طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

تعمیرات ساختمان

1مجموع 17 پروژه
1مجموع 17 پروژه

شرکت بازسازی و تعمیرات ساختمان | تعمیرات ساختمان | بازسازی ویلا | بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | 09125754921 - 22172068- 22172069 | تعمیرات آپارتمان | بازسازی آپارتمان

شرکت معماری هیرادانا توانایی اجرای کلیه ی امور بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان شما را از صفر تا صد به بهترین روش ممکن بر عهده می گیرد.

تعمیرات-ساختمان-2

اجرای بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان , بازسازی خانه , بازسازی منزل , بازسازی مغازه , بازسازی آپارتمان , دکوراسیون اداری , اجرای دکوراسیون از صفر تا صد

تعمیرات-ساختمان-3

با کمترین پرت مصالح و زمان وظیفه ی خود را به اتمام می رساند.

تعمیر و نگهداری ساختمان به فعالیت هایی اطلاق می شود که برای حفظ و بازیابی عملکرد ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری  انجام می شود . این فعالیت ها شامل وظایفی مانند تمیز کردن ، محوطه سازی و تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکی، اعمال تغییرات در دکوراسیون داخلی بر حسب نیاز کاربر می باشد ، هدف آن حفظ یک محیط امن ، کاربردی و راحت برای کاربران فضا در همه زمان ها است.

تعمیرات-ساختمان-4

تیم های تعمیر و نگهداری به طور معمول ، قطعات تجهیزات الکترونیکی ، لوله کشی و سایر تجهیزاتی که این امکانات را فعال نگه می دارند ، بازرسی ، تعمیر و تعویض می کنند که به طور معمول شامل تعویض فیلترهای HVAC و فعالیت های نگهداری پیشگیرانه برای اطمینان از ادامه عملیات را شامل می شود.

عبارت HAVC برگرفته از واژه های گرمایش ، تهویه هوا و تهویه مطبوع می باشد . این سیستم های سرمایش و گرمایش در انواع ساختمان های مختلف شامل ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری به راحتی می تواند مورد استفاده قرار می گیرد .

تعمیرات-ساختمان-6

که در نتیجه باعث افزایش کیفیت هوای فضای داخلی ساختمان و زدودن رطوبت ، دود ، بوها ، گرما ، گرد و غبار ، باکتری های موجود در هوا ، دی اکسید کربن و دیگر گازها می گردد و همچنین امکان کنترل دما و تجدید اکسیژن را نیز فراهم می نماید .

اهمیت موضوع : از مهم ترین اهداف تعمیرات و نگهداری می توان به حفظ عملکرد ساختمان اشاره کرد ، به طوری که ساختمان با حفظ بالاترین کیفیت عملکرد به فعالیت خود ادامه بدهد .

یکی از مهم ترین جنبه های بازسازی و تعمیرات ساختمان ، شامل تعمیرات و نگهداری های خارج از دید ساکنان می باشد ، عموما این خرابی ها توسط ساکنین تا زمانی که مشکل بزرگی پیش نیاید ، شناسایی نمی شود به همین دلیل تیم های نظارت و بازرسی می توانند نقش بسیار مهمی را در شناسایی و رفع هر چه زودتر این خرابی ها داشته باشند . این کار نه تنها برای کاربرین فضا بسیار مهم هست بلکه مالکان می توانند ملک خود را با بهترین کیفیت ، حفظ کنند .

تعمیرات-ساختمان-5

تعمیر و نگهداری ساختمان را می توان به انواع زیر دسته بندی کرد .

تعمیر و نگهداری معمول : این نوع نگهداری با عنوان تعمیرات پیشگیرانه شناخته می شود که ساختمان را در برابر پوسیدگی ها و حفظ عملکرد ساختمان ، محافظت می کند . که این فعالیت ها شامل تمیز کردن ، حذف زباله ، روغن کاری لولاها ، بازرسی از سیستم های کاربردی و رنگ آمیزی مجدد هستند.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه : وظایف نگهداری پیشگیرانه از آسیب دیدن ساختمان جلوگیری می کند و یکپارچگی ساختاری آن را حفظ می کند.  آنها دوام ساختمان را افزایش می دهند . تعمیر و نگهداری  همچنین شامل اقدامات پیشگیرانه پایدار در طول طراحی و ساخت ساختمان برای مقاومت در برابر طوفان ، سیل و سایر بلایای طبیعی است .

تعمیر و نگهداری اصلاحی : اینها فعالیت هایی هستند که برای بازگرداندن عملکرد و راحتی یک ساختمان انجام می شود . مدیران باید یک استراتژی تعمیر و نگهداری اصلاحی داشته باشند . زیرا جلوگیری کامل از آسیب یا پوسیدگی غیرممکن است.  تعمیر و نگهداری اصلاحی تضمین می کند که همه چیز در اسرع وقت به کار باز می گردد.

تعمیرات-ساختمان-9

تعمیر و نگهداری در انواع ساختمان ها

تسهیلات و امکانات مسکونی : تأسیسات مسکونی برای هر دو بخش داخلی و خارجی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند . بازرسی ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور منظم انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز در شرایط کاری خوب است.

تعمیرات-ساختمان-7

محل های تجاری : هر ساختمانی نیاز به خدمات تعمیر و نگهداری دارد . اکثر اماکن کوچکتر خدمات تعمیر و نگهداری را برون سپاری می کنند . در حالی که مشاغل بزرگتر دارای یک بخش تعمیر و نگهداری داخلی برای نظارت بر تعمیر و نگهداری هستند .

محل های اداری : در تعمیر و نگهداری ساختمان های اداری ، شامل موارد گسترده ای از تعمیرات درب و انتخاب و اعمال تنظیمات میز و صندلی ، جابه جایی شمایل چیدمان مبلمان ، اصلاحات الکترونیکی و برقی ، تست  PAT، تمیزکاری و شستشو لوازم و اثاثیه داخلی ، کارهای لوله کشی و همچنین کارهای رنگ آمیزی ، نقاشی و دکوراسیون داخلی که می تواند نوع چیدمان فضاها و ایستگاه های کاری کارمندان و خیلی فعالیت ها را شامل بشود.

تعمیرات-ساختمان-10

محل های دولتی و مکان های عمومی : ساختمان‌های دولتی مانند دفاتر پست ، ساختمان‌های شهری و کتابخانه ‌ها نیاز به نگهداری دارند تا در شرایط خوبی برای استفاده عمومی و ایمنی باقی بمانند.

در ادامه می خواهیم برای آشنایی بیشتر برخی از فعالیت های تاثیرگذار تعمیرات و نگهداری ساختمان ها را مورد بررسی قرار بدهیم که شامل:

  • فعالیت های محوطه سازی مانند چمن زنی و پیرایش بوته ها
  • بررسی روشنایی در فضای باز برای آسیب دیدگی
  • پاکسازی ناودان ها و زهکشی ها
  • نظافت فضاهای بیرونی آب بندی ترک ها در پارکینگ ها
  • بازرسی سقف و کف برای آسیب آب در زمستان
  • تعویض فیلتر هوای HVAC خدمات اعلان حریق و سیستم های اطفاء حریق
  • بازرسی سیستم های دزدگیر در و پنجره برای اطمینان از عملکرد صحیح

حال این سوال مطرح می شود که چگونه بایستی تعمیر و نگهداری ساختمان را مدیریت می کنیم ؟

با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن اطلاعات ، به طور فزاینده ای استفاده از سیستم های هوشمند و مدیریتی افزایش می یابد که این مسئله در حوزه ی طراحی داخلی ساختمان و بازسازی مورد توجه قرار گرفته است و ما هم بایستی همگام با این توسعه پیش برویم .

تعمیرات-ساختمان-1

هیرادانا بهترین و مطمئن ترین شرکت معماری و دکوراسیون جهت تعمیرات ساختمان شما

به نظر می رسد اجرای یک برنامه موثر می تواند فعالیت های تعمیر و نگهداری را ساده کرده و در هزینه ها صرفه جویی کند.  ساده‌ترین راه برای مدیریت تعمیر و نگهداری ساختمان ، خودکار کردن تکالیف سفارش کاری از طریق استفاده از نرم ‌افزار های مدیریت نگهداری کامپیوتری مانند (CMMS)  است .

 CMMSبه سرپرستان تعمیر و نگهداری اجازه می دهد تا به طور موثر سطوح موجودی را نظارت کنند ، تجهیزات را ردیابی کنند و سفارشات کاری را به تکنسین های موجود از یک پایگاه داده مرکزی اختصاص دهند، با توجه به اینکه خرابی تجهیزات اجتناب ناپذیر هست ، یک رویکرد تعمیر و نگهداری پیشگیرانه به کاهش احتمال وقوع شرایط اضطراری کمک می کند .  به همین دلیل ، مدیران باید تکنیک های اصلاحی را برای ارجاع سریع در نظر بگیرند.  تکنسین ها باید دقیقا بدانند که چگونه به درخواست های تعمیر و نگهداری اضطراری پاسخ دهند و عملیات را در اسرع وقت به حالت عادی بازگردانند ، در این میان چک لیست های تعمیر و نگهداری بسیار کارآمد به نظر می رسند .

حال این سوال مطرح می شود که چک لیست تعمیر و نگهداری چیست و تا چه حد می تواند کاربردی باشد ؟

این چک لیست شامل لیستی از وظایفی می باشد که بایستی توسط تکنسنین ها تکمیل و اصلاح گردد . این فهرست معمولاً توسط یک مدیر عملیاتی آشنا با مراقبت های مورد نیاز برای دارایی های خاص ساختمان تهیه می شود .

نتیجه گیری

صاحبان اماکن اعم از مسکونی ، تجاری ، اداری و ساختمان های شهری برای اطمینان از عملکرد ، راحتی و ایمنی برای ساکنان ، به تعمیر و نگهداری ساختمان نیاز اساسی دارند . که این فعالیت ها شامل تمیز کردن ، رنگ آمیزی ، تعمیرات سیستم های ساختمانی و اعمال تغییرات دکوراسیون داخلی نیز می باشد .

تعمیرات-ساختمان-11

سرایداران عموما وظایف معمول تعمیر و نگهداری سطحی را انجام می دهند . در حالی که تکنسین های تعمیر و نگهداری بر فعالیت های تعمیر و نگهداری تخصصی نظارت می کنند . این فعالیت ها را می توان توسط سرپرستان تعمیر و نگهداری با استفاده از نرم افزار CMMS تعیین و نظارت کرد .

تعمیرات-ساختمان-8

برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره های 09125754921 تماس حاصل فرمایید

تخریب تغییر نقشه و بنایی کامل ساختمان- جوش کاری و اجرای رابیتس - گچ کاری و گچ بری ها با در طرح ها و اندازه های مختلف - نقاشی ساختمان رنگ روغن رنگ پلاستیک کنیتکس و انجام پتینه - اجرای کناف و سقف کاذب تایل - انجام برق کاری و امور برقی کلی ساختمان - انجام لوله کشی و تاسیسات مکانیکی ساختمان و موتورخانه- نصب در وو پنجره- انجام کلیه ی امور بنایی کاشی کاری - رفع نم - تعویض سرویس ها تبدیل ایرانی و فرنگی - نصب و اجرای کابینت ام دی اف , های گلاس , ممبران - نصب آسمان مجازی --  نصب و اجرای حفاظ و نرده 

در این قسمت از پروژه های بازسازی و دکوراسیون و اجرای کابینت آشپزخانه شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا دیدن فرمایید .

دکوراسیون داخلی | طراحی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه | طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی | اجرا دکوراسیون داخلی

9 / 10
از 6 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :