طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون اداری

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری |دکوراسیون اداری لوکس| دکوراسیون کلاسیک | تجهیز و مبلمان دکوراسیون اداری مدرن | بازسازی و دکوراسیون اداری | طراحی دکوراسیون داخلی اداری 

با هیرادانا تماس بگیرید : 09125754921 و 22172068 و 22172069 

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا آماده ی ارائه خدمات در تمامی حوزه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری از صفر تا صد ، تجهیز مبلمان اداری ، اجرای پارتیشن و .... برای کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی را دارا می باشد. این شرکت از بدو تاسیس تا کنون کوشیده است کارنامه درخشانی از ارائه خدمات مورد نیاز برای مشتریان را به ثبت برساند و اکنون نام این شرکت اعتماد و کیفیت را در اذهان باقی میسازد . اکنون تعهد ما به ارزش های بنیادین مانند کیفیت - طراحی نوین همراه با زیبایی ، زیر بنای استراژیهای پیشرفت ما را تشکیل می دهد و سوابق ما در اجرای پروژه های موفق در بخش طراحی  دکوراسیون اداری داخلی کشور بی نظیر می باشد. شرکت معماری هیرادانا با هدف هایی همچون تطابق طرح با اجرا و سرعت در روند اجرای پروژه های خود همراه با نوآوری و خلاقیت و کاهش قیمت تا حد امکان در پی جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

جهت بازدید و مشاوره در خصوص پروژه بازسازی و دکوراسیون اداری کلاسیک و مدرن خود با شماره های 09125754921 و 22172069 و 22172068  تماس حاصل فرمایید

دکوراسیون اداری

برای بازدید از پروژه های طراحی و اجرایی ما به بخش پروژه ها مراجعه نمایید

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد  زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد. همچنین برای کارمندان محیطی دلچسب ایجاد کند  تا با افزایش رضایت شغلی و ایجاد فضایی دوستانه و آرام راندمان کار افزایش یابد. رنگ بندی و چیدمان در هر صنفی مطابق با روانشناسی مخاطبان آن انجام شود. همچنین بهتر است نوع دکوراسیون متناسب با کاربری سازمان و محصولاتی باشد که عرضه میشود.

                                                                                                                                                              

عوامل موثر در دکوراسیون اداری

از جمله عواملی که در ساختار یک دکوراسیون نقش دارد نوع و سبک معماری به کار رفته در طراحی محیط است و امروزه اهمیت دکوراسیون داخلی و معماری پس از مدتها مجدد مورد توجه قرار گرفته است. با دقت در معماری های انجام شده در زمانهای قدیم سراسر ظرافت و ریزه کاری ها به چشم میاید که در سر تا سر آن ذوق و هنر ایرانی نهفته است.

طراح و مجری نیز باید دارای توانمندی هایی برای پیش بردن اهداف پروژه باشد و قدم های خود را با برنامه ریزی و دقیق بردارد باید خواسته های کارفرما و کاربری محیط را لحاظ کند و با توجه به اصول و استانداردها  طرحی نو و بی نقص ارایه دهد.

برای داشتن یک دفتر کار منحصر به فرد مدرن و لوکس باید نکاتی را در طراحی آن رعایت کنیم که در اینجا به برخی از آنها میپردازیم:

هر اداره یا سازمانی دارای کارمندانی با رده های شغلی و وظایف متفاوتی هستند پس این باید این اصل را در نظر بگیریم که هر یک از انها نیاز به فضایی خصوصی و یا نیمه خصوصی دارند تا هر کس بتواند در حریم خود بدون مزاحمت برای دیگران به وظایف خود رسیدگی کند. یکی از کارامد ترین راهکارها برای این کار ایجاد دیوارهای جدا کننده و ایجاد پارتیشن هایی کم ارتفاع است. برای رنگبندی نیز باید از علم روانشناسی استفاده کرد و رنگهایی را انتخاب کرد که باعث افزایش انرژی کارمندان و سرعت بخشیدن به کارها شود.

نور نیز به نوبه ی خود تاثیر فراوانی بر روی خستگی چشم ها و توان کاری افراد دارد.

همچنین با ایجاد محیطی متفاوت میتوان فضایی مناسب برای استراحت کارکنان نیز بوجود آورد و این نکته که فضای اداری باید رسمیت خود را حفظ کند و نوع و مبلمان و نحوه ی چیدمان آنها در این امر بسیار تاثیر گذار خواهد بود برای  رنگبندی نیز بهتر است از رنگ های خنثی استفاده شود.

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/es.jpg

نکات مهم در دکوراسیون اداری

استفاده از متریال فلز و مبلمان مشکی در رسمیت بخشیدن به محیط موثر است و این رنگبندی در کنار رنگ قرمز جلوه بسیار زیادی خواهند داشت. امکان نظافت مقاومت و عمر مبلمان نیز در فضاهای اداری اهمیت بالایی دارد زیرا به علت حجم بالای رفت و آمد امکان خراب شدن آنها بسیار زیاد است مثلا مبلهای چرم این امکان را دارند که به راحتی نظافت بشوند.

یک از مهمترین دغدغه هایی که مدیران از آن صحبت میکنند روحیه بالا و شاد کارمندان است و برای این کار میتوان از رنگ های ملایم و پر انرژی و الهام دهنده ها استفاده طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد  زیرا منازل مسکونی باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.

بخش های مهم در دکوراسیون اداری

علاوه بر رنگبندی و شکل ظاهری مبلمان اداری باید استانداردها و آرگونومیک را دارا باشد تا در طول روز موجب ایجاد خستگی در کارکنان نشود و همچنین بهتر است برای هر فرد یک قفسه برای نگهداری از وسایل شخصی در نظر گرفت.

دیوار از اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر زیبایی محیط است همانطور است که در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب و حتی آشپزخانه یکی از ابتدایی ترین تغییرات جابه جایی دیوار ها است در دکوراسیون اداری نیز دیوار ها نقش بسیار مهمی را در انرژی و شیک شدن اداره و سازمان ایفا میکنند و دیزاین آن میتواند محیط را لوکس جلوه دهدکرد و عواملی که باعث خسته شدن کارمندان میشود در حد امکان کم شود و یا به طور کامل از بین برود.

علاوه بر رنگبندی و شکل ظاهری مبلمان اداری باید استانداردها و آرگونومیک را دارا باشد تا در طول روز موجب ایجاد خستگی در کارکنان نشود و همچنین بهتر است برای هر فرد یک قفسه برای نگهداری از وسایل شخصی در نظر گرفت.

دیوار از اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر زیبایی محیط است همانطور است که در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب و حتی آشپزخانه یکی از ابتدایی ترین تغییرات جابه جایی دیوار ها است در دکوراسیون محل کار نیز دیوار ها نقش بسیار مهمی را در انرژی و شیک شدن اداره و سازمان ایفا میکنند و دیزاین آن میتواند محیط را لوکس جلوه دهد 

 https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/Untitled-4.jpg

شرکت معماری هیرادانا میتواند طراحی و اجرای بازسازی ساختمان و دکوراسیون محل کار تمامی ارگان ها سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی را بر عهده بگیرد.

بازسازی دکوراسیون اداری | بازسازی دکوراسیون داخلی اداری | تاثیر دکوراسیون اداری | هزینه دکوراسیون اداری | دکوراسیون محل کار | دکوراسیون اداری | بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | دکوراسیون مدرن | دکوراسیون کلاسیک | دکوراسیون مغازه

از پروژه های دکوراسیون خانه و دکوراسیون تجاری و دکوراسیون محل کار ما دیدن فرمایید.

طراحی و اجرای دکوراسیون اداری یکی از مهم ترین علل آرامش کارمندان و مراجعه کنندگان است.

شرکت دکوراسیون اداری هیرادانا به همراه توانمند ترین مهندسین و معماران و با بررسی و  آنالیز فضای موجود سعی در ارائه ی بهترین و کار آمد ترین طرح را همواره برای مشتریان در نظر می گیرد . طراحی داخلی با کانسپت ایده آل و منحصر به فرد یکی از مهم ترین توانایی های گروه معماری هیرادانا می باشد در فضاهای دکوراسیون اداری کلاسیک و مدرن که همواره سعی در ارائه ی بهترین طرح سه بعدی با بروز ترین نرم افزار ها را دارد .

ما همواره در تلاش هستیم با صرفه جویی در هزینه ها ، بهترین طراحی داخلی ممکن را با توجه به فضا و بودجه برای کارفرمایان و مشتریان عزیززمان طراحی کنیم .

شرکت دکوراسیون اداری هیرادانا در زمینه طراحی دکوراسیون اداری لاکچری و شیک علاوه بر ارائه خدمات طراحی و مشاوره سعی در طراحی و تولید محصولات متناسب با فضاهای مذکور را از جمله ، تجهیز مبلمان اداری ، اجرای پارتیشن و .... برای کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی را دارا می باشد.

9 / 10
از 198 کاربر
ارسال نظر
احمد : مشتری
79 5
ممنون بابت تمامی زحماتتان‌در طول پروژه ی ای که برامون انجام‌دادید
مدیریت : پاسخ
72 6
ارادتمندیم مبارکتون باشه
احمدی : درخواست
66 5
در زمینه ی دکوراسیون اداری چه خدماتی ارائه میدید ؟
مدیریت : پاسخ
68 6
گروه معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا از صفر تا صد طراحی نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی را انجام میدهد . میتوانید پروژه های متعدد ما را در سایت مشاهده بفرمایید
رضوانی : تشکر
61 6
بسیار ممنون بابت مطالب زحماتتون و مطالب خوبی که گذاشتید
مدیریت : پاسخ
61 5
خواهش میکنیم
مدیریت : پاسخ
62 6
خواهش میکنیم
اردلا : دکوراسیون
59 5
نظر شما چیست ؟
رضوانی : نحوه ی کار
57 5
سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات خوبتون میخواستم ببینم شما بیشتر چه سبک هایی کار میکنید ؟
مدیریت : پاسخ
57 6
سلام ممنونم از پیامتون ، ما طراحی های داخلی را با توجه به نوع پروژه و کاربری ها مشخص میکنیم و همچنین توجه به علایق و خواسته های کارفرما از اولیت های تعیین سبک طراحی داخلی میباشد و ما توانایی و تجربه طراحی و اجرای سبک های متنوعی از مدرن تا کلاسیک را دارا میباشیم
رنجبر : دکوراسیون
55 3
سلام وقتتون بخیر خدماتتون برای شهرستان هم هست یا فقط تهران ؟
مدیریت : پاسخ
57 3
سلام ممنون وقت شما هم بخیر . خیر در شهرهای دیگری از کشور عزیزمون هم در حال فعالیت هستیم
صبا : دکور اداری
52 4
متوسط قیمت دکور اداری خوب چقدر هستش؟
طناز مهردادیان : دکوراسیون
36 3
نظر شما چیست ؟
مرواريد : طراحى-دكوراسيون
32 3
هزينه دكوراسيون داخلى واحد ١٠٠ مترى چقدر ميشه؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام . حدود 10 میلیون تومان . در خدمتتون هستیم.
صبا : شرکت دکوراسیون
35 3
Cheghadr herfeie hast karatoon😍😍
زهرا شکرانه : دکوراسیون اداری
35 3
هزینه طراحی فضای اداری به چه صورت است
طناز مهردادیان : دکوراسیون
31 3
پروژه در شهرستان هم انجام میدید؟
امیر مهدی رسولی : اداری
34 3
hazine bar asas chi hesabmishe? dastmozdeton chetor?
ابوالفضل رضوی : اداره
25 3
دکوراسیون اداری مدرن مرسوم تر هستش یا کلاسیک؟
علی : اداری
26 3
هزینه دکوراسیون یک یک واحد اداری 120 متری حدودا چقدر میشه؟
saman : سلام وقت بخیرمن کاراتون رو تو آدرس سایتت ...
23 4
نظر شما چیست ؟
Sami : هزینه یه باب منزل مسکونی در لواسانات به ...
22 3
نظر شما چیست ؟
sami : هزینه طراحی واجرای ساخت یک باب منزل مسکو ...
24 4
نظر شما چیست ؟
بهنام غفاری : اداره
27 4
فوق العاده هست دکوراسیون های اداری و تجاری شما واقعا لذت بخش هست مشاهده این حجم کار زیبا
مژگان : دکوراسیون اداری
6 2
دکوراسیون اداری در خصوص مطب زیبایی هم انجام میدید از کاراتون خیلی خوشم اومده
ناهید قلی پور : دکوراسیون اداری
6 2
دکوراسیون اداری لوکس آذر نسیم رو از نزدیک دیدم فوق العاده هستید
مهتاب : طراحی داخلی اداری لوکس
9 1
شما کار فروشگاه یع هایپر مارکت فرمانیه انجام داده بودید اگر ما هم اقدلم کنیم چکی کار میکنید؟
غفاری : طراحی داخلی اداری
9 1
طراحی داخلی اداری هم سبک تلفیقی انجام میدید؟
فیروزه : دکوراسیون اداری مدرن
1 0
سلام و روز بخیر دکوراسیون اداری فرش بهشتی چقدر هزینه داشته ؟ من یه همچین کاری حدودا می‌خوام ولی می‌خوام اتاق مدیریت نئوکلاسیک باشه لطفاً تلگرام وقت مشاوره بدید،
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام. مشکلی نداره ما پروژه های اداری زیادی داشتیم که کارفرما تمایل داشته چند واحد مثلا دکوراسیون اداری مدرن بشن و یک واحد دکوراسیون اداری کلاسیک. در مورد دکوراسیون اداری شما هم میشه دکوراسیون اداری اتاق مدیریت رو نئوکلاسیک انجام داد. در رابطه با هزینه دکوراسیون اداری شما پیش فاکتور در تلگرام خدمتتون ارسال میشه.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :