طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی نمای ساختمان لاکچری

طراحی نمای ساختمان لاکچریهمانطور که میدانید طراحی نما به یکی از مباحث تخصصی در معماری و بازسازی تبدیل شده است که میتواند به شکل های مختلف و در سطوح متفاوتی پیاده سازی و اجرا شود . به همین منظور ما در مقالات سعی بر این داریم که انواع طراحی نما را برای شما عزیزان شرح دهیم . یکی از انواع طراحی هایی که این روزها انجام می شود طراحی نمای ساختمان لاکچری است . همانطور که میدانید لاکچری در لغت به معنای پر زرق و برق بودن و پر هزینه و خاص بودن متریال های مورد استفاده در هر عنوانی است . در طراحی نما نیز این لغت در جایی استفاده می شود که میخواهیم یک نمای فوق العاده لوکس را در خروجی کارمان مشاهده کنیم. 
البته اگر بخواهیم یک تعریف کلی برای لاکچری داشته باشیم باید بگوییم که تعریف واحد و مشخصی برای کلمه ی لاکچری در هیچ کجای دنیا وجود ندارد اما چیزی که در ذهن عامه مردم بیانگر و توصیف کننده این واژه است این است که بالاترین و گرانترین سطح خدمات را برای آن در نظر میگیرند. 
در طراحی نمای ساختمان لاکچری از متریال بسیار گران قیمت در طراحی نما استفاده می شود و میتوانیم بگوییم که به بهترین شکل نما را طراحی میکنند و قیمت تمام شده نیز برای این نماهای لوکس ممکن است بسیار بالا باشد. 
در طراحی نمای لاکچری در درجه اول رنگ بندی ها را مطرح میکنند . استفاد از رنگ بندی های خاص میتواند بسیار در جلوه ی لاکچری ساختمان تاثیر داشته باشد. البته رنگ بندی ها باید تا جایی که می شود ساده انتخاب و طراحی شوند چرا که می توانند بسیار لاکچری تر به نظر برسند. از دیگر عواملی که میتواند در طراحی نمای لوکس و لاکچری بسیار کمک کننده باشد استفاده از نماهای سنگ گران قیمت و آنتیک است که جلوه ی بسیار لوکسی به نمای ساختمان می بخشند. 
چوب ترمود از دیگر متریال هایی است که برای طراحی نما استفاده می شود . این نوع متریال به علت قیمت تمام شده بالا در همه ی نماها استفاده نمیشود و فقط برای نماهایی لوکس و طراحی شان استفاده می شود. 
البته این نوع نماها از دید برخی از افراد صرف هزینه بیهوده است اما از دید عده ای دیگر افراد بسیار جالب و جذاب است و از آن استقبال می کنند. شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا دارای تخصص کافی در زمینه طراحی نمای ساختمان لاکچری می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

9 / 10
از 5 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :