طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان دانشگاه

بازسازی ساختمان دانشگاهبازسازی ساختمان انواع مختلفی دارد و تقریبا برای تمام انواع ساختمان ها پس از گذشت زمان لازم و ضروری است. از این رو شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند. شرکت معماری هیرادانا، با داشتن سابقه درخشان ، نیرو های حرفه ای و همچنین قیمت مناسب در زمینه های مختلف بازسازی ساختمان, , دکوراسیون داخلی, تعمیرات ساختمان, بازسازی نما، بازسازی ساختمان اداری ، بازسازی ساختمان تجاری ، بازسازی ساختمان مدرسه و بازسازی ساختمان دانشگاه توانسته در طی سالها مشتریان وفاداری را به دست آورد. در این بخش اطلاعاتی در مورد بازسازی ساختمان دانشگاه ارائه می دهیم.

فرسودگی ساختمان دانشگاه از دلایلی است که به بازسازی ساختمان دانشگاه نیاز پیدا میکنیم . دانشگاه محلی است که در روز تعداد زیادی از دانشجویان و اساتید و گاها مهمان هایی که از کشورهای دیگر می آیند به آن رفت و آمد دارند. از دو دیدگاه بازسازی ساختمان دانشگاه بسیار اهمیت دارد . یکی دیدگاه زیبایی شناختی و دیگری دیدگاه امنیت .

از دیدگاه زیبایی شناختی این نکات قابل ذکر هستند که تعداد زیادی از افرادی که به دانشگاه رفت و آمددارند اگر در فضای شیک تر و به روز تری زمانشان را صرف کنند مسلما انرژی بهتری را برای یادگیری ، یاد دادن و یا انجام امور روزمره آموزشی خواهندداشت ، در صورتیکه اگر غیر از این باشد و امر مهم آموزش در یک فضای قدیمی و کسل کننده انجام شود باعث می شود که دانشجویان رمق و انرژی لازم را برا فرا گرفتن دروس و کارها و آزمایشاتی که باید انجام دهند را نداشته باشند . و همچنین از طرفی دیگر ممکن است حضور در یک محیط قدیمی و کهنه انگیزه لازم را به اساتید ندهد برای اینکه بخواهند با انرژی ازتمام فکر و ذهن خود بهره بگیرند البته این نکته را نیز باید ذکر کرد که تمامی اینها به صورت غیر ارادی اتفاق می افتد و یک محیط کهنه و فرسوده به طور غیر ارادی روحیه انسان و افراد حاضر در آن محل را خسته و کسل میکند. پس بازسازی ساختمان اداری از مهمترین نکاتی است که در مرمت فضاهای آموزشی بخصوص دانشگاهها باید در نظر گرفت.

از طرف دیگر دیدگاه امنیت  را بررسی میکنیم. فضاهای آموزشی مانند دانشگاه فضایی است که افراد بسیار زیادی در حال رفت و آمد هستند و بسیاری از افراد در زمان های خاصی که کلاس ها یا سمینارها تشکیل میشوند در یک جا جمع شده اند . شما در نظر بگیرید که به وقوع پیستن یک زمین لرزه معمولی چقدر میتواند به یک همچین محلی خسارات جانی وارد کند اگر و فقط اگر ساختمان قدیمی باشد و استحکام لازم را برای حفظ جان افرادی که انجا هستند را نداشته باشد !!! پس این بعد یکی از خطرناکترین بعدهای محافظت و مراقبت از ساختمان قدیمی دانشگاه است که میتوان این خطرات را بازسازی ساختمان دانشگاه به حداقل رسانید . 

10 / 10
از 5 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :