طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

بازسازی ساختمان حرفه ای

 بازسازی ساختمان حرفه ایبرای بازسازی ساختمان روش های متفاوت و مختلفی وجود دارد که بازسازان ساختمان با توجه به اینکه برای چه مکانی این بازسازی انجام میشود و گاهی بسته به اینکه شخص سفارش دهنده یا همان مشتری چه هزینه هایی را برای بازسازی و تعمیرات ساختمان پرداخت کرده است متفاوت است . زمانی که مشتری برای بازسازی ساختمان خود با شرکت معماری صحبت میکند و به آنها سفارش بازسازی ساختمان را میدهد شرکت های بازسازی به مشتری مشاوره می دهند. این مشاوره شامل شرایط بازسازی ساختمان حرفه ای و یا تعمیرات ساختمان معمولی می باشد . در این مشاوره مثل همه خدمات دیگر که بسته به منوی انتخابی قیمت های خدمات ارائه شده متفاوت است ، خدمات بازسازی ساختمان شامل بخش های مختلف و قیمت های متفاوتی است.

برای بازسازی ساختمان حرفه ای نیز به زمان و صرف هزینه بیشتری داریم . بازسازی های معمولی در مدت زمان کوتاهی به پایان میرسند. اما بازسازی ساختمان حرفه ای نیاز به نیرو و پرسنل بیشتری داشته و از طرف دیگر پرسنل طراح بیشتر و متخصص تری را نیز می طلبد. چرا که در بازسازی ساختمان حرفه ای تغییرات بیشتری نیاز است و این تغییرات باید مهندسی ساز باشد و درست مثل زمانی پیش برود که یک ساختمان میخواهد از ابتدا بنا شود.

در تعمیرات ساختمان بیشتر ظاهر نما و ساختمان و گاهی داخل آن مورد تغییر و تحول قرار میگیرد اما در بازسازی ساختمان حرفه ای اقداماتی نظیر ضد زلزله کردن ساختمان و تدابیر اینچنینی در جهت استحکام بیشتر ساختمان و افزایش عمر مفید ساختمانی که در حال بازسازی است ، انجام می شود.

در بالا به این نکته اشاره شد که بازسازی ساختمان حرفه ای به پرداخت هزینه بیشتری از طرف مشتری و یا همان سفارش دهنده نیاز دارد . علت این امر این است که برای بازسازی ساختمان حرفه ای علاوه بر اینکه به پرسنل بیشتر و متخصص تری نیازمندیم، هزینه تهیه لوازم و ابزار آلات مورد نیاز برای بازسازی ساختمان حرفه ای نیز بسیار بیشتر از هزینه ای است که برای خرید و تهیه لوازم و ابزار آلات بازسازی ساختمان معمولی مورد نیاز است.

در این نوع بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان علاوه بر برطرف کردن نیازهای داخلی ایجاد تغییرات ساختمانی و بازسازی ، ایده هایی نیز برای ایجاد تغییرات کلی در طرح و اجرای دکوراسیون داخلی مطرح می شود که در صورت تایید مشتری و پس از انجام این طراحی ها برای دکوراسیون منزل ، مشاهده خواهیم کرد که نمای داخلی و چیدمان وسایل داخل منزل نیز به کل تغییر پیدا کرده است. و این از اساسی ترین تفاوت های بازسازی های معمولی با بازسازی ساختمان حرفه ای است.

در بازسازی ساختمان به صورت حرفه ای عملیات زیادی انجام می شود نظیر مرمت ساختمان هایی که خراب شده اند و نیاز به تعمیر دارند و یا ساختمان هایی که بیش از چهل سال از عمر مفید انها میگذرد و نیاز به مرمت دارند ، قرار دادن سقف های کاذبی که میتواند جلوه های خاص و زیبایی به محیط ببخشد، نصب و دکورچینی انواع و اقسام کابینت هایی که هرکدام با توجه به نظر مشاورین بازسازی ساختمان در محل خاص خودشان قرار میگیرند و مسائلی از این قبیل که در نهایت ساختمانی متفاوت تر از قبل را به مشتری تحویل خواهد داد.

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :