طراحی، نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری، بازسازی،طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی
02144274146 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه همراه برند هیرادانا

بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 4 آبان 1400 در ساعت 15 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه نسبت به گذشته دکوراسیون داخلی از اهمیت بیشتری برخوردار است و به همین علت افراد هم به دکوراسیون داخلی منزل و هم به دکوراسیون اداری شان اهمیت زیادی میدهند و در سدد ایجاد دکوراسیونی برای فضای خود هستند که هم بتوان گفت این دکوراسیون لوکس است و هم بتوان گفت کاملا به فضا می آید و مناسب معماری ساختمان است . با گذش

ت زمان علاوه بر دکوراسیون کلاسیک ، سبک های دیگری هم در طراحی داخلی به وجود آمده اند و کاربردهای بسیاری دارند و طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا در میان هنر دوستان و علاقمندان به معماری و همچنین افراد خوش ذوق و سلیقه دارند که ما در مطالب زیر به معرفی چند سبک پرداخته ایم . اما تمام اینها باعث از بین رفتن علایق افراد به دکوراسیون کلاسیک نشده است و این سبک همچنان طرفداران خود را در سرتاسر دنیا دارد .

دکوراسیون داخلی یک فضا اگر متناسب ، دارای سبک مشخص و دارای هارمونی با فضا باشد و تصادفی تشکیل نشده باشد ، باعث زیباتر دیده شدن فضا و جلوه ی بیشتر آن در نزد بینندگان می شود . در فضاهای تجاری و اداری نیز می تواند باعث جلب بیشتر مشتری شود و سود زیادی را به صاحب اداره برساند .

 دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه همراه برند هیرادانا

انواع سبک های دکوراسیون داخلی :

 • طراحی داخلی به سبک مدرن .
 • طراحی داخلی به سبک کلاسیک .
 • طراحی داخلی به سبک روستیک .
 • طراحی داخلی به سبک مینیمال .
 • طراحی داخلی به سبک صنعتی .
 • طراحی داخلی به سبک سنتی غربی .
 • طراحی داخلی به سبک ایرانی .
 • طراحی داخلی به سبک شرقی .
 • طراحی داخلی به سبک اسکاندیناوی .
 • طراحی داخلی به سبک یونانی .
 • طراحی داخلی به سبک فرانسوی .

 

 

تغییر دکوراسیون

میل ما به ایجاد تغییر در دکوراسیون چه در طراحی ویلا ، دکوراسیون اداری و چه در طراحی داخلی منزل و ... می تواند دلایل متفاوت و متنوعی داشته باشد . از کهنه شدن و از بین رفتن وسایل گرفته تا ایجاد تنوع و به مد روز بودن ، همه ی این ها می توانند دلایل خوبی برای ایجاد تغییرات در فضاهای ما باشد . به هر حال شاید همه ی ما توانایی پرداخت هزینه های گزاف جهت خرید وسایل جدید و تغییر اساسی در دکوراسیون خود را نداشته باشیم و نیازمند راه حل هایی ساده و قابل دسترس تر و همچنین مقرون به صرفه تر جهت تغییر دکوراسیون فضای خود باشیم . به همین علت است که شرکت معماری هیرادانا در این مقاله سعی در توضیح یکسری راه های ساده و قابل انجام برای همگان دارد .

 

راهکارهایی ارزان برای تغییر دکوراسیون از زبان شرکت معماری هیرادانا :

 • دیوار ها را رنگ کنید .

تغییر رنگ دیوار ها و عناصر مختلف ، همیشه می تواند حس و حالی تازه به فضایتان بدهد و همچنین حال شما را هم بهتر کند . اینبار برای تغییر دکوراسیون خود می توانید با توجه به سبک دکوراسیونی که در فضایتان استفاده شده است برای دیوار ها از رنگ ها و کاغذ دیواری های جسورانه تری استفاده کنید تا تغییر بزرگتری رخ دهد . حواستان به ترند های روز دنیا هم باشد تا بتوانید انتخاب بهتر و جدیدتری داشته باشید .

 • روکش های مبل و رنگ صندلی ها را تغییر دهید .

تغییر رنگ وسایل چوبی و فلزی ای که در فضای داخلیتان مورد استفاده است ، مانند میز و صندلی ناهار خوری و ... می تواند جلوه ای جدید به طراحی داخلی نشیمن و اتاق خواب هایتان بدهد . همچنین تغییر رنگ مبل ها از آنجایی که مبل ها یکی از اصلی ترین عناصر در دکوراسیون داخلی خانه هستند نیز ، تاثیر زیادی در تغییر نشیمنتان خواهد گذاشت ، طوری که انگار مبل هایی کاملا نو تهیه کرده اید .

دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه همراه برند هیرادانا

 • از قفسه ها استفاده کنید .

اگر فضای شما کوچک است و نیاز دارید که وسایل زیادتان را جایی جای بدهید ، می توانید از قفسه های ایستاده و یا دیواری به خوبی استفاده کنید ، که هم این روزها ترند است و باعث بروز تر شدن چیدمان خانه و اداره تان می شود و هم هزینه ی کمتری نسبت به ساخت کمد دارد و وسایل زیادی را نیز در خود جای می دهد .

 

 

 • در اتاق ها از آینه استفاده کنید .

در فضاهایی که مساحت زیادی ندارند ، ولی نیاز و علاقه شما این است که آن ها را بزرگتر جلوه دهید ، می توانید از آینه بر رو یکی از دیوارها استفاده کنید . همچنین برای جلوه بخشیدن به دیوار و فضایتان نیز میتوانید از انواع اشکال آینه ها به عنوان عنصری تزیینی استفاده کنید .

 • از وسایل تزیینی جدید استفاده کنید .

از گلدان ها ، تابلوهای جدید ، ساعت ها و ... میتوانید به عنوان عناصر تزیینی جدید ، متناسب با چیدمان فضایتان استفاده کنید و تغییراتی کوچک ولی تاثیر گذار در طراحی داخلی منزل و یا اداره ی خود ایجاد کنید .

 • چراغ هایتان را عوض کنید .

با عوض کردن مدل چراغ ها ، لوستر و چراغ خواب ها شما می توانید کمی احساس تغییر در فضا کنید و حس و حالی جدید و با نشاط را در فضای خود تجربه کنید  .

 • از دست دوم فروشی خرید کنید .

خیلی از وسایل ها مثل قفسه ها ، میز و صندلی ، کمدهای چوبی و ... را می توان از دست دوم فروشی ها به قیمت ارزانتر خریداری کرد و با زدن رنگ و کمی رسیدگی بهشان ، آن ها را تبدیل به وسایلی زیبا و کاربردی برای طراحی داخلی منزل و یا دکوراسیون اداری کرد و کمال استفاده را از آن ها برد .

 • استفاده از پارچه های جدید .

برای تغییر یک دکوراسیون در حالی که هم ارزان باشد و هم به چشم بیاید ، اولین کار تغییر رنگ سطوح مختلف است . تغییر پرده هم مانند تغییر روکش های مبل و صندلی ها می تواند بسیار جلوه ی جدیدی به فضا ببخشد و حس نو بودن را به شما القا کند .

 • تغییر جای عناصر مختلف .

با تغییر دادن جای جزییات کوچک خانه مانند تابلوها ، گلدان ها و حتی طرز چیدمان مبل ها ، شما می توانید خیلی سریع و بدون پرداخت هزینه ای تغییر دکوراسیون دهید و به ایجاد تنوع بپردازید .

 دکوراسیون لوکس با کمترین هزینه همراه برند هیرادانا

 

 

سخن نهایی

همانطور که در مطالب بالا گفته شد این روزها دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به اینکه امروزه به علت بیماری کرونا که سرتاسر جهان را گرفتار کرده است ، خیلی از افراد در خانه هم زمان استراحت خود را می گذرانند و هم زمان کاری را و نیازمند وجود فضاهایی هستند که دارای تنوع است و باعث نشاط آن ها می شود تا کمتر حوصله شان سر برود و انرژی بیشتری را در طول روز داشته باشند ، باید به دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی خانه ها توجه نشان داد . با توجه به این نکته از آنجایی که تغییر کلی دکوراسیون و یا حتی فضا می تواند هزینه ی زیادی را بر دوش افراد بیاندازد باید از راهکارهایی استفاده کرد که هم بتوان تنوع ایجاد کرد و هم به صرفه باشند که در مطالب بالا کاملا به آن ها اشاره شد .

تغییر دکوراسیون یکی از ابتدایی ترین و راحت ترین کارهایی که شما می توانید برای عوض شدن حالتان و ایجاد تنوع انجام دهید ، که همانطور که گفتیم نسبت به خرید خانه ای جدید و کلا تغییر فضا بسیار به صرفه تر است .  شما باید برای تغییر دکوراسیون خود با یک شرکت معماری وفق در این زمینه مشورت کرده و از طراحی ها و راهنمایی های آن ها بهره ببرید که یکی از این شرکت های موفق در سطح کشور ، شرکت معماری هیراداناست .

شرکت معماری هیرادانا در سطح کشور پروژه های متعدد زیادی را در زمینه ی طراحی ویلا ، بازسازی منزل ، دکوراسیون اداری ، طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون و ... انجام داده است و میتوان به جرعت گفت که از کارنامه ی پربار و موفقی برخوردار است و شما می توانید با خیال راحت از آن ها کمک بگیرید و از نتیجه یکار خود مطمئن و راضی باشید .

6 / 10
از 5 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات