طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

طراحی داخلی کلاسیک برای فضای اداری

بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 7 تير 1399 در ساعت 15 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مد و سبک های رایج در طراحی تغییر پذیر هستندو قدرت نامحدود دارند. میزان نفوذ آنها به قدری است که  بر بسیاری از مسائل روزانه مانند نحوه زندگی، لباس پوشیدن و حتی دکوراسیون داخلی اداری تاثیر مستقیم می‌گذارد. در سال‌های اخیر شاهد سبک‌های مختلفی در طراحی‌های داخلی بوده‌ایم .در میان این سبک ها، سبک کلاسیک از دسته سبک هایی است که با گذشت زمان از شکل‌گیری آن همچنان در میان افراد محبوبیت دارد.

طراحی داخلی با سبک کلاسیک ترکیبی از طراحی با سبک های یونان و روم است که دکوراسیون اساساً با هماهنگی تعادل و نظم سر و کار دارد. ایجاد دکوراسیون با حال و هوای کلاسیک به این معنی است که فضای داخلی را به صورت دوره روکوکو و سایر سبک های موجود در این دوران نزدیک می کند. دکوراسیون کلاسیک ویژگی های منحصر به فردی دارد که هیچگاه از روند طراحی خارج نمی‌شوند و همیشه به عنوان یک سبک محبوب و مورد علاقه افراد در الویت است در ادامه به برخی از ویژگی‌های سبک کلاسیک توسط کارشناسان شرکت معماری  هیرادانا در این مقاله اشاره کرده ایم.

طراحی داخلی کلاسیک برای فضای اداری

اگر می‌خواهید سبک کلاسیک را برای فضای اداری خود انتخاب کنید باید موارد زیر را مد نظر قرار دهید

اول از همه ترتیب تقارن و تعادل مهم است. نظم و ترتیب از شاخصه های اصلی در طراحی داخلی کلاسیک می باشد. بنابراین اگر قصد دارید دفتر خود را با این سبک طراحی کنید سعی کنید که این سه ویژگی را در طراحی خود لحاظ کنید.

مبلمان اداری کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک برای فضای اداری

مبلمان های اداری کلاسیک طرفداران خاص خود را دارند کسانی که به فرهنگ و سنت علاقه مند هستند و دوست دارند تا دفتر کارشان با شکوه و عظمت باشد از مبلهای کلاسیک استفاده می کنند. اغلب میزها و مبلمان کلاسیک دارای منبت کاری و برش کاری هستند که با رنگ‌های زرشکی قهوه ای و رنگهای تیره  مشاهده می شود.

مبلمان اداری کلاسیک دارای زیر گروه و شاخه های خاص خود می باشد که می توان به بعضی از آنها اشاره کرد.

 میز اداری کلاسیک: شامل میز مدیریت کلاسیک ،میز کنفرانس کلاسیک و انواع میز و صندلی های اداری به سبک کلاسیک می باشند و شکیل بودن و سلطنتی بودن از ویژگی‌های این مبلمان است.

 انواع مبل و نیم ست اداری کلاسیک: جنس های مختلف از قبیل چوب و چرم دارد که فضای محیط را شیک می کند و منبت کاری روی این محصولات می توانید مشاهده کنید.

 انواع میز کنفرانس کلاسیک: میز کنفرانس کلاسیک بیشتر روی سطح میز و فرم برش های چوب دقت شده که پایه های آن منبت کاری شده است.

 میز مدیریت سلطنتی : نیاز به گفتن نیست که کارهای هنری روی چوب های مختلف قابل تحسین هستند حال  با ترکیب هنر منبت کاری و مبلمان اداری وقار خاصی به میزهای مدیریت صنعتی داده‌ایم.

اگر فضای دکوراسیون اداری کوچک دارید باید بدانید که انتخاب رنگ از مهمترین گزینه ها برای بزرگتر دیده شدن فضای اداری می باشد رنگ انتخابی به طور کلی باید مکملهای همدیگر باشند.

نور در دکوراسیون اداری کلاسیک

طراحی داخلی کلاسیک برای فضای اداری

 نورپردازی در محیطی با دکوراسیون اداری کلاسیک بسیار مهم است و بهترین پیشنهاد برای سالن بزرگ و مجلل که سالن شما را هم پر نور و زیبا می کند به کارگیری لامپ های شیک دیگر مانند لامپ های هالوژنی و حتی نور های مخفی می‌تواند به زیبایی محیط شما تاثیر مثبتی بگذارد .البته در نظر داشته باشید که پایه کار دکوراسیون اداری کلاسیک یک حس گرم و صمیمی را به محیط می باشد پس از نورهای با رنگ‌های گرم استفاده کنید تا آرامش محیط را فراهم کند.

برای انتخاب یک مبلمان اداری نیاز دارید اطلاعاتی جامع و کامل را در مورد کیفیت و در مورد قیمت آن به دست آورید. در نظر داشته باشید به دلیل ریز کاری و البته زیبایی بی حد مبلمان اداری سلطنتی قیمت های این سبک  بالاتر از مبلمان اداری عادی است.

 ابعاد در ساخت مبلمان اداری کلاسیک به نحوی باید انتخاب شود که کاملاً مطابق با تقاضای مشتری باشد. برای خرید مبلمان اداری کلاسیک بهتر است در ابتدا بودجه موردنظر را برآورده کنید ،البته لازم به ذکر است که در صورت نداشتن بودجه و زمان کافی برای سفارش مبلمان اداری کلاسیک می توانید مبلمان و لوازم اداری معمولی با دوام و کیفیت عالی را تهیه کنید. ما در مبلمان اداری همیشه به مشتریان توصیه می‌کنیم که بحث قیمت را به عنوان فاکتور دوم در نظر بگیرند و همواره به عنوان فاکتور اعمال که انتخاب را بر مبنای آن انجام می دهند به بحث کیفیت و دوام اهمیت دهند

 

10 / 10
از 1 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات