طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون اداری و دفتر کار

دکوراسیون اداری شما چگونه است؟ آیا دکوراسیون دفتر کار شما نیاز به تغییرات دارد و یا برای دفتر کار جدیدتان تصورات یک دکوراسیون اداری لاکچری را دارد؟ پس بدون نگرانی از هزینه های معماری داخلی اداری، با شرکت هیرادانا تخصصی ترین و بهترین شرکت معماری و دکوراسیون در ایران همراه باشید. در ادامه چند مورد از نمونه پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون اداری شرکت طراح دکوراسیون اداری هیرادانا را در داخل و خارج ایران مشاهده و مقایسه کنید.


مشاوره رایگان + بازدید فوری + طراحی تضمینی و تخصصی + اجرای 0 تا 100 طرح و تجهیز =تحویل سریع پروژه

09125754921

اجرای دکوراسیون اداری مدرن شرکت آذرنسیم

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری|دکوراسیون اداری لاکچری و لوکس| طراحی اداری مدرن و کلاسیک|تجهیز و مبلمان دکوراسیون اداری مدرن| بازسازی و دکوراسیون اداری|طراحی دکوراسیون داخلی اداری|

برای دیدن سایر پروژه ها به بخش پروژه های اداری هیرادانا در سایت مراجعه کنید.

با هیرادانا جهت مشاوره رایگان و بازدید تماس بگیرید: 09125754921 

دکوراسیون اداری فضای کارمندان شرکت اذرنسیم

شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

شرکت دکوراسیون هیرادانا آمادگی ارائه خدمات در تمامی حوزه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری از صفر تا صد، تجهیز مبلمان اداری، اجرای پارتیشن و .... برای کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی را دارا می باشد. این شرکت از بدو تاسیس تا کنون کوشیده است کارنامه درخشانی از ارائه خدمات مورد نیاز برای مشتریان را به ثبت برساند و اکنون نام این شرکت اعتماد و کیفیت را در اذهان باقی میسازد.

طراحی اداری رسپشن و بخش ورودی

اکنون تعهد ما به ارزش های بنیادین مانند کیفیت، طراحی داخلی نوین همراه با زیبایی، زیر بنای استراژی های پیشرفت ما را تشکیل می دهد و سوابق ما در اجرای پروژه های موفق در بخش طراحی  دکوراسیون اداری داخلی کشور بی نظیر می باشد. شرکت معماری هیرادانا با هدف هایی همچون تطابق طرح با اجرا و سرعت در روند اجرای پروژه های خود همراه با نوآوری و خلاقیت و کاهش قیمت تا حد امکان در پی جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت شرکت آذرنسیم

جهت بازدید و مشاوره در خصوص پروژه بازسازی و دکوراسیون اداری مدرن و کلاسیک خود با شماره های 09125754921 و 02144274146 تماس حاصل فرمایید. برای بازدید از پروژه های طراحی و اجرایی ما به بخش پروژه ها مراجعه نمایید.

دکوراسیون اداری مدرن شرکت فرش بهشتی

طراحی دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد. زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد، اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد. چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.

دکوراسیون اداری مدرن اتاق مدیریت شرکت فرش بهشتی

 همچنین باید برای کارمندان محیطی دلچسب ایجاد کند تا با افزایش رضایت شغلی و ایجاد فضایی دوستانه و آرام راندمان کار افزایش یابد. رنگ بندی و چیدمان در هر صنفی مطابق با روانشناسی مخاطبان آن انجام شود. همچنین بهتر است نوع دکوراسیون متناسب با کاربری سازمان و محصولاتی باشد که عرضه میشود.

دکوراسیون اداری مدرن در استانبول

دکوراسیون اداری مدرن

دکوراسیون اداری مدرن یعنی دکوری زیبا و غیر تجملاتی با حداقل جزئیات. دکور ساده اداری که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. عاری از تجهیزات اضافی و پر المان با قوانین کم و در عین حال کاربردی.

دکوراسیون اداری مدرن شرکت رسا صنعت

طراحی داخلی اداری مدرن شامل مبلمان راحت با طرح های ساده و کم جزئیات با رنگ بندی های متناسب با فضا و سلیقه کارفرما است که با دیوارپوش ها و کفپوش های اداری مدرن و تلفیق با پارتیشن های جدا کننده فضا و کمی رنگ سبز در قالب فلاور باکس ها و نیز لایتینگ های مدرن، بسیار زیبا و دلنشین خواهد بود.

طراحی دکور و چیدمان اداری شرکت رسا صنعت

از نکات مثبت طراحی دکوراسیون دفتر کار مدرن، قابلیت اجرای آن در هر نوع متراژ است که برای فضاهای نیازمند به دکوراسیون اداری کوچک به راحتی پیشنهاد میشود حتی برای دکوراسیون اداری فضای 60 متری.

دکوراسیون اداری کلاسیک

دکوراسیون اداری کلاسیک در مقابل دکور اداری مدرن نوعی سبک با اصالت و سنگین و پر جزئیات است که در کنار شلوغی ها و المان های پر زرق و برق خود زیبایی خاصی دارد و جو سنگینی به فضا میدهد.

دکوراسیون تجاری شوروم نساجی در یزد

در سبک طراحی اداری کلاسیک، مبلمان های بزرگ و سنگین با جنس پارچه های کارشده و یا مبلمان های چستر و چرم بسیار دیده میشود که در کنار دیوارپوش های پرابهت مانند پارچه کوبی و یا پتینه کاری های کلاسیک با ورق طلا بیشتر نیز به چشم خواهد امد.

دکوراسون اداری نئوکلاسیک شرکت بازرگانی

رنگ های گرم و روشن مانند ترکیب کرم و طلایی و قهوه ای و یا ترکیب رنگ های تیره مانند مشکی طلایی در دکور اداری کلاسیک رایج ترند. قرارگیری تمام این المان ها و نیز اکسوری های کلاسیک مانند لایتینگ های مجلل، نیازمند فضایی با متراژ بالاست که در دید اول فضا کوچک و شلخته به نظر نیاید.

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری در هیرادانا شامل فضاهای مختلف یک محیط و دفتر کار اداری است. فضاهای جلسات و کار گروهی، فضاهای آموزشی، فضای اتاق مدیریت، فضای کارمندان، مالی و حسابداری، فضای استراحت و نیز سایر فضاهای مرتبط با فعالیت های یک اداره.

طراحی دکوراسیون اداری مطب پزشک

در نگاهی دقیق تر و جزئی تر شامل طراحی مبلمان اداری، طراحی نورپردازی فضای اداری، انتخاب اکسسوری ها و رنگ ها و ... و ست کردن آنها با هم میباشد. در کل هدف از دکور داخلی اداری و دفتر کار، بهینه سازی شرایط کاری و فضاها است.

دکوراسیون اداری مدرن شرکت تردینا

دکوراسیون داخلی اداری

در این بخش متخصصین هیرادانا به انتخاب کفپوش، انتخاب دیوارپوش، نوع لایتینگ ها، انتخاب نوع مبلمان و برند و رنگ بندی آنها، نوع میزهای مدیریت و میزهای کارمندان و در کل به زیباسازی ظاهر یک ساختمان اداری لاکچری میپردازند.

طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت و جلسات شرکت تردینا

تمامی اینها باید متناسب با طرح و با مطابقت 99 درصدی با آن باشد. زیرا هدف جلب رضایت کارفرماست تا طرح اداری که پسندیده و تایید کرده است، دقیقا به کمک متخصصین و طراحان اداری هیرادانا و با تطابق صددرصدی اجرا شود.

طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار مینیمال

دکوراسیون اداری اتاق مدیریت

در دکوراسیون اداری اتاق مدیریت میتوان سبکی متفاوت با دیگر فضاهای یک اداره را اجرا کرد، البته اگر کارفرما موافق باشد. مثلا در پروژه شرکت راتا صادرات (مطایق ویدیو) که توسط طراحان شرکت هیرادانا انجام شد، سبک دکوراسیون اتاق مدیر نئوکلاسیک بود در حالیکه بقیه فضاها به سبک مدرن اجرا شدند. با در نظر گرفتن متریال های کمی لوکس تر از سایر فضاها و با بودجه ای مناسب میتوان مبلمان های راحت و کاربردی و در عین حال شیکی برای مدیریت تهیه کرد و یا ساخت تا فضا مناسب سکونت مدیر و برگزاری جلسات باشد و لوکس به نظر بیاید. این موارد در پروژه راتا صادرات از شرکت معماری هیرادانا به خوبی قابل ملاحظه میباشد. در این ویدیو تمامی طراحی و اجرای دکوراسیون اداری این پروژه را ببینید.

تفاوت طراحی داخلی اداری و دکوراسیون داخلی اداری

مفهوم هر دو یکی ولی با نگاهی دقیق تر، کمی متفاوت است. در طراحی داخلی اداری بیشتر به طرح بندی فضاها و نحوه چیدمان و جاگذاری ها میپردازیم ولی در دکوراسیون داخلی اداری به انتخاب عناصر دکوراتیو و اجزا و اکسسوری ها. هر دو در کنار هم منجر به خلق یک فضای کاری پویا و شیک میشوند.

دکوراسیون اداری مدرن هیرادانا

دکوراسیون اداری کوچک

دکوراسیون اداری فضای کوچک باید در گام اول طوری باشد که فضا بزرگ تر به نظر بیاید در کنار اینکه تمامی المان های مورد نیاز یک محیط کاری لحاظ شده باشد.

رنگ های ملایم مانند سفید، کرم، طوسی و نقره ای نیز مناسب دکور فضای 50 و 60 متری است.

استفاده از مبلمان کم جا و میز و صندلی های تاشو و کوچک، استفاده ار نور طبیعی در صورت امکان، کاربرد دیوارپوش هایی مانند کاغذ دیواری ها یا پتینه کاری های روشن و ساده در کنار کفپوش های روشن و بدون طرح برای دکوراسیون اداری دفتر کار کوچک بسیار ایده های جالبی است.

دکوراسیون اداری برند میهن

دکوراسیون اداری لاکچری

در دکوراسیون اداری لاکچری از متریال و اکسسوری های لوکس و گران قیمت و شیک استفاده میشود.

کفپوش هایی از سنگ های قیمتی مرمر و گرانیت و یا کاشی و سرامیک های گران قیمت اسلب در ترکیب با موکت های با کیفیت در کنار هم، مبلمان های چوبی و یا چرمی برند و گران قیمت، صندلی های اداری و میز های لوکس و پر المان، دیوارپوش هایی مانند پارچه کوبی های بینظیر و لاکچری و یا پتینه کاری های مدرن و باشکوه، تجهیزات لوکس آشپزخانه جهت پذیرایی کارمندان و ارباب رجوع، سرویس بهداشتی ها با تجهیزات برند و پیشرفته، نورپردازی های لوکس و هوشمند و بازی با نور در فضا، طراحی اتاق های گیمینگ و استراحت جهت استراحت کارمندان و افزایش بازدهی انها مانند کمپانی های بزرگی مثل اپل و سامسونگ، انتخاب رنگ های سفارشی جهت متریال، استفاده از شیشه هایی لوکس و دکوراتیو همه و همه از جمله نیازمندی های یک دکوراسیون اداری لاکچری است که هیرادانا با مناسب ترین قیمت ها تمامی این موارد را بسته به پروژه و کارفرما در نظر خواهد گرفت.

دکوراسیون اداری مطب دکتر نجف بیگی

دکوراسیون اداری شیک

هدف از یک دکوراسیون اداری شیک و زیبا، ایجاد فضایی شاد و پر انرژی مثلا با استفاده خلاقانه از رنگ های قرمز، آبی، زرد، بنفش و سبز است که نه فضا کودکانه باشد و نه بی رونق. زیرا همانطور که میدانید امروژه غالبا از رنگ های سرد و خنثی جهت دکور ادارات استفاده میشود ولی با کمی خلاقیت در استفاده از متریال و رنگ ها میتوان فضای کاری شیک و زیبا و زنده تری را فراهم کرد. دانستن مفاهیم دکوراسیون اداری بسیار در روند اجرای دفتر کار شیک و زیبا موثر است.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری شرکت بازرگانی

عوامل موثر در دکوراسیون اداری

از جمله عواملی که در ساختار یک فضا نقش دارد، نوع و سبک معماری به کار رفته در محیط است و امروزه اهمیت دکوراسیون داخلی و معماری پس از مدتها مجدد مورد توجه قرار گرفته است. با دقت در معماری های انجام شده در زمانهای قدیم سراسر ظرافت و ریزه کاری ها به چشم میاید که در سر تا سر آن ذوق و هنر ایرانی نهفته است.

طراح و مجری نیز باید دارای توانمندی هایی برای پیش بردن اهداف پروژه باشد و قدم های خود را با برنامه ریزی و دقیق بردارد باید خواسته های کارفرما و کاربری محیط را لحاظ کند و با توجه به اصول و استانداردها  طرحی نو و بی نقص ارائه دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی اداری هیرادانا

الزامات دکوراسیون اداری

برای داشتن یک دفتر کار منحصر به فرد مدرن و لوکس باید نکاتی را در آماده سازی آن رعایت کنیم که در اینجا به برخی از آنها میپردازیم:

هر اداره یا سازمانی دارای کارمندانی با رده های شغلی و وظایف متفاوتی هستند. پس این باید این اصل را در نظر بگیریم که هر یک از انها نیاز به فضایی خصوصی و یا نیمه خصوصی دارند تا هر کس بتواند در حریم خود بدون مزاحمت برای دیگران به وظایف خود رسیدگی کند. یکی از کارامدترین راهکارها برای این کار ایجاد دیوارهای جدا کننده و ایجاد پارتیشن هایی کم ارتفاع است. برای رنگبندی نیز باید از علم روانشناسی استفاده کرد و رنگهایی را انتخاب کرد که باعث افزایش انرژی کارمندان و سرعت بخشیدن به کارها شود.

نور نیز به نوبه ی خود تاثیر فراوانی بر روی خستگی چشم ها و توان کاری افراد دارد.

همچنین با ایجاد محیطی متفاوت میتوان فضایی مناسب برای استراحت کارکنان نیز به وجود آورد و این نکته که فضای کاری باید رسمیت خود را حفظ کند و نوع و مبلمان و نحوه ی چیدمان آنها در این امر بسیار تاثیر گذار خواهد بود، برای رنگبندی نیز بهتر است از رنگ های خنثی استفاده شود.

نمونه پروژه دکوراسیون اداری هیرادانا

نکات مهم در دکوراسیون اداری

استفاده از متریال فلز و مبلمان مشکی در رسمیت بخشیدن به محیط موثر است و این رنگبندی در کنار رنگ قرمز جلوه بسیار زیادی خواهند داشت. امکان نظافت مقاومت و عمر مبلمان نیز در فضاهای دفتر کار اهمیت بالایی دارد. زیرا به علت حجم بالای رفت و آمد امکان خراب شدن آنها بسیار زیاد است. مثلا مبلهای چرم این امکان را دارند که به راحتی نظافت بشوند.

یک از مهمترین دغدغه هایی که مدیران از آن صحبت میکنند، روحیه بالا و شاد کارمندان است و برای این کار میتوان از رنگ های ملایم و پر انرژی و الهام دهنده ها استفاده کرد. 

نمونه پروژه اداری و دفتر کار

بخش های مهم در دکوراسیون اداری

علاوه بر رنگبندی و شکل ظاهری، مبلمان باید استانداردها و آرگونومیک را دارا باشد تا در طول روز موجب ایجاد خستگی در کارکنان نشود.  همچنین بهتر است برای هر فرد یک قفسه برای نگهداری از وسایل شخصی در نظر گرفت.

دیوار از اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر زیبایی محیط است. همانطور است که در چیدمان و دکور اتاق خواب و حتی آشپزخانه یکی از ابتدایی ترین تغییرات جابه جایی دیوار ها است، در دیزاین دفتر کار نیز دیوار ها نقش بسیار مهمی را در انرژی و شیک شدن اداره و سازمان ایفا میکنند و دیزاین آن میتواند محیط را لوکس جلوه دهد. همچنین عواملی که باعث خسته شدن کارمندان میشود در حد امکان کم شود و یا به طور کامل از بین برود.

طراحی داخلی اداری لاکچری

شرکت معماری هیرادانا میتواند طراحی و اجرای بازسازی ساختمان و دکوراسیون محل کار تمامی ارگان ها سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی را تضمینی و تخصصی با ضمانت کاری بر عهده بگیرد.

طراحی و اجرای دکور دفتر کار یکی از مهم ترین علل آرامش کارمندان و مراجعه کنندگان است. شرکت دکوراسیون اداری هیرادانا به همراه توانمندترین مهندسین و معماران و با بررسی و  آنالیز فضای موجود سعی در ارائه ی بهترین و کار آمدترین طرح را همواره برای مشتریان در نظر می گیرد. طراحی داخلی با کانسپت ایده آل و منحصر به فرد یکی از مهم ترین توانایی های گروه معماری هیرادانا می باشد در فضاهای اداری کلاسیک و مدرن که همواره سعی در ارائه ی بهترین طرح سه بعدی با بروز ترین نرم افزار ها را دارد.

ما همواره در تلاش هستیم با صرفه جویی در هزینه ها، بهترین طرح داخلی ممکن را با توجه به فضا و بودجه برای کارفرمایان و مشتریان عزیزمان طراحی کنیم.

شرکت دکوراسیون اداری هیرادانا در زمینه طراحی دکوراسیون اداری لاکچری و شیک علاوه بر ارائه خدمات بازدید و مشاوره، سعی در ساخت و تولید محصولات متناسب با فضاهای مذکور را از جمله تجهیز مبلمان، اجرای پارتیشن و .... برای کلیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی را دارا می باشد.

بازسازی دکوراسیون اداری|بازسازی دکوراسیون داخلی اداری|دکوراسیون داخلی ساختمان اداری|تاثیر دکوراسیون اداری|هزینه دکوراسیون اداری|دکوراسیون محل کار| دکوراسیون اداری |بازسازی منزل|بازسازی ساختمان|تعمیرات ساختمان| دکوراسیون مدرن | دکوراسیون کلاسیک | دکوراسیون مغازه| بازسازی منزل

9 / 10
از 202 کاربر
ارسال نظر
احمد : مشتری
80 6
ممنون بابت تمامی زحماتتان‌در طول پروژه ی ای که برامون انجام‌دادید
مدیریت : پاسخ
73 6
ارادتمندیم مبارکتون باشه
احمدی : درخواست
66 5
در زمینه ی دکوراسیون اداری چه خدماتی ارائه میدید ؟
مدیریت : پاسخ
69 6
گروه معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا از صفر تا صد طراحی نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی را انجام میدهد . میتوانید پروژه های متعدد ما را در سایت مشاهده بفرمایید
رضوانی : تشکر
61 6
بسیار ممنون بابت مطالب زحماتتون و مطالب خوبی که گذاشتید
مدیریت : پاسخ
62 5
خواهش میکنیم
مدیریت : پاسخ
63 6
خواهش میکنیم
اردلا : دکوراسیون
61 5
نظر شما چیست ؟
رضوانی : نحوه ی کار
57 5
سلام خسته نباشید ممنون از اطلاعات خوبتون میخواستم ببینم شما بیشتر چه سبک هایی کار میکنید ؟
مدیریت : پاسخ
58 6
سلام ممنونم از پیامتون ، ما طراحی های داخلی را با توجه به نوع پروژه و کاربری ها مشخص میکنیم و همچنین توجه به علایق و خواسته های کارفرما از اولیت های تعیین سبک طراحی داخلی میباشد و ما توانایی و تجربه طراحی و اجرای سبک های متنوعی از مدرن تا کلاسیک را دارا میباشیم
رنجبر : دکوراسیون
55 3
سلام وقتتون بخیر خدماتتون برای شهرستان هم هست یا فقط تهران ؟
مدیریت : پاسخ
57 3
سلام ممنون وقت شما هم بخیر . خیر در شهرهای دیگری از کشور عزیزمون هم در حال فعالیت هستیم
صبا : دکور اداری
52 4
متوسط قیمت دکور اداری خوب چقدر هستش؟
طناز مهردادیان : دکوراسیون
36 3
نظر شما چیست ؟
مرواريد : طراحى-دكوراسيون
33 3
هزينه دكوراسيون داخلى واحد ١٠٠ مترى چقدر ميشه؟
مدیریت : پاسخ
2 1
سلام . حدود 10 میلیون تومان . در خدمتتون هستیم.
صبا : شرکت دکوراسیون
36 4
Cheghadr herfeie hast karatoon😍😍
زهرا شکرانه : دکوراسیون اداری
35 4
هزینه طراحی فضای اداری به چه صورت است
طناز مهردادیان : دکوراسیون
32 4
پروژه در شهرستان هم انجام میدید؟
امیر مهدی رسولی : اداری
35 3
hazine bar asas chi hesabmishe? dastmozdeton chetor?
ابوالفضل رضوی : اداره
25 3
دکوراسیون اداری مدرن مرسوم تر هستش یا کلاسیک؟
علی : اداری
27 3
هزینه دکوراسیون یک یک واحد اداری 120 متری حدودا چقدر میشه؟
saman : سلام وقت بخیرمن کاراتون رو تو آدرس سایتت ...
24 4
نظر شما چیست ؟
Sami : هزینه یه باب منزل مسکونی در لواسانات به ...
23 3
نظر شما چیست ؟
sami : هزینه طراحی واجرای ساخت یک باب منزل مسکو ...
26 4
نظر شما چیست ؟
بهنام غفاری : اداره
27 4
فوق العاده هست دکوراسیون های اداری و تجاری شما واقعا لذت بخش هست مشاهده این حجم کار زیبا
مژگان : دکوراسیون اداری
6 2
دکوراسیون اداری در خصوص مطب زیبایی هم انجام میدید از کاراتون خیلی خوشم اومده
ناهید قلی پور : دکوراسیون اداری
7 2
دکوراسیون اداری لوکس آذر نسیم رو از نزدیک دیدم فوق العاده هستید
مهتاب : طراحی داخلی اداری لوکس
10 1
شما کار فروشگاه یع هایپر مارکت فرمانیه انجام داده بودید اگر ما هم اقدلم کنیم چکی کار میکنید؟
غفاری : طراحی داخلی اداری
11 1
طراحی داخلی اداری هم سبک تلفیقی انجام میدید؟
فیروزه : دکوراسیون اداری مدرن
3 0
سلام و روز بخیر دکوراسیون اداری فرش بهشتی چقدر هزینه داشته ؟ من یه همچین کاری حدودا می‌خوام ولی می‌خوام اتاق مدیریت نئوکلاسیک باشه لطفاً تلگرام وقت مشاوره بدید،
مدیریت : پاسخ
3 0
با سلام. مشکلی نداره ما پروژه های اداری زیادی داشتیم که کارفرما تمایل داشته چند واحد مثلا دکوراسیون اداری مدرن بشن و یک واحد دکوراسیون اداری کلاسیک. در مورد دکوراسیون اداری شما هم میشه دکوراسیون اداری اتاق مدیریت رو نئوکلاسیک انجام داد. در رابطه با هزینه دکوراسیون اداری شما پیش فاکتور در تلگرام خدمتتون ارسال میشه.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :