طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی دکوراسیون داخلی رستورانهمانطور که میدانید هنر طراحی دکوراسیون از هنرهای مطرح در دنیای امروزه است که برای اماکن مختلف با سبک و سیاق خود انجام می شود. در این بخش از شرکت طراحی دکوراسیون هیرادانا موضوع مورد بحث ، طراحی دکوراسیون داخلی رستوران است. همانطور که میدانید رستوران ها محل هایی پر رفت و آمد هستند که اگر دکوراسیون داخلی مناسبی داشته باشد میتواند به مرور زمان مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشاند . طراحی دکوراسیون داخلی رستوران یکی از بخش های مهم و ضروری است چرا که تمامی توجه مخاطبین بعد از کیفیت غذا به سمت طراحی دکوراسیون داخلی رستوران و معماری چیدمان فضا می رود.

در رستوران های مختلف با توجه به اینکه سبک رستوران و نوع چیدمان اعم از سنتی، کلاسیک و غیره ، طراحی دکوراسیون را طبق آن انتخاب کرده و اجرا می نمایند. برای اینکه بتوانیم خروجی قابل قبولی داشته باشیم، باید کار طراحی دکوراسیون داخلی رستوران را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپاریم.

یکی از موارد مطرح و مورد بحث در زمینه ی اینگونه طراحی دکوراسیون داخلی ، نورپردازی است . نورپردازی از ارکانی است که تاثیر بسیار زیادی در فضای داخلی دارد. اگر نورپردازی به درستی انجام شود میتواند تاثیر بسزایی در ظاهر و جلب توجه مشتریان انجام بدهد و اگر حرفه ای انجام نشود میتواند فضا را دلگیر و خسته کند و تاثیر عکسی بر روی مبحث طراحی دکوراسیون داخلی رستوران داشته باشد. در مراحل نورپردازی استفاده از وسایل روشنایی مانند شمع های خاص و یا چراغ های ویژه بر روی میزهای رستوران میتواند فضا را شاعرانه تر کرده و جلوه ی بسیار زیبایی به محیط ببخشد. البته در برخی موارد بر روی میزها از چراغ های برجسته استفاده میکنند که میتواند بسیار تاثیر گذار باشد و از لحاظ کلاسیک بودن نیز بسیار رواج پیدا کرده است.

اگر میخواهید محیطی آرام و رمانتیک بسازید بهتر است از شرکت طراحی دکوراسیون خود بخواهید که از چراغ های نقطه ای در داخل دیوار های رستوران برای شما استفاده کند که در نتیجه میتواند به علت کم نور بودن لامپ ها محیطی آرام را برای شما تدارک ببیند. در نهایت باید به اصلی ترین بخش دکوراسیون در نورپردازی اشاره کنیم که لوسترها و چراغ ها و لامپ های اصلی ان است . بنابراین توجه داشته باشید که اگر میخواهید فضا را لاکچری و لوکس جلوه بدهید بهتر است که از لوسترهای شیک و کلاسیک برای محیط استفاده نمایید. 

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :