طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

تعمیرات خانه

شرکت تعمیرات و بازسازی خانه و آپارتمان | تعمیرات منزل و رفع نم | بازسازی و دکوارسیون 09125754921 | 021-22172069| 021-22172068

شرکت بازسازی و تعمیرات خانه و آپارتمان هیرادانا با کادری مجرب آماده متخصص در زمینه بازسازی و دکوراسیون داخلی از صفر تا صد

اجرای امور تعمیرات خانه و  آپارتمان می تواند نقش بسیار مهمی در نگهداری ساختمان های امروز ایفا کند که این تعمیرات ممکن است تعویض کف پوش یا نقاشی ساختمان ، بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ،حذف یا اضافه کردن دیوار یا پنجره یا از قبیل این موارد باشد یا اینکه این تعمیرات آپارتمان می تواند به صورت جزیی صورت گیرد از قبیل تغییر مبلمان و نوع چیدمان تعویض لوستر و میز نهارخوری و...باشد ، این تغییرات بسته به هزینه کارفرما و میزان خرابی آپارتمان دارد که نشان دهد ساختمان در چه وضیعتی می باشد که در صورت نداشتن مشکلات در لوازم  فنی ساختمان از جمله لوله کشی یا برق ساختمان و ... بتوانیم آن هزینه مورد نظر را صرف جزییات داخلی ساختمان یا تزیینات آن انجام دهیم .

اهدافی که یک شرکت بازسازی ساختمان موفق و با تجربه برای تعمیر یک فضای آپارتمان باید داشته باشد از جمله :

1- برآورد هزینه ها ی انجام شده توسط شرکت به صورت شفاف سازی باید در اختیار کارفرما قرار گیرد تا صاحب ملک بهتر بتواند برای بازسازی آپارتمان خود بهتر تصمیم بگیرد.

2- سرعت بالای امور اجرایی در عین بالا رفتن کیفیت بازسازی و طراحی

3- نیروهایی که در اختیار شرکت می باشند باید دارای نیروی کارآمد و متخصص باشند .

4- استفاده از طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسین اجرایی با چندین سال سابقه در اجرای بازسازی ساختمان .

 5-تحویل به موقع پروژه بازسازی و دکوراسیون داخلی طبق تاریخ مشخص شده .

https://hiradana.com/Administrator/files/UploadFile/aphoto_2017-05-28_16-15-36.jpg

به دلیل اینکه تعداد  ساخت و سازها در ایران زیاد شده است موجب شده که کیفیت و عمر مفید ساختمان ها پایین بیاید و به همین دلیل بازسازی و تعمیرات ساختمان در ایران رونق خوبی برخوردار شود با اینکه عمر مفید ساختمان ها در کشورهای پیشرفته 100 سال می باشد اما در ایران به طور میانگین به 20 تا 30 سال کاهش پیدا میکند که همیمن مساله باعث میشود که مالکان با بالا رفتن سن خانه برای بازسازی آن اقدام کنند و عیوب آنها را برطرف کنند که در صورت اهمیت ندادن به آنها باعث میشود تا مشکلات زیادی از جمله گرفتن لوله کشی ها و... روبه رو شوند اما اگر خواستار این هستند که یک ملک فرسوده قابلیت سکونت پیدا کند باید حتما بازسازی کامل در مورد آن انجام شود و هزینه های بازسازی بسته به تغییرات دیوارها و جابه جایی سرویس بهداشتی و متریال هایی که در دکوراسیون بنا استفاده میشود میگردد که برا ی برآورد هزینه های آن باید با کارشناسان بازسازی ساختمان کمک گرفته شود .  کارشناسان بازسازی در اکثر موارد مانند کف پوشش ها ، اجرای کابینت آشپزخانه ، نقاشی ساختمان و آهنگری ، کاغذ دیواری، لوله کشی ، گچ کاری ،سقف کاذب ،پارکت ، شومینه ،و.... نیروهای اجرایی دارند که هزینه هر کدام از آنها نسبت به قیمت متریال ها و دست مزد انها به راحتی بر آورد میشود .

9 / 10
از 10 کاربر
ارسال نظر
sami : بازسازی منزل
2 0
باسلام هزینه طراحی وبازسازی یه باب واحد مسکونی واقع نیاوران متراژ135 چقدر میشه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :