طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا | طراحی دکوراسیون ویلا | طراحی ویلا | ساخت ویلا
 
 برای سفارش و بازدید از شرکت معماری و دکوراسیون داخلی با شماره های : 021-22172068 و 09125754921 تماس حاصل فرمایید
 
طراحی ویلا , ساخت ویلا ، بازسازی ویلا ، بازسازی ساختمان از صفر تا صد به صورت تخصصی با قیمتی منصفانه 
 
از پروژه های شرکت معماری هیرادانا دیدن فرمایید
 
 
انسان  ها در محیط اطراف خود در جستجوی احساس امنیت و آرامش هستند.
به همین علت همواره در حال ایجاد دگرگونی و تحول محیط پیرامون خود و یا تغییر مکان سکونت خود میباشد.خیلی از مردم امروزه به دلیل خستگی از نحوه آپارتمان نشینی رو به خرید ویلا آورده اند.
 
https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/aaa2.jpg
 
 
رشد و گسترش خانه های دوم از پدیده های مهم عصر حاضر است.امروزه ویلاسازی در اکثر کشورهای پیشرفته جهان از رونق زیادی برخوردار است.در ایران نیز با رونق شهرنشینی در دو دهه اخیر این پدیده  به سرعت گسترش یافته است بهبودی وضعیت حمل و نقل,افزایش سطح درآمد و همین طور گسترش زندگی شهری موجب شده که ما هرساله شاهد شکل گیری مساکن جدیدی تحت عنوان خانه دوم در فضاهای روستایی باشیم.در کل شکل گیری خانه های دوم پاسخی به زندگی بی روح شهری بوده است.
ویلا بنایی است که  باید بیشترین ارتباط را با طبیعت اطراف خود برقرار کند.و کمترین تاثیر بصری را روی محیط خود اعمال کند.ویلا باید عضوی از طبیعت اطراف خود باشد.بااستفاده از مصالح مناسب و طراحی مناسب.
یک ویلای خوب باید صاحبش را درگیر طبیعت کند.یک ویلای خوب مانند دوستی است وفادار که شما به دیدنش میروید تا از او بهره ببرید.یک معمار خوب آئین دوستیابی را میداند.
 
ساخت ویلا
 
ویلاها را از نظر سبک می توان به دو نوع کلاسیک و مدرن دسته بندی نمود.هماهنگی بین باغ و بنای ویلا , محیطی متفاوت را برای گذراندن اوقات فراغت افراد پدید می آورد..
 
طراحی و اجرای انواع ویلا:
 
 شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی هیرادانا با کادری مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره ای در امر ساخت و ساز و بازسازی ساختمان و ویلا می باشد.و با کوتاهترین  زمان ممکن  و هزینه برای شما انجام وظیفه خواهد کرد.
اولین گام در فرآیند اجرای پروژه های ویلاسازی و بازسازی  مرحله  نقشه برداری از زمینی که قرار است ویلا در آن احداث گردد از اهمیت زیادی به دلیل موقعیت اقلیمی و تشخیص شمال و جنوب و طول و عرض زمین برخوردار است و نقشه ویلا به تناسب موقعیت اقلیم و تشخیص ابعاد و موقعیت زمین انجام میگیرد. 
مرحله بعد از نقشه برداری زمین ، مرحله طراحی نقشه ویلا میباشد.
واحد طراحی شرکت معماری هیرادانا با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و استفاده از نرم افزار متناسب با هر پروژه(Adobe flash,revit,3Dmax,…) و انجام محاسبات فنی مهندسی همواره سعی نموده اند طرحها و ایده های خلاقانه و نوآورانه ای را به مشتریان ارائه نمایند.شبیه سازی پروژه این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا قبل از اجرای پروژه نمونه  شبیه سازی شده کار را با تمام ریزه کاری های مربوطه  مشاهده نمایند.و بهترین طرح را برای پروژه خود انتخاب نماید.بعد از انتخاب طرح مورد نظر,پروژه وارد مرحله طراحی و شبیه سازی پروژه  می شود.
 
https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/a1.jpg
 
مدل سازی با توجه به ابعاد, فضا, محیط ,اقلیم, بافت منطقه و...صورت می گیرد.
بعد از مرحله نقشه برداری از زمین ، نوبت محاسبات نقشه ، که توسط مهندس طراحی و برآورد هزینه ویلا و محاسبات سازه ویلا و نوع اسکلت (بتنی ، فلزی) تعداد و مقدار میله گردهای کاربردی در ویلا و محاسبات کلی تا اتمام کار ساخت ویلا صورت میگیرد .
درمرحله بعدی رنگ ریزی و اجرای نقشه در زمین مورد نظر کارفرما میباشد ، که توسط مهندس ناظر و عوامل و پرسنل صورت میگیرد و حدود و طول و عرض نقشه ویلا در زمین اجرا و رنگ ریزی انجام میگیرد .
پی کنی ویلا که بعد از مرحله رنگ ریزی ویلا توسط کارگران و پرسنل و عوامل پیمانکار ویلا محل رنگ ریخته شده از قبل به ابعاد مشخص و عمق معین میشود تا برای اجرای فونداسیون توسط اسکلت کار یا همان آرماتور بند ویلا صورت گیرد .
اجرای فونداسیون ویلا که طبق نقشه محاسباتی توسط اسکلت کار یا همان آرماتوربند انجام میگیرد ، مثلا طبق عرف عرض پی ویلا 90 سانتیمتر و ارتفاع 60 سانتیمتر که بسته به طبقات (عرض طبقات) دارد محاسبه و اجرا میشود .
بعد از اجرای فونداسیون ویلا مرحله اجرای اسکلت و ستون ها و سقف هاست که توسط اسکلت کار و نظارت مهندس جهت دقت در این کار که باعث کمی هزینه تعمیر سیاه در مرحله نازک کاری و دیوار چینی توسط بنا شود.
بعد از مرحله فوق نوبت به دیوارچینی می باشد که توسط بنا و کارگران ، ما بین اسکلت و ستون های ویلا با بلوک و آجر پر میشود ، که به مرحله سفت کاری ویلا شهرت دارد. که سفت کاری ویلا شامل دیوار چینی و تقسیمات داخل ویلا که عبارتند از سالن و سرویس ها و اتاقها و آشپزخانه ویلا از هم میباشد ، که توسط دیوار چینی و یا آجر چینی از هم جدا و تفکیک میشوند .
مرحله بعدی سربندی ویلا و یا ساختمان میباشد که توسط جوشکار و نظارت مهندس بسته به نوع شیب سقف ویلا و جهت شیب سقف ویلا دارد و اجرا میشود . که جهت زیبایی نما ویلا ازسقف های شیب دار با شیب تند مثل ویلا با سبک و نقشه کانادایی و یا شکستگی زیاد در سقف ویلا و سربندی که باعث زیبایی و نمای قشنگ ویلا از بیرون میشود .
بعد از اجرای سربندی و اتمام سربندی و جوشکاری سقف مرحله سفت کاری ویلا به اتمام و آغاز مرحله نازک کاری ویلا شروع میشود . که در ابتدا نصب فرم ها پنجره ها ، چهارچوب ها ، تعمیرات سیاه دیوارها و سقفها و بعد از این مرحله انجام تاسیسات برق ویلا و برقکشی ویلا طبق نقشه مهندس و انجام لوله کشی ها و عبور لوله های سرد و گرم و شوفاژ و سرویس ها و آشپزخانه و اتاق ها میباشد .
بعد از مرحله لوله کشی ویلا مرحله عایق کاری ویلا و یا ساختمان میباشد که باید عایق کاری آشپزخانه و سرویس ها و کف ویلا توسط عایق کار ایزوگام شود . 
بعد از عایق کاری ویلا نوبت مرحله کاشی کاری دیوارهای سرویس و آشپزخانه که همزمان در همین مرحله سقف ویلا بسته به سلیقه کارفرما و یا صاحب ویلا میتوان سقف را از چوب روس ، لمبه ، کناف یا سقف کاذب سرویسها ( میل گرد ، رابیتس ) انجام داد.
بعد از مراحل فوق مرحله سفید کاری دیوارهای داخلی و بیرونی ویلا انجام میگیرد ، که دیوار ها توسط بنا با استفاده از مصالح پودر سنگ و سیمان سفید اقدام به سفید کردن دیوار های ازقبل تعمیر شده توسط بنا با سیمان سیاه میشود .
 
https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/a3.jpg
 
بعد از این مرحله کف سازی ویلا که شامل نصب سرامیک ، سنگ ، یا لمینت و یا پارکت که نوع مصالح استفاده شده در کف ویلا بستگی به سلیقه کارفرما دارد. عموما جهت کمی هزینه از سرامیک در کف ویلا و یا چنانچه مایل به هزینه ی بیشتری هستید میتوانید برای زیبایی کف سالن ویلا و یا اتاق خواب ویلا درشمال از لمینت و یا پارکت استفاده کنید.
بعد از مراحل فوق نوبت به مرحله نصبیجات میرسد ، که بعد از اتمام کف ویلا میتوان از نصب شومینه در داخل ویلا و نصب کلید و پریزها و چراغها و لوستر و نصب شیرآلات و توالت فرنگی ، توالت ایرانی ، روشویی ، کمد دیواری و کابینت آشپزخانه ویلا نام برد.
بعد از نصبیجات نوبت به نصب دربها و پنجره ها و شیشه های پنجره های ویلا داخلی و بیرونی ویلا و یا ساختمان میرسد و نصب پله بیرونی ویلا و یا ساختمان مرحله ما قبل آخر کار ساخت ویلا در شمال میباشد.
و در آخر کار ویلا پله ، نقاش ویلا با هنر نقاشی و خلاقیت و سلیقه کارفرما اقدام به نقاشی و پتینه داخل ویلا و بیرون ویلا با نظر و مدیریت مهندس انجام میدهد.
 
شرکت معماری هیرادانا تلاش نموده است همواره با در نظر گرفتن امکانات موجود در بازار بیشترین نوآوری را در ساخت بناها و بازسازی و دکوراسیون داخلی داشته باشد و در اجرای پروژه ها از بهترین مصالح و مجرب ترین افراد استفاده نماید.
 
بازسازی ویلا
 
باتوجه به محوطه ویلایی و محیط زیبا و دلنشینی که دارا هستند,دربسیاری از موارد با توجه به نوع کاربری انتظارات افراد را برآورده نمیکند.
اما امروزه  به کمک بازسازی این مشکل به طور کامل حل شده است.بازسازی ویلا به شما کمک میکند قسمتهایی که دچار آسیب شده اند را از نو طراحی و اجرا کنید.بازسازی فقط به معنی کارهای ساخت و ساز وترمیم بافت های فرسوده نیست.گاهی به معنی طراحی و اجرای یک محیط دلنشین و چشم نواز است.
 
مراحل بازسازی ویلا
 
1-بازدید محل توسط مهندسین طراح و اجرایی
2-کشیدن طرح کلی پروژه قبل از اجرا
 
 
 
کارهایی که  در بازسازی ویلا می توان انجام داد:
جابجایی تیغه ها ودیوارهای جدا کننده
تغییر سقف
تغییر و بازسازی تاسیسات و لوله کشی
تغییر وبازسازی سیستم برق و نورپردازی
تغییر در متریال کفپوش
تغییر ویا اجرای شومینه
تغییر در آشپزخانه و کابینت ها
تغییر در سرویسهای بهداشتی و حمام
تغییر و تعویض درب ها و پنجره ها
تعویض دستگیره ها
تعویض شیرآلات
تعویض کلید و پریز ها
نقاشی اجرای کاغذ دیواری واستفاده از متریال های دکوراتیو
تجهیز مکان به کابل شبکه
تجهیز فضا به سیستم مداربسته و دزدگیرو سیستم های هوشمند و........
 
جهت بازدید و مشاوره با شماره های 09125754921 و 021-22172068 تماس حاصل فرمایید
 
بازسازی ساختمان | طراحی ویلا | ساخت ویلا | بازسازی منزل | دکوراسیون داخلی | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه | تعمیرات ساختمان | طراحی نمای ساختمان  | بازسازی نما | اجرا دکوراسیون داخلی | کابینت آشپزخانه | کناف و سقف کاذب
9 / 10
از 35 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :