طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون آشپزخانه

طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه از صفر تا صد تخصص ما می باشد .

طراحی داخلی آشپزخانه لوکس. 

با شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا تماس بگیرید: 09125754921 و 021-22172068 و 021-22172069 

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه یکی از اصلی ترین بخش ها در دکوراسیون منزل محسوب میشود . چرا که هم از لحاظ بصری و زیبایی و هم از لحاظ کاربری تاثیرات مهم و بسیاری در دکوراسیون داخلی آشپزخانه میگذارد . برای طراحی آشپزخانه باید در نظر بگیریم که هدف از اجرای کابینت ها تنها قرار دادن وسایل نیست پس نباید اجزای طراحی شده منحصر به محلی برای نگه داری وسایل باشند بلکه نکته ای که بسیار حایز اهمیت است جزئیات طراحی کابینت آشپزخانه است که باید هم از لحاظ زیبایی خاص و مناسب برای نیازهای خانواده باشد و هم از لحاظ فنی اصول و استاندارهای ارگونومیک را رعایت کرده باشد تا بتواند آسایش و راحتی را برای اعضای خانواده فراهم سازد .

 در اینجا میتوانید تصاویری از دکواسیون آشپزخانه مدرن مشاهده کنید .

 https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/aphoto_2017-02-01_13-15-08.jpg

 

بیشترین بخش از آشپزخانه را کابینت ها اشغال می کنند پس لازم است در طراحی کابینت آشپزخانه ظرافت و حساسیت بالایی را داشت . دو فاکتور مهم در طراحی دکوراسیون کابینت آشپزخانه اول متریال مورد استفاده و دوم نوع طراحی آن است .

اگر چه این روزها اغلب مردم تمایل دارند تا دکوراسیون داخلی مدرن برای خانه و یا آشپزخانه خود داشته باشند اما هنوز تعدادی از مردم علاقه دارند تا به طور سنتی و کلاسیک آشپزخانه خود را چیدمان کنند .

آشپزخانه کلاسیک به دلیل ماهیت خود دارای سنگینی و شکوه بسیاری است که موجب میشود تا خانه کلاسیک بسیار با وقار و سنگین جلوه شود . برای طراحی و اجرای کابینت کلاسیک میتوان از کابینت چوبی ممبران استفاده کرد . ممبران نوعی چوب برای کارهای کلاسیک است که در هر رنگی قابل دسترس است که معمولا توصیه میشود از رنگهای تیره همانند مشکی و یا قهوه ای و همینطور رنگ های روشنتر و گرمتر مانند رنگ کرم و سفید در ساخت کابینت آشپزخانه استفاده شود و با ایجاد طرح های نقش برجسته و کنده کاری هایی بر روی ام دی اف و یا چوب دکور آشپز خانه خود را تکمیل کرد .

در اینجا میتوانید مجموعه ای از تصاویری از دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک و سنتی را مشاهده کنید .

 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/photo_2017-02-20_14-33-19.jpg

 

اگر از دکوراسیون منزل خود خسته شده اید و میخواهید تغییر دکوراسیون خانه خود بدهید تغییر دکوراسیون کابینت ها میتواند ایده بسیار مناسبی برای تغییر دکوراسیون خانه تان باشد چراکه این کار نتایج بسیار رضایت بخشی به همراه دارد که ممکن است شما را از تغییر دادن بقیه بخشهای منزل منصرف کند .

 هنگامی که میخواهیم برای کابینت ها رنگی را انتخاب کنیم بهتر است از دو رنگ مکمل بهره گیریم تا امکان ایجاد یک دکوراسیون لوکس در آشپزخانه فراهم شود .

در اینجا میتوانید تصویری از بهترین رنگبندی ها را در دکوراسیون داخلی خود مشاهده کنید. 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/photo_2016-10-04_09-00-44.jpg

نکته ای که در انتخاب رنگ کابینت ها وجود دارد متراژ آشپزخانه است که نقش مهم و اساسی را در این بخش عهده دار است . در آشپزخانه کوچک توصیه میشود تا با یک ترکیب خوب از رنگهای سرد و گرم ملایم استفاده شود چرا که رنگهای تند و جیغ در زمان کوتاهی موجب دلزدگی میشود و موجب میشود تا بخواهید دوباره کابینت ها را تغییر دهید.

جهت بازدید و مشاوره در خصوص نصب کابینت و دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود با شماره های 09125754921 و 021-44274146 تماس حاصل فرمایید

 کابینت آشپزخانه | طراحی داخلی | دکوراسیون آشپزخانه | اجرای کابینت | بازسازی ساختمان | دکوراسیون داخلی | بازسازی منزل | بازسازی آشپزخانه | طراحی آشپزخانه

10 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :