طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی نمای ساختمان مسکونی

طراحی نمای ساختمان مسکونیدر ادامه این بخش از شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا قصد داریم در مورد طراحی نمای ساختمان مسکونی صحبت نماییم. نمای ساختمان امروزه به یکی از مهم ترین رکن های انتخاب و خرید خانه تبدیل شده است. نمای کلی مجموعه خانه ها در کنار یک دیگر نمای کلی شهر را می سازد و اگر در طراحی نمای ساختمان مسکونی به نمای طراحی شده سایر خانه های اطراف توجه نشود شاهد بی نظمی خاصی خواهیم بود و زیبایی مورد انتظار از طراحی نمای ساختمان به دست نخواهد آمد.

با پیشرفت تکنولوژی در شهر ها ،جمعیت روستایی تمایل بیشتری به مهاجرت به شهر ها داشته اند و همین امر لازمه ی ساخت منازل جدید در شهر ها را ایجاب می کند. به طبع هر ساختمان ساخته شده ای برای آنکه زیباتر دیده شود به طراحی نمای ساختمان مسکونی نیازمند است و نباید از تاثیر نمای ساختمان در میزان فروش واحد های موجود در آن غافل شد. در طراحی نمای ساختمان مسکونی دو معقوله آزار دهنده و نامتعارف وجود دارد. یکی انبوه سازانی هستند که به جهت فروش بیشتر خانه ها سعی میکنند تا در طراحی نمای ساختمان مسکونی ساخته شده توسط خود از نماهای گران قیمت و بعضا نامتعارف استفاده کنند.

مورد دوم شرکت های ساختمان سازی تعاونی هستند که برای آنکه قیمت تمام شده ی هر واحد مسکونی را کاهش دهند نسبت به نماکار ساختمان اقدامی نکرده و بیشترین هدف آنها این است که در کوتاه ترین زمان ممکن واحد های ساخته شده را به فروش برسانند. پس از ساخت ساختمان مهم ترین بخش آن طراحی نمای ساختمان می باشد زیرا طراحی نما علاوه بر به نمایش گذاشتن تفکرات طراح آن به نوعی نشان دهنده ی ذهنیت و شخصیت افرادی است که در آن ساختمان زندگی میکنند پس باید به آن اهمیت ویژه ای داد زیرا این نمای ساختمان است که میتواند نظر افراد مختلف را قبل از آنکه وارد خانه مان شوند جلب یا رد کند.

یک طراحی نمای ساختمان مسکونی خوب به طراحی گفته میشود که در آن از همه ی ویژگی ها به بهترین شکل استفاده شده باشد و نمای ساخته شده در نهایت بیشترین هماهنگی را با سایر اجزای ساختمان داشته باشد. به عنوان مثال نمای ساخته شده باید با پنجره ها ، سایبان ها ، سقف و ساز های عمودی و افقی موجود در ساختمان ترکیب شده و به همراه آنها نمای زیبایی را به وجود آورند.

برای آنکه به نمای زیبا تری دست پیدا کنیم باید تفاوت اساسی بین طبقه همکف ، طبقه اول و طبقه آخر وجود داشته باشد و تفاوت قدرت و هنر تیم طراحی نما در نظم بخشیدن به همین تفاوت ها می باشد. در صورتی که مایل هستید تا طراحی نمای ساختمان مسکونی شما توسط تیمی خبره و با تجربه انجام شود می توانید با شرکت طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان هیرادانا تماس گرفته و از مشاوره  ما برخوردار شوید تا تصمیم قطعی خود را بگیرید.

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :