طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون کافی شاپ

طراحی داخلی کافی شاپ و اجرای دکوراسیون داخلی کافه کاملا خلاقانه با ایده های نو :  09125754921 

طراحی و اجرای چنین فضایی برای ما بیشتر بخاطر علاقه برای خلق فضاهایی جذاب این چنینی است تا توجیه اقتصادی .

ما چنین پروژه هایی را عاشقانه شروع میکنیم تا در نهایت بتوانیم قهوه ای را با آرامش صرف کنیم

دکوراسیون کافی شاپ

نوشیدن قهوه در یک مجموعه مستقل که تخصص آن سرو انواع قهوه و نوشیدنی ها است امتیاز های بسیار زیادی دارد . چنین کاربری هایی تنها بر روی کیفیت نوشیدنی ها توجه میکنند و در نتیجه کیفیت بالایی را به مشتری ارایه میدهند . دکوراسیون داخلی کافی شاپ هم بر روی لذت بخش تر شدن قهوه و نوشیدنی ها تاثیر گذار است . طعم مطلوب یک قهوه خوب به همراه یک دیزاین عالی و دلچسب با تمام جزئیات از مبلمان تا تمامی تزئینات به کار رفته کامل می شود و لذت بیشتری از نوشیدن قهوه به مشتری ها دست می دهد . صاحبان کافی شاپ باید تمام توجه خود را برای ایجاد محیطی دنج و آرم بخش به کار ببرند و به نوع دکوراسیون کافه خود اهمیت بدهند تا برای مشتری ها فضای مناسب و خاطره انگیزی به وجود بیاورند . در ادامه تلاش میکنیم تا مطالبی در جهت اصول و دیزاین داخلی برای ایجاد محیطی لذت بخش و کاربردی ارایه کنیم تا با استفاده از آنها بتوانید به ویژگی های بی نظیری در طراحی کافی شاپ خود در نظر بگیرید .

دکوراسیون-کافی-شاپ-1

بهترین شرکت در طراحی داخلی مدرن کافی شاپ و یا دکوراسیون کلاسیک کافه : 09127305449

کافی شاپ ها نسبت به طراحی رستوران گرایش بیشتری به متفاوت شدن و خاص بودن دارند که این ویژگی ها هم در بحث موقعیت مکانی کافه و هم در زمینه ی دکوراسیون داخلی کافی شاپ مطرح می شود . در واقع دکوراسیون داخلی می تواند در دلچسب شدن طعم قهوه نیز کمک بزرگی باشد . برای تمامی افراد دکوراسیون داخلی هر فضایی به خصوص فضاهایی که به منظور کسب آرامش و اوقات فراغت مورد استفاده قرار میگیرد اهمیت بسیار بالایی دارد . برای طراحی داخلی کافی شاپ عموما از تابلو ها و یا اشیاء هنری با مضمون طنز گونه و جالب در گوشه و کنار محیط برای ایجاد جذابیت استفاده می شود .

دکوراسیون-کافی-شاپ-2

برای دکوراسیون کافی شاپ می توان از صندلی هایی با فرم های متفاوت استفاده کرد اما لازم است در انتخاب آن ها علاوه بر متفاوت بودن فاکتور مهم راحتی نیز توجه کنید چرا که تقریبا تمامی افراد تمایل دارند بر روی یک مبل راحت بنشینند و قهوه خود را میل کنند و هر چقدر در انتخاب یک مبل راحت بیشتر موفق باشیم می توانیم مشتری را مدت زمان بیشتری در کافه نگه داریم تا به این صورت نوشیدنی های دیگری سفارش دهد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-3

دیزاین کافی شاپ

برای چیدمان کافی شاپ باید موارد زیادی از قبیل رنگ بندی با توجه به اصول روانشناسی ، نورپردازی مناسب و خاص ، نحوه ی قرار گیری چیدمان و مبلمان ، کانتر و قسمت حسابداری مورد بررسی دقیق و کامل قرار بگیرد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-4

برای کسب مشاوره و کسب اطلاعات می توانید با شماره های 09125754921 و یا 09127305449 تماس حاصل نمایید .

طراحی داخلی کافی شاپ

به منظور طراحی کافی شاپ در تهران و شهرستان ها قوانینی در کشور وجود دارد که مطابق با این قوانین بایدها و نباید هایی معین شده است که لازم است دکوراتور ها و صاحبان کافی شاپ تمامی موارد را در نظر بگیرند . به طور مثال استفاده از برخی از المان ها و نماد ها به هیچ عنوان نباید در طراحی داخلی به کار رفته باشد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-5

برای طراحی کافی شاپ نیز مانند دیگر بخش های طراحی دکوراسیون و معماری سبک های متفاوتی وجود دارد که هر سبک نمادها و نشانه های مخصوص به خود را در جهت بهتر شدن مجموعه در اختیار طراحان قرار میدهد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-6

اصول طراحی کافی شاپ

مهمترین اصل در طراحی ، رعایت و در نظر گرفتن تناسبات در ویژگی های دکوراسیون مدرن ، سنتی و یا دکوراسیون کلاسیک است چرا که دیگر سبک های موجود به نوعی زیر شاخه ای از این سبک ها محسوب میشوند .

برای داشتن یک کافی شاپ با دکوراسیون کلاسیک لازم است تا از نمادها و المان هایی که در دکوراسیون کلاسیک به کار می رود استفاده شود . به طور مثال برای طراحی کافه وسترن باید از نمادهایی چون چکمه ، درب های بادبرنی ، کلاه های کابویی ، قرار دادن بشکه های چوبی به جای کانتر و حتی صندلی هایی با سبک طراحی وسترن استفاده شود .

دکوراسیون-کافی-شاپ-7

بهترین مدل ها در طراحی داخلی کافی شاپ : 09127305449

انواع سبک ها در دکوراسیون داخلی کافی شاپ

سبک صنعتی

سبک صنعتی را می توان از سبک های بسیار محبوب در طراحی کافی شاپ ها دانست . همانطور که از نام آن می توان متوجه شد این سبک از فضای کارگاه ها و کارخانه ها برای دکوراسیون الهام گرفته است . در کافی شاپی که به این سبک دکوراسیون شده باشد ، اغلب نور استفاده ی کمی دارد و همان نوری هم که استفاده می شود بیشتر به رنگ زرد می باشد . مبلمان فلزی ، دیوارهایی از جنس آجر ، لوله هایی که چه در سقف و چه در دیوار آشکار هستند ، تیرهای مشخص در سقف و ... همه و همه از ویژگی های ظاهری این سبک می باشند . رنگ هایی که در این سبک دکوراسیون در کافی شاپ ها استفاده می شود بیشتر رنگ های تیره مانند خاکستری ، قهوه ای ، برنزه و ... می باشند .

دکوراسیون-کافی-شاپ-8

سبک مدرن

دکوراسیون مدرن نیز در دسته ی پرطرفدارترین و محبوب ترین سبک ها برای دکوراسیون داخلی کافی شاپ محسوب می شود . این سبک در دکوراسیون کافی شاپ نیز مانند دکوراسیون دیگر فضاها عمل می کند . یعنی سادگی را بیشتر از هر چیز دیگری ارزش می شمارد . از متریال هایی مانند شیشه ، چوب ، آجر ، سیمان و ... می توان در این سبک بهره برد . رنگ های استفاده در این سبک در طراحی کافی شاپ نیز اغلب روشن و ملایم می باشند . اما بنا به سلیقه ی کارفرما می توان از رنگ های تندی مانند قرمز ، آبی نفتی ، نارنجی و ... نیز در قسمت هایی از فضا بهره برد . اغلب مبلمان استفاده شده در دکوراسیون مدرن کافی شاپ ها ساده بوده و فضای کافی شاپ دارای فضای باز و نور به اندازه ی کافی می باشند . حتی می توان از گیاهان و عناصر تزیینی نیز در فضای این سبک کافی شاپ بهره برد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-9

سبک وینتج

سبک وینتج را می توان سبکی الهام گرفته از المان ها و ویژگی های دهه پنجاه و شصت دانست . در این نوع دکوراسیون همه چیز حس و حالی قدیمی دارد و فضای کافی شاپی که به این سبک دکوراسیون می شود ، می تواند به شما این احساس را بدهد که به گذشته رفته اید و در آن زمان حضور دارید . صندوقچه های چوبی ، عناصر دکوراتیو آنتیک ، شمعدانی ها و آینه ها ، رنگ هایی مانند کرم و قهوه ای و سفید ، قوطی های مخصوص و نقش و نگارهای قدیمی می تواند از جمله ویژگی های این سبک در دکوراسیون داخلی کافی شاپ باشد .

سبک هیگ

هیگ یک کلمه ی دانمارکی به معنی شادی می باشد که این شادی را در سبک دکوراسیون خود نیز نشان می دهد و القا می کند . در این سبک بیشتر سعی در گرم و صمیمی نشان دادن کافی شاپ می شود . کافی شاپ هایی که به این سبک دکوراسیون می شوند اغلب دارای کاناپه هایی راحت با کوسن های مخمل و نرم ، صندلی های راحت و ... می باشند . رنگ های روشن مانند قهوه ای روشن ، کرم ، سفید و خاکستری نیز در این سبک استفاده ی زیادی دارند .بارسازی ساختمان کافه به این سبک میتواند بسیار جذاب باشد .

سبک روستیک

سبک روستیک نیز به جرات جزء محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی کافی شاپ به خصوص در ایران به شمار می رود . این سبک به استفاده از عناصر چوبی و متریال ها به همان صورتی که هستند علاقه ی زیادی دارد به همین دلیل کافی شاپ هایی که به این سبک دکوراسیون می شوند اغلب دارای میز و صندلی های چوبی ، گیاهان به عنوان عنصر دکوراتیو ، وسایل حصیری و ... می باشند . در واقع از آنجایی که سبک روستیک درواقع همان سبک روستایی می باشد و در روستاها نیز برای چیدمان منزل از متریال هایی که در دسترس بوده استفاده می شده دارای همچین ویژگی هایی می باشد . این سبک می تواند فضایی گرم و صمیمی و دنج را برای افراد خلق کند که دارای زیبایی های خاص به دور از دغدغه های مدرنیسم می باشد و به همین علت می توان گفت افراد به طور خارق العاده ای جذب آن می شوند .

دکوراسیون-کافی-شاپ-10

متریال های محبوب در دکوراسیون داخلی کافی شاپ

چوب

از چوب در دکوراسیون داخلی کافی شاپ می توان برای طراحی میز و صندلی ، استفاده به عنوان کفپوش ، استفاده به عنوان دیوارپوش ، برای خلق عناصر تزیینی و ... استفاده برد . درواقع چوب دارای استفاده های گسترده ای می باشد و به دلیل بافت خاصی که دارد می توان آن را به انواع شکل ها در آورد . همچنین این متریال به خوبی می تواند در کنار دیگر متریال ها قرار بگیرد به همین دلیل برای استفاده در کافی شاپ بسیار محبوب می باشد . همچنین می توان به این نکته اشاره نمود که چوب در انواع سبک های دکوراسیون داخلی استفاده ی زیادی دارد و به همین دلیل جزء پرطرفدارترین متریال ها به شمار می رود . چوب خاصیت شکل پذیری و رنگ پذیری خوبی دارد و می تواند در برابر عوامل مختلف مقاوم باشد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-11

اجرای دکوراسیون کافی شاپ با بهترین شرکت معماری :09125754921

آجر

آجر نیز جز متریال های محبوب در دکوراسیون داخلی کافی شاپ می باشد . کافی شاپ ها اصولا دارای فضاهای خاص با بافت های خاص در داخل خود می باشند و به همین علت می توان از آجر برای پوشش دیوارهای یک کافی شاپ بهره برد . این متریال که متریالی سنتی و پرطرفدار در کشور ما محسوب می شود امروزه با کارهای مختلفی که روی آن صورت گرفته دارای مقاومت بیشتری شده و طرح های خلاقانه ی زیادی را می توان با آن به اجرا در آورد . از طرفی این متریال نیز در سبک هایی مانند مدرن ، وینتج ، روستیک و ... استفاده می شود و به خوبی در کنار دیگر متریال ها قرار می گیرد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-12

فلز

فلزها که شامل آلومینیوم ، آهن ، استیل و ... می شوند می توانند به صورت های مختلف در دکوراسیون داخلی یک کافی شاپ مورد استفاده قرار بگیرند . پایه های میز ، چراغ ها و عناصر تزیینی ، میز به طور کلی و ... می توانند از انواع فلزها ساخته شوند . سبک هایی مانند صنعتی از این نوع متریال به وفور استفاده می کنند و در سبک مدرن نیز به صورت استفاده ی محدود طرفدار زیادی دارد . با توجه به نوع و رنگ فلز ، فلز می تواند به فضا حس و حالی خاص و دارک بدهد و همچنین می تواند باعث درخشانتر و جلوه گرتر شدن فضا بشود . از طرفی این متریال به راحتی می تواند در کنار دیگر متریال ها مانند شیشه ، چوب و ... قرار بگیرد و به همین دلیل می تواند پرکاربرد باشد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-13

انواع میزها در دکوراسیون داخلی کافی شاپ

  • انواع میز از نظر فرم

میزهای کافی شاپ می توانند از نظر فرم به دسته های مختلفی تقسیم شوند که هر کدام بستگی به شرایط مختلفی دارد . از جمله ی میزها از نظر فرم می توان به میزهای دایره ای شکل ، میزهای بیضی شکل ، میزهای مستطیلی ، میزهای مربعی و میزهای بدون فرم خاص اشاره نمود . در ابتدا باید اشاره نمود که فرم یک میز با توجه به سبک دکوراسیون و متراژ فضا و قسمتی از فضا که قرار است میز در آن قرار بگیرد بستگی دارد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-14

  • میزهای مربعی در دسته ی پرطرفدارترین میزهای کافی شاپ قرار می گیرند چرا که می توانند مناسب دو یا چهار نفر طراحی شوند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند . این میزها برای گوشه های دنج نیز بسیار مناسب است و با انواع متریال ها می تواند ساخته شود و در انواع سبک ها نیز می توان از آن استفاده نمود .

دکوراسیون-کافی-شاپ-15

  • میزهای مستطیلی نسبت به ظرفیت خود می توانند افراد بیشتری را در دور جای دهند به همین علت می توانند هم برای ایجاد تنوع فضایی در کافی شاپ و هم برای زمانی که افراد زیادی با یکدیگر به کافی شاپ می آیند مناسب باشد . این نوع میز با توجه به متراژ کافی شاپ می تواند در گوشه و یا وسط فضا قرار بگیرد . همچین این نوع میز را نیز می توان در انواع سبک ها با انواع متریال ها طراحی و اجرا نمود .
  • میزهای دایره ای در کافی شاپ ها بیشتر در ابعاد کوچک استفاده می شوند تا فضای کمی را بگیرند . استفاده از این نوع میز زیاد مرسوم نیست اما برای ایجاد تنوع فضایی می توان از آن بهره برد . البته که اگر کافی شاپ دارای متراژ زیادی باشد استفاده از آن آسان تر خواهد بود . این نوع میز بیشتر در سبک هایی مانند سبک مدرن و مینیمال استفاده می شوند .

دکوراسیون-کافی-شاپ-16

  • میزهای بیضی شکل که یکی دیگر از انواع میزها می باشند نیز مانند میزهای مستطیلی دارای مزایای زیادی می باشند اما از آنجایی که دارای فرم خاصی می باشند که با هر نوع دکوراسیون و المانی به راحتی هماهنگ نمی شود ، زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد . اما می توان از این نوع میز در سبک هایی مانند سبک وینتج بهره برد . چرا که میزهای بیضی شکل در گذشته محبوبیت زیادی داشته اند .

دکوراسیون-کافی-شاپ-17

  • انواع میز از نظر جنس

میزهایی که در کافی شاپ ها استفاده می شوند از نظر جنس و متریالی که از آن ساخته می شوند نیز می توانند بسیار متفاوت باشند که از جمله ی محبوب ترین آن ها می توان به میزهای فلزی ، میزهای چوبی و میزهای شیشه ای اشاره نمود . این جنس میزها را با انواع فرم ها در انواع کافی شاپ ها و سبک های دکوراسیون مختلف می توان مشاهده نمود .

  • میزهای فلزی که در سبک هایی مانند صنعتی و وینتج و مدرن می توانند بسیار محبوب باشند دارای استحکام خوبی و به فضا حس و حالی خاص می بخشند و این نوع میزها اغلب دارای رویی شیشه ای می باشند که استفاده از آن ها را آسان می کند . این دو متریال در کنار یکدیگر می توانند باعث جلوه گرتر و درخشان تر شدن فضا شوند .
  • میزهای چوبی را می توان ادعا نمود که از محبوب ترین نوع میزها برای استفاده در کافی شاپ ها می باشند . این نوع میزها می توانند به راحتی در انواع سبک ها استفاده شوند و از طرفی به دلیل اینکه می توان از انواع چوب ها میزها را تولید نمود دارای تنوع در بافت و رنگ نیز می باشند . به دلیل منعطف بودن می توان از این نوع متریال میزهایی با فرم ها و شکل های مختلف نیز تولید نمود . چوب متریالی مقاوم نیز باشد و به دلیل طبیعی بودن حس گرما و صمیمیت را به فضا می بخشد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-18

ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

  • استفاده از چراغ های تزیینی و نورپردازی به صورت خلاقانه

یکی از ترفندهای دکوراسیون داخلی کافی شاپ که امروزه به آن توجه زیادی می شود استفاده از چراغ های تزیینی با طراحی های خاص می باشد . درواقع چگونگی نورپردازی در فضای کافه اهمیت زیادی دارد به صورتی که می تواند آن را به کافی شاپی دنج ، کافی شاپی دلباز و ... تبدیل کند .

دکوراسیون-کافی-شاپ-19

چراغ های آویزان سقفی و چراغ های دیواری و ریسه ها از محبوب ترین منابع نوری که در کافی شاپ استفاده می شوند می باشند . البته باید توجه نمود که چگونگی این چراغ ها و شدت نور و رنگ نورها به سبک دکوراسیونی که برای دکوراسیون کافی شاپ انتخاب و استفاده می شود بستگی دارد و به همین دلیل حتما باید در انتخاب آن ها سبک دکوراسیون را مد نظر نمود .

دکوراسیون-کافی-شاپ-20

طراحی فضایی برای کتابخوانی

یکی از ترندهای طراحی داخلی کافی شاپ استفاده از کتاب و کتابخانه در قسمتی از فضای آن می باشد . کافه کتاب ها این روزها محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کرده اند و خدمات آن ها به این گونه است که محلی برای نگهداری کتاب در صورت نیاز مشتریان به مطالعه و یا برای نگهداری کتاب های فروشی در آن ها طراحی می شود . درواقع تفاوتی ندارد که قسمت بزرگ و مخصوصی از کافه به کتابخانه و کتاب ها اختصاص داده شود و یا از کتاب ها درون قفسه ها برای جداسازی میزها و فضاها و ... استفاده شود ، به هر حال تاثیر مثبتی روی کافی شاپ خواهد گذاشت و باعث محبوبیت بیشتر آن خواهد شد .

دکوراسیون-کافی-شاپ-21

استفاده از عناصر هنری و آنتیک

کافی شاپ ها به داشتن دکوراسیون منحصر به فرد و عناصر دکوراتیو خاص مشهور هستند . از جمله طرح هایی که درون بسیاری از کافی شاپ ها اعمال می شود طراحی دیوار عکس می باشد . می توان تمامی دیوارها را با قاب نقاشی ها و عکس ها و عناصر دکوراتیو دیواری آنتیک پوشش داد و همچنین می توان تنها یک دیوار را برای شاخص تر شدن اینگونه نمود . البته اگر هر دیوار یک کافی شاپ دارای طراحی و دیزاین متفاوت و خاصی باشد برای عکاسی و جذب مشتری بهتر خواهد بود . عکس افراد قدیمی ، هنرمندان ، افراد بزرگ و مشهور دنیا ، شخصیت های خاص داستانی و ... از جمله مواردی هستند که می توانند با قاب های آنتیک و خاص در کافی شاپ ها استفاده شوند .  

دکوراسیون-کافی-شاپ-22

طراحی داخلی با الهام از کانسپتی خاص

یکی دیگر از ترندهای طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ استفاده از یک کانسپت خاص برای طراحی می باشد . برای مثال می توان گفت می توان از کتاب ها و سریال ها و فیلم های مطرح دنیا مانند هری پاتر ، پدر خوانده ، اینسپشن و ... الهام گرفت و فضای کافه را با المان ها و ویژگی های خاص مربوط به این سریال ها طراحی و دکوراسیون نمود . این ترند بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد چرا که هم افرادی که به آن فیلم ها و سریال ها علاقه مند هستند تمایل به حضور در این کافه خواهند داشت و هم افراد دیگر را به بودن در آنجا علاقه مند می کند . این سبک کافی شاپ ها در سرتاسر دنیا در هر شهر به عنوان جاذبه ی گردشگری نیز شناخته می شوند چرا که این داستان ها در سرتاسر دنیا محبوب بوده و توریست های بسیاری نیز به محض با خبر شدن از این که کافی شاپی با طرح فیلم مورد علاقه ش در شهری که حضور دارد وجود دارد ، به آن سر خواهد زد .

خلق گوشه های دنج

کافی شاپ ها  به فضای دنج برای جذب مشتری نیاز بسیاری دارند . چرا که به طور کلی کافی شاپ محلی برای گذران وقت و آزاد شدن ذهن افراد می باشد و گوشه های دنج می تواند گزینه ی مناسبی برای این نکته باشد . از طرفی افراد بسیاری گوشه ها و فضاهایی را که بتوانند تبدیل به پاتوق کنند و آرامش خاصی از آن بگیرند را بسیار ترجیح می دهند . با استفاده از کاناپه و صندلی و عناصر دکوراتیو مناسب می توان قسمت هایی از یک کافی شاپ را تبدیل به گوشه های دنج آن نمود . اصولا این گوشه های دنج از نور کمتری نسبت به دیگر قسمت های کافی شاپ برخوردار می باشند که همین نکته به دنج شدن آن ها کمک می کند و می توان گفت نسبت به دیگر قسمت ها کمتر در چشم بوده و مشخص می باشند .

دکوراسیون-کافی-شاپ-23

طراحی فضای بازی

یکی از راه های گذران وقت افراد با دوستانشان رفتن به کافی شاپ و یکی از راه های خوش گذشتن به آن ها انجام بازی های مختلف می باشد . امروزه کافی شاپ ها حتی اگر کافه بازی نباشند سعی می کنند از یک یا دو بازی مخصوص در کافی شاپ خود بهره مند باشند تا بتوانند آن را به عنوان خدمات به مشتریان خود عرضه کنند . هر چه خدماتی که یک کافی شاپ ارائه می دهد خاص تر باشد ، افراد بیشتری تمایل به رفتن و ماندن در آن جا می کنند . در واقع شاید هدف اصلی کافی شاپ جمع شدن افراد و خوردن خوراکی خاصی باشد اما کافی شاپ های زیادی هستند که ممکن است آن خوراکی ها را با کیفیت بالا تولید کنند و برای متمایز شدن نیاز است که به فکر خلق فضاهای مختلف مانند فضای بازی بود تا افراد را به کافی شاپ جذب نماید .

استفاده از میز و صندلی در فضای باز

همانطور که افرادی علاقه مند به استفاده از گوشه های تاریک و دنج می باشند افرادی نیز می باشند که به نشستن در فضای باز و استفاده از خدمات کافی شاپ تمایل بیشتری دارند . اگر کافی شاپ شما بالکن و یا حیاط دارد و حتی اگر کنج کوچه و خیابانی است که می توان از بیرون آن استفاده نمود بهتر است که حتما از دو یا سه میز کوچک در فضای باز آن برای نشستن افراد بهره ببرید . مطمئن باشید که این کار باعث جذب مشتریان زیادی خواهد شد و کافی شاپ شما را تبدیل به مکانی به یاد ماندنی برای افراد می کند و آن ها را دوباره و دوباره به آنجا می کشاند .

هزینه ی طراحی دکوراسیون کافی شاپ

هزینه ی طراحی دکوراسیون یک کافی شاپ می تواند به عوامل مختلفی مانند متراژ کافی شاپ ، متریال هایی که در آن استفاده می شود ، سبک دکوراسیون ، تیمی که پروژه را بر عهده دارد و ... بستگی داشته باشد . سبک های مختلف از متریال های مختلف استفاده می کنند و متریال ها نیز در مقایسه با یکدیگر دارای هزینه های مختلفی می باشند . به همین علت می توان گفت برای مثال دکوراسیون یکی کافی شاپ با متراژ مشخص به سبک مدرن با کافی شاپی به همان متراژ به سبک وینتج متفاوت خواهد بود . از طرفی تیمی که کار را بر عهده می گیرد با توجه به حرفه ای بودن و میزان تجربه و رزومه می تواند درخواست حق الزحمه متفاوتی کند ولی به طور کلی این تفاوت در حق الزحمه زیاد نخواهد بود اما به هر حال وجود دارد . از طرفی بدیهی است که هر چقدر مساحت یک فضا بیشتر باشد به متریال ها و عناصر بیشتری برای دکوراسیون نیاز دارد . به همین علت کافی شاپ هایی با متراژ بیشتر هزینه ی دکوراسیون داخلی بیشتری را به کارفرما نسبت به کافی شاپ هایی با متراژ کم ، تحمیل می نمایند . به طور کلی نمی تواند هزینه ی کلی دکوراسیون داخلی یک کافی شاپ را گفت اما بعد از بررسی فضا و مشورت با کارفرما می توان هزینه ی احتمالی را تخمین زد . 

دکوراسیون-کافی-شاپ-24

هزینه دکوراسیون داخلی کافی شاپ :09125754921

دکوراسیون کافی شاپ سنتی

برای این منظور باید ابتدا مشخص کنیم که وقتی میخواهیم یک چیدمان سنتی در کافی شاپ خود داشته باشیم منظور ما از سنتی اصول مورد استفاده در دهه های شمسی مد نظر است یا میلادی مثلا برای سنتی های شمسی لازم است از گره چینی ، پنجره های ارسی و دیگر المان های مورد استفاده در این سبک استفاده شود و در صورتی که تمایل به پیاده سازی حال و هوای دهه های میلادی را داشته باشیم باید از سبک روستیک استفاده کنیم که خود دارای نشانه ها و قواعدی است که برای بهتر شدن طراحی باید از آنها پیروی کنیم .

دکوراسیون-کافی-شاپ-25

 از پروژه های بازسازی ساختمان و بازسازی و دکوراسیون  شرکت دکوراسیون  هیرادانا دیدن فرمایید .

7 / 10
از 11 کاربر
ارسال نظر
علیرضا : کافی شاپ در شهر شاندیز مشهد
4 0
میخوام با ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون یه قسمت تقریبا۵۰۰ متر مربعی رو کافی شاپ کنم لطفا راهنمایی کنید
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام . لطفا با شماره های ما تماس بگیرید
علی : قیمت کافه کوچک اجراش قیمتش چقدر میشه 20 ...
4 2
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام لطفا با شماره های ما تماس بگیرید مشاوره خدمتتون ارائه کنیم
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام حدود 12 میلیون تومان. در خدمتتون هستیم.
گلناز : کافی شاپ
1 0
من یک کافی شاپ ۷۰ متری در سمنان دارم برای بازدید میاید؟
Ali : کافه
1 2
سلام وقت بخیر یه فضا به متراژ 70متر در غرب تهران با مبلغ 150میلیون میشه یه کافه لاکچری طراحی بفرمایید
ایمان : کافه
1 2
سلام میخوام یک کافه ی ۷۰ متری در اصفهان رو بازسازی کنید،راهنمایی می‌کنید ؟
عسل : کافه
0 0
طراحی و اجرای کافی شاپ در تهران چقدر هزینه داره؟
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :