طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی ویلا

طراحی ویلا | ساخت ویلا | یازسازی ویلا | طراحی نما | اجرا دکوراسیون داخلی

از پروژه های بازسازی منزل و دکوراسیون ما دیدن فرمایید

جهت بازدید و مشاوره با شماره های 09125754921 و 021-22172068تماس حاصل فرمایید

امروزه به ساختمانی ویلا گفته میشود که در یک یا دو طبقه ساخته و از چهار طرف آزاد باشد و امکان نما سازی و نورگیری داشته باشد و اکثرا به عنوان اقامت گاهی برای آخر هفته و یا تعطیلات است که بیشتر در پیرامون شهرها و یا ییلاق ها ساخته میشوند که در برخی شهرها قوانینی برای ساخت و طراحی ویلاها در داخل شهر ها به وجود آمده است .

برای طراحی ویلا لازم است یک محوطه ی سبز نیز در نظر گرفت تا محیطی که به وجود می آورد کاملا متفاوت از یک بازسازی مسکونی باشد و در صورت محوطه سازی زیبا در ویلا موجب میشود تا محیطی شاد و آرام بخش برای ساکنین فضا داشته باشد .

طراحی ویلا بسیار حایز اهمیت است زیرا باید ایده هایی منحصر به فرد و متنوع در آن ایجاد شود تا با المان هایی ساده فرم و حجمی متفاوت از یک ساختمان را داشته باشد .

از بزرگترین مزیت های ویلا نسبت به ساختمان امکان ایجاد فضاهایی از قبیل استخر در ویلا ، سونا ، محوطه سازی ، جکوزی و زمین بازی و به طور کلی تجهیز ویلا به امکانات رفاهی است .

در کشور ما عموم مردم خانه هایی که در چهار طرف نما داشته باشد و یا سقف شیبدار داشته باشد را جزء خانه های ویلایی میدانند که اغلب در شمال ایران خانه های ویلایی بسیار طرفدار دارند اما با افزایش جمعیت روز به روز از تعداد ویلاهایی که در مراکز شهر ساخته میشدند کاهش یافته  و این ویلاها در اطراف شهر به شکل شهرک های ویلایی مستقر شدند تا محیطی مملو از زیبایی سکون و آرامش را به وجود بیاورند .

عناصر و المان هایی که در طراحی داخلی ویلا و یا طراحی نمای ویلا به کار میروند سبک طراحی ویلا را تعیین میکنند پس قبل از هر اقدامی برای اجرای ویلا باید سبک طراحی را مشخص کنید در این صورت میتوانید نیازهای خود را از قبیل مصالح و متریالها به درستی مشخص کنید مثلا ویلا کلاسیک نیازمند اجرای نمای آجری با دربها و کفپوش های چوبی است .

در زیر میتوانید از پروژه های ساخت و طراحی ویلا ما دیدن فرمایید

 

1مجموع 17 پروژه
1مجموع 17 پروژه
9 / 10
از 26 کاربر
ارسال نظر
ابوالفضل : مطلاب عالی و بی نظیر استفاده کردیم مرسیی ...
0 0
نظر شما چیست ؟
دنا : ویلا
0 0
ویلای مدرن طرفدارش بیشتر از کلاسیک هست؟
amiri : طراحی های بی نظیر
0 0
طراحی های بی نظیر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :