طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی نما

 طراحی نمای ساختمان | اجرای نمای ساختمان | اجرای نما کامپوزیت | طراحی نما |نمای ویلایی | نمای مغازه | نمای مدرن | نمای کلاسیک | نمای رومی | بازسازی نمای ساختمان به صورت تخصصی | طراحی داخلی ساختمان

شرکت نمای ساختمان هیرادانا در زمینه طراحی و اجرای انواع نمای کامپوزیت , نمای سنگ , نمای خشک و نماهای کلاسیک و مدرن از صفر تا صد با نیرویی متخصص آماده همکاری با کارفرمایان محترم می باشد 

09125754921

طراحی نما لوکس و خاص همراه با اجرای تضمینی با متخصصین هیرادانا 

شرکت معماری هیرادانا از سال 1391 به صورت تخصصی و کاملا علمی فعالیت در حوزه ی طراحی نمای ساختمان را آغاز نموده است و در این بخش توانسته است با فعالیت حرفه ای در طراحی و اجرای نما ارایه کننده ی پروژه های موفق و قابل توجهی باشد.

طراحی نما-100

هیرادانا با تکیه بر توان بالای گروه طراحی خود از لحاظ هنری و علمی  و فنی و شناخت ضوابط و قوانین شهراداری با تمامی امکانات تخصصی و تجربی اجرایی و کارگاهی توانسته است پروژه های ویژه ای در غالب مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی و ... ارایه کند .

طراحی-نما-101

از بارزترین مشخصه های هویت شهر نمای ساختمان است که باید همگون با نمای شهری و بافت نمای ساختمان های مجاور طراحی شود

از جمله مواردی که باید در طراحی نما ساختمان به آن توجه کرد

زیبایی و چشم گیری پوسته ی بیرونی ساختمان

امکان استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از اتلاف آن

ایجاد یک لایه پوسته مقاوم برای بالا بردن عمر ساختمان

شرکت معماری هیرادانا توانایی طراحی و اجرای کلیه ی نماها ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد و این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که به بهترین شیوه ی ممکن وظیفه ی خود را انجام دهد.

طراحی-نما-102

برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره 09125754921 تماس حاصل فرمایید

نقش نما در ساختمان سازی

نما به عنوان خارجی ترین و بیرونی ترین پوسته و لایه ی یک ساختمان شناخته می شود که تمامی افرادی که حتی درون آن ساختمان رفت و آمدی ندارند نیز می توانند آن را مشاهده کنند . به همین دلیل می توان گفت نمای یک ساختمان مورد قضاوت افراد زیادتری قرار می گیرد و از همین رو به طراحی آن و یا بازسازی نما باید اهمیت بیشتری داده شود . از طرفی نما را می توان قسمتی از ساختمان دانست که بیانگر هویت و چگونگی آن می باشد . درواقع برای طراحی بنا باید به نکات مختلفی مانند اقلیم و آب و هوای منطقه ، شرایط فرهنگی و تاریخی آن ، منطقه ی ساختمان ، شرایط اقتصادی ساکنین ، سلیقه ی آن ها ، عملکرد ساختمان و دیگر موارد توجه نمود . از آنجایی که در روند طراحی نما به این نکات توجه می شود و در نهایت با نگاه کردن به نمای یک ساختمان می توان تمامی این موارد را متوجه شد می توان گفت که نمای یک ساختمان نشان دهنده ی هویت آن می باشد . همچنین نمای خوب یک ساختمان می تواند روی ارزش اقتصادی آن ساختمان نیز تاثیر بگذارد و این خود نیز یکی از مهمترین علت هایی می باشد که باید با توجه به آن نما را طراحی نمود . در واقع از آنجایی که کیفیت نما روی دید مخاطبین بیرونی تاثیر می گذارد روی قیمت آن نیز تاثیر مستقیمی دارد .

طراحی-نما-103

طراحی نما با جدیدترین متد ها نیازمند رعایت چه نکاتی است ؟

اقلیم و شرایط مختلف جوی

همانطور که گفتیم این نکته یکی از مهمترین نکات قابل توجه برای طراحی نمای یک ساختمان می باشد . در واقع چگونگی اقلیم یک منطقه کمک می کند تا ما بدانیم که در طراحی ساختمان و نما باید از چه متریال هایی ، چه میزان نورپردازی ، اندازه یو چگونگی بازشوها و ... استفاده نماییم . برای مثال می توان با بررسی ساختمان ها در جنوب و شمال کشور متوجه شد که در ارتفاع طبقات آن ها ، میزان بالکن و بازشو ، مصالح و دیگر عناصر متفاوت می باشند . ساختمانی که در شمال طراحی می شود با آن ویژگی های ظاهری و باطنی نمی تواند عینا در جنوب طراحی شود . در این صورت رفاه افرادی که در جنوب زندگی کرده ولی خانه شان مانند خانه های شمالی می باشد به خطر می افتد .

طراحی-نما-104

فرهنگ و تاریخ منطقه

یکی دیگر از نکاتی که هنگام طراحی نما باید به آن توجه نشان داد بافت ، فرهنگ و تاریخ یک منطقه می باشد . بعضی از شهرها و مناطق از نظر تاریخی دارای اهمیت می باشند و به همین علت در آن ها نمی توان هرگونه نمایی را طراحی نمود . برای مثال در شهر یزد که به ثبت جهانی رسیده و دارای بافتی ارزشمند و تاریخی می باشد نمی توان ساختمان هایی مرتفع با نماهایی مدرن یا کلاسیک اروپایی طراحی نمود . این کار خدشه به جلوه ی بصری منطقه وارد می کند . همچنین طراحی نماهایی با بازشوهای فراوان و بزرگ در مناطقی که دارای بافت و فرهنگی سنتی و مذهبی بوده مورد استقبال قرار نمی گیرد و توضیه نمی شود .

طراحی-نما-105

بودجه ی کارفرما

بودجه ی کارفرما را می توان از مهمترین مسائلی دانست که در طراحی نما و بازسازی نما باید به آن توجه نمود . درواقع بودجه ی کارفرما می تواند کیفیت و چگونگی مصالح و طراحی نما را از قبل مشخص کند . اگر یک طراح و معمار از همان ابتدا به این مسئله دقت نکند ممکن است طرحی را طراحی کند که از بودجه ی کارفرما فراتر رفته و قابل اجرا نمی باشد. این کار هم ممکن است کارفرما را به زحمت بی اندازد و هم ممکن است خودطراح را نا امید کند .

طراحی-نما-106

سلیقه ی کارفرما

سلیقه ی کارفرما می تواند تا حد زیادی روی چگونگی یک نما تاثیر بگذارد اما همه چیز نیست . درواقع در ابتدا و در تمامی مراحل طراحی معمار می تواند از کارفرما مشورت گرفته و سلیقه ی آن را تا جای ممکن که با دیگر نیازهای ساختمان تداخل نداشته باشد دخیل کند . برای مثال می تواند روی سبک انتخابی طراحی نما مانند مدرن یا کلاسیک و یا مینیمال و ... بودن آن تاثیر بگذارد و یا مصالح انتخابی را نیز محدودتر نماید . این کار باعث جلب رضایت کارفرما در هنگام مشاهده نتیجه ی کار شده و روی رزومه معمار تاثیر خواهد گذاشت .

طراحی-نما-107

عملکرد ساختمان

عملکرد ساختمان و کاربردی که دارد را می توان از جمله مهمترین نکاتی که برای طراحی نما باید به آن توجه کرد دانست . درواقع بیرون یک ساختمان باید نمایانگر درون آن باشد و از این رو نمی شود که نمای یک بیمارستان همچون نمای یک ساختمان مسکونی باشد و یا نمی شود که نمای یک کافی شاپ مانند نمای یک اداره ی بیمه باشد که اگر این چنین باشد مخاطبین را به اشتباه خواهد انداخت . از طرفی ساختمان ها با توجه به عملکردی که دارند دارای قوانین و محدودیت های مختلفی در طراحی نما می باشند که همین محدودیت را روی کیفیت و چگونگی آن ها تاثیر می گذارد .

طراحی-نما-108

انواع نمای ساختمان :

نما با آجر

استفاده از آجر در نما را می توان از قدیمی ترین و محبوب ترین کارها در طراحی نما دانست . درواقع نمای آجری از ابتدا در ایران طرفداران زیادی داشته است و ساختمان های قدیمی زیادی توسط آجر ساخته شده اند که از نظر تاریخی و معماری ارزش زیادی دارند . از آجر در نما می توان هم به صورت مصالح اصلی و هم به صورت دکوراتیو استفاده نمود که اگر به صورت دکوراتیو باشد اصولا با ترکیب دیگر مصالح مانند شیشه و چوب استفاده می شود . همچنین آجرها دارای انواع مختلفی می باشند و با توجه به پیشرفت تکنولوژی توانسته اند به حدی برسند که نسوز شده و آسیب کمی در گذر زمان ببیند که همین امر سبب محوبیت و استفاده ی بیشتر این متریال در طراحی نماهای مدرن و ... شده است . از جمله انواع آجر می توان به آجر سفید ، آجر قرمز ، آجر نسوز ، آجر با طرح چوب ، آجر روستیک و ... اشاره نمود .

طراحی-نما-109

نما با کامپوزیت

کامپوزیت را می توان یکی از متریال های محبوب امروزی دانست که اغلب در طراحی به سبک مدرن مورد استفاده قرار می گیرد . این متریال دارای مزایای زیادی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به تنوع رنگی زیاد ، وزن کم ، قابلیت خوب شست و شو ، مقاومت بالا در برابر حرارت ، رطوبت و ... اشاره نمود . از آنجایی که قیمت این متریال نسبت به دیگر متریال ها کمی بالا است تمامی افراد توانایی استفاده از آن را ندارند که این را می توان از معایب آن بر شمرد . همچنین برای به اجرا در آوردن و استفاده از این متریال در نمای ساختمان ها باید دقت نمود که نمی توان تمامی سطح ساختمان را از کامپوزیت پوشاند بلکه فقط درصد خاصی از نما را می توان به این متریال اختصاص داد و مابقی آن از دیگر متریال ها که در کنار کامپوزیت ترکیبی زیبا به وجود می آورند استفاده نمود . به همین دلیل باید در ابتدا به بررسی این موضوع پرداخت تا مصالح به مقدار زیادتر تهیه ننمود و از هدر رفتن بودجه جلوگیری نمود .

نما با سیمان

استفاده از سیمان سبب می شود تا هزینه ی تمام شده برای طراحی نما کاهش بیابد . از طرفی سرعت به اجرا در آوردن این نما بسیار زیاد است و در زمان بسیار کمی می توان از ساختمان استفاده نمود و آن را تمام شده مشاهده نمود . از جمله مزایای این متریال مقاومت خوب آن در برابر آتش می باشد به طوری که حتی از انتشار آن نیز جلوگیری می کند . از طرفی سیمان دارای انواع زیادی می باشد که می توان به سیمان سفید و سیمان رنگی اشاره نمود . با توجه به عملکرد ساختمان و سلیقه ی طراح و کارفرما می توان از انواع مختلف این متریال در نما بهره برد . سیمان در سبک هایی مانند مدرن و مینیمال امروزه دارای طرفداران زیادی می باشد جرا که می تواند بافتی ساده و در عین حال زیبا به بیرون ساختمان ببخشد . از جمله معایب این نوع متریال نیز می توان به امکان ترک خوردن و حتی شکستگی آن در طول زمان و همچنین آلوده شدن آن توسط گرد و غبار اشاره نمود .

نما با سنگ

نماهایی که با سنگ ساخته می شوند را می توان در دسته ی لوکس ترین و شیک ترین نماها قرار داد که از گرانقیمت ترین نماها نیز می باشند . البته از آنجایی که سنگ ها دارای انواع مختلفی می باشند نیز این قیمت تمام شده ی نما هم می تواند متنوع باشد . از سنگ بیشتر در نماهای به سبک رومی و کلاسیک استفاده می شود که در کشور ما و سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد . در این سبک نما بیشتر از سنگ هایی مانند سنگ مرمر ، سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت و ... استفاده می شود که هر کدام از این سنگ ها با توجه به کیفیت و مدل های مختلفی که دارند دارای قیمت های مختلفی می باشند . از جمله مزایای استفاده از سنگ در نما می توان به استحکام و مقاومت زیاد آن اشاره نمود چرا که اگر این چنین نباشد ممکن است بسیار سریع دچار ترک خوردگی و حتی شکستن شوند که می تواند خطرناک باشد . علاوه بر خطراتی که ممکن است ایاد کند هزینه هایی را بر دوش کارفرما برای تعمیر آن نیز متحمل می کند .

 • و ...

ارزانترین نمای ساختمان چیست ؟

همانطور که پیش تر گفتیم نمای سیمانی را می توان جز ارزان قیمت ترین و کمهزینه ترین نماهای ساختمانی دانست و با توجه به اینکه سیمان دارای انواع مختلفی می باشد می توان به وسیله ی آن نماهای متنوعی را نیز خلق نمود . انواع سیمان عبارتند از :

سیمان سفید

سیمان سفید را می توان به عنوان پانل های پیش ساخته نیز تهیه نمود و در ساختمان استفاده کرد که این کار سرعت اجرای نما را تا حد زیادی بالا می برد . همچنین این نوع سیمان در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی دارد و به ساختمان جلوه ای زیبا و مینیمال می بخشد . از جمله مزیت های این نوع سیمان رنگ سفید آن و ترکیب فوق العاده ی آن با دیگر متریال ها مانند چوب ، شیشه ، آجر و ... می باشد . این متریال بیشتر در مناطقی با اقلیم معتدل و خشک مورد استفاده قرار می گیرند .  از دیگر مزیت های سیمان سفید می توان به قیمت کم ، عایق بودن در برابر حرارت و صدا ، مقاوم در برابر عواملی مانند نور خورشید ، هزینه ی کم برای نگهداری پس از اجرا و ... می باشند .

سیمان شسته

سیمان شسته را نیز می توان از دیگر متریال های ارزان قیمت که در طراحی و اجرای نما استفاده می شوند دانست . این نوع متریال با روش های مختلفی به اجرا در می آید که هر کدام ویژگی های مختلفی را دارا می باشند . این متریال دارای مقاومت زیادی بوده به طوری که می تواند به خوبی در برابر عواملی مانند طوفان و باد و ... از خود مقاومت نشان دهد . اگر بخواهیم به معایب این متریال اشاره کنیم می توان به سرعت پایین آن در به اجرا در آمدن اشاره نمود که البته اگر کارفرمایان برای پایان کار عجله ای ندارند می تواند گزینه ی خوب و مناسبی باشد . از دیگر ویژگی های این متریال می توان به مقاومت خوب در برابر گرما و همچنین سرما ، تنوع رنگی خوب ، استحکام زیاد و ... اشاره نمود .

 • و ...

تفاوت طراحی نما در ساختمان های ساده با ساختمان ها دو طبقه و ... :

ساختمان هایی که تک طبقه و ساده می باشند اغلب سخت گیری کمتری در طراحی نما دارند چرا که ارتفاع آن ها به صورتی نیست که تاثیر زیادی روی جلوه ی بصری شهر و بافت منطقه بگذارد . اما ساختمان های مرتفع به دلیل تعداد طبقات زیاد و دیده شدن از جهت های مختلف قوانین و شرایط خاصی برای طراحی نما داشته و باید حتما طراح از تمامی این موارد آگاه باشد تا بتواند نمایی مناسب را برای آن طراحی نماید . از طرفی دست معمار برای طراحی خلاقانه ی ساختمان مرتفع بیشتر باز است چرا که این ساختمان ها دارای طول بیشتری بوده و جای کار بیشتری دارند و معمار می تواند انواع طرح های مناسب را برای آن طراحی نماید . از طرفی منطقی است که ساختمان های ساده و تک طبقه به دلیل مساحت کمتر هزینه ی کمتری را برای طراحی نما صرف کنند و آن ساختمان هایی که دارای ارتفاع و طبقات بیشتری می باشند مصالح بیشتری نیازمند و در نتیجه هزینه ی بیشتری صرف طراحی و اجرای نمای آن ها می شود .

انواع سبک ها در طراحی نمای ساختمان :

طراحی نما مدرن

نمای به سبک مدرن را می توان از محبوب ترین نماها در سرتاسر دنیا دانست که به دلیل ویژگی های مثبت زیادی که دارد توانسته است این عنوان را برای خود کسب کند . از جمله ویژگی هایی که در طراحی نما مدرن حتما باید به آن توجه نمود سادگی و استفاده از المان ها و احجام مستطیلی و چهارگوش می باشد . همچنین در این سبک نمی توان از تمامی متریال ها استفاده نمود بلکه از دو یا سه متریال که اغلب این متریال ها شامل بتن ، سیمان ، شیشه ، چوب ، سنگ و کامپوزیت می باشند استفاده می شود . از ترکیب تعداد محدودی از این متریال ها می توان طرح های خلاقانه ی زیادی را برای نمای ساختمان طراحی نمود و به اجرا درآورد . از مزایای سبک مدرن در طراحی نما این است که به دلیل سادگی ای که دارد می تواند تا مدت های زیادی زیبایی خود را حفظ کند و همچنان مانند روز اول بماند .

طراحی-نما-110

طراحی نما کلاسیک

سبک کلاسیک در طراحی نما را نیز می توان یکی دیگر از سبک های محبوب در سرتاسر دنیا دانست که دارای قدمت و تاریخچه ی زیادی می باشد و ساختمان معروف و ارزشمند زیادی در سرتاسر دنیا به این سبک طراحی شده اند . این سبک از ابتدا تا کنون به یکسری ویژگی ها پایبند بوده و همین ویژگی ها آن را همچنان از محبوب ترین سبک های جهان نگه داشته اند . از جمله ی این ویژگی ها می توان به توجه فراوان به تقارن و تعادل و نظم ، استفاده از ستون ها و طراحی سرستون ها در نما ، استفاده از سنگ های ارزشمند مانند مرمر و گرانیت در نما و ... اشاره نمود . همچنین این سبک به نورپردازی های نما و جزییات ریزی که در طراحی تک تک قسمت های نما می توان مشاهده نمود معروف می باشد .

طراحی-نما-111

طراحی نما مینیمال

سبک مینیمال در طراحی نما را می توان تا حد زیادی مشابه سبک مدرن دانست اما نقطه تفاوت این دو سبک در سادگی بیشتر سبک مینیمال و همچنین استفاده ی این سبک از اشکال هندسی دیگر و منحنی می باشد . در سبک مینیمال از یک یا دو متریال و رنگ در نما استفاده می شود و المان های زیادی را نمی توان روی ساختمان مشاهده نمود . همچنین این سبک به اشکال چهارگوش و مکعبی مختصر نمی شوند و می توان اشکال دیگر را نیز در نمای آن مشاهده نمود . این سبک در کشور ما روز به روز محبوبیت بیشتری دارد پیدا می کند و در سرتاسر جهان نیز طرفداران زیادی را دارا می باشد .

طراحی نما اسلامی

نما اسلامی را درواقع می توان نوعی از نما دانست که در آن از المان های اسلامی مانند ستون ها ، طاق ها ، نوشته ها و دیگر ویژی ها استفاده شده است . امروزه از این نما بیشتر در ساختمان هایی که عملکردی در این زمینه دارند مانند ساختمان های بسیج ، حوزه ی علمیه ، مساجد و ... استفاده می شود . این سبک بیشتر در همین منطقه و در کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران خود را دارد .

نکات مهم و قابل توجه اجرایی در طراحی و اجرای نمای ساختمان :

 • هنگام استفاده از آجر در نما باید آجرها به صورتی کاملا سالم و بدون شکستگی بوده و مخصوص نما با دارای مقاومت بالا در برابر انواع عوامل بیرونی باشند .
 • در مناطقی که از دمای پایینی برخوردار می باشند از نمای آجری استفاده نشود .
 • با توجه به نوع نما باید سطح زیر مربوط به کار بندکشی شده و کارهای لازمه برای اجرای نما روی آن صورت بگیرد .
 • در نماهایی که از بتن می باشند باید از سیمان مناسب در برابر انواع عوامل بیرونی و شیمیایی استفاده شود .
 • در فصل تابستان باید از سیمان هایی که دیرگیر می باشند و در فصل زمستان باید از سیمان هایی که زودگیر می باشند استفاده نمود .
 • هنگام استفاده از سنگ برای نما حتما باید نوع سنگ با سبکی که نما را طراحی کرده اید هموانی داشته باشد .
 • سنگ انتخابی باید دارای مقاومت لازم بوده و کاملا سالم و بدون ترک باشد در غیر این صورت می تواند کارفرما را متحمل ضرر کند .
 • نباید از نخاله های ساختمانی برای پر نمودن فضاهای خالی استفاده نمایید .
 • باید در نظر گرفته شود که سنگ مورد نظر صرفه ی اقتصادی دارد یا خیر .
 • باید به چسبندگی دقیق سنگ و ملات زیری آن ها توجه شود چرا که به دلیل صاف و یکدست بودن آن ممکن است خوب به یکدیگر نچسبند .
 • برجسته کاری های لازمه در نمای سنگی مانند ستون ها و ... حتما باید با رابیتس صورت بگیرد .
 • برای اجرای نماهای کامپوزیتی حتما باید در ابتدا بند کشی و دیگر اقدامات لازمه صورت بگیرد .
 • نسبت ماسه به سیمان در نمای سیمانی باید نسبت یک به سه باشد .
 • در لایه رویه ی این نوع نما می توان از سنگ دانه هایی که سبک و یا حتی معمولی می باشند استفاده نمود .
 • در طراحی نما باید دقت نمود که آب در پشت متریال های رویی انباشه نشود .
 • لایه ای محافظ باید روی نما قرار بگیرد تا خطر سقوط وجود نداشته باشد .
 • از تجهیزات و تاسیسات مختلف برای طراحی نما باید بهره برد تا تمامی مراحل به درست ترین شکل خود انجام شود .

طراحی-نما-112

مصالح قابل استفاده در نما:

سنگ های طبیعی

از نمونه سنگهای طبیعی مورد استفاده در نمای ساختمان  سنگهای آهکی و آذرین هستند که سنگ های آهکی به دلیل رگه رگه بودن استحکام بالایی ندارند و معمولا چسبندگی خوبی به نمای ساختمان ندارند

نماهای کامپوزیت

حاصل از ترکیب چند نوع ماده هستند که خواص این مواد مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به اجزای جزء دارد

نماهای شیشه ای

شیشه ها جزء موارد جدا نشدنی از ساختمان محسوب میشوند ظهور شیشه های رفلکسی و استفاده آن در ساختمانها امکان استفاده حد اکثر از روشنایی را بوجود می آورد.

نمای آجری

آجر های مورد استفاده در نما شامل آجر های رسی و آجر های شیلی میشوند. دارای ضریب انتقال حرارتی پایینی هستند و در نتیجه از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند.

نماهای رومی

در اجرای این نماها از سنگ های طبیعی و گاهی اوقات از سیمان استفاده میشود. سبک طراحی کلاسیک آنها باعث شکوه و زیبایی منحصر بفرد ساختمان میشود.

نماهای ترکیبی ساختمان

ترکیب چند نوع از مصالح مختلف هستند

نماهای بایرامیکس

نوعی از پوشاننده ها هستند که برای نماهای خارجی و داخلی استفاده میشوند و بر روی انواع مصالح مثل شیشه رنگ چوب سیمان و ... قابل اجرا هستند و پس از خشک شدن شبیه به سنگهای تزیینی میشوند

نماهای چوبی

در نماهای چوبی از ترمووود استفاده میشود که با اینکه سابقه زیادی در کشور ما ندارد اما جایگاه خود را در نماهای ساختمانی پیدا کرده اند و بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

از پروژه های نمای ساختمان و دکوراسیون لوکس ما دیدن فرمایید

 مشاعات

بعد از نما مشاعات ساختمان اولین چیزی است که با آن برخورد داریم فضاهای مشاع از عناصر اصلی ساختمان هستند که شامل راه پله لابی آسانسور حیاط  فضای سبز و... میشوند و طراحی این فضاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نکاتی برای طراحی مشاعات:

1- به علت تردد زیاد بهتر است از مصالح مستحکم و زیبا تا زیر سقف استفاده کرد

2- برای بزرگتر جلوه دادن فضاها بهتر است از رنگهای روشن استفاده شود

3- باید به تامین نورگیریهای طبیعی و مصنوعی  توجه کرد

4- باید علاوه بر زیبایی درب ورودی به زیبایی بقیه فضا ها نیز توجه کرد.

 شرکت معماری هیرادانا طراحی و اجرای کلیه ی امور نما و بازسازی نما ساختمان را بر عهده میگیرد

طراحی-نما-113

 از پروژه های طراحی و اجرای نما مدرن و نما کلاسیک ما دیدن فرمایید

همانطور که طراحی و معماری داخلی ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است ، نمای ساختمان نیز یکی از مهم ترین بخش ساختمان محسوب می شود چرا که اولین ارتباط افراد با ساختمان از طریق نمای آن می باشد ، علاوه بر موارد ذکر شده طراحی نما از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که این موضوع شامل بخش شهری نیز میشود و فقط مختص ساکنین آن ساختمان نیست.

شرکت معماری هیرادانا با تکیه بر توان بالای گروه طراحی خود و شناخت ضوابط و قوانین شهراداری همواره تلاش میکند تا طرحی متناسب با عملکرد ساختمان را ارائه دهد و در عین حال تمام ملاحظات قیمت طراحی نما را بابت طراحی نما مدرن و نما کلاسیک را دارد و در این زمینه از نرم افزار طراحی نما ویژه ای بهره میبرد و انواع سفارش طراحی نما را با دیده منت میپذیرد .

 برای مشاوره با شماره ی  09125754921 تماس حاصل فرمایید

بازسازی ساختمان | طراحی ویلا | نمای ساختمان | بازسازی نما | طراحی نمای ساختمان | نما مدرن | نمای کلاسیک | نمای رومی | طراحی نما ساختمان | نما کلاسیک | نمای مدرن || بازسازی نما ساختمان | اجرای نمای ساختمان | بازسازی منزل | طراحی ویلا |

9 / 10
از 191 کاربر
ارسال نظر
خانه هوشمند آلف ... : طراحی
66 4
خیلی عالیه. همه این طراحی ها کار خودتونه؟
مدیریت : پاسخ
63 2
بله قربان صفر تا صد تمامی این پروژه ها به عهده ی گروه معماری هیرادانا بوده
مجید : ساام
67 2
طراحی محوطهدهم‌ انجام‌میدید؟
انی : هزینه
61 2
سلام روز بخیر هزینه های طراحی نما چقدر هست ؟ آیا کار اجرا هم انجام میدید در خارج از تهران ؟
مدیریت : پاسخ
59 1
هیزنه طراحی نما با توجه به متراژ و صد البته نوع سبک طراحی مشخص میشود و این موارد باید تعیین شوند ، شرکت معماری هیرادانا با چندین شعبه در نقاط مختلف کشور توانایی اجرا در خارج از شهر تهران را دارا میباشد
محسن : مشاوره
57 1
سلام.خسته نباشید یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.. یه خونه دو طبقه شناژی سر دو نبش حیاط دار،اگه اتاق سر جلو طبقه بالا حیاط بشه نمای ساختمون خراب نمیشه...؟
مدیریت : پاسخ
57 1
سلام روز بخیر . بستگی به موقعیت قرار گیری هماسیگی ها و خیلی عوامل دیگر دارد که ما این موارد را در مطالعات فاز صفر انالیز میکنیم و بعد میتونیم نظر کارشناسی بدیم
شریعتی : نمای ساختمان
51 1
سلام برای طراحی نمای ساختمان چقدر هزینه میبره ؟
مدیریت : پاسخ
52 1
سلام در خدمتتون هستیم لطفا با شماره های ما تماس بگیرید
مدیریت : پاسخ
50 1
سلام در خدمتتون هستیم لطفا با شماره های ما تماس بگیرید
مانیا : نمای ساختمان
49 1
ایا میتوان در منطقه چهار تهران نمای کلاسیک ساخت بدون هیچ مشکلی
مدیریت : پاسخ
47 1
تحت یکسری شرایط خاص بله میتوان
سیروس : بسار جالب بود طراحی ها خیلی ماهرانه و شی ...
45 1
نظر شما چیست ؟
ابوالفضل : سلام ایا میشه با خانه یک طبقه یک طراحی ز ...
41 1
نظر شما چیست ؟
شاه محمدی : لذت بردم از کارهاتون
43 1
نظر شما چیست ؟
طاهر عالی نژاد : عالیییی
43 1
لذت بردم از طراحی هاتون خدا قوت
خلیلی : هزینه
39 1
هزینه طراحی نمای مدرن چقدر هست تقریبا؟
نباتی : نما رومی
31 1
نمای رومی هم انجام میدید؟ مقدوره الان در جاجرود هستم
آیدا : نما
32 1
سلام شما در بوشهر هم کار میکنید؟
علیزاده : نما
29 0
برای خانه دو طبقه طراحی مدرن خوبه یا کلاسیک؟
پگاه : هیرادانا
28 0
مثل همیشه عالی بودید خسته نباشید
سلین : عالی هست کارهاتون
27 0
نظر شما چیست ؟
Zahra : _
28 0
سپاس بابت اشتراک گذاری این مطالب،
زینب : سلام موفق باشید واقعا طراحی ها عالی هستن ...
23 0
نظر شما چیست ؟
sami : گروه معماری هیرادانا واقعا سرماییه این م ...
27 0
نظر شما چیست ؟
مژگان : نما
0 0
نمای مدرن هاتونو واقعا دوست دارم
قربانی : ویلا
0 0
مطالب و عکس ها بسیار عالی و آموزنده بود با تشکر از گروه معماری هیرادانا
ناهید : طراحی نما
0 0
طراحی نماهای مدرنتون رو خیلی دوست دارم
ثریا زندی : نمای قدیمی
0 0
سلام من چند تا نمای میکروسمن دیدم ازتون و پسندیدم میتونید برای بازدید بیاید اصفهان اول مشاوره بدید بعد قرارداد ببندیم یا باید قطعی بشه اول بعد بیاید؟
علیرضا : نمای کلاسیک
0 0
نمای کلاسیک رومی الان مجوز میتونید بگیرید برای شمال تهران؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :