طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری در ترکیه

طراحی دکوراسیون اداری در کشور ترکیه از جمله خدماتی است که شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا ارائه می دهد .

شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا در کشور ترکیه پروژه های گوناگونی طراحی و اجرا کرده است .

طراحی دکوراسیون داخلی به خصوص طراحی دکوراسیون اداری جزوه تخصص های این شرکت می باشد .

طراحی دکوراسیون اداری در ترکیه

شرکت ها و ادارات جز فضاهایی هستند که کارکنان ساعات زیادی را در آن سپری می کنند . بنابراین باید دارای طراحی دقیق و اصول باشند ، تا باعث افزایش بهره وری و ایجاد روحیه مثبت در افراد گردد . در حقیقت صاحب شرکت هایی که قصد افزایش بهره‌ وری کارمندان خود را دارند ، در گام نخست باید با ایجاد یک طراحی حرفه ای ، درست و اصولی باعث ایجاد فضایی آرام بخش و کاربردی برای کارکنان شوند تا کارکنان با تمرکز بیشتری به انجام امور خود بپردازند .

یکی از نکاتی که باید هنگام طراحی فضاهای اداری به آن توجه زیادی کرد ، ایجاد فضای کافی برای وسایل مورد نیاز کارکنان می باشد . زیرا اگر فضای کاری افراد شلوغ و به هم ریخته باشد ، باعث برهم زدن تمرکز آنان و در نتیجه کاهش بهره وری کارمندان می گردد . از همین رو توصیه می شود که متناسب با کار و میزان وسایل مورد نیاز کارمندان از شلف ، کمد و قفسه های جادار و زیبا استفاده کنید .

از دیگر نکات مهم در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری ،     می توان به توجه به تامین نور مورد نیاز افراد کرد . توصیه می شود تا جای ممکن از نور طبیعی بهره بگیرید ، شما می توانید این کار را به راحتی و تنها با استفاده از پرده های کرکره ای انجام دهید . در کنار نور طبیعی ، برای اتاق ها و فضاهای اداری ، باید با استفاده از نورپردازی مصنوعی نور کافی و مناسب در فضا ایجاد شود .

سبک های مختلفی برای طراحی دکوراسیون اداری وجود دارد ، که شما می توانید با توجه به میزان بودجه ، سلیقه شخصی ، نوع کار شرکت و اندازه فضا یکی از آن ها را انتخاب نمایید .

به عنوان مثال اگر قصد ایجاد فضایی لوکس و مجلل را دارید ، پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از سبک مجلل کلاسیک می باشد . در این سبک به دلیل استفاده از طرح های زیبا و پیچیده و متریال های گران قیمت و … میتوان فضایی فوق العاده مجلل و باشکوه ایجاد کرد .

یکی دیگر از سبک هایی که امروزه استفاده از آن در میان افراد بسیار رایج شده است ، سبک مدرن می باشد . این سبک برخلاف سبک کلاسیک ، در اوج سادگی طراحی می‌ شود و دیگر طرح های پیچیده و جزئیات ظریف در این سبک مشاهده نمی شود .

در این سبک فرم از عملکرد پیروی می کند و هدف اصلی در طراحی برطرف کردن نیاز افراد و ایجاد فضایی کاربردی در اوج سادگی می باشد .

از سبک مدرن در فضاهای بزرگ و فضاهای کوچک می توانید استفاده کنید . اما اگر فضای شما کوچک است پیشنهاد ما به شما عزیزان در طراحی یک فضای اداری در ترکیه ، سبک مدرن میباشد ، این سبک امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و یکی از پرکاربرد ترین سبک ها در طراحی دکوراسیون اداری می باشد .

تیم طراحان شرکت معماری هیرادانا در ترکیه همواره در تلاش است تا با استفاده از طرح های زیبا و اصولی و استفاده از ایده‌ های جدید و نوآورانه بهترین طرح ها را برای کارفرمایان محترم طراحی و اجرا نماید .

پس از مشاهده نمونه کارهای طراحان تیم هیرادانا شما می توانید طرح مد نظر خود را انتخاب و بقیه کارها را با خیال راحت به تیم طراحان حرفه‌ ای هیرادانا بسپارید .

8 / 10
از 13 کاربر
ارسال نظر
رحمان : خلاقیت
4 0
سلام آیا درخارج از کشور در دبی هم فعالیت دارین
مظفری : دکوراسیون جواهری
3 0
سلام یک جواهر فروشی در ونیز تو سایتتون هست شما طراحی کردید؟؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :