طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

قرنیز و سنگ آنتیک

فروش و اجرای کلیه ی متریال های قرنیز و سنگ آنتیک توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا

قرنیز:

نواری از جنس چوب و سنگ و پلاستیک که در پای دیوارهای داخلی هر بخش از ساختمان نصب میشود. انتخاب آنها باید متناسب با جنس دیوار باشد.

رنگ قرنیز متمایز با رنگ دیوار معمولا کمی روشن تر و یا تیره تر انتخاب میشود و تقریبا 10 سانتی متر از پهنای پای دیوار را پوشش میدهد.

 

کاربرد های قرنیز

1-در جاهایی که برای پوشش کف از لمینت و پارکت استفاده میشود در هوای گرم کف پوش ها منبسط میشوند بنابر این در ابتدا با کمی فاصله از دیوار نصب میشوند که در صورت منبسط شدن به دیوار بچسبند و این فاصله علا وه بر اینکه گرد و خاک و آشغال های ریز را در خود جای میدهد ظاهر نامناسبی را به کف اتاق میدهد و قرنیز میتواند راه حل بسیار مناسبی برای این مشکلات باشد

2-معمولا کسانی که از کف پوش های سنگی استفاده میکنند نیازی به نصب قرنیز نمیبینند در صورتی که اگر آن را استفاده کنند متوجه تاثیر بسیار زیادی که در زیبایی دارد میشوند.

3-برای جلو گیری از نفوذ رطوبت کف به داخل دیوارها از قرنیز استفاده میشود.

4-قرنیز از آسیب دیدن پای دیوار بر اثر جا به جایی وسایل و بر خورد آنها با دیوار جلوگیری میکند

سنگ های آنتیک

این سنگها در دو نوع دکوراتیو و طبیعی وجود دارند. سنگهای دکوراتیو و از شمار سنگ های مصنوعی هستند که در داخل و یا خارج از ساختمان استفاده میشوند و نصب آنها بسیار ساده است به این صورت که در دیوارهای داخلی با چسب و در دیوارهای خارجی با ملاتهای سیمانی صورت میگیرد و برای نصب باید از سطوح زیر سازی شده و گچ کاری شده استفاده کرد.

قیمت مناسب سنگهای دکوراتیو و تنوع در سایز و شکل آنها از جمله مزایایی است که باعث بیشتر شدن طرفداران آن نسبت به مل های دیگر شده است.

جذب آب این سنگ ها با نوع طبیعی آن قابل رقابت است در واقع سنگ های مصنوعی از ریز دانه ها و ضایعات سنگ های طبیعی ساخته میشوند و بنابراین دارای خصوصیات مشابهی از لحاظ مقاومت و قابلیت ساب خوردگی و پولیشی دارند.

مزایای سنگ های دکوراتیو

نصب آنها آسان و با سرعت بالا انجام میشود.

وزن کمتری نصبت به دیگر سنگ های تزیینی دارند

عمر مفید بالایی دارند

در برابر نفوذ آب مقاومت بالایی از خود نشان میدهند

قیمت مناسبی نصبت به نوع طبیعی دارند

غیر قابل اشتعال هستند و مقاومت بالایی در برابر حریق دارند

مقاومت و استحکام زیادی دارند

دارای طرح ها و شکل های متنوعی با رنگ های مختلف هستند که بسیار پر کاربرد در دکوراسیون داخلی می باشد

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :