طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

مراحل اجرایی تغییرات یک خانه به ترتیب

مراحل اجرایی بازسازی یک خانه به ترتیب

مراحل اجرای بازسازی ساختمان و نوسازی آن توسط شرکت های مجری دکوراسیون داخلی یا شرکت معماری:

مرحله ی اول مشورت کردن با شرکت معماری و دکوراسیون داخلی مانند هیرادانا است که خدمات کلی و یا جزئی بازسازی ارائه میدهند.

در این مرحله مشخص میشود که تا چه اندازه نیاز به ایجاد تعمیرات ساختمان دارید و یا چقدر هزینه برای انجام این تغییرات احتیاج است شرکت های ساختمانی از جمله شرکت معماری هیرادانا با توجه به فعالیت ها و تجربه هایی که دارند میتوانند در زمینه ی اجرای دکوراسیون داخلی و یا بازسازی شما ایده هایی مناسب و کاربردی را ارائه دهند تا بتوانید تصمیم مناسبی در جهت نیازهای خود در زمینه طراحی داخلی و یا ساخت بنای خود بگیرید. 

مرحله ی دوم تخریب ساختمان

در مرحله ی تخریب، دیوارها و قسمت های مورد نیاز جمع میشوند و در بخش هایی که نیاز به تغییرات دارند موارد مورد نظر اعمال میشوند. در این زمینه نیز لازم است تا از افرادی که در این زمینه تخصص دارند استفاده کنید.

مرحله ی سوم ساخت جداره های جدید و اجرای دکوراسیون داخلی

ساخت دیواره ها:

اگر قصد دارید دیوار جدید و یا تزئیناتی به وجود بیاورید و یا برخی از فضاها را از یکدیگر جدا کنید باید در این مرحله انجام دهید همچنین میتوانید از دیوارهای پیش ساخته نیز استفاده کنید. به طور کلی مرحله ی دیوار چینی دیوار های داخلی زمان و هزینه ی زیادی نخواهد داشت.

گچ کاری اجرای کناف و سقف کاذب:

دیوار ها و سقف خانه بعد از ساخته شدن نیاز به گچ کاری دارند و برخی ترجیح میدهند تا در سقف فضاهای خود به جای گچ از انواع سقفف های کاذب استفاده کنند.

نور پردازی در اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی:

برای تزیینات ساختمان میتوان نور پردازی فضاها را نیز تغییر داد. در این بخش باید به نوع نورها و حتی زاویه تابش آنها به بخش های مورد نظر توجه کرد چرا که نور پردازی خوب باعث بیشتر شدن کیفیت فضاها در اجرای نمای ساختمان و یا نمای دکوراسیون منزل میشود.

مراحل اجرا ساختمان

کف سازی:

در این بخش وارد مرحله ی اجرای کف سازی ساختمان میشویم. برای کف سازی میتوان از انواع کف پوش ها استفاده کرد مانند استایلیش و کرنوود

رنگ آمیزی دیوارها و سقف:

این مرحله بیشترین تاثیر را در زمینه ی جلوه ی ظاهری تازه در دکوراسیون داخلی شما دارد و لذا از اهمیت فراوانی بر خوردار است.

اجرای کاغذ دیواری و یا دیوارپوش:

کاغذ دیواری، پوستر و یا انواع دیوار کوب ها متریال هایی هستند که برای پوشش دیوارها استفاده میشوند. انتخاب نوع دیوار پوش باید مطابق با سلیقه ی کارفرما و یا دیگر اجزای تشکیل دهنده در دکوراسیون صورت میپذیرد و انتخاب هر یک میتواند سیمای متفاوتی در طراحی ساختمان شما ایجاد کند. شرکت معماری هیرادانا با در اختیار داشتن سمپل های متفاوت از هر متریال میتواند شما را در انتخاب خود آزاد تر بگذارد تا رضایت بیشتری از نتیجه ی تغییرات آپارتمان خود داشته باشید.

اجرای قرنیز:

وقتی در تغییرات یک خانه از لمینت و پارکت یا کاغذ دیواری استفاده می شود بی شک جای قرنیز خالی است. قرنیز نقش جدا کننده ی کف و دیوار را به عهده دارد و جلوه ی بسیار زیادی به زیبایی منزل شما میدهد.

چیدمان مبلمان و دیگر وسایل خانه:

اگر بودجه ای که در نظر گرفته اید تمام نشده است میتوانید آن را برای خرید لوازم منزل استفاده کنید برای این کار هم میتوانید با شرکت معماری هیرادانا مشورت کنید تا جلوه ای نو و زیبا در محیط زندگی خود ایجاد کنید.

مراحل اجرا ساختمان-2

صنعت ساختمان

برای آشنایی پیدا کردن با مفهوم بازسازی داخلی ساختمان ابتدا لازم است مفهوم کلی واژه بررسی شود. کلمه ی بازسازی تقریبا مترادف با مرمت است و معنای آن فعالیت و یا مداخله ی فنی شخص و یا گروهی است که در جهت بالا بردن دوام و یا مدت زمانی که امکان استفاده از اثر وجود دارد میباشد.

بازسازی ساختمان دارای انواع مختلفی است

بازسازی علمی و یا آرکئولوژیک

بازسازی آرتیستیک و یا هنری

نوسازی نیز مفهومی است که بر اساس این نیاز های انسان به وجود می آید و با در نظر گرفتن این موضوع که تخریب و ساخت مجدد آپارتمان نیاز به هزینه ی بسیار بالایی دارد. گاهی تمایل افراد برای ایجاد یک حس متفاوت در محیط زندگی خود آنها را وادار میکند تا به جای اینکه محل زندگی خود را تغییر دهند و یا دست به ساخت مجدد بزنند به انجام نوسازی روی بیاورند.

تغییرات ذکر شده امروزه هزینه هایی پایین و مقرون به صرفه تری نسبت به موارد دیگر دارد و همچنین نیازمند زمان کوتاه تری برای رسیدن به مقصود است و همین سبب شده تا در بسیاری از نقاط جهان افراد زیادی به این کار جذب شوند. 

از پروژه های کابینت آشپزخانه و دکوراسیون لوکس شرکت معماری هیرادانا دیدن فرمایید.

جهت بازدید و مشاوره رایگان با شماره های 09125754921 و 021-44274146 تماس حاصل فرمایید.

10 / 10
از 9 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :