طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون مدرن برای منزل

بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399 در ساعت 14 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مدرن در فارسی به معنی جدید است ، یعنی هر چیزی به تازگی مد شده باشد را با  مدرن میگویند .

به طور کلی طراحی داخلی مدرن طراحی است که در اوج‌ سادگی طراحی شده و تاکید آن بر روی عملکرد فضا ها و وسایل است .

  • انواع فضاهای مدرن

    دکوراسیون مدرن برای منزل

دکوراسیون مدرن برای منزل

فضاهایی که خود زیر مجموعه بزرگ از بخش اصلی دکوراسیون داخلی را تشکیل می دهند تنها به درون خانه معطوف نمی شوند و محیط های بیرونی متعددی را در بر می گیرد .

اتاق نشیمن در کجای عبارت «دکوراسیون مدرن چیست » قرار می‌گیرد ؟

برای اینکه با این موضوع آشنا شویم ، انواع نشیمن ها را مثال می زنیم ، اتاق نشیمن  با طراحی داخلی کلاسیک اتاق نشیمن سنتی ، اتاق نشین سبک های منطقه ای(مانند فرانسوی ، اروپایی  بوهمیانی_آمریکایی ، چینی و ژاپنی شرق آسیایی و ایرانی که  نمود نشیمن های مخصوص منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی می باشد .

دکوراسیون مدرن برای منزل

  • نشیمن کلاسیک و دکوراسیون مدرن

    دکوراسیون مدرن برای منزل

 در بازسازی و دکوراسیون منزل ذهن ما به سمت ظاهر زیبا و خاص معطوف است و برای اینکه بتوانیم چنین سبکی را تصور کنیم باید به سمت ابزار و لوازم مدرن متمایل بشویم .

در توضیح سبک دکوراسیون مدرن چیست وقتی با نشیمن کلاسیک مواجه می شویم به این موضوع پی میبریم که به دلیل پایبندی دوستداران کلاسیک ، موارد بسیار کمی پیدا می‌شود که بتوان یک فضای کلاسیک را مدرن نامید .

نشیمن کلاسیک برای تبدیل شدن به یک خانه مدرن یا یک دکوراسیون مدرن کار سختی پیش رو دارد زیرا باید از تمامی ویژگی هایی که به خود می بیند بگذرد وبا تغییرات بسیاری رو به رو شود و دیوارها نیز نیاز به تغییر دارد و کفپوش ها باید عوض شوند لوازم خانه باید کلاً دچار تحول گردد .

از سمت دیگر اگر نشیمن مدرن را بخواهیم با سبک کلاسیک تلفیق کنیم کار سختی نخواهد بود و به این نوع سبک ها در طراحی دکور نئو مدرن نیز می‌گویند و سبک مدرن با سبک های دیگر ترکیب شده و یک سبک متفاوت خواهد ساخت و الگوی مشخصی دیگر نیست که آن را با نام کلاسیک مدرن نام برد و این موضوع بیشتر به طرز فکر طراحی و خلاقیت های افراد بستگی دارد و با توجه به موارد دیگر یک حالت متفاوت و متمایز خواهد بود از این رو برای رفتن به این سمت پیش از هر چیزی باید برنامه کلی تغییرات را برای خود آماده کنیم و هزینه را به دست بیاوریم تا در موقع کار و یا تمام شدن آن دچار چالش نشویم .

  • ویژگی های اتاق نشیمن سبک مدرن چیست

    دکوراسیون مدرن برای منزل

برای ساخت محیط های خانگی  و طراحی داخلی منزل سقف ها را نسبتاً مرتفع و بعضا بلند طراحی می کنند ، بعضی از اتاق های نشیمن را تالار هم می‌گویند اتاق های نشیمن مدرن اما کمتر چنین چیزی را برخورد می تابند .

دکوراسیون مدرن برای منزل

این نشیمن ها ( مدرن ) که اغلب سعی در عریض و طبیعی نشان دادن خود دارند که سقف های نسبتا نرمالی دارند و موارد ی کوتاه تراز واقعیت خود را نیز نشان میدهد .

 

 

 

 

8 / 10
از 5 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات