طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

سوالات متداول

سوالات متداول

توضیح مختصری در خصوص گروه معماری هیرادانا :

گروه معماری هیرادانا با وجود اکیپی مجرب و کار آزموده با داشتن تحصیلات آکادمیک و مرتبط در کنار سالها تجربه ی علمی و عملی در این خصوص توانایی ارائه خدمات در انواع پروژه های معماری و معماری داخلی با کاربری های مسکونی ، ویلایی ، اداری و تجاری به صورت کامل در سه بخش طراحی ، نظارت و اجرا  را برای شما عزیزان و کارفرمایان گرامی به عهده خواهد گرفت و خدمات منحصر به فردی اراِئه می دهد . این کارشناسان با مد نظر قرار دادن استاندارد ها ، اصول ساختمانی ، اصول روانشناسی و تاثیر رنگها بر روی افراد در کنار علم فنگ شویی و بسیاری موارد دیگر پروژه های منحصر به فردی را ارائه میدهند که مطابق با سلیقه و خواسته های کارفرما باشد و همچنین اصول زیبایی شناسی و استانداردهای معماری را نیز در بر بگیرد .

استفاده از انواع متریال های مناسب در یک پروژه میتواند ما را در خاص و شیک شدن فضا یاری کند و فضایی متناسب با روحیات افراد با کاربری و عملکردگرا بودن محیط خلق کند . در این زمینه ما میتوانیم تعداد زیادی پروژه های موفق و شاخص را ارائه کنیم و شما میتوانید قبل از انتخاب ما به عنوان شرکت مجری نمونه کارهای مجموعه را مشاهده کرده و سپس برای اشنایی بیشتر به طور حضوری به دفتر مراجعه کنید تا در جریان روند پروزه های در دست اجرا قرا بگیرید .

سوالات متداول

مراحل ثبت سفارش و اجرای پروژه به چه صورت انجام میشود؟

مراحل سفارش تا اجرای پروژه

مرحله اول ( قرار حضوری )

ابتدا کارشناسان گروه معماری هیرادانا جهت بازدید از فضای شما اقدام خواهند کرد یا اینکه میتوانید قبل از بازدید از ملک شما ، به دفتر گروه معماری هیرادانا مراجعه کنید و همچنین از نمونه پروژه های ما بازدید فرمایید . در این مرحله ضمن مشاوره و دریافت نیاز ها و خواسته های شما تمامی نمونه کارها و سبک های متفاوت به شما نمایش داده خواهد شد تا ضمن کسب اطمینان خاطر شما ، طراحان ما آگاهی کامل به علایق و سلایق شما را داشته باشند . 

مرحله دوم ( طراحی )

بعد از توافق بر روی طرح و عقد قراراد و پرداخت هزینه طراحی ، فرایند طراحی آغاز خواهد شد و طی مدت زمان تعیین شده طراحی به اتمام خواهد رسید و آلترناتیو های گوناگونی نیز خواهد داشت .

در صورت تمایل به ایجاد تغیراتی در طراحی داخلی آیا این تغییرات اعمال خواهد شد ؟

بله تا زمانی که طرح صد در صد مورد تایید و مورد پسند کارفرما باشد ، بدون دریافت هزینه اضافی قابل تغییر است . لازم به ذکر است که با مهارت و تجارب طراحان گروه معماری هیرادانا تاکنون این چنین موردی نبوده است و همواره حداکثر رضایت کارفرما های عزیزمان را داشته ایم .

مرحله سوم ( اجرا )

بهد از تایید نهایی طرح ، پیش فاکتور اجرایی آماده خواهد شد تا کارفرما از حدود هزینه مورد نیاز جهت اجرا آگاهی یابد و بعد از تایید پیش فاکتور پروسه اجرایی پروزه آغاز خواهد شد . 

هزینه اجرای یک پروژه بازسازی ساختمان چقدر است؟

هزینه ی اجرا بعد از مرحله طراحی و مشخص شدن متریال های مورد نیاز به طور دقیق محاسبه میشود .

زمان اجری پروژه چقدر است ؟

بستگی به متراژ پروژه و مقدار تغییرات اعمال شده برای آن دارد . البته برای آسودگی کارفرمایان عزیز تاریخ اتمام پروژه در قرار داد ذکر خواهد شد و جریمه دیرکرد طبق متن قرار داد پرداخت خواهد شد .

آیا انجام مرحله طراحی بدون اجرا امکان پذیر است ؟

بله . بعد انجام مرحله طراحی میتوانید قطع همکاری کنید . اما بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بستن قرار داد اجرایی 40 درصد هزینه طراحی عودت خواهد شد . لازم به ذکر است اجرای پروژه توسط تیم طراحان پروژه قطعا کیفیت و زیبایی کار را دو چندان خواهد کرد .

آیا مقدار هزینه اجرایی تمام شده شرکت هیرادانا به دلیل برند بودن بالاتر از دیگر مجریان دکوراسیون داخلی است ؟

خیر ، هزینه هایی اجرایی حتی کمتر از عرف بازار و دیگر همکاران میباشد . زیرا گروه معماری هیرادانا تمامی مراحل پروژه را بی واسطه انجام خواهد داد و تمامی عوامل و اکیپ های اجرایی هیرادانا به طور مستقیم با شرکت در حال همکاری هستند که به موجب ان هزینه های اجرایی کارفرمایان عزیز قطعا تا 15 درصد کمتر خواهد شد .

به چه صورتی میتوانیم از حسن انجام کار شما اطمینان حاصل کنیم ؟

انجام پروژه مطابق با طرح از پیش تعیین شده صورت میگیرد و در قرار داد نیز ذکر خواهد شد که تحویل پروژه بی هیچ عیب و کمبودی از لحاظ فنی و کیفی انجام میشود و تمامی پروژه های گروه معماری هیرادانا یک سال گارانتی کامل مجموعه را خواهند داشت و خانه دوم هیرادانا خواهند بود . همچنین تمامی پروژه های گروه معماری هیرادانا با ذکر نام کارفرما و لوکیشن انها قابل بازدید خواهند بود .

آیا امکان بازدید از محل توسط متخصصان قبل از آغاز کار وجود دارد ؟

قبل از هر کاری یک مرحله بازدید از محل جهت برداشت ، رولووه و اندازه گیری الزامی است و پروزه شما با هر لوکیشنی در ایران توسط مشاورین هیرادانا بازدید خواهد شد . اما در مرحله طراحی در صورتی که نقشه های معماری محل مورد نظر را داشته باشید ، با صلاح دید طراحان بازدید قابل حذف خواهد بود . در غیر این صورت متخصصین ما برای برداشت در محل حاضر میشوند که در این شرایط هزینه برداشت و مشاوره نیز به شما تعلق خواهد گرفت .

در صورتی که یک طرح قبلا اجرا شده مورد پسندمان باشد ، میتوانیم آن طرح را بدهیم تا شما یا دیگر شرکت ها آن را اجرا کنند ؟

این کار بسیار اشتباه است ، زیرا هر طراحی با توجه به متراژ و کاربری فضا انجام میشود و این امکان وجود دارد که اجرای آن در فضای مورد نظر شما عملی نباشد یا جالب به نظر نرسد . اما شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا میتواند با کمی تغییرات آن طرح را اجرا و یا طرحی بهتر با توجه به شرایط و موقعیت محل شما خلق کند .

 طهزینه ی کارهای سربار یا پنهان در پروژه چیست ؟

به هیچ وجه هزینه پنهان در پروژه شما وجود ندارد و عینا هزینه هایی که در ابتدا به شما اعلام میشود ، پرداخت خواهید کرد و تمامی فاکتور ها کاملا شفاف و مشخص و قابل استعلام در اختیار کارفرما های عزیزمان قرار خواهند گرفت .

مقدار هزینه ی برای اجرای دکوراسیون محیط من چقدر است؟

بستگی به میزان تغییرات و متریالهای به کار برده در طراحی دارد و در صورتی که شما برای این کار بودجه مشخصی در نظر گرفته اید از شما میخواهیم یک لیست از مواردی و امکاناتی که درخواست دارید به ما بدهید تا مطابق با بودجه شما برایتان طراحی و اجرا کنیم .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کار ها میتوانید به بخش خدمات ساختمانی و پروژه ها در سایت مراجعه نمایید .

 

7 / 10
از 13 کاربر
ارسال نظر
مجید رجایی فر : همکاری
1 1
گروه کناف وگچکاری مدرن جهت همکاری باشما بابهترین کیفیت ونازلترین قیمت درخدمت شما
مدیریت : پاسخ
1 1
تشکر موفق باشید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :