طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری در تهران

بسیاری از مالکان دفاتر و شرکت ها تمایل دارند تا دکوراسیون اداری را برای خود و ارباب رجوع زیبا و دلنشین کنند. طراحی دکوراسیون اداری یک اصل بسیار مهم میباشد و باید در اجرای آن بسیار حساب شده و دقیق عمل نمود. در ادامه با برخی از اصول طراحی دکوراسیون اداری آشنا میشویم که رعایت این نکات تاثیر فراوانی در هر چه زیباتر شدن محیط کار خواهد داشت.

۱. استفاده از رنگ ها اولین نکته مهم در طراحی دکوراسیون اداری میباشد. سعی کنید از رنگبندی هایی استفاده کنید که بازتابی از حیطه و زمینه کاری شما باشد. به طور مثال برای فعالیت های سنتی مثل فضای بانکی بهتر است از رنگ های ملایم استفاده کنید. رنگ های زرد کم رنگ و کرم از بهترین رنگ ها برای اینگونه دفاتر میباشد. اگر در زمینه هایی فعالیت میکنید که رنگ آمیزی محیط اطراف شما نیاز به خلاقیت و ابتکار دارد بهتراست از رنگ های جیغ تر مانند نارنجی،‌ سبز و آبی پر رنگ استفاده کنید. اگر در انتخاب رنگ حساس هستید و نمیتوانید رنگ مناسب با دکوراسیون داخلی خود را انتخاب کنید بهتر است از تیم طراحی دکوراسیون اداری در تهران مشورت بگیرید.

طراحی دکوراسیون اداری در تهران

۲. دفاتر کاری که خالی از قاب و تصویر باشند باعث کسل شدن کارمندان و ارباب رجوع خواهند شد. با استفاده از قاب عکس ها و تصاویر مناسب در طراحی دکوراسیون اداری میتوانید فضای بسیار شاد و جذابی را برای محیط کار خود ایجاد کنید. یک محیط کار شاداب به طبع راندمان کاری کارمندان را نیز بالا خواهد برد.

۳. استفاده از گل و گیاهان را در طراحی دکوراسیون اداری فراموش نکنید. گل و گیاهان همانطور که در محیط های باز باعث شادابی جامعه میشوند در یک محیط اداری نیز تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهند داشت. استفاده از گل و گیاهان سر سبز و متنوعی که به منظور استفاده در دکوراسیون اداری به فروش میرسند گزینه بسیار مناسبی میباشند. چاپ لوگو و برند های مناسب با صنف شما از دیگر موارد شاداب و زیبا سازی محیط اطراف میباشد. برای انتخاب گل و گیاه و لوگوی مناسب با دکوراسیون اداری خود، پیشنهاد ما تماس با تیم طراحی دکوراسیون اداری در تهران میباشد که سابقه ای چندین ساله در زمینه دکوراسیون اداری داشته و مدرن ترین روش های روز جهان را در خدمت گرفته تا رضایت مشتری را جلب نماید.

۴. مبلمان ها از دیگر عناصر موجود در فضای اداری هستند که در طراحی دکوراسیون اداری از عوامل بسیار مهم محسوب میشوند. انتخاب مبل مناسب و چینش آنها باید به نحوی باشد تا باعث زیبایی دکوراسیون اداری و در عین حال موجب شلوغ شدن محیط نشود. شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با  تیم طراحی دکوراسیون اداری در تهران تا کنون در این زمینه مشورت ها و کمک های زیادی را به مشتریان خود داده و بهترین مبل ها را برای دکوراسیون اداری برگزیده است. اصول انتخاب مبل و چینش آنها در دکوراسیون اداری باید مطابق المان های روز اروپا انجام شود تا همیشه از سایر رقبا جلوتر باشید.هیرادانا از شرکت های فعال در زمینه طراحی دکوراسیون اداری در تهران میباشد که طرح هایی مطابق با استانداردهای روز اروپا را در اختیار دارد.

10 / 10
از 8 کاربر
ارسال نظر
احمد مختاری : طراحی اداری
5 0
سلام دفترتون شعبه غربش شاهین شمالی هستش؟
Ali : اداری
3 0
سلام هزینه طراحی یه دفتر کار به متراژ80مربع چقدر میشه؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :