طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

اجرا دکوراسیون داخلی

از پروژه های بازسازی منزل و تعمیرات ساختمان ما دیدن فرمایید

شرکت معماری  هیرادانا با توجه به رزومه و پروژه های بسیاری که در طول فعالیت حرفه ای خود داشته قادر است به صورت پیمان مدیریت و یا قرار دادی وظیفه ی خود را در این زمینه برای مشتریان خود به انجام برساند.

 
شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی هیرادانا  پروژه های اجرایی و پیمانکاری خود را با رعایت استانداردهای فنی واجرایی با همکاری مهندسان مجرب در زمینه ی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان اجرا  می نماید.
هر ساختمان دارای فضاهای مختلفی است که هرکدام از عناصری مانند سقف ها ,دیوارها,کف ها ,پله ها, درها و... تشکیل شده و شامل اجزاء ومصالح مختلفی است.تنها با طراحی دقیق و سازمان دهی درست اجزاست که می توان کارآیی , دوام و زیبایی ساختمان را تأمین کردو با هدف کم ترین هزینه و انرژی , احداث و بهره برداری دراز مدت از بنا را عملی نمود.
شرکت معماری هیرادانا برای اجرای پروژه های با کیفیت , زیبا و بادوام  با جمع آوری اطلاعات کافی در مورد جزییات اجرایی یک ساختمان , حجم مصالح مصرفی , میزان هزینه و نیروی کار  مورد  نیاز , تصمیم گیری و برنامه ریزی درستی انجام می دهد.
ایجاد هماهنگی بین نقشه های سازه , تاسیسات و معماری از مسائل بسیار مهم در روند تهیه نقشه های ساختمانی است که این کار را شرکت معماری هیرادانا برای شما با برنامه ریزان و مجریان مجرب برای شما انجام می دهد.
نظارت يكي از عوامل موثر بر افزايش دقت اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی ميباشد. يكي از راهكارهاي عملی نمودن موضوع نظارت و ارزشیابی، استفاده از ناظر درپروژه است. لذا، به منظور دستيابي به اين مهم، شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی هیرادانا با داشتن کارشناسان مجرب شمارا در این امر یاری می نماید.

زمینه ی فعالیت اجرایی و نظارتی ما کلیه ی امور ساختمانی بعد از اسکلت ساختمان می باشد.

اهداف شرکت معماری هیرادانا از نظارت بر پروژه ها:
 
بهبود و ارتقا كيفيت اجرای طرح و پروژه  هاي معماری 
 بهره گیری از توان علمي ونيروهاي متخصص و داراي تجربه در بهبود كيفيت فعاليت هاي پروژه می باشد.
  
اجراي پروژه های شرکت شامل فعاليت‌هاي راهبری و هماهنگ‌سازي و هدف آن میل کردن  به سوی انجام موثر فعاليت‌هاي پروژه ، مطابق برنامه‌ ریزی است.شرکت بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی هیرادانا رهبري تيم ‌اجرا را برعهده می گیرد.
با برگزاری جلسات مکرر با اعضاء در مسیر ارتقای سطح کیفی کار پیش می رود.
ما با كنترل و نظارت به اندازه گیری ميزان دست‌يابي به اهداف تعیین شده می پردازیم. با مديریت بهترين گزينه را براي حل مشكلات پروژه انتخاب می کنیم.
بازسازی
باتوجه به طول عمر ساختمان و هزینه های سنگین که در اثر خرید ساختمان های نوساز به اقشار جامعه تحمیل می شود مقوله ی بازسازی ساختمان یکی از مقوله های اجتناب ناپذیر و مهم در زندگی شهری می باشد.
شرکت معماری هیرادانا با بررسی تخصصی ساختمان شما , بناهای قدیمی شما را نوسازی می کند.هدف اصلی ما طراحی محیط برای مشتریانمان به اقتصادی ترین حالت ممکن و حرفه ای ترین روش می باشد.
نوسازی داخلی ساختمان مراحل و انجام آن قبل از عمل دکوراسیون انجام می شود و شامل مواردی مثل انجام تخریب تغییر نقشه و بنایی کامل کناف و سقف کاذب می باشد.در عمل نوسازی ساختمان تمام موارد مربوط به تعمییر نماهای داخلی یک ساختمان انجام می شود و اصطلاحات بافت یک ساختمان از لحاظ نمای داخلی نوسازی می شود.حتی عملیات مربوط به جابه جایی دیوارها نیز در زمان نوسازی ساختمان انجام می شود.
راز موفقیت ما توجه به نظارت و اجرا بر پروژه محوله وبهره مندی از روش های روز معماری جهان می باشد.
بازسازی به شما این امکان را می دهد تا محیط زندگی خود را با سلیقه و علایق خود طراحی کنید. 
ما با توجه  به اصول نظارت ساختمان و مسائل حقوقی در اجرا پروژه هایتان را اجرا و به اتمام می رسانیم.
 
بازسازی ساختمان دارای 4 روش زیرمی باشد:
1.بازسازی ساختمان به صورت حفاظتی: در این روش کل یک بنا مورد بازسازی و حفاظت قرار می گیرد.باید مطالعه کامل و جامعی بر روی تمام مصالح انجام شود تا بتوان مراحل بازسازی را کامل به انجام رساند.
2.بازسازی ساختمان یا آناستیلوز:این روش بازسازی ساختمان اغلب برای ابنیه تاریخی فرسوده که نمیخواهیم قدمتش را از دست بدهد به کار می رود.باید کمترین تغییر در بنا صورت بگیرد.
3.بازسازی ساختمان با روش پاکسازی سبکی:در این روش مواردی که باعث فرسودگی و ضرر بر روی بنا میشود را از بین میبریم.تزیینات نامناسب را حذف می نماییم.
4.بازسازی ساختمان  تکمیلی:در این روش ساختمان های فرسوده  را مجدد بازسازی می کنیم.وقسمتهای از دست رفته از بنا را  احیا می نماییم.
 با خدمات دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان که برای شما انجام خواهیم داد , در واقع با نازل ترین قیمت صاحب بنایی شیک و مدرن خواهید شد.و به صورت قراردادی و یا پیمان مدیریت وظیفه ی خود را برای مشتریانمان به انجام می رسانیم.
 

نظارت و اجرا

بازسازی ویلا | بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | دکوراسیون داخلی | طراحی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه | تعمیرات ساختمان | طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی | اجرا دکوراسیون داخلی

10 / 10
از 18 کاربر
ارسال نظر
محمد جواد محمود ... : با عرض سلام بنده زمینهای متراژ بالا از۶۰ ...
4 0
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
4 0
سلام بسیار عالی موفق باشید
شهرام : عالی
2 0
نظر شما چیست ؟
احسان : شرکت معماری هیرادانا متخصص در بخش طراحی ...
2 0
شرکت معماری هیرادانا متخصص در بخش طراحی داخلی و اجرای پروژه های مسکونی گرفته تا طراحی داخلی دکوارسیون اداری و حتی دکوراسیون تجاری فوق العاده عالی
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :