طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون داخلی فروشگاه

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه به صورت تخصصی با بهترین ایده پردازی و روش اجرایی 22172068 - 22172069

طراحی دکوراسیون فروشگاه

پیاده سازی یک دکوراسیون مناسب برای فروشگاه از مهمترین بخش ها برای راه اندازی و رونق بخشیدن به آن است . در صورتی که یک فروشگاه دکوراسیون جذابی داشته باشد اجناس موجود در آن به راحتی به فروش می رسد اما اگر دکوراسیون مناسبی برای فروشگاه تعریف نشده باشد بهترین اجناس هم در قفسه ها خاک می خورند . هدف از طراحی داخلی مغازه یا فروشگاه تنها به وجود آوردن محیطی زیبا نیست بلکه باید بستری به وجود بیاید تا بتواند مشتری ها را به خود جلب کند به صورتی که افراد تمایل داشته باشند اوقات بیشتری را در فروشگاه شما سپری کنند و به این ترتیب برای خرید کردن تشویق بشوند . افرادی که به صورت حرفه ای برای فروشگاه ها طراحی انجام میدهند به خوبی بر این امر واقفند که حتی یک میز هم که در فضا قرار میگیرد می تواند تاثیر بسیار زیادی در جذابیت فضا داشته باشد . پس در صورتی که قصد دارید فروشگاه تازه ای را راه اندازی کنید و یا در دکوراسیون فروشگاه قدیمی خود تغییراتی اعمال کنید حتما مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید :

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/ahj.jpg

کلیت فروشگاه ابتدایی ترین تصویری است که از فروشگاه شما در ذهن مشتری ها ایجاد می شود . کلیت فروشگاه تمام عناصری است که دکوراسیون داخلی فروشگاه را تشکیل می دهد مثل دیوار ، کف ، المان های به کار رفته در طراحی داخلی ، دکورها و وسایل تزئیناتی و همینطور رنگبندی و نورپردازی فضا است . پس با این حساب باید تمامی موارد ذکر شده دست در دست یکدیگر دهند تا تصویر خوب و دلچسبی برای مشتری ها ایجاد کنیم .

تلفن های تماس شرکت دکوراسیون هیرادانا : 44274146 - 44890732

 رنگ بندی دکوراسیون فروشگاه

با در نظر گرفتن علم روانشناسی لازم است تا برای فروشگاه ها 2 نوع رنگبندی داشته باشیم که هر یک از این رنگ ها وظیفه ای خاص را بر عهده دارند :

  1. رنگ اصلی که برای چیدمان فروشگاه انتخاب می شود لازم است تا حدود 80 درصد از آن را به خود اختصاص دهد و این رنگ باید به گونه ای انتخاب شود که بسیار آرامش بخش و دلنشین باید تا مشتری ها و مراجعه کنندگان به آن جذب شوند و خرید کنند .
  2. رنگ دوم به عنوان مکملی برای رنگ اصلی انتخاب می شود و 20 درصد از رنگبندی موجود را پوشش میدهد و در انتخاب آن باید به گونه ای عمل شود که بتواند جلب توجه کند و بتوان از آن در خصوص قیمت ها ، تخفیفات مناسبی ، پیشنهادات ، تبلیغات و ... استفاده کرد .

در کشور های پیشرفته مثل آمریکا و اروپا بین یک طراح داخلی و یک طراح فروشگاه تفاتهایی وجود دارد . طراحی شیک و جسورانه ای که یک طراح داخلی انجام می دهد ممکن است برای هر فضایی مناسب باشد اما به دلیل کم توجهی و عدم اطلاعات کافی می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی فروش و کسب و کار داشته باشد .

تلفن های تماس شرکت دکوراسیون هیرادانا : 44274146 - 44890732

در پی تحقیقات کشور آمریکا که بر روی یک فروشگاه انجام شده است به این صورت که در مدت زمانی 2 هفته پوشش کف و دیوارهای فروشگاه به همراه کانتر مود در آن به رنگ قرمز براق در نظر گرفته شد و نتایج به دست آمده نشان داده است که افرادی که قبلا در آن فروشگاه رفت و آمد داشتند در این بازه ی زمانی کمتر در آن توقف میکردند . به همین دلیل است که در رستوران ها و فست فود ها این رنگ به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته می شود اما به هیچ عنوان نباید رنگ غالب یک فروشگاه باشد چرا که در جایگاه رنگ اصلی بسیار خسته کننده می شود اما در صورتی که به عنوان مکمل از آن استفاده شود بسیار مفید است و روی تسریع در تصمیم گیری مشتریها تاثیر دارد . 

از پروژه های بازسازی ساختمان و طراحی نما شرکت معماری هیرادانا دیدن فرمایید

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :