طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

پروژه های مسکونی هیرادانا

1مجموع 37 پروژه
1مجموع 37 پروژه

اجرا دکوراسیون داخلی خانه | بازسازی منزل | بازسازی ساختمان | دکوراسیون داخلی | بازسازی ویلا | طراحی ویلا | بازسازی آپارتمان | بازسازی خانه | تعمیرات ساختمان | طراحی نمای ساختمان | بازسازی نما | دکوراسیون اداری | طراحی داخلی |دکوراسیون منزل | دکوراسیون لوکس | طراحی داخلی

جهت بازدید و مشاوره با شماره ی 09125754921 تماس حاصل فرمایید

دکوراسیون خانه

خانه یک حریم شخصی محسوب میشود و بعد از یک روز کاری پر فشار و تنش این انتظار میرود که انتظار داریم خانه ای داشته باشیم که بتوانیم در آن انرژی از دست رفته خود را بدست آورده و آرامش بگیریم و این موضوع پایه ی اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه محسوب میشود .

دکوراسیون-خانه-1

طراحی داخلی لوکس خانه با شرکت معماری هیرادانا : 09125754921

چیدمان داخلی دکوراسیون منزل تابع اصولی است که اکثر مردم از آن اطلاعی ندارند و این اعتقاد وجود دارد که طراحی دیوارها و دکوراسیون داخلی منزل و تهیه کردن لوازم شیک و اکسسوری ها در منزل ما را در رسیدن به یک دکوراسیون داخلی خانه خوب یاری میرساند که البته تاثیر فراوانی دارند اما در این میان باید ها و نباید هایی نیز وجود دارد که لازم است در چیدمان و طراحی داخلی منزل رعایت کنیم تا به هدف مطلوب برسیم . توجه به این باید ها و نباید ها میتواند خانه را به محلی شیک و زیبا برای استراحت اعضای خانواده تبدیل کند . 

دکوراسیون-خانه-2

در بخش پروژه ها میتوانید قسمتی از پروژه های دکوسیون داخلی و مسکونی شرکت معماری هیرادانا را که طراحی و اجرا شده مشاهده کنید

دکوراسیون-خانه-3

انواع سبک ها برای طراحی دکوراسیون مسکونی

سبک مدرن در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مدرن یکی از سبک های محبوب در سرتاسر دنیا در زمینه ی دکوراسیون داخلی می باشد . این سبک دارای ویژگی هایی می باشد که سبب شده سبکی شناخته شود که می تواند سال ها ترند و محبوب باقی بماند و از مد نیفتد .

دکوراسیون-خانه-4

به همین دلیل افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این سبک در دکوراسیون داخلی خانه ی خود می باشند . از جمله ویژگی هایی که این سبک دارد می توان به سادگی و زیبایی ، استفاده از تزیینات به صورت کم ، استفاده از احجام مکعبی و چهارگوش ، استفاده از رنگ های خنثی و ... اشاره نمود . برای مثال در طراحی داخلی خانه ی آقای شحمی که توسط شرکت معماری هیرادانا انجام شده است می توان المان ها و ویژگی های مختلف سبک مدرن را مشاهده نمود .

دکوراسیون-خانه-5

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی

دکورسیون کلاسیک را نیز می توان در دسته ی سبک های پرطرفدار در سرتاسر دنیا دانست . این سبک از گذشته تا به امروز به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد توانسته است همچنان محبوب باقی بماند . از جمله ویژگی های این سبک می توان به اهمیت زیاد به تعادل و قرینه بودن اجسام و عناصر ، استفاده از رنگ های گرم ، استفاده از تزیینات زیاد ، استفاده از متریال هایی مانند سنگ و چوب و ... اشاره نمود . این سبک دکوراسیون به خودی خود به دلیل جزییات زیاد و ویژگی هایی که دارد باعث لوکس تر و شیک تر بنظر رسیدن خانه می شود و به همین دلیل می توان آن را سبکی اشرافی نیز به شمار آورد . دکوراسیون داخلی خانه ی آقای اربابی که در شهر زاهدان می باشد و توسط مهندسین شرکت معماری هیرادانا انجام شده است نیز به این سبک انجام شده است و می توان مشاهده نمود که از تک تک ویژگی های سبک کلاسیک در این پروژه استفاده شده است .

دکوراسیون-خانه-6

سبک نئوکلاسیک در دکوراسیون داخلی

سبک نئوکلاسیک را می توان سبکی تلفیقی از سبک مدرن و سبک کلاسیک دانست . درواقع این سبک برای کسانی است که هم علاقه مند به استفاده از ویژگی ها و اصلت سبک کلاسیک می باشند و هم می خواهند امروزی بودن و مدرنیته را در خانه ی خود داشته باشند . ترکیب رنگ هایی که در این دکوراسیون استفاده می شود اغلب روشن می باشد و از مبلمان و المان های سبک کلاسیک برای چیدمان فضا استفاده می شود . البته این سبک در مقایسه با سبک کلاسیک تزیینات زیادی ندارد ، اما در مقایسه با سبک مدرن شلوغ تر بنظر می رسد . می توان گفت سبک نئوکلاسیک در دکوراسیون داخلی منزل سبکی است که تعادل را میان کلاسیک و مدرن ایجاد می کند . پروژه ی منزلی در میدان هروی تهران که این نیز توسط تیم حرفه ای شرکت معماری هیرادانا انجام شده است به سبک نئوکلاسیک می باشد . در این پروژه از مبلمانی به سبک کلاسیک ، کفپوش سنگی ، ترکیب رنگ روشن و ... استفاده شده است که حس و حال مدرن و کلاسیک به خوبی در کنارهم قرار بگیرند و دکوراسیون نئوکلاسیک را پدید آورند .

دکوراسیون-خانه-7

سبک روستیک در دکوراسیون داخلی

سبک روستیک یکی دیگر از سبک های محبوب دکوراسیون داخلی می باشد . این سبک در ابتدا در روستاها و مناطق دور افتاده و بکر پدید آمده است . عناصر و المان هایی که در این سبک استفاده می شود اغلب طبیعی بوده و از جنس چوب و یا مصالح طبیعی می باشند . به همین دلیل می توان گفت این سبک سبکی دوستدار طبیعت بوده و می تواند فضایی بسیار زیبا و گرم را پدید آورد .

دکوراسیون-خانه-8

ترفندهایی برای دکوراسیون شیک ولی کم هزینه

استفاده از ترکیب رنگ مناسب

یکی از مواردی که می تواند روی دکوراسیون داخلی منزل تاثیر بگذارد ترکیب رنگی است که برای دکوراسیون استفاده می شود . در واقع رنگ می تواند ظاهر یک خانه را معمولی ، زیبا و یا حتی نازیبا بنظر برساند . هر سبک با توجه به ارزش ها و ویژگی هایی که دارد از ترکیب رنگ های مختلفی استفاده می کند . برای مثال در سبک مدرن ترکیب رنگ ترند ترکیب رنگ سفید ، طوسی با رنگ هایی مانند سبز ، آبی و یا زرد می باشد . در سبک کلاسیک نیز از ترکیب رنگ هایی مانند قهوه ای ، کرم و ... استفاده می شود تا به فضا حس و حالی شیک ببخشد .

دکوراسیون-خانه-9

بهترین شرکت دکوراسیون در طراحی داخلی خانه :09125754921

توجه به جزییات ریز موجود در دکوراسیون

یکی از روش هایی که کم هزینه است اما توجه به آن می تواند تاثیر زیادی روی دکوراسیون بگذارد ، توجه به جزییات می باشد . جزییات مختلفی مانند چگونگی چراغ ها ، چگونگی پریز برق ، چگونگی دستگیره های در ، شیرآلات و ... همه و همه می توانند روی زیبایی و لوکس بودن خانه تاثیر بگذارند . به همین علت باید حتما به همچین جزییات ریزی توجه نمود .

دکوراسیون-خانه-10

استفاده از عناصر دکوراتیو خاص

یکی از روش های لوکس تر و شیک تر بنظر رسیدن دکوراسیون داخلی خانه استفاده از المان های فلزی می باشد . همچنین عناصر دکوراتیو ظریف و کار شده نیز می توانند تا حد زیادی روی دکوراسیون تاثیر بگذارند . از جمله اکسسوری هایی که می توان از آن ها در دکوراسیون داخلی استفاده نمود می توان به چراغ های دکوراتیو ، چراغ های دیواری ، لوستر ، قاب عکس ، نقاشی ، آکواریوم و ... اشاره نمود . برای مثال در دکوراسیون داخلی منزل مهندس قدس که توسط تیم حرفه ای شرکت معماری هیرادانا انجام شده است می توان مشاهده نمود که از لوسترها و چراغ های شیکی در قسمت های مختلف خانه مانند هال و ... استفاده شده است که ترکیب آن ها با مبلمان و دیگر عناصر ظاهری شیک به فضا بخشیده است . همچنین در یکی دیگر پروژه های این شرکت که توسط مهندس عنایتی طراحی شده و به اجرا در آمده است می توان چراغ ها و لوسترهایی با طرح های مدرن و منحصر به فرد را مشاهده نمود که در فضای هال استفاده شده و باعث جلوه گرتر شدن این فضا در خانه شده است .

دکوراسیون-خانه-11

انواع کفپوش ها در طراحی دکوراسیون خانه

انواع لمینت و پارکت

این نوع کفپوش درواقع از چوب به تولید می رسد و از جمله چوب هایی که می توان از آن ها این پارکت ها را تهیه نمود ، می توان به چوب بلوط ، گیلاس و گردو و ... اشاره نمود . از آنجایی که چوب از دل طبیعت بیرون آمده استفاده از آن در فضای داخلی خانه می تواند باعث ایجاد گرما و حس و حالی مثبت شود . همچنین این نوع پارکت ها به خوبی با انواع سبک های دکوراسیون همخوانی داشته و در اغلب ترکیب رنگ ها می توانند به خوبی قرار بگیرند و استفاده شوند . درواقع کفپوش اگر از چوب های جنگلی به تولید برسند پارکت نامیده شده و اگر از ام دی اف به تولید برسند لمینت نام خواهند گرفت . از جمله مزایای این نوع کفپوش ها می توان به زیبایی ظاهری زیاد ، مقاومت خوب ، مقرون به صرفه بودن ، نصب آسان بدون نیاز به زیرسازی ، مقاوم در برابر ضربه و ... اشاره نمود .

دکوراسیون-خانه-12

بامبو

کفپوش های بامبویی درواقع نوعی کفپوش چوبی محسوب می شوند و می توان گفت مقاومتی که این نوع کفپوش دارد با کفپوش چوب بلوط برابری می کند . نتیجتا به عنوان نوعی کفپوش معمولی از نظر مقاومت محسوب می شود . البته شکل ظاهری آن ها ممکن است که اینچنین بنظر نرسد ، اما واقعیت وجودی آن کاملا مقاوم خواهد بود . از جمله مزایای این نوع کفپوش می توان به اسحتکام خوب ، زیبایی ظاهری ، مناسب بودن برای انواع آب و هواها و ... اشاره نمود .

دکوراسیون-خانه-13

پی وی سی

کفپوش های پی وی سی که به عنوان کفپوش های وینیل نیز در بازار شناخته می شوند از جمله کفپوش های محبوب در سرتاسر دنیا می باشند . درواقع وینیل یک نوع پلاستیک بوده که دارای کاربردهای زیادی نیز می باشد . این نوع کفپوش مقاومت بسیار زیادی دارد و از به هم چسبیدن چند لایه ی مختلف تشکیل شده است . این نوع کفپوش را می توان در انواع طرح ها مانند طرح چوب ، طرح سنگ و ... تهیه نمود و در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کرد . از جمله مزایای کفپوش پی وی سی می توان به نصب و همچنین نگهداری راحت آن ، مقاومت خوب و انطاف پذیری بالا ، تنوع در طرح و همچنین رنگ ، ضد آب بودن و ... اشاره نمود .

دکوراسیون-خانه-14

بتن

کفپوش های بتنی را می توان یکی دیگر از انواع مختلف کفپوش ها دانست . در گذشته از این نوع کفپوش بیشتر برای محوطه ی اطراف خانه استفاده می شد ، اما امروزه در بعضی از سبک می توان مشاهده نمود که از این نوع کفپوش حتی در داخل خانه نیز استفاده می شود . از آنجایی که این نوع کفپوش دارای سردی درونی ای می باشد در صورت استفاده باید از سیستم های گرمایش از کف برای داخل خانه استفاده نمود . از جمله مزایای این نوع کفپوش می توان به دوام و عمر زیاد ، مقاومت خوب در برابر حریق ، مقرون به صرفه بودن و ... اشاره نمود .

دکوراسیون-خانه-15

سرامیک

سرامیک را می توان از مقرون به صرفه ترین و همچنین با دوام ترین کفپوش ها برای فضای داخلی ساختمان ها دانست . کفپوش های سرامیکی دارای انواع مختلفی از نظر ظاهری بوده و همچنین ابعاد آن ها نیز می تواند متنوع و متفاوت باشد . همچنین کیفیت این نوع کفپوش می تواند متفاوت باشد به همین دلیل در زمان خریداری و تهیه ی آن حتما باید به این نکته توجه نمود و نوع با کیفیت آن را متناسب با فضایی که می خواهیم از این نوع کفپوش در آن استفاده نماییم ، تهیه کنیم . از جمله مزایای این نوع کفپوش می توان به شست و شوی بسیار آسان و دوام خوب آن اشاره نمود .

دکوراسیون-خانه-16

سنگ

سنگ را می توان در دسته ی کفپوش های لاکچری و شیک قرار داد . انواع سنگ هایی که می توان از آن ها برای پوشاندن کف ساختمان ها استفاده نمود عبارتند از : سنگ تراورتن ، سنگ گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ کوارتز ، سنگ کورین . کفپوش های سنگی نیز می توانند دارای کیفیت های مختلفی باشند و در برابر ضربه و ... مقاومت های مختلفی داشته باشند . همچنین هر کدام ویژگی های مختلفی دارند و به همین دلیل برای استفاده از آن ها حتما باید به ویژگی ها و مشخصات مختلف هر سنگ آگاه بود تا بهترین انتخاب را برای دکوراسیون خانه ی خود داشته باشید . از جمله مزایای این نوع کفپوش می توان به هماهنگ و دوست بودن آن با طبیعت ، مقاومت خوب ، شست و شوی سریع و آسان و ... اشاره نمود . برای مثال در پروژه دکوراسیون داخلی آقای خانی که توسط شرکت معماری هیرادانا طراحی شده و به اجرا رسیده است می توان مشاهده نمود که از سنگ های اسلب به رنگ خاکستری برای پوشاندن کف استفاده شده که ظاهری لوکس و شیک به فضا بخشانده است .

دکوراسیون-خانه-17

موزاییک و کاشی

این نوع کفپوش به دلیل اینکه ظاهر یکدست و شفافی را دارا می باشد ، در دسته ی پر طرفدارترین کفپوش ها قرار می گیرد . همچنین به راحتی تمیز شده و می توان از آن حتی در فضاهای تر مانند سرویس بهداشتی و حمام نیز استفاده نمود . این نوع کفپوش از گذشته تا به امروز محبوبیت زیادی داشته و از آنجایی که می توان آن را در ابعاد بزرگ نیز تهیه نمود به راحتی و سریع می توان اجرای آن را به اتمام رسوند .

دکوراسیون-خانه-18

فرش

انواع موکت ها و فرش ها را می توان از مرسوم ترین و معمول ترین نوع کفپوش ها در کشورمان ایران دانست . این کفپوش ها دارای انواع طرح ها می باشند و می توان آن ها را در رنگ های مختلف نیز در بازار یافت . همچنین فرش ها می توانند فضای خانه را گرم تر و صمیمی تر و همچنین زیباتر نشان دهند . نکته ای که در این میان حائز اهمیت است این است که فرش ها و موکت ها را می توان روی دیگر کفپوش ها نیز قرار داد . گاهی به طور کامل این نوع کفپوش کفپوش های زیرین را می پوشاند و گاهی می توان فقط قسمتی از خانه را فرش نمود که در خانه های امروزی این اتفاق بیشتر می افتد .

دکوراسیون-خانه-19

انواع دیوارپوش ها در طراحی دکوراسیون خانه

چوب

دیوارپوش هایی که چوبی نامیده می شوند درواقع چند تکه تخته چوب بوده که با توجه به سلیقه ی طراح و کارفرما به صورت عمودی یا افقی بریده شده اند و روی دیوار نصب می شوند . این تخته چوب ها می توانند رنگ های مختلف داشته باشند و به فضا و دکوراسیون خانه حسی متفاوت و جدی و مدرن بدهند . این سبک دیوارپوش بیشتر برای دیوار شاخص و یا قسمت خاصی از دیوار خانه مورد استفاده قرار می گیرد و عموما باعث شیک تر و امروزی تر بنظر رسیدن دکوراسیون خانه می شود . در طراحی دکوراسیون منزل آقای شحمی که توسط مهندسین و طراحان در شرکت معماری هیرادانا انجام شده است می توان مشاهده نمود که از این دیوارپوش در قسمتی از نشیمن و حتی اتاق خواب ها استفاده شده و به خوبی باعث خاص تر شدن و شاخص تر شدن دیوارها شده و همچنین جلوه ای زیبا به دکوراسیون خانه بخشیده شده است .

دکوراسیون-خانه-20

چرم

دیوارپوش های چرمی نیز نوعی دیگر از دیوارپوش ها می باشند . در بعضی از خانه های بسیار بزرگ و لوکس از این دیوارپوش برای بعضی از قسمت های خانه به ویژه اتاق خواب یا اتاق مطالعه و اتاق کار مورد استفاده قرار می گیرد اما به طور کلی می توان گفت استفاده از آن در دکوراسیون خانه مرسوم نیست . این نوع دیوارپوش در برابر حرارت ، صدا و ... نیز مانند عایق عمل می کند و مقاومت خوبی دارد .

دکوراسیون-خانه-21

سنگ

دیوارپوش های طرح سنگ و یا به طور کلی سنگی از دیوارپوش های محبوب امروزی محسوب می شوند که در دکوراسیون هایی مانند دکوراسیون مدرن به خوبی مورد استفاده قرار می گیرند . این نوع دیوارپوش نیز به دلیل طرح و بافتی که دارد باعث شاخص شدن دیوار می شود و به همین دلیل نمی توان در تمامی دیوارها از آن استفاده نمود بلکه فقط در یکسری از دیوارهای مشخص و خاص از آن استفاده می شود . برای مثال می توان گفت از دیوارپوش سنگی برای دیوار نشیمن ، دیواری که شومینه در آن قرار دارد ، دیوار پشت تیوی و ... می توان استفاده نمود .

دکوراسیون-خانه-22

آلومینیوم

دیوارپوش های آلومنیومی که که متشکل از قطعات نسبتا کوچک کامپوزیت می باشند ، دارای طرح ها و رنگ های متنوعی می باشند . از این نوع دیوارپوش می توان در انواع فضاها و دیوارهای خانه استفاده کرد . همچنین به دلیل وجود طرح های مختلف به خوبی می توانند با انواع سبک های دکوراسیون هماهنگ شوند .

دکوراسیون-خانه-23

شیشه

دیوارپوش هایی که شیشه ای می باشند را نمی توان در تمامی فضاها به صورت کلی استفاده نمود اما می توان برای جدا کردن یکسری فضاها از هم و یا برای جلوه بخشیدن به فضایی در خانه از آن ها استفاده کرد . درواقع این شیشه ها می توانند شیشه های معمولی ، شیشه های رنگی ، شیشه های مات و ... را شامل شوند .

دکوراسیون-خانه-24

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری از جمله دیوارپوش های محبوب در سرتاسر دنیا می باشد که از قیمت به صرفه ای نیز برخوردار می باشد و با توجه به اینکه انواع طرح ها و رنگ ها را می توان روی آن چاپ نمود در انواع سبک های دکوراسیون نیز مورد استفاده قرار می گیرد . طرح کاغذ دیواری می تواند تاثیر زیادی روی چگونگی دکوراسیون داخلی خانه بگذارد . به همین دلیل مهم است که حتما به رنگ و طرح آن دقت زیادی شود تا بهترین گزینه برای یک خانه انتخاب و استفاده شود .

پتینه

پتینه یکی دیگر از انواع دیوارپوش هایی می باشد که این روزها طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا دارد . پتینه نیز دیوارپوشی به صرفه بوده که با هزینه ی بسیار کم می توان آن را اجرا نمود و ظاهری منحصر به فرد به دیوارهای خانه بخشید . نکته ای که در استفاده از پتینه مهم است این است که نمی توان و نباید از آن برای تمامی دیوارهای یک فضا استفاده کرد چرا که باعث شلوغی دکوراسیون و فضا می شود .

دکوراسیون-خانه-25

انواع متریال ها برای دکوراسیون داخلی خانه

چوب

چوب را می توان یکی از پر کاربردترین مصالح برای دکوراسیون داخلی خانه دانست . از این متریال هم می توان برای پوشش سطوح استفاده نمود و هم می توان برای ساخت مبلمان و عناصر مختلفی که در چیدمان استفاده می شود بهره برد . باید توجه نمود که چوب انواع مختلف دارد و به همین دلیل دارای تنوع در رنگ و بافت نیز می باشد . هر چوب دارای مزایا و معایب مختلفی می باشد و استحکام گوناگونی با نوع چوب دیگری دارد . به همین علت در ابتدا باید حتما این نکته را بررسی نمود و با توجه به نیازها و بودجه ی خود عناصر چوبی یا چوب مورد نظر را برای دکوراسیون داخلی تهیه کرد .

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یکی از عمده متریال های مدرنی می باشد که امروزه برای پوشش سطوح مختلف از آن در سبک هایی مانند سبک مدرن بسیار استفاده می شود . این نوع بتن به دلیل بافت خاصی که دارد و از آنجایی که به صورت پیش ساخته در محل پروژه آورده می شود و سرعت اجرای کار را بالا می برد محبوبیت زیادی پیدا کرده است . می توان به خوبی از آن برای پوشش دیوارها و کف بهره برد و جلوه ای مینیمال و شیک به فضا بخشید .

شیشه

شیشه یکی از متریال های محبوب در سبک مدرن می باشد که از آن می توان در جاهای مختلفی در دکوراسیون داخلی مانند پوشش پنجره ها ، میز ناهار خوری ، جدا نمودن فضاها و ... استفاده نمود . شیشه به دلیل ظاهری که دارد می تواند باعث شیک تر و جلوه گرتر رسیدن فضا شود . از طرفی این متریال به خوبی می تواند در کنار دیگر متریال ها قرار بگیرد و با آن ها هماهنگ شود .

دکوراسیون-خانه-26

شرکت معماری و دکوراسیون هیرادانا طراح داخلی و طراحی نقشه ساختمان و مجری جهت اجرای دکوراسیون منزل ، ویلا ، ادارات و مراکز درمانی و خدماتی با بهترین اکیپ مهندسی از صفر تا صد 

برای بازدید و مشاوره جهت طراحی داخلی خانه خود توسط شرکت معماری ما با این شماره تماس حاصل فرمایید:

09125754921

9 / 10
از 3 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :