طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان مسکونی

بازسازی ویلا | بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | دکوراسیون داخلی | طراحی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه | تعمیرات ساختمان | طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی

تخریب داخلی ساختمان , تغییر نقشه و بنایی ساختمان

کنده کاری و تغییر پلان ساختمان و جانمایی فضاهای مورد نیاز یکی از عمده تغیراتی می باشد که مالکان ساختمان درخواست دارند که برای تنوع و بهینه ساختن فضا و استفاده حداکثری نیاز می باشد. گروه بازسازی ساختمان هیرادانا با در اختیار داشتن مهندسان و مجریان زبده می تواند این چالش را به بهترین حالت ممکن برای کارفرمایان عزیز حل کند.

عملیات تخریب و تغییر نقشه ساختمان پروسه ای دارد که پس از کارشناسی و تشخیص دیوارهای باربر و غیر باربر گچ بری ها و تشخیص نوع سقف اقدام به تخریب کرده و جانمایی کلیه ی فضاها با مشورت با کارفرما و گرفتن نظرات ایشان و رعایت اصول و استانداردهای معماری انجام شود. در طی انجام کار عملیاتی مانند دیوار چینی گچ کاری سیمان کاری کاشی کاری سنگ کاری و .... انجام میشود. که بهترین روش های دوغابی و چسبی در بنایی را انجام داده و تمامی امور حمل نخاله تهیه و حمل و نقل مصالح ساختمانی و وسایل بهداشتی اجرای توالت فرنگی و ایرانی   گروه بازسازی هیرادانا با در اختیار داشتن مجریانی متعهد و با تجربه خالصانه و با متانت تمام توان خود را میگذارند تا تمامی مراحل کار به بهترین شکل ممکن و بی عیب وظیفه ی خود را به پایان برسانند .

شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان هیرادانا در تمامی مراحل انجام کار تلاش میکند با تشخیص کارفرمایان از مرغوب ترین و بهترین متریال ها و مواد موجود در بازار استفاده کند که در نهایت خروجی و پایان کار کیفیتی دو چندان را به مخاطب ارزانی کند که ترجیح بر آن هست خود کارفرمایان مواد و مصالح را تهیه و در اختیارمان قرار دهند اما در غیر اینصورت میتوانیم برای تسریع در بازسازی ساختمان و یا دکوراسیون منزل و صرفه جویی در هزینه ها همکارانمان تهیه و فاکتورها را به کارفرمایان ارائه کنند.

 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/20160812_124158.jpg

  از پروژه های بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان ما دیدن فرمایید

تخریب داخلی /تغییر نقشه / بنایی و کلیه ی امور اجرایی کامل ساختمان

کنده کاری و تغییر پلان ساختمان و تغییر ماهیت ساختمان با مصالح یکی از عمده تغیراتی می باشد که مالکان ساختمان درخواست دارند که برای جذابیت هر چه بیشتر محل سکونتشان بهینه ساختن فضا و استفاده ی حداکثری نیاز دارند. گروه بازسازی و نوسازی ساختمان هیرادانا با در اختیار داشتن مهندسان و مجریان زبده می تواند این چالش را به بهترین حالت ممکن برای کارفرمایان عزیز برطرف نماید.

عملیات تخریب و تغییر نقشه ساختمان پروسه ای دارد که پس از کارشناسی و تشخیص دیوارهای باربر و غیر باربر گچ بری ها و تشخیص نوع سقف اقدام به تخریب کرده و جانمایی کلیه ی فضاها با مشورت با کارفرما و گرفتن نظرات ایشان و رعایت اصول و استانداردهای معماری انجام می شود. در طی انجام کار عملیاتی مانند دیوار چینی گچ کاری سیمان کاری کاشی کاری سنگ کاری و .... انجام میشود. که بهترین روش های دوغابی و چسبی در بنایی را انجام داده و تمامی امور حمل نخاله تهیه و حمل و نقل مصالح ساختمانی و وسایل بهداشتی اجرای توالت فرنگی و ایرانی برطرف کردن نم ساختمان و سرویس بهداشتی و حمام اجرای ایزوگام آسفالت ایزولاسیون  اجرای کلیه امور تاسیساتی ساختمان از جمله لوله کشی آب سرد و گرم نصب پکیج و آب گرم کن نصب و راه اندازی کولر و راه اندازی سیستم گرمایشی و سرمایشی متتاسب با نیاز کارفرما تعویض دریچه کولر و اجرای برق کاری کامل ساختمان تعویض کلید و پریزها و نصب هالوژن لوله کشی کامل گاز و آب و تعویض لوله های پوسیده نصب پنجره های دو جداره و جوشکاری  کامل ساختمان نصب نرده و فلاور باکس طراحی و اجرای فضای سبز و محوطه سازی حیاط  تعویض درب های داخل ساختمان و درب ورودی نصب شیرآلات و مسقف کردن فضاهای مورد نیاز از جمله تراس و حیاط نصب و اجرای آبنما و آلاچیق نقاشی کامل ساختمان اجرای انواع پارتیشن های تک جداره دوجداره و شیشه ای نصب آینه و اجرای شیشه های سکوریت و ساده نصب آیفون تصویری و اجرای کلیه امور گچ کاری گچ بری پتینه کاری و نصب آکواریوم با بهترین طرح ها و ایده های نو و در نهایت تمامی خدماتی که در راستای بازسازی و نوسازی ساختمان انجام میپذیرد بر عهده گیرد.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا با در اختیار داشتن مجریانی متعهد و با تجربه خالصانه و با متانت کامل تمام توان خود را میگذارند تا تمامی مراحل کار به بهترین شکل ممکن و بی عیب وظیفه ی خود را به پایان برسانند .

شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان هیرادانا در تمامی مراحل انجام کار تلاش میکند با تشخیص کارفرمایان از مرغوب ترین و بهترین متریال ها و مواد موجود در بازار استفاده کند که در نهایت خروجی و پایان کار کیفیتی دو چندان را به مخاطب ارزانی کند که ترجیح بر آن هست خود کارفرمایان مواد و مصالح را تهیه و در اختیارمان قرار دهند اما در غیر اینصورت میتوانیم برای تسریع در بازسازی ساختمان و یا دکوراسیون و صرفه جویی در هزینه ها همکارانمان تهیه و فاکتورها را به کارفرمایان ارائه کنند.

از پروژه های بازسازی منزل و کابینت آشپزخانه ما دیدن فرمایید

جهت مشاوره و بازدید رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

09125754921 و 021-44274146

9 / 10
از 5 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :