طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

کابینت آشپزخانه

1مجموع 28 پروژه
1مجموع 28 پروژه

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه از مهم ترین و در واقع اولین اولیت در آشپزخانه است که در دکوراسیون آشپزخانه نیز نقش مهمی دارد. حتی در دکوراسیون آشپزخانه کوچک. انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه از لحاظ جنس و مدل و سبک و رنگ، نوع دستگیره ها یا بازشو ها و ... همه و همه بسته به بودجه کارفرما،سلیقه او، کیفیت و دوام متریال کابینت دارد. در درجه بعدی نصب درست و دقیق باعث به اوج رسیدن کار میشود و از حاشیه های بعدی میکاهد.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

مراحل خدمات کابینت اشپزخانه هیرادانا

مشاوره + بازدید + اندازه گیری + طراحی کابیت + به تایید رسیدن طرح + ساخت کابینت + حمل و نصب در محل

شرکت کابینت سازی هیرادانا مجری و طراح کابینت آشپزخانه و دکوراسیون آشپزخانه با کادری مجرب به صورت تخصصی در زمینه بازسازی ساختمان در خدمت مشتریان عزیز می باشد. 

با ما تماس بگیرید: 09125754921

آشپزخانه آشپزخانه طوسی

خدمات کابینت آشپزخانه

طراحی داخلی انواع کابینت آشپزخانه با توجه به نوع متریالی که قرار است استفاده شود، باید انتخاب شود. بر همین اساس دسته بندی آن ها و قیمت آن ها نیز متفاوت می شود. اما به طور کلی کابینت ها شامل دو قسمت هستند. اولی بدنه آن می باشد که این قسمت از بیرون دیده نمی شود و نقش چارچوب را ایفا می کند. دومی در کابینت می باشد که این قسمت نمای کابینت ما می باشد. با شرکت دکوراسیون هیرادانا همراه باشید:

کابینت آشپزخانه مشکی

انواع کابینت آشپزخانه از نظر نوع

1 . کابینت ملامینه

2 . کابینت ام دی اف

3 . کابینت های گلاس

4 . کابینت ممبران

5 . کابینت انزو

6 . کابینت روکش چوب

7 . کابینت چوبی

در این قسمت توضیح مختصری از هر یک از انواع کابینت ها می پردازیم:

کابینت ملامینه

ملامینه ورقی با مغزی نئوپان و روکش ملامینه است. نئوپان از ضایعات چوب به دست می آید. خرده های چوب بعد از رطوبت گیری چسب زده می شوند سپس چوب ها را تحت فشار قرار می دهند. مرحله آخر در طی چندین فرایند تکرار می شود تا محصول به خوبی با هم ترکیب شوند. در نهایت به صورت مایع در می اید و پس از یکنواختی و سرد شدن روی آن را سمباده می کشند.

کابینت آشپزخانه خاص

از مزایا استفاده از نئوپان در بازسازی منزل قیمت کم آن می باشد. نئوپان علاوه بر آن که بسیار سبک است قابل عرضه به صورت ورقه های گسترده است.

از معایب آن هم استحکام و مقاومت کم آن می باشد. از نئوپان در محیط های مرطوب استفاده نمی شود. زیرا اگر در معرض رطوبت قرار بگیرد سریع متورم و پوسته پوسته می شود. از دیگر مباحثی که در دکوراسیون منزل بسیار اهمیت دارد ظاهر وسایل می باشد که نئوپان ظاهر چندان زیبایی ندارد، به همین دلیل زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

با توجه به مباحثی که گفته شد نئوپان نسبت به ام دی اف تراکم کمتری دارد. همچنین مقاومت کمتری نیز در برابر رطوبت دارد.

کابینت اشپزخانه مدرن

قیمت کابینت ملامینه

کابینت ملامینه از اقتصادی ترین و ارزان ترین نوع کابینت ها می باشد. اما آسیب پذیری در برابر رطوبت بالا است و فقط می شود در مکان هایی که درصد رطوبت پذیری صفر باشد استفاده کرد.

کابینت ام دی اف

ام دی اف نیز مانند ملامینه است، اما مغز آن متفاوت است و به جای نئوپان از ام دی اف استفاده می شود و روکش آن از ملامینه می باشد.

از معایب ام دی اف می توان به حساسیتش در برابر رطوبت گفت اما نسبت به نئوپان از حساسیت کمتری بهره مند است. اما پیشنهادی که میشود در برابر این مشکل داد این است که در بخش هایی که کابینت در معرض آب قرار می گیرد از متریال پی وی سی استفاده کرد تا خیالات از بابت اینکه کابینتتان پوسته پوسته شود یا متورم گردد راحت باشد.

جزیره کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت ام دی اف

از دیگر کابینت های با صرفه و با اقتصاد کابینت ام دی اف می باشد. همچنین قیمت متعادل و تقریبا کمی دارد.

کابینت های گلاس

اسکلت این نوع کابینت ها از ام دی اف سفید است. اما درها و بخش هایی که قابل دید است از جنس ورق های هایگلاس می باشد. مغزی آن ها از ام دی اف خام می باشد و روکش آن از متریال براقی ساخته شده است.

کابینت های هایگلاس دارای تنوع بالا می باشند و ظاهری براق نیز دارند. براق بودن این نوع کابینت ها برای خانه های کوچک بسیار مناسب است و خانه ها را بزرگ تر نیز نشان می دهند. اغلب در دکوراسیون مدرن انتخاب میشود.

کابینت آشپزخانه شیشه ای

امروزه ترکیب ام دی اف با های گلاس به شدت طرفدار پیدا کرده است.

از معایب های گلاس این است که خش پذیری بالایی دارند. اما امروزه با توجه به پیشرفت در این صنعت نسل جدید کابینت های گلاس به بازار آماده که معروف به لمی گلاس و پلی گلاس هستند.

کابینت آشپزخانه توکار

کابینت پلی گلاس

کابینت های گلاس انواع زیادی دارند که یکی از آنها پلی گلاس می باشد و از جمله مقاوم ترین و معروف ترین های گلاس ها، پلی گلاس می باشد.

در اطراف ام دی اف را با ورق ملامین می پوشانند و سطح آن را یک لایه پلی استر براق و شیشه مانند می چسبانند. رنگ را هم روی ورقه های ملامین می زنند.

مزیت های پلی گلاس

ما می توانیم از کابینت های پلی گلاس در آشپزخانه استفاده کنیم و با مواد شوینده آن ها را تمیز کنیم به آن که نگران صدمه دیدن کابینت های خود شویم.

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و می خواهید بزرگ تر به نظر برسد میتوانید از کابینت های براق پلی گلاس استفاده کنید تا آشپزخانه ای بزرگ داشته باشید. همچنین میتوانید از کابینت های گلاس رنگ روشن آن استفاده کنید تا آشپز خانه ای دلباز تر داشته باشید.

از دیگر مزیت های کابینت های گلاس می شود به با دوام و ماندگاری بالا آن توجه داشت. کابینت های پلی گلاس با محیط زیست سازگار هستند و در برابر نم و رطوبت نیز تحمل بسیار بالایی دارند.

معایب کابینت پلی گلاس

کابینت پلی گلاس گوشه های تیزی دارد که این باعث آسیب رساندن به شما می رسد. از نصاب بخواهید حتما گوشه های کابینت را با لاستیک نازکی بپوشاند.

کابینت های پلی گلاس بسیار گران هستند و این از علت هایی است که سبب می شود تنوع بسیار کمی در این نوع باشد.

کابینت های پلی گلاس به سبب این که براق هستند سریع تر لک می اندازند و این از عامل هایی است که باید همیشه دستمال به دست باشید و تمیزکاری انجام دهی.

کابینت لمی گلاس

کابینت های لمی گلاس بیشتر برای دکوراسیون خانه های مدرن استفاده می شود. لمی گلاس روکش پی وی سی پوشیده شده است و جزو کابینت های ضد آب محصوب می شود. کابینت های لمی گلاس تراکم بالایی دارد که باعث میشود مقاومت بالایی نیز داشته باشد.

کابینت آشپزخانه تیره

مزایای کابینت های لمی گلاس

یکی از مزایای این نوع کابینت تنوع بالای آن است. همچنین در برابر محیط زیست قابل بازیافت است. به ویژه زمانی که در ساخت ام دی اف لمی گلای از نوعی گلاستیک استفاده شود تا بعد ها بشود آن را بازیافت کرد.

کابینت لمی گلاس از هرجهت مقاوم است. لبه های مقاومی دارد و استحکام بالایی هم دارد.

معایب کابینت های لمی گلاس

از آن جایی که کابینت لمی گلاس براق است باعث می شود سریع تر لک گیرد پس بهتر است صفحه کابینت را از ورق لمی گلاس استفاده نکنند. چون سریع لک می شود.

قیمت کابینت لمی گلاس

قیمت این نوع کابینت ها بسیار بالاست و صرفه اقتصادی ندارد اما کیفیت بسیار بالاتری تیز دارد.

کابینت ممبران (وکیوم)

از زیباترین کابینت ها می باشد به همراه آن بسیار پیچیده تولید می شود، که اغلب انتخاب افرادی است که به دکوراسیون کلاسیک علاقه ی زیادی دارند.

اسکلت کابینت ممبران از ام دی اف سفید است ولی قسمت بیرونی آن از ممبران است که همانطور که در بالا گفتیم بسیار پیچیده تولید می شود.

ام دی اف خام را با دستگاه سی ان سی طراحی می کنند و تحت مکش  قرار می دهند و روکش پی وی سی پسبیده می شود.

کابینت آشپزخانه یونیک

از کابینت ممبران می شود برای در دو سبک دکوراسیون کلاسیک و مدرن اجرا کرد.

برای خودنمایی بهتر کابینت ممبران بهتر است آشپزخانه بزرگ باشد.

در این کابینت ها بهتر است از رنگ های تیره مانند قهوه ای استفاده کرد تا این کابینت ها به خوبی خود را نمایان دهد.

کابینت چوبی

این مدل از کابینت ها به علت این که تمام از چوب استفاده می شود، بسیار گران تمام می شود . اسکلت این کابینت ها گاهی از چوب است گاهی نیز از ام دی اف ساخته می شود.

کابینت چوب بیشتر برای خانه هایی که دکوراسیون آن ها کلاسیک است طراحی می شود.

کابینت آشپزخانه سفید

قیمت کابینت چوبی

در بین تمام کابینت ها کابینت چوبی از گران قیمت ترین کابینت ها هستند. و این به دو علت است اول این که خوده چوب بسیار گران است دوم اینکه کابینت چوبی نیاز به رنگ پلی استر یا پلی اورتان دارد.

کابینت آشپزخانه چوبی

جمع بندی

از بین کابینت هایی که معرفی کردیم کابینت ملامینه ارزان تر و به صرفه تر است. اما کابینت چوبی گران ترین می باشد. اما کابینت های گلاس با کیفیت تر است.

انواع نصب کابینت

نصب کابینت به نوع آشپزخانه و همچنین به نوع دکوراسیون آن مربوط است. در زیر شرح مختصری از نحوه نصب انواع کابینت می دهیم.

کابینت آشپزخانه لاکچری

نصب یک طرفه بر دیوار آشپزخانه:

اگر آشپزخانه، خانه شما کوچک باشد و فضای بزرگی نداشته باشید بهترین نوع نصب کابینت یک طرفه برای آشپزخانه شما می باشد که بهترین نوع سبک دکوراسیون نیز سبک مدرن می باشد.

حتی زمانیکه اعضای خانواده کم باشد و نیاز به کابینت ارزان و مطلوب دارید بهترین نوع چینش کابینت، کابینت های یک طرفه می باشد.

نصب دو طرفه بر دیوار آشپز خانه:

آشپزخانه هایی که به صورت مستطیل شکل باشند بهترین نوع نصب کابینت به همین صورت است. این نوع طرح کابینت ارزان تر هستند و مانع عبور نور نمی شوند.

نصب کابینت ال شکل:

این نوع از نصب کابینت بیشتر برای آشپز خانه های بزرگ تر بهتر است.

نصب کابینت یو شکل:

در هر آشپزخانه ای این نوع نصب کابینت را می توانیم نصب کنیم.

نصب اپن:

با نصب اپن می توانیم ارتباط مستقیم با نشیمن داشته باشیم.

نصب کابینت به صورت جزیره:

ما می توانیم در وسط آشپزخانه یه میز که رویش سینک یا به عنوان میز کار از آن استفاده کرد به عنوان جزیره در آشپزخانه داشته باشیم. جزیره می تواند به صورت متحرک یا ثابت باشد.

نمونه کابینت آشپزخانه

بازسازی کابینت:

یکی از روش های متداول برای ارتقا کیفیت و طول عمر کابینت ها، بازسازی آن ها می باشد. در بازسازی سعی بر این است تا ایرادات و کم و کاستی ها رفع شود و کابینت های قدیمی را جدید تر کرد. خصولا در طراحی و بازسازی ویلا

کابینت اشپزخانه کلاسیک

با گذشت زمان رنگ کابینت ها تغییر می کند و حتی طرح آن برای افراد خانه تکراری و قدیمی می شود.

کابینت های فلزی را می توانیم رنگ کنیم و طراوت و شادابی را در منزل به وجود آوریم.

کابینت های آشپز خانه خود را می توانید با کمک برچسب نواقص و کهنگی را بر طرف کنید.

در کابینت های خود را با کمک روکش می توانید عوض کنید. این روکش ها ماندگاری بالایی دارند و برای مدت طولانی می توانید از آن ها استفاده کنید.

با کمک پتینه کاری میتوانید کابینت های خودتان را نو نوار کنید فقط کافی است کمی ذوق هنری داشته باشید تا خیلی راحت این کار را انجام دهید.

و در مرحله آخر می توانید آشپز خانه خود را به دست تیم طراحی بسپارید تا این کارا انجام دهد.

رنگ مناسب کابینت:

بهتر است به رنگ کابینت های خود اهمیت دهید زیرا بر منزل شما اثر می گذارد.

رنگ کابینت ها باید با پارکت و کاغذ دیواری هم خوانی داشاه باشد.

اولین پیزی که هنگام ورود به خانه توجه افراد را جلب می کند رنگ کابینت می باشد.

نکته مهمی که در هنگام انتخاب رنگ به آن توجه داشته باشید، اندازه آشپزخانه شما است می توانید با انتخاب رنگی روشن آشپزخانه خود را کوچک خود را بزرگ کنید.

کابینت آشپزخانه قهوه ای

توجه داشته باشید که رنگ کابینت های خود را با کاغذ دیواری و رنگ پس زمینه ست کنید.

در خصوص طراحی داخلی آشپزخانه، اجرای دکوراسیون آشپزخانه، بازسازی منزل و بازسازی ساختمان خود شرکت دکوراسیون و معماری هیرادانا آماده خدمت رسانی سه شیفته به صورت تضمینی میباشد. از طریق شماره 09125754921 با ما در تماس باشید. جهت مصاحبه حضوری و آنلاین همراه کارفرمایان عزیز هستیم.

کابینت آشپزخانه زیبا

قسمتی از پروژه های طراحی داخلی، طراحی آشپزخانه، اجرای کابینت، بازسازی آشپزخانه، بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی هیرادانا را میتوانید در قسمت اجرای دکوراسیون در منو پروژه ها مشاهده کنید.

جهت مشاوره و بازدید با شرکت دکوراسیون ما تماس بگیرید 09125754921 

کابینت|طراحی داخلی|کابینت آشپزخانه|اجرای کابینت|کابینت ممبران| کابینت کلاسیک|کابینت مدرن آشپزخانه| 

9 / 10
از 10 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :