طراحی نظارت و اجرای پروژه های لوکس معماری ، بازسازی و دکوراسیون داخلی
22172069- 22172068 - 09125754921
برای تماس کلیک کنید 09125754921

دکوراسیون لوکس حمام با استفاده از سنگ مرمر

بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 1 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

زیبایی سنگ های مرمر ، بی نهایت است.این نوع سنگ ها از گذشته های دور بسیار مورد توجه صنعتگران و طراحان قرار گرفته بوده و همه را مجذوب خود کرده است. این سنگ محبوب و زیبا امروزه نیز در طراحی پروژه های تجاری و مسکونی ، طرفداران زیادی دارد.سنگ مرمر ، سنگی دگرگون شده است که بخش اصلی از معماری کلاسیک یونان و روم بوده است.اگر به این نوع سنگ ها علاقه مند هستید و می خواهید با به کار بردن آن در کف و دیوارهای حمام و سرویس های بهداشتی ، دکوراسیون داخلی لوکس در منزل خود طراحی و اجرا  کنید ، همراه ما در شرکت معماری و طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا باشید و این مقاله را از دست ندهید تا با ایده های جذاب مطرح شده ، دکوراسیون حمام خود را طراحی کنید.

اهمیت طراحی حمام ها

دکوراسیون لوکس حمام با استفاده از سنگ مرمر

طراحی دکوراسیون داخلی حمام ها بسیار جالب و هیجان انگیز است. زیرا می توانید با استفاده از ایده های خلاقانه ی خود به پر کردن این فضاها بپردازید. ممکن است برخی افراد اهمیتی به طراحی داخلی حمام ندهند چون فکر می کنند این جور فضاها محلی خصوصی هستند و دیده نمی شوند.اما این طور نیست. حمام ها یکی از مهم ترین بخش های خانه به حساب می آیند. زیرا بعد از داشتن یک روز سخت و یا بعد از خستگی که به دلیل فعالیت های روزانه دارید حس متفاوتی از آرامش برای شما ایجاد می کنند که روحیه شما را تحت تاثیر قرار می دهند.پس نیازمند یک طراحی لوکس و زیبا هستند.

سنگ های مرمر سیاه و سفید در طراحی داخلی حمام ها

دکوراسیون لوکس حمام با استفاده از سنگ مرمر

برای طراحی داخلی حمام ها می توانید از سنگ های مرمر سیاه و سفید استفاده کنید.با ترکیب سنگ های مرمر سیاه و سفید در کف حمام جلوه ای زیبا و ویژه به حمام ببخشید.این ایده مناسب افرادی است که عاشق رنگ جسورانه ی سیاه هستند اما ظاهری مجلل برای حمام خود می خواهند.طراحی حمام ها با سنگ های مرمر سیاه به تنهایی ، ظاهری باشکوه و با عظمت به حمام شما می بخشند.این فضای باشکوه به همراه شیرآلات و تزیینات به کاررفته به رنگ طلایی نهایت زیبایی را به حمام و طراحی داخلی منزل  شما با خود به همراه می آورد.

استفاده از سنگ مرمر به همراه نورپردازی طبیعی در طراحی حمام ها

دکوراسیون لوکس حمام با استفاده از سنگ مرمر

با طراحی کف و دیوارهای حمام با سنگ مرمر به همراه نوپردازی طبیعی ، تاثیر زیبایی این سنگ ها را در حمام چند برابر کنید. نورپردازی طبیعی ، الگوی براق و بافت سنگ مرمر را تقویت می کند و به زیبایی آن می افزاید.پس اگر این امکان برای شما فراهم است در حمام خود یک پنجره ی شیشه ای بزرگ و روشن قرار دهید.

وان های ساخته شده از سنگ مرمر

دکوراسیون لوکس حمام با استفاده از سنگ مرمر

در صورتی که بودجه شما اجازه می دهد با استفاده از وان های مرمری ، فضایی لوکس در حمام خود طراحی کنید. همچنین شما می توانید با به کاربردن سنگ مرمر در لبه ی وان ، طراحی زیبایی در حمام خود داشته باشید.

سینک های روشویی ساخته شده از سنگ مرمر

یکی از ایده های جدیدی که در طراحی حمام خود می توانید به کار ببرید استفاده از سینک های روشویی ساخته شده از سنگ مرمر است .

این ها همه ایده های زیبا برای بازسازی ساختمان  حمام ها با استفاده از سنگ های مرمر هستند و در حمام ها به کار می روند تا به جذابیت منطقه ی شخصی شما بیفزایند.البته لازم نیست که آن را در کل فضای مورد نظر استفاده کنید حتی یک اشاره ی کوچک به آن ، حمام شما را لوکس ، مدرن و افسانه ای نشان می دهد

10 / 10
از 2 کاربر
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات