طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی دکوراسیون اداری در غرب تهران

هیرادانا از جمله نمونه های فعال شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان است که در زمینه طراحی دکوراسیون اداری در غرب تهران فعالیت دارد. طبق آماری که از کارمندان شاغل در سراسر جهان به عمل آمده نشان میدهد که بیش از ۹۰ درصد آنها رضایتی از محیط کاری خود ندارند. اینجاست که دکوراسیون اداری اهمیت ویژه ای پیدا میکند. طراحی دکورسیون اداری باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر جلب رضایت کارمندان، موجب جلب رضایت ارباب رجوع نیز شود.

در طراحی دکوراسیون اداری باید به دو نکته اهمیت ویژه ای قائل شد. در مرحله اول باید فضا را برای کارمندان به گونه ای طراحی کنید تا محیطی آرام و در عین حال با نشاطی را داشته باشند. در مرحله دوم فضار را برای ارباب رجوع به نحوی طراحی کنید تا به هنگام ورود به محیط حس باشکوهی به او دست دهد. حس باشکوه ایجاد شده در ارباب رجوع باعث خواهد شد تا رضایت ارباب رجوع جلب شده وهمچنین تعداد مشتریان شما افزایش یابد.نکاتی در طراحی دکوراسیون داخلی که باعث ایجاد محیط آرام برای کارمندان میشود:

استفاده از پارتیشن ها اولین نکته در طراحی دکوراسیون اداری به شمار می آید. تمامی محیط های اداری به دلیل حجم بالای رفت و آمد، بسیار پر سرو صدا و شلوغ هستند. علاوه بر این پارتیشن ها باعث میشوند تا حریم خصوصی کارمندان به خوبی حفظ شود و در نتیجه راندمان کاری بالاتر خواهد رفت. پارتیشن هایی که امروزه تولید میشوند در انواع مختلفی تولید میشوند که بسیار زیبا هستند و باعث زیبایی دکوراسیون اداری نیز میشوند. برای اینکه بتوانید یک پارتیشن اداری مناسب و زیبا را انتخاب کنید با تیم طراحی دکوراسیون اداری در غرب تهران که مجری طراحی و اجرای دکوراسیون اداری در تهران میباشد تماس حاصل نمایید.

طراحی دکوراسیون اداری در غرب تهران

نکته دوم که شاید خیلی از افراد خیلی ساده از کنار آن عبور میکنند، استفاده از گل و گیاهان سرسبز در بخش های مختلف دکوراسیون اداری میباشد. سعی کنید از گلدان ها و درختچه های زینتی کوچک و بزرگ استفاده کنید. اجازه ندهید قسمت های بزرگ محیط خالی باقی بماند. البته توجه داشته باشید که نباید در استفاده از گلدان و درختچه ها افراط کنید. افراط در استفاده از آنها ۤباعث شلوغی محیط خواهد شد. دقت داشته باشید تیم طراحی دکوراسیون اداری در غرب تهران راهنمای بسیار خوبی در انتخاب و به کارگیری انواع گلدان های اداری خواهد بود.

رنگ ها و تابلوها نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در روحیه کارمندان خواهد بود. بیشتر محیط های اداری رنگ های روشن را برای رنگ آمیزی دیوارها و سقف انتخاب میکنند که البته انتخاب درستی میباشد. رنگ های روشن باعث تقویت روحیه کارمندان میشود و نتیجه بهتری خواهد داد. رنگبندی های پیشنهاد شده توسط تیم طراحی دکوراسیون اداری در غرب تهران از بهترین رنگها و از طریق افراد متخصص و اهل فن انتخاب و اجرا میشود.

10 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
Soha : خلاقيت
2 0
سلام وقت بخیر هزینه طراحی یه باب مغازه طلا فروش در سمت چیتگر چقدر میشه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :