طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اکسسوری دکوراسیون

اکسسوری 

اکسسوری ها عناصر کامل کننده در دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان هستند در واقع اشیا و لوازم هنری و زیبایی هستند که جزء ضروریات منزل نیستند اما در جلب توجه و چشم گیری محیط نقش فراوانی دارند و مکمل های دکوراسیون داخلی محسوب میشوند.

از اکسسوری های مورد استفاده در بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل میتوان به گلدان,تابلو,فرش,شمعدانی و بسیاری از لوازم تزئینی در منزل اشاره کرد. انتخاب محل برای استفاده از اکسسوری ها و نوع آنها در چیدمان اهمیت بسیار زیادی دارد و استفاده درست از آنها میتواند نهایت زیبایی را در محیط ما به وجود بیاورد.

به طور مثال یک لامپ به تنهایی جزء اکسسوری ها نیست بلکه از لازمه های اصلی ساختمان است اما انتخاب یک لوستر و چراغ مناسب میتواند دارای قدرت اکسسوری بسیار بالایی باشد و محیط را شیک و خاص جلوه دهد.

در انتخاب اکسسوری ها باید به سایز رنگ و نوع آن بسیار دقت کنیم و چیدمان آن باید به گونه ای باشد که ارزشمند بودن آنها به خوبی مشخص باشد و برای این کار میتوان یک قفسه و یا ویترین در نظر گرفت.

اکسسوری ها بسته به کاربردشان یا جزء اشیاء ضروری هستند مثل آبچکان سوپر مارکت جا ادویه سطل آشغال و... و یا از الحاقات تزئینی محسوب میشوند مثل آویز گیلاس سبد بار جا کاردی و .... 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/aLiv%20001.jpg

 

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :