طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم التحریر

برای یک مغازه بسیار پر اهمیت است که بتوانند افراد رهگذر را به مشتریان خود تبدیل کنند و این کار با طراحی مناسب ویترین مغازه و طراحی دکوراسیون مغازه به شکلی حرفه ای می تواند صورت بگیرد . ممکن است در طول شبانه روز افراد زیادی از جلوی مغازه شما عبور کنند اما با دیدن ویترین مناسب می توانند جذب مغازه شده و به داخل بیایند و با داشتن یک دکوراسیون داخلی مناسب می توان کار آن ها را برای پیدا نمودن اجناس مورد نظر خودشان تسریع بخشیده و به این ترتیب آن ها ترغیب به خرید از مغازه ی شما خواهند شد . به همین دلیل لازم است که حتما از اطراف متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون در شرکت دکوراسیون کمک گرفته تا دکوراسیون مغازه ای حرفه ای داشته باشید .

طراحی-داخلی-مفازه-1

 هیرادانا بهترین شرکت طراحی دکوراسیون مغازه لوازم التحریر به صورت تضمینی

نکات مهم در دکوراسیون مغازه لوازم التحریر

  • ·       توجه به ویترین مغازه

ویترین یک مغازه در وهله اول پر اهمیت ترین قسمت مغازه می باشد . چرا که هر فردی با گذر از جلوی مغازه شما اولین چیزی که میبیند ویترین مغازه تان است و با توجه به چگونگی ویترین در مورد اجناسی که داخل مغازه به فروش می رود و کیفیت آن ها حدس و گمان هایی می زند و اگر دید مثبتی پیدا کند داخل شده و مشتری مغازه ی شما می شود . به همین دلیل باید به طراحی و دکوراسیون ویترین مغازه تان اهمیت بسیاری دهید . برای مغازه های لوازم التحریری اغلب از کتاب ها و دفترها به طور خاص برای چیدن ویترین استفاده می کنند و آن فروشگاه هایی که بزرگتر می باشند از وسایل هنری و لوازم التحریرهای مربوط به نقاشی و معماری نیز برای دیزاین ویترین استفاده می کنند . برای طراحی دکوراسیون ویترین بهتر است که از افرادی حرفه ای و متخصص کمک بگیرید که در کارنامه ی خود دارای تجربه کافی برای طراحی ویترین می باشند . چرا که چگونگی ویترین تاثیر مستقیمی روی سود شما از مغازه خواهد گذاشت .

طراحی-داخلی-مفازه-2

  • ·       استفاده از ترکیب رنگ های مناسب

دکوراسیون مغازه های لوازم التحریری را می توان جز فضاهایی دانست که اغلب مخاطبین و بازدیدکنندگان آن افراد نوجوان و جوان بوده به همین لازم است طوری دکوراسیون شود که برای این سنین افراد جذاب باشد . همین نکته سبب می شود تا انتخاب ترکیب رنگ مناسب برای این فروشگاه ها اهمیت زیادی داشته باشد .  همچنین انتخاب رنگ برای قفسه ها و فضاها و قسمت های مختلف فروشگاه های لوازم التحریری باید به گونه ای باشد که به هر قسمت هویت داده و اجناس مختلف را از یکدیگر به این طریق جدا کند . برای مثال رنگ قسمتی که دفاتر به فروش می رسد با رنگ قسمتی که خودکارها و مدادها به فروش می رسند می تواند متفاوت باشد . به این طریق افراد با سرعت بیشتر و راحت تر می توانند قسمت مورد نظر خود را پیدا کرده و خرید خود را انجام دهند و در نتیجه به رضایت نسبی بیشتری خواهند رسید .

طراحی-داخلی-مفازه-9

  • ·       طراحی قفسه به اندازه ی لازم

مغازه ها به طور کلی به قفسه های زیادی نیاز دارند تا اجناس خود را داخل آن ها قرار دهند اما مغازه ی لوازم التحریری از آن دست مغازه هایی است که در طراحی دکوراسیون آن باید قفسه های متنوع و بسیاری را طراحی نمود . چرا که اجناس مختلف با ابعاد و اندازه های گوناگون در این مغازه به فروش می رسد . از طرفی مغازه با قفسه های خود دکور شده و می توان گفت چگونگی قفسه ها تاثیر مستقیم و زیادی روی چگونه بنظر رسیدن مغازه می گذارد . انواع قفسه های چوبی ، فلزی ، شیشه ای و ... موجود می باشد که با توجه به وسایلی که قرار است روی آن چیده شود می تواند انتخاب شود . به همین دلیل نیاز است که حتما این کار توسط متخصصین و طراحان این زمینه صورت بگیرد .

طراحی-داخلی-مفازه-3

  • ·       چیدمان وسایل با ترتیب مشخص

بهترین کار برای منظم تر شدن کارها و سرعت بخشیدن به انتخاب مشتریان چیدن مرتب اجناس می باشد . باید دقت شود که اجناس در مغازه باید به صورتی مشخص و مرتب چیده شوند . برای مثال نمی توان یک ردیف را دفتر چید ردیف کناری را خودکار و ردیف بعدی را دوباره دفتر . بهتر است که دفاتر همه در کنار یکدیگر و خودکارها و مدادها در کنار هم و به همین ترتیب بقیه ی اجناس نیز به صورت مرتب چیده شوند . در این صورت افراد راحت تر به جنس مورد نظر خود رسیده و راحت تر انتخاب می کنند و سرعت خرید و رفت و آمد در فروشگاه بالاتر می رود .

طراحی-داخلی-مفازه-4

  • ·       توجه به تنوع محصولات

نکته ی بسیار مهمی که در کنار دکوراسیون مغازه در جذب مشتری برای مغازه ی لوازم التحریری تاثیر می گذارد تکمیل بودن محصولات فروشگاه است . اگر تمامی محصولات مربوط به لوازم تحریری را در مغازه ی خود داشته باشید باعث می شود که افراد هنگام نیاز اولین جایی که برای خرید به ذهنشان می رسد مغازه ی شما باشد . این کار خود سبب جذب مشتریان و اعتماد آن ها خواهد شد . به همین دلیل به خوبی تحقیق و بررسی کرده و تمامی موارد و اجناس مورد نیاز را تهیه نمایید .

طراحی-داخلی-مفازه-5

  • ·       متنوع بودن مسیر رفت و آمد در مغازه

علاوه بر جذابیت بصری فروشگاه های لوازم التحریر باید دارای زیبایی هایی در مسیر رفت و آمد نیز باشند . اغلب فروشگاه های برای این که به مسیر داخل فروشگاه جذابیت بخشیده و نوجوانان را سرگرم خود کنند از استندها و قفسه هایی در وسط فروشگاه استفاده می کنند که در آن ها محصولات مختلف و جذاب قرار می گیرد . این کار باعث شده تا فروشگاه در عین منظم بودن برای نوجوانان سرگرم کننده و جذاب بنظر برسد و آن ها را تشویق به ماندن و گشتن بیشتر کند . همین ماندن باعث فروش بیشتر و سود بیشتر فروشگاه خواهد شد . برای انجام این کار بهتر است که از ترندهای روز دنیا برای طراحی فروشگاه و مغازه با خبر بوده و از نکاتی که باعث سرگرم شدن افراد و جذاب تر شدن فروشگاه می شود برای دکوراسیون آن استفاده نمایید .

 طراحی-داخلی-مفازه-6

نکاتی که باعث قوت بخشیدن به یک دکوراسیون مغازه لوازم التحریر می شود چیست ؟

برای داشتن یک دکوراسیون بهتر و موثرتر بهتر است که به یکسری نکات توجه نموده و با آگاهی از این نکات در دکوراسیون فضای خود بهره ببرید . از جمله نکاتی که باید به آن ها توجه نمود برای طراحی دکوراسیون مغازه می توان به توجه به مساحت مغازه ، توجه به محصولاتی که ارائه داده می شود ، داشتن قفسه به تعداد کافی ، جداسازی محصولات مختلف و ... اشاره نمود . هر یک از این موارد می تواند در دید مشتریان تاثیر بسزایی داشته باشد .

طراحی-داخلی-مفازه-7

نقش نورپردازی در دکوراسیون مغازه چیست ؟

همانطور که می دانید نورپردازی دارای اهمیت زیادی در دکوراسیون داخلی تمامی فضاها بوده و دکوراسیون مغازه نیز از این قضیه مستثنا نیست . نورپردازی در ویترین سبب بولد شدن و مورد توجه قرار گرفتن آن می شود و نورپردازی در دکوراسیون داخلی فضاهای مغازه نیز سبب نشان دادن تک تک قسمت ها به مشتریان در تمام طول روز می شود . مهم است که قسمت های مختلف و مهمی که در مغازه وجود دارد دارای نورپردازی به صورت تاکیدی باشد . همچنین مهم است که داخل قفسه ها نیز نورپردازی شود تا اجناس به طور دقیق مشخص باشند . همچنین برای زیباتر کردن محیط نیز می توان نورپردازی هایی انجام داد که باعث جذب مشتریان شود .

طراحی-داخلی-مفازه-8

 قیمت مناسب طراحی داخلی مغازه لوازم التحریر با هیرادانا

کلام آخر

شرکت دکوراسیون و معماری هیرادانا آماده و امیدوار است که دکوراسیونی به یاد ماندنی برای کارفرمایان خود فراهم کند . همچنین شما می توانید در صورت داشتن سوالات و یا نیاز به مشاوره در خصوص پروژه های طراحی داخلی مغازه لوازم التحریر خود به شرکت دکوراسیون هیرادانا مراجعه کرده یا با مهندسین آن از طریق شماره 09125754921 ارتباط برقرار کرده و جهت مشاوره و خدمات اجرایی لازمه اقدام فرمایید .

7 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :