طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

تعمیر ساختمان بتنی

تعمیر ساختمان بتنیهر ساختمانی که در شهر و روستا ساخته میشود بنا بر نوع و کیفیت مواد سازنده آن عمر مفیدی برای آن در نظر گرفته میشود که این ساختمان در طی مدت این طول عمر میتواند به بهترین نحو ممکن پایدار بوده و افراد خانواده در آن به راحتی زندگی کنند. در صورتی که عمر ساختمان رو به پایان باشد کم کم شاهد ایجاد نقص هایی در گوشه کنار ساختمان خواهیم بود که نشان دهنده ی این است که ساختمان نیازمند تعمیر،  بازسازی و یا تخریب و نوسازی می باشد. یکی از انواع ساختمانهایی که امروزه ساخته می شود ساختمان بتونی می باشد. این نوع از ساختمان ها بر مبنای پایه های بتونی ساخته میشوند که در نتیجه آن طول عمر ساختمان در نتیجه بالاتر از سایر انواع ساختمانها می باشد.
اما گاهی نیاز به تعمیرات ساختمان بتنی نیز احساس میشود. در این مواقع باید چه کار کرد؟؟ بسته به اینکه نوع تعمیری که مورد نیاز می باشد باید اقدامات خاصی انجام داد. ممکن است  لوله ای در ساختمان ترکیده باشد و آب خارج شده از آن به دیوار ها سرایت کرده و باعث نم زدگی آن شود. به همین دلیل به تعمیر ساختمان بتنی خود نیازمندید. ابتدا باید منطقه ای که در آن لوله ترکیده است را شناسایی و سپس دیوار را به حدی که به لوله ی پوسیده برسیم بشکافیم. سپس لوله ی پوسیده را از دو سر زانو ی آن و یا به وسیله ی برش جدا کنیم و آنرا با لوله ی جدید جایگزین کنیم.در صورتی که بتوانیم لوله را از دو سر زانوی آن جدا کنیم کار راحت تری در پیش داریم اما اگر لوله را از وسط برش دهیم بایستی قسمت برش خورده ی لوله که در دیوار مانده است را خط دار کرده تا بتوان به وسیله ی رابط آنرا به لوله ی جدید وصل کرد.
پس از جای گذاری لوله میتوان دیوار چینی مجدد انجام داد و به وسیله ی گچ و یا سیمان مراحل تعمیر ساختمان بتنی خود را به پایان برسانید. این تنها بخش کوچکی از تعمیرات ساختمان بود که برای شما شرح داده شد. چنانچه ساختمان بتونی شما نیاز به تعمیر و بازسازی ساختمان دارد میتوانید با شماره های درج شده در انتهای سایت با شرکت دکوراسیون داخلی و معماری هیرادانا تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت به محل زندگی شما آمده و کار تعمیرات ساختمان شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود تا جلوی خسارت های بیشتر نیز گرفته شود.
 
10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :