طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

شرکت ساختمانی

شرکت ساختمانی هیرادانا مجری کلیه ی امور ساختمانی | طراحی و مجری ساختمان  | خدمات ساختمانی | مشارکت در ساخت از صفر تا صد پروژه های مسکونی اداری تجاری و خدماتی

شرکت ساختمانی هیرادانا

شرکت طراحی و اجرای ساختمان هیرادانا با یک دهه سابقه درخشان در حوزه طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی ، معماری ، مشارک در ساخت و معماری داخلی به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین گزینه ها در جهت پیشبرد پروژه های ساختمانی محسوب می شود .

ما در این یک دهه بیش از 500 پروژه ساختمانی ، معماری و طراحی دکوراسیون داخلی را در حوزه های مختلف ساختمان مسکونی ، ساختمان اداری ، ساختمان تجاری و اماکن خدماتی و تفریحی در تهران و سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران به سرانجام رسانده ایم . خدمات ساختمانی شرکت هیرادانا در بخش های مشارکت در ساخت ، ساخت ویلا و باغ ، دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای نمای ساختمان ، راه اندازی سیستم های اداری و تجاری همچنین طراحی و اجرای پروژه ها محوطه سازی و لندسکیپ ارائه داده‌ایم . شرکت ساختمانی هیرادانا در کشور ترکیه نیز نمایندگی دارد و خدمات خود را در این کشور نیز ارائه می دهد .

شرکت ساختمانی هیرادانا با تجربه بسیار زیاد خود در حوزه طراحی معماری ساختمان با توجه به نیازهای کارفرما و ضوابط معمول در سبک طراحی و پیاده سازی کانسپت فکری متناسب در هر پروژه ای ، همواره پروژه های جذاب و مطرحی را برعهده گرفته و آنها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام رسانده است . ایده های خلاقانه ای که تیم هیرادانا در معماری و معماری داخلی انجام داده است ، باعث شده که به عنوان یک برند معتبر و بین المللی شناخته شود .

شرکت-ساختمانی-1

معماری و دکوراسیون مدرن به عنوان یکی از اصلی ترین ویژگی های ساختمان ها و منازل محسوب می شوند . از این رو شرکت های ساختمانی بسیار زیادی سعی در ارائه جدیدترین متدها در حوزه طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی دارند . یکی از ویژگی های بسیار مهمی که یک شرکت ساختمانی باید داشته باشد ، دانش و تخصص مورد نیاز برای این کار است .

ویژگی های یک شرکت ساختمانی معتبر

معماری و طراحی ساختمان کاری تخصصی است که نیاز به دانش و تجربه دارد از این رو  یک شرکت ساختمانی باید افرادی در تیم خود داشته باشد که به صورت حرفه‌ ای و خلاقانه ، مبانی مربوط به طراحی داخلی ساختمان و دکوراسیون داخلی را به مدرن ترین حالت ممکن پیاده سازی کنند .

 همان طور که می دانید طراحی و اجرای یک پروژه در حوزه دکوراسیون داخلی مدرن ، طراحی ویلا ، بازسازی ساختمان یک کار تیمی است . این کار نیاز به مجموعه‌ای از دانش آموختگان و کارشناسان در حوزه معماری دارد چرا که این افراد بهتر می توانند متدها و روش‌های جدید طراحی داخلی ساختمان را پیاده سازی و اجرا کنند.

پس از اینکه یک شرکت ساختمانی فضا و ساختمان مدنظر برای طراحی داخلی ساختمان به خوبی مورد تحلیل و بررسی قرار داد، می توانند بر اساس نیاز مشتری طراحی دکوراسیون مدرن یا بازسازی ساختمان را اجرا کند.

نیاز صنعت ساختمان سازی به طرح های جذاب در معماری داخلی ساختمان

امروزه صنعت ساختمان سازی و معماری نیاز به نوآوری و ابتکار دارد طرح های سنتی و بعضاً تکراری و کلیشه‌ ای، جذابیت خود را از دست داده اند لذا نیازمند این هستیم که طرح های خلاقانه تر و جذاب تری را در دکوراسیون اداری و طراحی داخلی ساختمان ببینیم. دکوراسیون مدرن و دکوراسیون کلاسیک جذابیت های  بسیار زیادی دارند متاسفانه امروز کمتر شاهد استفاده و پیاده سازی درست و اصولی آن ها هستیم.

یک تیم موفق طراحی و اجاری ساختمان همواره تمام شرایط لازم را برای معماری مدرن و طراحی و اجرای نما ساختمان لحاظ می‌ کنند . به عبارت دیگر آنها سعی دارند با توجه به بودجه و سرمایه ای که در اختیار دارند،  فضاسازی ساختمان ، طراحی داخلی و دکوراسیون اداری را به بهترین شکل و بهینه ترین حالت، اجرا کنند .

یکی از نکات مهمی که همواره باید شرکتهای ساختمانی در دستور کار خود قرار دهند، مشتری مداری است. به این معنا که همیشه باید نظر و دیدگاه مشتری لحاظ شود و سپس متناسب  با آن، طراحی و اجرای ساختمان با  نوآوری ها و خلاقیت های مختلف اعمال شود .

شرکت-ساختمانی-2

مراحل طراحی و اجرا در شرکت ساختمانی

یک شرکت معتبر و حرفه ای در حوزه خدمات طراحی داخلی ساختمان ، فرایند اجرای یک پروژه دکوراسیون داخلی را عمدتاً در چند مرحله انجام می‌دهد. در مرحله اول نیاز است که از محل پروژه بازدید شود.  بازدید از محل پروژه باعث می‌شود که تیم طراحی داخلی بتواند شرایط کلی  را برای بازسازی ساختمان یا بازسازی منزل به خوبی متوجه شود. پس از آن، نیاز است که هدف گذاری برای اجرای معماری مدرن بر اساس دیدگاه ها و نیازهای مشتری صورت پذیرد.  مسلماً برای بازسازی ساختمان و طراحی و اجرای ساختمان ، تطابق نیازها و خواسته ها می تواند مسیر  پروژه را به خوبی مشخص کند. یکی از ویژگی ‌هایی که همواره در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی یا دکوراسیون اداری باید به آن توجه کرد، ایجاد نقشه های دو بعدی و سه بعدی اولیه است .

با انجام دادن این کار  دید بسیار خوبی در حوزه طراحی داخلی ساختمان می توان داشت. یک نقشه یا ماکت می تواند شمای کلی از یک طرح (دکوراسیون داخلی مدرن یا دکوراسیون داخلی کلاسیک)  را برای مشتری و تیم طراحان داخلی ایجاد کند. پس از انجام این کارها و تایید همه موارد ، می توان  طراحی داخلی مورد نظر را نهایی و اجرا کرد.   به عبارت دیگر می توانید  نقشه های اجرایی و برنامه زمانبندی را  تهیه کرده  و پروژه را  آغاز کنید.شرکت-ساختمانی-3

ویژگی ها و مهارت های یک شرکت مجری ساختمانی

یک شرکت معماری و ساختمانی موفق علاوه بر اینکه باید در حوزه ایجاد طرح های نهایی با کمک نرم افزارهای مختلف توانا باشد ، باید بتواند طرح های مختلف را  متناسب با نیاز مشتری و سرمایه  ای که وجود دارد، ایجاد  و پیاده سازی کند. در واقع انتظار از طراح داخلی این است که طرح اولیه را (برای نشان دادن به مشتری) تهیه کند و هدف گذاری مسیر پروژه را به صورت کلی انجام دهد. شاید مهمترین ویژگی  و مهارتی که برای یک طراح داخلی مورد نیاز است، خلاقیت و توانایی در سازماندهی پروژه باشد.

خوشبختانه امروزه نرم افزارهای بسیار کاربردی در حوزه طراحی های دو بعدی و سه بعدی برای ساختمان ها وجود دارد. یعنی یک طراح داخلی می تواند با استفاده از این نرم افزار ها، طراحی داخلی ساختمان را به مشتری نشان دهد. از این رو تسلط بر نرم ‌افزارهای حوزه معماری می تواند یک امتیاز مثبت برای طراحان داخلی در حوزه طراحی نما و بازسازی ساختمان باشد.

کسانی که قصد تغییر در دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان دارند، همواره نیازمند مشاوره هستند. شرکت های ساختمانی معتبر با دادن مشاوره های رایگان و کاربردی به مشتریان سعی می کند تا ایده های بهتر و مقرون به صرفه ای را برای بازسازی منزل و  طراحی نما ارائه دهند.

شرکت-ساختمانی-4

انواع طراحی داخلی ساختمان

در کل می ‌توان گفت چهار نوع طراحی معماری ساختمان وجود دارد . طراحی داخلی ساختمان مسکونی ، طراحی داخلی ساختمان اداری ، طراحی ساختمان تجاری و طراحی ساختمان ویلایی . طراحی ساختمان ها و دکوراسیون اداری نیز امروزه یکی از مهمترین موضوعات برای دفاتر کسب و کارهای مختلف محسوب می‌ شود.

چرا که خیلی از کسب و کارها به خوبی واقف هستند که  طراحی نما و ظاهر دفتر کار آنها می تواند تاثیر بسیار زیادی در حوزه فعالیت های تجاری و اقتصادی آنها داشته باشد. چرا که دفتر یک شرکت، محل رفت و آمد  مدیران، تاجران و همه افرادی است  که در حوزه کسب و کار آنها فعالیت دارند. 

از طرف دیگر معمولاً دفاتر اداری از لحاظ وسعت کوچک هستند و شرایط خاص خود را دارند. از این رو  باید متناسب با نوع فعالیتی که در آنها انجام می ‌شود، از حداکثر فضای ممکن برای کارمندان و کارکنان استفاده کرد. به عبارت دیگر باید تمام نیاز کارمندان و کارکنان در اجرای دکوراسیون اداری لحاظ شود.

مثلاً کارمندان  در ادارات و شرکت ها، نیازمند استفاده از تجهیزات و وسایل بسیار زیادی هستند. طراحان داخلی برای دکوراسیون اداری باید تمام مسائل مربوط به استفاده و بهره برداری از این تجهیزات را در هنگام طراحی و اجرای ساختمان لحاظ کنند.

شرکت-ساختمانی-5

نکات مهم در هنگام طراحی داخلی ساختمان

به همین دلیل است که کارشناسان در این حوزه ، قبل از اینکه به طراحی داخلی ساختمان بپردازند ، نقشه های مختلفی را برای  پروژه ایجاد می ‌کنند تا به بررسی و تحلیل  فضا بپردازند. مثلا یکی از مهمترین موضوعات در طراحی دکوراسیون داخلی، پارتیشن بندی است.  پارتیشن بندی سبب می شود تا شما بتوانید از حداکثر فضای ممکن استفاده کنید. اگر شما پارتیشن بندی خوبی داشته باشید، می تواند از فضاهای کوچک نیز به صورت بهینه استفاده کنید. برعکس اگر پارتیشن بندی خوبی انجام نشود، شاهد هدررفت فضای زیادی خواهید بود.

تناسب رنگها و چیدمان وسایل نیز یکی دیگر از مسائل مهم در طراحی داخلی ساختمان به شمار می روند. مسلماً تناسب رنگها و اهمیت به آن ها می تواند در زیباسازی و جذابیت فضای ساختمان کمک بسیار زیادی کند. طرح و فرم مبلمان نیز می تواند عامل موثری در جذابیت طراحی دکوراسیون داخلی  ادارات و منازل مسکونی باشد.

شرکت-ساختمانی-6

توجه به نورپردازی و تناسب رنگ ها در معماری مدرن داخلی

یکی از موضوعات بسیار مهم در حوزه دکوراسیون داخلی  (چه دکوراسیون داخلی مدرن و چه دکوراسیون داخلی کلاسیک )، نورپردازی و استفاده از پنجره ها و نور طبیعی است. مسلما اگر شما بتوانید در طراحی داخلی خود از نور طبیعی و پنجره های بیشتر استفاده کنید،  بر جذابیت فضا افزوده خواهد شد. از طرف دیگر استفاده از گل و گیاه و دیوار سبز  نیز می ‌تواند باعث ایجاد تنوع و جذابیت در معماری داخلی  شود. از این رو در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی حتماً به این موضوع توجه کنید و از آنها به عنوان گزینه های کارآمد و جذاب استفاده کنید.

هر ساختمانی متناسب با کارایی و شرایطی که دارد ، نیازمند  طراحی مخصوص به خود است .  طراحی داخلی  ساختمان مسکونی با طراحی داخلی ساختمان اداری متفاوت است .  این موضوع در طراحی و اجرای ساختمان تجاری یا ویلایی نیز وجود دارد . بدون شک یکی از اصلی ترین مسائلی که مشتریان برای طراحی داخلی در نظر دارند این است که چگونه دکورهای شیک و زیبا را در خانه خود اعمال کنند.

شرکت-ساختمانی-7

بهینه سازی فضا در معماری مدرن

در طراحی داخلی ساختمان شما باید سعی کنید که تا آنجا که ممکن است از فضاهای خالی استفاده کنید.یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که در هنگام طراحی داخلی ساختمان باید به آن توجه کنید این است که سعی کنید که ارتباط بین اتاق ها یا فضاهای مختلف در ساختمان به سادگی انجام شود. یعنی شما بدون هیچ مشکلی  و به ساده ترین شکل ممکن، بتوانید به نقاط مختلف ساختمان بروید.  فضاهای سنگین و کسالت بار عمدتاً در معماری و تزئینات داخلی، شرایط خوبی را ایجاد نمی کنند.

به طور کلی در هنگام انجام یک پروژه طراحی داخلی، باید در ابتدا مشتری و سبک زندگی و خواسته او را به خوبی در نظر داشته باشید. مهمترین موضوع مشتری مداری و تامین خواسته های  او است.  بودجه و سرمایه نیز اصلی ترین موضوع طراحی داخلی ساختمان محسوب می شود.  مسلما اگر شما سرمایه بیشتری داشته باشید، می توانید سبک ها و المان های بیشتری را در طراحی داخلی  استفاده کنید. اما اگر در بودجه محدودیت دارید،  باز هم می توانید با استفاده از یک تیم حرفه ای در حوزه طراحی داخلی ساختمان ، دکوراسیون مدنظر را اعمال کنید.

شرکت-ساختمانی-8

دکوراسیون داخلی

بدون شک مهمترین قسمت در پروژه دکوراسیون داخلی، بازدید اولیه  است. بازدید ابتدایی از محل پروژه باعث می ‌شود تا درخواست ها و نیازهای مشتری به خوبی شفاف ‌سازی شوند و بر اساس کاربری فضا موضوعات مختلفی مانند تغییرات نور، مسائل امنیتی و کاربردی و ... برای طراحان داخلی مشخص شوند.

در مرحله بعد طراحان داخلی باید به صورت کاملاً دقیق، ابعاد و اندازه های مختلف را برداشت کنند. این اندازه ها و ابعاد باعث می‌ شوند که آنها امکان تغییر، تخریب، بازسازی و ... را به خوبی مورد بررسی و آزمایش قرار دهند. از آنجا که این اطلاعات سبب می ‌شود تا تصمیمات مناسبی برای بازسازی ساختمان یا بازسازی منزل گرفته شود، باید با دقت بسیار زیادی انجام شوند تا نیازهای کارفرما  و مشتری به خوبی تامین شوند.

پس از این مرحله به خوبی می توانید با استفاده از درخواست مشتری و اطلاعاتی که در اختیار دارید، یک طرح قابل قبول، جذاب و مناسب را ارائه دهید. بهترین روش برای اینکه طرح مورد نظر خود را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید، استفاده از نرم‌افزارهای مختلفی است که امروزه در حوزه طراحی معماری داخلی وجود دارد. نرم افزارهای زیادی وجود دارند که به راحتی می توانید طرح های خود را  به صورت دو بعدی و سه بعدی پیاده سازی و اجرا کنید.

شرکت-ساختمانی-9

توجه به فضاسازی ها در طراحی داخلی

از دیگر نکات مهم در طراحی داخلی ساختمان این است که  امکان راه رفتن در فضای ساختمان  به خوبی لحاظ شود. در دکوراسیون اداری این موضوع اهمیت  بیشتری دارد.  چرا که تردد یکی از مسائل اجتناب‌ناپذیر در حوزه فعالیت‌های اداری و  تجاری محسوب می ‌شود. خیلی از طراحان داخلی اعتقاد دارند که مسیرهایی که تردد زیادی  دارند باید حداقل ۹۰ سانتی متر عرض داشته باشد تا رفت و آمد در آن مشکل نداشته باشد.

در حوزه طراحی داخلی ساختمان، شکل، نما و متریال کف پوش ها نیز مسئله مهمی است.  باید متناسب با بودجه، زمان‌بندی و البته نظر کاربر و طراحان داخلی، کف پوش مناسب مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

طراحان داخلی حرفه‌ای معمولاً از عنصر رنگ برای تعادل در دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. اینکه از چه رنگی استفاده کنید، بستگی به کارکرد ساختمان دارد. مسلما در ساختمان های اداری نوع فعالیت و زمینه کسب و کار در انتخاب رنگ به شدت کمک کننده خواهد بود.

شرکت-ساختمانی-10

بازسازی ساختمان و منزل

امروز یک شرکت ساختمانی یا شرکت معماری باید علاوه بر اینکه نیاز و خواسته مشتری را برای طراحی داخلی ساختمان و دکوراسیون اداری اجرا می کند، ایده ها و طرح های خلاقانه ای را هم پیشنهاد دهد تا فضاسازی بهتری برای یک داخل یک ساختمان انجام شود.

اما به جز بحث طراحی داخلی ساختمان امروزه بازسازی ساختمان یا بازسازی منزل با توجه معماری مدرن نیز یکی از مسائل مهم محسوب می شود . معماری سنتی دارای ویژگی های خاص خود بود. امروزه هم متناسب با سلیقه های جدید و هم  نیازهای افراد، لازم است که  معماری مدرن جایگزین آن شود. دکوراسیون کلاسیک عمدتاً فضاهای زیادی را اشغال می کرد. اما دکوراسیون داخلی مدرن از کمترین فضاها استفاده می کنند.

طراحی نما

این موضوعات در طراحی نما نیز وجود دارد. طراحی نما کلاسیک به گونه ای بود که عمدتاً برای به خانه های ویلایی و مسکونی بزرگ در نظر گرفته می‌ شد . اما امروزه بیشتر ساختمان به شکل آپارتمانی ساخته می شوند و از این رو طراحی نما کلاسیک شاید مناسب معماری امروز نباشد.  اگر چه می توان از المان ها و سبک های آن برای تلفیق با معماری نما مدرن نیز استفاده کرد . در طراحی نما مدرن سعی می شود از المان های جدید استفاده شود که جذابیت ها و طرح های جالبی دارند.

شرکت-ساختمانی-11

معماری مدرن

معماری ایرانی و سبک ساختمان سازی نیازمند ایده های خلاقانه جدیدی است . به همین دلیل یک شرکت معماری یا یک شرکت ساختمانی حرفه‌ای باید ایده های تلفیقی و خلاقانه ای را برای معماری مدرن ایجاد کند . در طراحی ویلا کلاسیک عمدتاً شاهد سبک های کلیشه ای هستند . اما طراحی ویلا مدرن می‌ تواند با استفاده از سبک تلفیقی طرح های جذابی داشته باشد .

امروز خیلی‌ ها به واسطه اینکه ساختمان و محل کار آنها در محیط و مکان بسیار مناسبی است قصد تغییر کلی ندارند. بلکه با بازسازی ساختمان یا بازسازی منزل میخواهند نمای داخلی ساختمان خود را با سبک های امروزی همراه کنند . از این رو طراحی داخلی ساختمان متناسب با ایده های جدید می توان گزینه ای مناسب برای آنها باشد .

شرکت دکوراسیون داخلی و معماری هیرادانا :

مفتخریم به شما همراهان گرامی اعلام کنیم با داشتن نیروهایی مجرب و متخصص در بخش طراحی داخلی و اجرای پروژه های مسکونی گرفته تا طراحی داخلی دکوارسیون اداری و حتی دکوراسیون تجاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهیم بود . و با اطمینان این نوید را میدهیم که با واگذاری پروژه طراحی داخلی و یا بازسازی ساختمان خود به شرکت معماری هیرادانا میتوانید کمال خاطر بهترین خروجی و بهره برداری را از جزئیات پروژه داشته باشید . دکوراسیون داخلی که برای شما انجام میدهیم بسیار منحصر به فرد و ویژه خواهد بود و علاوه بر این که تمام سلایق و خواسته های شما در آن اعمال میشود ایده طرحی که در نهایت خلق میشود دارای تمام ویژگی ها و استانداردهای روز دنیای معماری است . تا هم زیبا و لوکس و هم بتواند رضایت خاطر شما را جلب کند .

همچنین شرکت دکوراسیون هیرادانا توانایی طراحی و اجرای نمای ساختمان ( نما مدرن نما کلاسیک ) مسکونی فرهنگی و... اجرای بازسازی ویلا کابینت آشپزخانه و کلیه ی خدمات اجرایی از صفر تا صد ساختمان را به صورت پیمانکاری و پیمان مدیریت را با بهترین خدمات ارائه نماید.

بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | تعمیرات ساختمان | طراحی ویلا | دکوراسیون داخلی | 09125754921 | 021-22172068- 021-22172069

 بازسازی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه | طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی | دکوراسیون تجاری | دکوراسیون مغازه | دکوراسیون محل کار | نمای ساختمان | اجرا دکوراسیون داخلی | دکوراسیون منزل | کناف و سقف کاذب | بازسازی مسکونی | طراحی آشپزخانه | دکوراسیون لوکس | دکوراسیون خانه | دکوراسیون محل کار |کابینت | اجرای دکوراسیون داخلی | مجری دکوراسیون| شرکت معماری

جهت مشاوره با کارشناسان با شماره 09125754921 تماس حاصل فرمایید

9 / 10
از 6 کاربر
ارسال نظر
اصغر سیفی 09194 ... : راپل کار و کفساب آماده به کار
2 0
راپل کار و کفساب هستم 09194912143
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :