طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون داخلی آرایشگاه

طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه و سالن پذیرایی | دکوراسیون آرایشگاه مردانه | دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه 22172069 - 22172068

طراحی دکوراسیون آرایشگاه

 مبحث طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه جزء مواردی است که صاحبان آرایشگاه ها باید به آن بپردازند تا بتوانند رضایت مشتری ها را جلب نمایند .

در چنین مشاغلی علاوه بر اینکه لازم است تا افراد و کارکنان با تجربه باشند و خدماتی که ارایه می شود کیفیت بالایی داشته باشد اجرای یک چیدمان مناسب برای آرایشگاه نیز می تواند یکی از ابزاری باشد که در جهت بهبود کسب وکار می توان از آن بهره گرفت .

انتخاب سبک برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است و موارد بسیار زیادی می تواند در انتخاب آن تاثیر گذار باشد که از جمله این موارد مردانه یا زنانه بودن آرایشگاه است همچنین بسیاری موارد دیگر شامل طرح ، رنگبندی ، تجهیزات ، نور پردازی و ... وابسته به سلیقه ی کارفرما می باشد به همین جهت است که وقتی مشتری وارد محیط می شود به نوعی می تواند با سلیقه و روحیات مجموعه آشنا شود و بسیاری از افراد که مهارت بالایی دارند می توانند با در نظر گرفتن نوع دکوراسیون و اهمیتی که کارفرما برای آن قایل شده است پی به شخصیت و سلیقه ی آرایشگر خود ببرند چرا که یک آرایشگر خوب باید بتواند به خوبی جزئییاتی که مجموعه و کلیت را تشکیل می دهد بپردازد ، کسی که به جزئیات و ایجاد هارمونی دکوراسیون سالن آرایشگاه می پردازد به خوبی می تواند به جزئیات آرایشگری بپردازد .

پس دقت کنید این نحوه ی چیدمان و  طراحی دکوراسیون داخلی بیش از حد تصور شما در ذهن مشتری ها تاثیر گذار است و به همین جهت است که آرایشگران موفق به زیبایی و جذابیت محیط و سالن خود اهمیت می دهد تا تاثیر مثبتی بر روی مراجعه کنندگان بگذارد . 

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/hj%20(1).jpg

دکوراسیون سالن زیبایی

برای بازسازی سالن زیبایی می توان از سبک های مختلفی استفاده کرد که رایج ترین آن ها سبک ایرانی و یا اروپایی می باشد و انتخاب سبک کاملا وابسته به سلیقه و میل شخصی کارفرما می باشد . با توجه به همه گیر شدن بحث طراحی داخلی و بیشتر شدن نیاز کارفرما به اجرای دکوراسیون داخلی امروزه کارمایان و صاحبان مشاغل قبل از اقدام برای صرف وقت و هزینه تمایل دارند تا در رابطه با روند کاری خود با یکی از شرکت های فعال در این زمینه مشورت کنند تا با استفاده از تجربیات و تخصص شرکت معماری مورد نظر در زمینه ی هزینه و زمان استفاده بهتری داشته باشند و بتوانند بهره برداری بهتر و کاربردی تری از محیط خود انجام دهد پس اگر قصد اجرای دکوراسیون داخلی برای آرایشگاه زنانه و یا آرایشگاه مردانه خود دارید هر چه سریعتر اقدام به مشاوره با یکی از شرکت های متخصص در این زمینه کنید .

شرکت بازسازی و دکوراسیون هیرادانا می تواند با تکیه و پشتوانه سال ها تجربه انجام پروژه های اجرایی و طراحی خود پیشنهادات بهتری برای بازسازی آرایشگاه و اجرایی دکوراسیون آرایشگاه داشته باشد . این امر که قبل از هر اقدامی یک برنامه ریزی کامل برای پیش برد اهداف و حتی یک طرح مناسب و کارامد داشته باشیم و مطابق با آن بتوانیم اقدامات مناسبی را در زمان درست انجام دهیم نفع زیادی برای کارفرما دارد چرا که میتواند معقولانه تر و بهتر به هدف خود که داشتن دکوراسیون شیک آرایشگاه است دست یابد .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/698109_xZX8XrTR.jpg

به خاطر داشته باشید که مفهوم یک دکوراسیون لوکس استفاده از وسایل و تجهیزات گران قیمت نیست بلکه هنر و سلیقه ی به کاربردن وسایل مختلف به گونه ای صحیح است که این وسایل مواردی بسیاری از قبیل رنگ ، نور پردازی ، مبلمان ، آینه ها و ... است که به سبب آن دکوراسیون اجرا شده در محیط  برای مشتری ها خوشایند و دلچسب می باشد .

https://hiradana.com/administrator/files/UploadFile/ARAYESHGAH.jpg

فاکتورهای مهمی در طراحی دکوراسیون آرایشگاه لازم الاجرا است که در این مبحث قصد داریم مواردی را به مختصر شرح دهیم :

-         استفاده کردن از وسایل و تجهیزات مدرن و سالم

-         ایجاد هماهنگی و تناسب در تجهیزات و وسایل مختلفی که در آرایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

-         استفاده کردن از تابلو هایی زیبا و جذاب به منظور آراستن جداره ها که به نوعی با فضای داخلی آرایشگاه هماهنگی داشته باشد و چشم نواز باشد مانند تصاویری از جدیدترین مدل های مو ، میکاپ و شینیون و یا حتی پوستر هایی با تصاویر متناسب با کاربری و ...

-         استفاده کردن از آیینه به اندازه ی کافی در تمامی جهات و جداره ها که این کار هم برای بازتاب شدن نور مناسب است و هم مشتریان می توانند به راحتی تصویر خود را از زوایای مختلفی مشاهده کنند .

-         انتخاب کردن تعداد تجهیزات موجود در آرایشگاه با توجه به متراژ فضا و نوع دکوراسیون داخلی موجود

-         استفاده کردن از تجهیزات و قفسه ها به اندازه ی مورد نیاز برای نگه داری وسایل مورد نیاز که می توانند در ایجاد نظم بسیار موثر باشد و همچنین متریال آن ها نیز می تواند با توجه به بودجه ی کارفرما و سبک انتخاب شده متفاوت باشد .

-         تفکیک بخش های مختلف آرایشگاه با در نظر گرفتن فعالیت هایی که در سالن های زیبایی انجام می شود مانند بخش مدیریت ، پذیرش ، مانیکور ، براشینگ ، اپیلاسیون ، ماساژ ، شینیون و ...

-         انتخاب کردن یک رنگبندی مناسب برای بخش های مختلف آرایشگاه با در نظر گرفتن جنسیت و روحیات مخاطبان خود .

-         توجه داشتن به تاثیری که تیرگی روشنی و همچنین هارمونی رنگ ها بر روی محیط داخلی و روحیه ی افراد میگذارد .

-         استفاده کردن از ابزارهایی که برای تزئینات داخلی استفاده می شود مانند کاغذ دیواری ، گچبری ، آینه های تزئینی ، کناف و ...

-         پیاده سازی یک سیستم مناسب برای نورپردازی و استفاده کردن از تجهیزاتی که نور مناسب و کافی به محیط بدهند همینطور می توان از نور هایی به رنگ سفید و یا زرد در جهت ایجاد تنوع بصری و زیبایی استفاده کرد . 

از پروژه های بازسازی ساختمان شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا دیدن فرمایید

9 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :