طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

چرا فکر میکنید که اگر متراژ خانه تان کم است محدود شده اید و نمیتوانید دکور خاصی داشته باشید؟ یا اینکه اگر خانه خصوصا آشپزخانه تان کوچک است دیگر اصلا به دنبال دکوراسیون آشپزخانه کوچک خود نباشید؟

هنر یک طراح حرفه ای اینه که در هر متراژ و فضایی بهترین دیزاین برای آشپزخانه کوچکتان را در نظر بگیرد. در ادامه اگر به دنبال یک طرح حرفه ای برای دکوراسیون آشپزخانه کوچکتان هستید با هیرادانا همراه باشید.

بیش از 20 مدل دکور آشپزخانه لوکس ببینید و الگو بگیرید.

دکوراسیون لاکچری آشپزخانه کوچک شما با مشاوره و بازدید رایگان

989125754921

دکوراسیون آشپزخانه کوچک باید آنقدر دقیق و اصولی باشد تا فضا در بهینه ترین حالت خود شود و حداکثر فضا کاربردی باشد و در عمل از گوشه به گوشه آشپزخانه استفاده شود. انواع کمد ها، قفسه بندی ها و کابینت ها در دکوراسیون آشپزخانه کوچک باید در هترین حالت خود در نظر گرفته شود تا کدبانوی منزل حس مثبتی در هنگام کار داشته باشد. 

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا یکی از برترین شرکت ها در زمینه طراحی دکوراسیون برای بخش های مختلف از جمله آشپزخانه است. داشتن آشپزخانه بزرگ و جادار آرزوی بسیاری از افرادی است که مدت زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می کنند. ولی گاهی اوقات چاره ای نداریم که با آشپزخانه کوچک خود مدارا کنیم.

دکور آشپزخانه کوچک

ایده های دکوراسیون آشپزخانه کوچک

  • بهترین راه برای بهبود این مسئله این است که از همین فضای کم بیشترین بهره را ببریم و این ممکن نیست مگر با طراحی دکوراسیون آشپزخانه. در دکوراسیون آشپزخانه کوچک که فضای کمی دارید اولین چیزی که باید مد نظر قرار دهید کارایی آشپزخانه است. شما باید از کوچکترین فضای آشپزخانه بهترین و موثرترین استفاده را کنید و با طراحی کابینت آشپزخانه کوچک آن را به فضایی دلربا تبدیل کنید.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک

  • کاهش تعداد لوازم آشپزخانه: هرچه از قراردادن لوازم غیر ضروری جلوگیری کنیم، فضا کاربردی تر خواهد بود و از شلوغی آن کم میشود.
  • کابینت های رنگی: هرچه رنگ های شاد روشن بیشتر استفاده کنید، فضا بزرگتر به نظر می آید. ضمن اینکه شاد تر بودن فضا مانع از خستگی خانم خانه از کار کردن در فضای کوچک میشود.

دیزاین آشپزخانه کوچک

  • استفاده از رف های نگه دارنده: این رف ها موجب میشود از تعداد لوازم روی کابینت کاسته شود و از شلوغی فضا میکاهد.
  • تیم حرفه ای: هرچه تیم بازسازی ساختمان حرفه ای تر و کاربلد تر باشند از هزینه های شما کمتر کرده و بازدهی کار بیشتر میشود.

آشپزخانه کوچک

کابینت آشپزخانه کوچک

یکی از مهم ترین قسمت های آشپزخانه کوچک، کابینت است. برای بزرگ جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه کوچک بهتر است به جای استفاده از درب های ام دی اف، از درهای شیشه ای استفاده کنید. استفاده از درهای شیشه ای عمق دید را بیشتر می کند و آشپزخانه بزرگ تر به نظر می آید. ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که داخل کابینت آشپزخانه زیادی شلوغ و همچنین نامرتب نباشد.

طراحی آشپزخانه کوچک

نورپردازی در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

نورپردازی در آشپزخانه های کوچک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تا می توانید از نور با رنگ های مختلف در آشپزخانه استفاده کنید. می توانید از نورپردازی زیر کابینت آشپزخانه استفاده کنید تا فضای آشپزخانه بزرگ تر نشان داده شود. نورپردازی مناسب آشپزخانه کوچک را بزرگ تر نشان می دهد. اگر می توانید از پرده استفاده نکنید تا نورگیری بهتری داشته باشید ولی در صورت لزوم استفاده از پرده، از پرده ساده استفاده کنید.

دیزاین آشپزخانه کوچک

در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک باید کشوها و کابینت ها در حد امکان زیاد و دارای عمق بیشتری باشند تا در آشپزخانه راحت تر باشید. همچنین سعی کنید ارتفاع کابینت های دیواری را سقف افزایش دهید تا از بیشتر فضای آشپزخانه استفاده کرده باشید. اگر در آشپزخانه کوچک تان یک پنجره دارد بهتر است از زدن قسمت بالایی کابینت روی آن صرف نظر کنید تا در فضای کوچک تان بتوانید از دید بیرون استفاده کنید و فضای مناسب تری داشته باشید.

دکور و چیدمان آشپزخانه کوچک

استفاده زیاد از رنگ سفید یا روشن در طراحی کابینت آشپزخانه کوچک برای بزرگ نشان دادن فضای آشپزخانه بسیار موثر می باشد و احساس راحتی بیشتری می کنید. همچنین استفاده از رنگ های براق برای این آشپزخانه ها بهتر است زیرا انعکاس نور در آن ها باعث بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه می شود و به آن عمق می دهد.

دکوراسیون داخلی شیک آشپزخانه کوچک

جزیره در دکور آشپزخانه کوچک

در آشپزخانه ها ی کوچک بهتر است کابینت ها یکسره به نظر بیایند و مرزی بین آن ها نباشد. این یکسره بودن فضای آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد. درست است که کابینت جزیره ای بیشتر برای فضای بزرگ در نظر گرفته می شود ولی گذاشتن یک کابینت جزیره ای کوچک در آشپزخانه هم می تواند تعداد کابینت ها را افزایش دهد و هم می تواند به عنوان میز کاربرد داشته باشد. در طراحی کابینت آشپزخانه از دستگیره و یراق آلات ظریف استفاده کنید. استفاده از یراق آلات ضخیم برای آشپزخانه های کوچک مناسب نیستند و به زیبایی آشپزخانه به شدت لطمه می زند. 

آشپزخانه کوچک را چگونه دیزاین کنیم

دکوراسیون مدرن و مینیمال بهترین ایده دکوراسیون آشپزخانه کوچک

این دو سبک به علت سادگی و کمتر بودن جزئیات مناسب ترین راه برای سبک چیدمان آشپزخانه کوچک هستند. خصوصا سبک دکور مینیمال.

دکور آشپزخانه کوچک با هیرادانا

شیشه ای کردن درب های کابینت

یک راه مفید و بی دردسر که راهکاری ساده ولی عملی است شیشه ای کردن درب های کابینت هاست که انعکاس زیباتری دارد و با نشان دادن محتویات داخل کابینت ها فضا را بزرگتر نشان میدهد.

چیدمان لوازم در آشپزخانه کوچک

رنگ در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

بهترین رنگ ها در دکوراسیون آشپزخانه کوچک، رنگ های شاد در ترکیب با رنگ سفید است و یا حتی رنگ سفید خالی. هم فضا دلبازتر خواهد بود هم روشن تر.

آشپزخانه کوچک باز

مدل پرده در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

بهتر است از پرده های بلند حریر ساده روشن استفاده کرد تا هم نور طبیعی داشته باشیم، هم نوعی المان عمودی است که سقف را بلند تر نشان میدهد.

در ادامه با مدل های آشپزخانه کوچک همراه هیرادانا باشید.

نحوه دکور آشپزخانه کوچک لوکس

رنگ تیره در دکور آشپزخانه کوچک

چگونه آشپزخانه کوچکتان را دکور کنید

مدل های دکور آشپزخانه کوچک

نمونه های دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک

آشپزخانه کوچک مدرن و کلاسیک

7 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :