طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی داخلی بازسازی

شرکت طراحی داخلی هیرادانا متخصص در اجرای بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی منزل از  صفر تا صد با اکیپی از مهندسین جوان و با تجربه در خدمت مشتریان محترم می باشد . 

با ما تماس بگیرید : 09125754921 - 22172068 - 22172069

طراحی داخلی

امروزه اکثرا مردم در ایران علاقه دارند که خانه خود را با سبک ساده و مدرن طراحی کنند . طراحی داخلی یک بنا بستگی به اندازه و بر آورد دکوراسیون منزل و سبک مورد علاقه کارفرما و رعایت ضوابط و استاندارد های طراحی می باشد .

اتاق پذیرایی که یک بخش مهمی در هر بنایی می باشد به همین دلیل اکثر مردم و خانواده ها به طراحی این بخش نسبت به سایر بخش ها توجه زیادی نشان می دهند علاوه بر طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی بسته به چیدمان و در نظر گرفتن سبک مورد نظردر این فضا ، طراحی سایر قسمت های دیگر خانه مانند اتاق خواب و نشیمن و آشپزخانه و ... مشخص می شود.

طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی با دکوراسیون های ساده و شیک همراه با طراحی کاربردی : 

اکثر مردم با شنیدن دکوراسیون ساده برای پذیرای فکر میکند که حتما باید فضا با متراژ کم باشد که به اجبار طراحی ساده و مدرن انجام شود ولی می توان برای طراحی پذیرایی با متراژ بالا هم از دکوراسیون ساده وشیک استفاده کرد که جذابیت زیادی برخوردار باشد چه بسا که در مکتب مدرنیته با شعار آقای لوکوربوزیه که زیبایی در سادگی می باشد بیان کرد، برای دکوراسیون های ساده در یک بنا باید از لوازم های دکوری ساده با رنگ های تقریبا یکنواختی استفاده شود که برای جلوگیری از یکنواختی و کسل کنندگی در محیط پذیرایی می توان بین لوازم هایی که برای تزیینات و دکور فضا استفاده میشود با طرح و رنگ هایی خاصی استفاده شود .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/1%20(5).jpg

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/2%20(1).jpg

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/3D%20View%2020.jpg

یکی از لوازم هایی که در دکوراسیون پذیرایی مهم تلقی می شود انتخاب مبلمان وقالی می باشد بنابراین بهتر است در رنگ و طرح انها نسبت به طراحی داخلی پذیرایی دقت کامل شود . برای طراحی دکوراسیون ساده و شیک می توان با استفاده از گلدان های زیبا و تابلو و قاب عکس و شلف های دیواری و مجسمه و .... ایده های کاربردی در فضای پذیرایی محسوب کرد . نورپردازی در فضای پذیرایی به جذابیت بیشتر آن کمک میکند بنابراین بهتر است برای طراحی فضای پذیرایی از نورپردازی کاربردی و مدرن استفاده شود که در کنار نورپردازی استفاده از آباژورها وچراغ های تزیینی یکی از ایده های تزیینی برای فضای پذیرایی محسوب میشود . 

از نمونه کارهای بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا دیدن کنید

10 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :