طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی و نوسازی ساختمان

جهت بازدید و مشاوره در خصوص بازسازی ساختمان و یا دکوراسیون داخلی خود با شماره های 09125754921 و 021-44274146 تماس حاصل فرمایید

مراحل اجرای بازسازی ساختمان و نوسازی آن توسط شرکت های مجری دکوراسیون داخلی یا شرکت معماری :

مرحله ی اول مشورت کردن با شرکت معماری و دکوراسیون داخلی که خدمات کلی و یا جزئی بازسازی ساختمان ارایه میدهند

در این مرحله مشخص میشود که تا چه اندازه نیاز به ایجاد تعمیرات ساختمان دارید و یا چقدر هزینه برای انجام این تغییرات احتیاج است شرکت های ساختمانی از جمله شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا با توجه به فعالیت ها و تجربه هایی که دارند میتوانند در زمینه ی اجرای دکوراسیون داخلی و یا بازسازی ساختمان قدیمی شما ایده هایی مناسب وو کاربردی را ارایه دهند تا بتوانید تصمیم مناسبی در جهت نیازهای خود در زمینه طراحی داخلی و یا ساخت بنای خود بگیرید . 

مرحله ی دوم تخریب ساختمان

در مرحله ی تخریب ، دیوارها و قسمت های مورد نیاز جمع میشوند و در بخش هایی که نیاز به تغییرات دارند موارد مورد نظر اعمال میشوند . در این زمینه نیز لازم است تا از افرادی که در این زمینه تخصص دارند استفاده کنید .

مرحله ی سوم ساخت جداره های جدید و اجرای دکوراسیون داخلی

ساخت دیواره ها : اگر قصد دارید دیوار جدید و یا تزئیناتی به وجود بیاورید و یا برخی از فضاها را از یکدیگر جدا کنید باید در این مرحله انجام دهید همچنین میتوانید از دیوارهای پیش ساخته نیز استفاده کنید .

به طور کلی مرحله ی دیوار چینی دیوار های داخلی زمان و هزینه ی زیادی نخواهد داشت .

گچ کاری اجرای کناف و سقف کاذب : دیوار ها و سقف خانه بعد از ساخته شدن نیاز به گچ کاری دارند و برخی ترجیح میدهند تا در سقف فضاهای خود به جای گچ از انواع سقفف های کاذب استفاده کنند .

نور پردازی در اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی : برای نوسازی ساختمان میتوان نور پردازی فضاها را نیز تغییر داد . در این بخش باید به نوع نورها و حتی زاویه تابش آنها بهه بخش های مورد نظر توجه کرد چرا که نور پردازی خوب باعث بیشتر شدن کیفیت فضاها در اجرای نمای ساختمان و یا نمای دکوراسیون منزل میشود .

 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/Untitled-2.jpg

کف سازی :

در این بخش وارد مرحله ی اجرای کف سازی ساختمان میشویم . برای کف سازی میتوان از انواع کف پوش ها استفاده کرد مانند استایلیش و کرنوود

رنگ آمیزی دیوارها و سقف :

این مرحله بیشترین تاثیر را در زمینه ی جلوه ی ظاهری تازه در بازسازی و دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان شما دارد و لذا از اهمیت فراوانی بر خوردار است .

اجرای کاغذ دیواری و یا دیوار پوش :

کاغذ دیواری ، پوستر و یا انواع دیوار کوب ها متریال هایی هستند که برای پوشش دیوارها استفاده میشوند . انتخاب نوع دیوار پوش باید مطابق با سلیقه ی کارفرما و یا دیگر اجزای تشکیل دهنده در بازسازی و دکوراسیون صورت میپذیرد و انتخاب هر یک میتواند سیمای متفاوتی در طراحی داخلی ساختمان شما ایجاد کند . شرکت معماری هیرادانا با در اختیار داشتن سمپل های متفاوت از هر متریال میتواند شما را در انتخاب خود آزاد تر بگذارد تا رضایت بیشتری از نتیجه ی بازسازی آپارتمان خود داشته باشید .

اجرای قرنیز :

وقتی در طراحی داخلی یک خانه از لمینت و پارکت یا کاغذ دیواری استفاده می شود بی شک جای قرنیز خالی است . قرنیز نقش جدا کننده ی کف و دیوار را به عهده دارد و جلوه ی بسیار زیادی به دکوراسیون داخلی منزل شما میدهد .

چیدمان مبلمان و دیگر وسایل خانه :

اگر بودجه ای که برای بازسازی در نظر گرفته اید تمام نشده است میتوانید آن را برای خرید لوازم منزل استفاده کنید برای این کار هم میتوانید با شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان هیرادانا مشورت کنید تا جلوه ای نو و زیبا در محیط زندگی خود ایجاد کنید

 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/aaUntitled-3.jpg

 

صنعت بازسازی و نوسازی داخلی ساختمان

برای آشنایی پیدا کردن با مفهوم بازسازی داخلی ساختمان ابتدا لازم است مفهوم کلی واژه بررسی شود . کلمه ی بازسازی تقریبا مترادف با مرمت است و معنای آن فعالیت و یا مداخله ی فنی شخص و یا گروهی است که در جهت بالا بردن دوام و یا مدت زمانی که امکان استفاده از اثر وجود دارد میباشد .

بازسازی ساختمان دارای انواع مختلفی است

بازسازی علمی و یا آرکئولوژیک

بازسازی آرتیستیک و یا هنری

نوسازی نیز مفهمومی است که بر اساس این نیاز های انسان به وجود می آید و با در نظر گرفتن این موضوع که تخریب و ساخت مجدد آپارتمان نیاز به هزینه ی بسیار بالایی دارد گاهی تمیل افراد برای ایجاد یک حس متفاوت در محیط زندگی خود آنها را وادار میکند تا به جای اینکه محل زندگی خود را تغییر دهند و یا دست به ساخت مجدد بزنند به انجام نوسازی و بازسازی ساختمان روی بیاورند .

بازسازی ساختمان امروزه هزینه هایی پایین و مقرون به صرفه تری نسبت به موارد دیگر دارد و همچنین نیازمند زمان کوتاه تری برای رسیدن به مقصود است و همین سبب شده تا در بسیاری از نقاط جهان افراد زیادی به این کار جذب شوند . 

از پروژه های کابینت آشپزخانه و دکوراسیون لوکس شرکت معماری هیرادانا دیدن فرمایید

10 / 10
از 9 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :