طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری در مرکز تهران

اجرای دکوراسیون اداری باید به گونه ای باشد که مدیران، کارمندان و ارباب رجوع که در یک اداره به رفت و آمد و فعالیت مشغول هستند احساس خوب و با نشاطی نسبت به محیط اطراف داشته باشند. یک دکوراسیون اداری خوب علاوه بر اینکه باید حس خوبی را منتقل کند، باید تسهیل کننده کارهای روزانه در یک اداره نیز باشد. رنگ دیوارها و سقف نباید خسته کننده باشند. بخصوص کارمندانی که مدت زمان زیادی را در محیط اداری سپری میکنند باید محیطی شاد و جذاب داشته باشند. برخی از کارفرماها معتقدند کارمند باید تحت هر شرایطی کار کند و خود را با شرایط موجود وفق دهد. این طرز تفکر به هیچ وجه درست نیست زیرا موجب پایین آمدن راندمان کاری در کارمندان میشود.

به عنوان یک کارفرما همیشه خود را به جای کارمندان و ارباب رجوع گذاشته تا بینید چه نقص هایی در طراحی دکوراسیون اداری وجود دارد. بعد از شناسایی نقاط ضعف دکوراسیون اداری با تیم طراحی دکوراسیون اداری در مرکز تهران تماس بگیرید تا به صورت رایگان به شما مشاوره و راهکارهای لازم را ارائه دهند.

طراحی دکوراسیون اداری در مرکز تهران

از بخش های های مهم اکثر محیط های اداری، لابی میباشد. اولین بخشی که پس از ورود به یک اداره با آن مواجه میشویم بخش لابی میباشد. بخش لابی در واقع مکانیست که مراجعه کننده میتواند از منشی یک اداره اطلاعاتی را کسب کندو برای مدتی در آنجا به استراحت و یا منتظر بماند.

به چینش صندلی و مبل ها و همچنین میز مخصوص منشی دقت فراوانی داشته باشید. میز منشی در طراحی دکوراسیون به گونه ای باشد که اشراف کامل به تمام لابی و بخصوص درب لابی داشته باشد. از صندلی هایی برای نشستن منشی استفاده کنید که بسیار راحت باشد زیرا منشی باید ساعت های زیادی را در آنجا سپری کند.

اگر در طراحی دکوراسیون اداری و انتخاب مبل مناسب به دنبال بهترین و به روز ترین طرح های روز دنیا هستید اولین انتخاب شما میتواند تیم طراحی دکوراسیون اداری در مرکز تهران باشد که مفتخر است تا کنون پروژه های زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

باید توجه خاصی به استفاده از نورپردازی به قسمت لابی شود. البته نورپردازی در این قسمت بستگی به وسعت فضای موجود دارد. استفاده از لوسترهای بزرگ و کوچک، هالوژن های توکار، چراغ های دیوار کوب، آباژورهای مختلف برای نورپردازی در لابی بسیار مناسب میباشند.

برای کف لابی از متریالی استفاده کنید که علاوه بر زیبایی، استحکام زیادی نیز داشته باشد. این قسمت از دکوراسیون داخلی همواره در معرض حمل اجسام سنگین قرار دارد به همین دلیل باید از متریال بسیار محکمی تشکیل شود تا به راحتی صدمه نبیند.  شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا به همراه تیم طراحی دکوراسیون اداری در مرکز تهران در تمام ساعات اداری با کارشناسان مجرب خود در خدمت مشتریان بخصوص اهالی  تهران و مرکز تهران میباشد.

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
حامد : زیباترین
2 0
سلام هزینه طراحی و اجرای یه کافه درسمت میدان انقلاب اسلامی چقدر میشه به سبک مدرن
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :