خصوص کار صحبت کند و برای این کار نیاز به میز جلسه و صندلی هایی و یا مبلمانی برای نشستن آن ها دارد . به همین علت ابعاد این اتاق بزرگتر از دیگر اتاق ها می باشد تا بتواند هم مبلمان و هم میز خود مدیریت را درون خود جای دهد . اغلب از مبلمانی چرمی برای این اتاق استفاده می شود .

استفاده از ترکیب رنگ مناسب

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن در طراحی دکوراسیون اداری توجه نمود ، استفاده از ترکیب رنگ مناسب می باشد . برای اتاق مدیریت اغلب از رنگ هایی مانند قهوه ای ، کرم ، مشکی و ... می توان استفاده نمود . چرا که این رنگ ها به راحتی باعث ایجاد حس شیکی و لوکسی در فضا شده و شکوه خاصی به آن می بخشند .

ترندهای طراحی داخلی اتاق کارمندان :

استفاده از میزهای متصل به هم

یکی از ترندهای طراحی اتاق کارمندان در فضای اداری استفاده از میزهایی می باشد که به یکدیگر متصل می باشد . اما طراحی آن به صورتی است که دیواره ای کوچک میان هر یک میز ایجاد نموده است تا افرادی که پشت این میزها می نشینند بتوانند در حین داشتن کار تیمی و گروهی ، تمرکز کافی برای انجام فعالیت های خود را نیز دارا باشند . این میزها اغلب به صورت اشکال و فرم های متنوع و خاص نیز طراحی شده و باعث متفاوت بودن و پویا شدن اتاق کارمندان می شود و جذابیت بصری و مسیری آن را بیشتر می کند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-7

استفاده از انواع پارتیشن برای جداسازی فضاها

یکی از جمله ترندهای روز طراحی اتاق کارمندان در دکوراسیون اداری استفاده از پارتیشن های چوبی ، شیشه ای ، فلزی و ... برای جداسازی میزها و اتاق های کارمندان از یکدیگر می باشد . در واقع از مزایای این نوع پارتیشن ها نسبت به دیوارهای معمولی می توان به هزینه ی کم آن نسبت به اجرای دیوار ، امکان جابجایی آن و تغییر دادن دکوراسیون فضا ، همکاری و همبستگی بیشتر کارمندان و بزرگتر نشان دادن فضای اداره و ... اشاره نمود . همچنین پارتیشن ها به راحتی می توانند در انواع سبک های دکوراسیون قرار بگیرند و فضایی با متراژ کم را نیست به چند قسمت تقسیم نمایند و انجام کار برای افراد را راحت کنند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-8

استفاده از گیاهان به عنوان اکسسوری

استفاده از گیاهان در فضای داخلی را می توان از ترندهای روز دنیا در طراحی دکوراسیون داخلی هر فضایی دانست که فضای اداره نیز از آن مستثنا نیست . درواقع از آنجایی که مدیران تمایل دارند تا فضای اداره را برای کارمندان خود مانند فضای خانه زیبا و راحت کنند استفاده از گیاهان را گزینه ی مناسبی می دانند . از طرفی گیاهان دارای انرژی فراوانی می باشند و به دلیل تولید اکسیژن می توانند حس مثبت زیادی را در فضا ایجاد نمایند به همین دلیل می توان گفت وجود گیاهان هم باعث زیبایی اتاق کارمندان شده و هم باعث بالا رفتن نشاط و انرژی آن ها می شود .

دکوراسیون-داخلی-اداری-9

استفاده از میزهایی با طرح های متنوع

همانطور که می دانید از اصلی ترین عناصر و مبلمان برای یک فضای اداری میز و صندلی های آن می باشد . امروزه یکی از کارهای خلاقانه ای که طراحان برای طراحی دکوراسیون اتاق کارمندان در یک فضای اداری انجام می دهند طراحی میزهایی با فرم های مختلف می باشد . از طرفی باید به این نکته اشاره کرد که اگر فضای شما دارای متراژ بالایی می باشد ، می توانید حتی از میزهای معمولی با ابعاد مختلف در قسمت های مختلف استفاده کنید که در صورت تمایل کارمندانتان نهگداری روی آن ها به انجام کار خود بپردازند . این کار باعث تنوع فضایی و عدم خستگی کارمندان خواهد شد .

دکوراسیون-داخلی-اداری-10

کفپوش های مناسب برای فضای اداری :

برای پوشاندن کف فضای اداری می توان از کفپوش های متنوعی استفاده نمود . از جمله ی این کفپوش ها می توان به کفپوش بامبو ، لمینت ها و انواع پارکت های چوبی ، کفپوش پی وی سی ، سنگ ، سرامیک و ... اشاره نمود . هر کدام از این کفپوش ها دارای مزایا و ویژگی های گوناگونی می باشند و به همین علت برای فضاهایی با ویژگی های مختلف مناسب می باشند . برای مثال اگر فضای اداره ی شما فضایی پر رفت و آمد می باشد بهتر است از پارکت های چوبی که ضد ضربه بوده و مقاومت خوب و عمر زیادی دارند و یا سنگ ها و سرامیک ها که به راحتی تمیز می شوند استفاده نمایید . از طرفی برای فضاهای تر اداره مانند آبدارخانه و سرویس بهداشتی بهتر از کفپوش های بامبو استفاده ننمایید و به جای آن از کفپوش هایی مانند سرامیک بهره ببرید .

همچنین کفپوش های پی وی سی دارای انواع طرح ها بوده و متنوع می باشند به همین دلیل از محبوبیت زیادی برخوردار می باشند . کفپوش های بامبو نیز دارای انعطاف زیادی بوده و با توجه به همین نکته عمر مفید بالایی دارند . لمینت ها و پارکت های چوبی نیز به دلیل بافت خاصی که دارند به راحتی می توانند در انواع سبک های دکوراسیون اداری استفاده شده و زیبایی زیادی را به محیط ببخشند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-11

انواع روش های نورپردازی در فضای اداری

 • نورپردازی به صورت نقطه ای

نورپردازی نقطه ای که یکی از روش های نورپردازی می باشد که بیشتر جنبه ی تزیینی داشته و گاهی نیز برای نشان دادن و جلوه بخشیدن به قسمت خاصی استفاده می شود . مثلا از این نوع نورپردازی می توان برای کناره ی راهروها ، سقف و ... استفاده نمود . همچنین گزینه ی مناسبی برای نورپردازی قفسه ها نیز می باشد .

 • نورپردازی تاکیدی

نورپردازی تاکیدی که یکی از پر استفاده ترین روش های نورپردازی می باشد . همانطور که از نامش مشخص است برای تاکید نمودن به فضا و یا عنصر خاصی می باشد . از این نورپردازی می توان در قسمت های مختلف فضای اداری برای تاکید به عناصر تزیینی ، قسمتی خاص از فضا و شاخص نمودن آن و ... بهره برد .

 • نورپردازی کلی

نورپردازی کلی که در تمامی فضاها با هر گونه ماهیتی استفاده می شود ، برای روشن نمودن فضا به صورت کلی می باشد . این نورپردازی اغلب با انواع چراغ ها صورت می گیرد تا افراد بتوانند در فضای اداری به راحتی به انجام کارهای خود بپردازند . تمامی فضاها اعم از سرویس بهداشتی ، راهرو ، اتاق کارکنان و ... نیازمند این نوع از نورپردازی می باشند . به طور کلی می توان گفت این نوع نورپردازی ، نوع ابتدایی نورپردازی بوده که برای هر فضایی کاربرد داشته و الزامی می باشد .

 • نورپردازی ریلی

نورپردازی ریلی از جمله روش های نورپردازی می باشد که این روزها از ترندهای طراحی دکوراسیون اداری محسوب می شود . با استفاده از این روش نورپردازی می توان سقف قسمتی خاص از فضا و یا دور راهروها ، چهارچوب در ، فضای کافه ی اداره و ... را نورپردازی نمود . همچنین با استفاده از چراغ های ال ای دی و طراحی های خاص می توان مسیرهای زیبایی را به صورت دکوراتیو روی دیوار و سقف ایجاد نمود و این روش از نورپردازی را روی آن ها به اجرا درآورد .

انواع سبک ها در طراحی دکوراسیون اداری :

برای طراحی دکوراسیون انواع سبک ها وجود دارد و این سبک ها هر کدام با توجه به تاریخ ، فرهنگ و دلایل مختلفی پدید آمده اند و به همین دلیل دارای ویژگی های مختلفی می باشند که این ویژگی ها آن ها را از یکدیگر مشخص و جدا نمود .

دکوراسیون-داخلی-اداری-12

بعضی از این سبک ها عبارتند از :

 • سبک مدرن

سبک مدرن یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین سبک ها در سرتاسر دنیا در دکوراسیون داخلی به شمار می رود که در دکوراسیون اداری نیز بسیار پر استفاده می باشد . دکوراسیون مدرن به دلیل ویژگی هایی که دارد می تواند تا سال های سال در نظر همگان زیبا باقی بماند و عناصری که در این سبک استفاده می شوند به دلیل سادگی یا از مد نمی افتند و قدیمی نمی شوند و یا خیلی دیر این اتفاق برایشان می افتد . به همین دلیل سبکی به صرفه نیز محسوب می شود . از جمله ویژگی های این دکوراسیون مدرن در طراحی دکوراسیون اداری می توان به طراحی فضاها به صورت باز و منعطف و چند کاربردی ، استفاده از رنگ های روشن و طرح های ساده برای پوشش دیوارها و مبلمان و ... ، استفاده از احجام هندسی چهارگوش و ... ، نورپردازی کلی فضا و استفاده از نور طبیعی به طور قابل توجه و ... اشاره نمود . در این سبک می توان از اکسسوری های ساده و ظریف نیز برای زیبایی محیط استفاده نمود و کفپوش هایی مانند پارکت های چوبی در این سبک بسیار پر طرفدار می باشند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-13

 • سبک کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک نیز یکی از جمله سبک های دکوراسیون داخلی می باشد که دارای قدمت زیادی بوده و بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا به داشتن همچین سبکی در فضای خود بسیار علاقه مند می باشند . این سبک به دلیل ویژگی های خاصی که دارا می باشد سبکی اشرافی محسوب شده و می توان آن را بیشتر مخصوص ثروتمندان به شمار آورد . همچنین دارای وقار و جلوه ی خاصی می باشد . از جمله ویژگی های این سبک در طراحی دکوراسیون اداری می توان به استفاده از پارچه هایی مانند چرم برای مبلمان و صندلی ها ، میزها و کمدهای چوبی با جزییات فراوان ، استفاده از لوسترها و المان های شیشه ای به عنوان عناصر تزیینی و منابع نور ، استفاده از سنگ برای کفپوش و ... اشاره نمود . همچنین رنگ هایی مانند قهوه ای و مشکی و کرم و بژ در سبک دکوراسیون کلاسیک بسیار پر استفاده می باشد . ویژگی های این سبک سبب شده تا سبکی مناسب برای فضای دفاتری مانند دفتر وکیل ، دفتر مدیریت و ... باشد .

دکوراسیون-داخلی-اداری-14

 • سبک نئوکلاسیک

سبک نئوکلاسیک یکی از سبک هایی می باشد که در کشور ما طرفداران بسیاری دارد . درواقع این سبک سبکی میان سبک کلاسیک و سبک مدرن به حساب می آید . به طوری که با نگاه کردن به فضایی که به این سبک دکوراسیون شده است هم می توان آثاری از ویژگی های سبک مدرن را مشاهده نمود و هم می توان سبک کلاسیک را در گوشه کنارهای آن متوجه شد . این سبک برای کسانی به وجود آمده است که علاقه مند به سبک کلاسیک بوده ولی آن همه تجمل گرایی و جزییات فراوان آن سبک را دوست ندارند و از طرفی سبک مدرن مورد پسندشان است ولی به نظرشان زیادی ساده می آید . به همین دلیل در فضاهای اداری که به سبک نئوکلاسیک دکوراسیون شده اند می توان ویژگی های مختلف این دو سبک را مشاهده نمود .

 • سبک اسپرت

سبک اسپرت در دکوراسیون سبکی است که دارای رنگ های بسیاری می باشد . فضا به این سبک به شکلی پویا دکوراسیون می شود و به همین علت می توان گفت این سبک بیشتر برای شرکت های مربوط به طراحی مانند طراحی بازی ، شرکت های گرافیکی و ... مناسب می باشد . رنگ های زنده و تند مانند قرمز ، زرد ، سبز ، آبی ، بنفش و ... در این سبک بسیار پر طرفدار می باشد و همچنین انواع فرم های مختلف و خلاقانه را در قسمت های مختلف فضاهای اداری ای که به این سبک دکوراسیون شده اند می توان مشاهده نمود . اصولا معماران در طراحی دکوراسیون به سبک اسپرت از به چالش کشیدن افراد خوششان می آید و با طراحی فضاها و راه های خلاقانه سعی در ابراز آن دارند . کفپوش های پی وی سی و کفپوش های بامبو از جمله کفپوش های پر طرفدار در دکوراسیون اداری به سبک اسپرت می باشند .

ترندهای طراحی دکوراسیون اداری در سال 2022

 • ایجاد یک فضای گرم و صمیمی

در سال های اخیر به دلیل بیماری ها و مشکلات مختلفی که گریبان تمامی افراد در سرتاسر دنیا را گرفته است مدیران متوجه شده اند که تبدیل فضای اداری به فضایی گرم و صمیمی که حس خانه را به افراد بدهد ، می تواند باعث پیشرفت آن ها در کار و انجام فعالیت ها با رضایت بیشتری بشود . به همین دلیل از جمله ترندهای روز طراحی دکوراسیون اداری این است که فضا به صورتی گرم و صمیمی طراحی شود . به همین منظور می توان گفت در طراحی فضاهای اداری امروزه حتما به طراحی فضایی برای استراحت ، طراحی فضایی برای صرف ناهار و ... ، استفاده از صندلی های راحت ، قرار دادن کارمندان در کنار هم و ایجاد ارتباط میان آن ها و ... توجه شده است و می شود . به طور کلی امروزه فضای اداری از حالت خشک قبلی خود خارج شده است و افراد با یکدیگر و فضا ارتباط راحت تری برقرار می کنند .

دکوراسیون-داخلی-اداری-15

 • استفاده از تکنولوژی

هر چه زمان می گذرد تکنولوژی در ابعاد مختلف پیشرفت زیادی می کند . از جمله ترندهای روز طراحی دکوراسیون اداری نیز استفاده از تکنولوژی در بعدهای مختلف است . برای مثال می توان گفت سیستم نورپردازی فضاها ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده شده ، صندلی ها و میزهایی که استفاده می شوند و تمامی موارد دیگر همه از این موضوع پیروی می کنند . برای مثال امروزه میزهایی طراحی شده اند که می توانند دچار تغییر ارتفاع شوند و این برای افرادی که نشستن مداوم آن ها را خسته می کند می تواند کمک کند . همچنین صندلی ها نیز می توانند به صورت افقی و عمودی تغییر شکل و ارتفاع پیدا کنند و هر گونه که فرد راحت است مورد استفاده قرار بگیرد . این موارد باعث راحتی بیشتر کارمندان و در نتیجه بیشتر شدن رضایت آن ها از محیط کار و بالا رفتن راندمان کاری و سود شرکت می شود .

 • استفاده از رویکرد پایدار در تمامی پروژه

یکی از موضوعات یکه در چندسال اخیر در تمام دنیا دارای اهمیت زیادی شده وارد نمودن رویکرد پایدار در طراحی داخلی تمامی فضاها می باشد . در واقع با این روش می توان هم انرژی موجود در فضا را به درستی مصرف نمود و هم می توان سبزینگی و زیبایی آن را به فضای داخلی اداره آورد . مصرف درست انرژی هم به زمین و حفط انرژی های آن و عدم آلودگی آن کمک می کند و هم در دراز مدت صرفه ی اقتصادی داشته و باعث جلوگیری از صرف هزینه های زیادی می شود .

دکوراسیون-داخلی-اداری-16

 • ایجاد مسیرهای متنوع

همانطور که گفتیم امروزه فضاهای اداری از حالت خشک گذشته خارج شده و فضایی منعطف با جذابیت های فراوان برای کارمندان و مراجعه کنندگان شده است . یکی از ترفندهایی که امروزه در طراحی دکوراسیون اداری ترند شده است و طرفداران زیادی پیدا نموده است ایجاد مسیرهای متنوع می باشد . مسیرها می توانند دارای جذابیت های بصری مختلف نیز باشند . برای مثال می توان با قاب ها ، گلدان ها و گیاهان ، روش های مختلف نورپردازی و ... این مسیرها را زیبا نمود .

دکوراسیون-داخلی-اداری-17

 • طراحی فضاهای مختلف در کنار یکدیگر

همانطور که پیش تر نیز گفته شد امروزه فضاهای اداری به صورت باز و منعطف طراحی می شوند . از جمله ویژگی هایی که این نوع طراحی به دنبال دارد این است که می توان فضاهای مختلف با کاربری های گوناگون را در کنار یکدیگر قرار داد و با پارتیشن ها و گرین وال ها و قفسه ها آن ها را از یکدیگر جدا نمود . همچنین طراحی اتاقک های مختلف با شکل های گوناگون در کنار هم نیز می تواند یکی از جذابیت های طراحی دکوراسیون فضاهای اداری امروزی باشد .

دکوراسیون-داخلی-اداری-18

بهترین ایده های دکوراسیون اداری : 0912575491

سخن پایانی

شرکت معماری هیرادانا از شرکت هایی در ایران به شمار می رود که در زمینه ی دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون اداری ، دکوراسیون مغازه و ... دارای تجربه های زیاد و کارنامه ای پربار می باشد . شما نیز می توانید پروژه ی دکوراسیون اداری شرکت خودتان را به مهندسین و طراحان خبره و باتجربه ی این شرکت سپرده و از نتیجه ی رضایت بخش آن مطمئن باشید .

دکوراسیون-داخلی-اداری-19

از پروژه های بازسازی ساختمان و دکوراسیون لوکس شرکت معماری هیرادانا  دیدن فرمایید .

9 / 10
از 9 کاربر
ارسال نظر
گلشن : اداره
3 0
سلام برای طراحی یک شرکت بازرگانی چه سبکی پیشنهاد میدین؟
قاسمی : طراحی اداری
4 0
سلام وقت بخیر یه باب واحد اداری به متراژ110متر در فرشته هزینه طراحی رو میفرمایید ؟؟آیا جهت بازدییدتشریف میارین حضوری فضاها رو ببینید
حمید : طراحی
4 0
هزینه ی طراحی برای یک اداره ۱۲۰ متری چقدره؟
گیسو : بازسازی
3 0
من هیچ ایده ای راجب طراحی شرکت ندارم،شما خودتون راهنمایی می‌کنید؟
قلی پور : دکوراسیون
3 0
Very good decoration and design. I really enjoyed working with you and I would like to introduce you to my friends. Thank you for your efforts.
هما : طراحی
3 1
سلام برای یک واحد ۷۰ متری،چه سبک طراحی ای بهتره؟
پگاه : طراحی
2 1
نمونه های طراحی و دکوراسیون هاتون خیلی زیباست موفق باشید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :