طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری در جنوب تهران

برای اینکه بتوانید به دکوراسیون اداری خود سر و سامانی بدهید باید مواردی را در نظر داشته باشید که در ادامه با برخی از نکات ارائه شده توسط تیم طراحی دکوراسیون اداری در تهران با شما خواهیم بود:

  • اولین نکته پیشنهاد شده توسط تیم طراحی دکوراسیون اداری در جنوب تهران انتخاب رنگ و تم مناسب با دیوار و سقف ها میباشد. انتخاب رنگ و تم سلیقه ای میباشد ولی سعی کنید از رنگ های استاندارد مورد تایید شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنید.
  • نورپردازی هایی را انتخاب کنید که مناسب دکوراسیون اداری شما باشد. استفاده از آباژورها و لامپ هایی که به صورت رومیزی تولید شده اند میتواند در به دست آوردن روحیه کارمندان مناسب باشد.
  • ذخیره سازی یکی از بهترین روش هایی میباشد که تیم طراحی دکوراسیون اداری در جنوب تهران بر روی آن تاکید ویژه ای دارد. میتوانید به راحتی از طریق ذخیره سازها تمامی وسایل پخش شده در محیط را درون آنها قرار داده و نظم خاصی را در دکوراسیون اداری ایجاد کنید. از جمله ذخیره سازها میتوان به براکت های شیشه ای اشاره نمود که در دکوراسیون اداری کاربرد بسیاری دارند.

طراحی دکوراسیون اداری در جنوب تهران

  • دکور دیواری به عنوان پوششی در مقابل دیوار باعث چشم نواز شدن دکوراسیون اداری خواهد شد. به کارگیری آویزها نیز از دکورهای دیواری محسوب میشوند که در اشکال مختلف موجود میباشند.
  • از جمله قسمت هایی که ممکن است بسیاری از شرکت های طراحی دکوراسیون اداری به آن توجه خاصی نداشته باشند، قسمت کف محیط های اداری میباشد. برای کف میتوانید از پارکت های بسیار زیبا استفاده کنید. پارکت ها اشکال گوناگونی دارند و در واقع سلیقه ای میباشند. برای انتخاب پارکت عجله نکنید و قبل از هر کار با تیم طراحی دکوراسیون اداری در جنوب تهران تماس بگیرید.
  • گل های طبیعی و مصنوعی از دیگر روش های به کار گرفته شده توسط تیم طراحی دکوراسیون اداری در جنوب تهران میباشد. سعی کنید فصای موجود را با درختچه و گلدان های متوسط و یا کوچک پر کنید. البته ابعاد گلدان ها باید نسبت به فضای موجود و متراژ انتخاب شوند. هر چه فضای بیشتری در اختیار داشته باشید میتوانید ابعاد گلدان ها را بزرگتر انتخاب کنید.
  • از گل های سبز رنگ قافل نشوید. بهترین رنگ برای استفاده در اجرای دکوراسیون اداری ، رنگ سبز میباشد. روانشناسان ثابت کرده اند که رنگ سبز تاثیر زیادی در نشاط انسان ها دارد که از همین رو بهترین گزینه برای رنگ گلها میباشد. مجسمه و تابلوها از دیگر موارد زیباسازی دکوراسیون اداری میباشد. سعی کنید تابلوها را مناسب با نوع صنف خود انتخاب کنید. استفاده از تابلوهایی که بخشی از صنف شما بر روی آن به تصویر کشیده شده باشد بسیار مناسب میباشد.

در صورت تمایل به اجرای دکوراسیون اداری ، و سایر خدمات نظیر بازسازی ساختمان ، تعمیرات ساختمان و غیره با شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

10 / 10
از 9 کاربر
ارسال نظر
نظری : طراحی مبلمان
4 0
اگه طرح وایده ساخت مبلمان برای مکآن خاص بدیم، درست می کنین؟ لطفا بگین چه کار باید انجام بدم؟ برای بازدید باید تشریف بیارین یا بنده باید طرح ارائه بدم؟ باتشکر...
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام . بله ما هم میتونیم ایده پردازی کنیم و کانسپت ارائه بدیم برای فرنیچر هاتون متناسب با فضایی که دارید و هم قابلیت ساخت و اجرا را داریم براتون لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس حاصل فرمایید
sami : ایده
1 0
سلام آیا کلیه طراحی واجرای یه دفتر کار در سمت آذری چقدر میشه واجرای صفر تا 100کار باخودتونه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :